100+ podziękowań za bycie w moim życiu Kocham cię cytaty i wiadomości - słodkie wiadomości miłosne (2023)

Cytaty uznania, przysłowia i...

W końcu dostałem to, czego zawsze chciałem w miłości. Dostałem to, czego zawsze pragnąłem w związku – więcej, niż kiedykolwiek zasługiwałem! Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

Zawartość ukrywać

1 Doceniam Cię za obecność w moim życiu

2Dziękuję za przybycie w moim życiu Moje cytaty miłosne

3Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kochanie

4Dziękuję za bycie miłością mojego życia

Doceniam Cię za to, że jesteś w moim życiu

Chcesz podziękować za bycie w moim życiu Kocham cię? Skorzystaj z nich, doceniam cię za bycie w moim życiu cytaty dla niego.

1. Jesteś moim filarem siły i odwagi, gdy przytłaczają mnie nieprzyjemne okoliczności. Dziękuję, że jesteś prawdziwa, kochanie.

2. Twoja miłość do mnie jest jak mur, który chroni mnie przed wszelkimi strzałami odrzucenia i przygnębienia. Dziękuję, że kochasz mnie taką, jaka jestem. Kocham cię.

3. Gdybyś był piosenką, mógłbym śpiewać bez końca i nigdy się nie męczyć ani nie nudzić.Cieszę się, że jesteś mój i kocham cięPoza gwiazdami.

4. Nasza miłość była fundamentem, na którym zbudowany jest nasz związek i moim pragnieniem jest, aby nasza miłość stawała się silniejsza każdego dnia.Dziękuję, że jesteś prawdziwy.

5. To dzięki tobie warto było żyć i jestem wdzięczny, że jesteś w moim życiu. Kocham Cię tak bardzo, kochanie.

6.Chcę tylko poświęcić trochę czasu, żeby cię docenićza to, że jesteś zawsze wtedy, kiedy najbardziej cię potrzebuję. Dziękuję bardzo moje kochanie.

7. Dzisiaj, tak jak każdego innego dnia, chcę podziękować za wszystko i jestem błogosławiony, że cię mam. Kocham cię poza słowami.

8. Wasz związek jest wart o wiele więcej, niż mogłyby to wyrazić słowa i jestem zaszczycony, że mam kogoś tak wyjątkowego jak ty. Dzięki, że jesteś prawdziwy.

9. Dzięki za bycie prawdziwym przyjacielem i wspaniałym kochankiem. Życzę spełnienia wszystkich marzeń dziś i zawsze. Cenię cię na zawsze.

10. Żadna suma pieniędzy nie wystarczy, jeśli twoja miłość do mnie ma być określona ilościowo, ponieważ nasz związek jest bezcenny. Dzięki, że jesteś prawdziwy.

11. Jesteś tak cenny, wyjątkowy i piękny, jak miłość, którą mnie obdarzasz. Cieszę się, że mam kogoś tak wyjątkowego jak ty w moim życiu. czule cię kocham.

12. Twoja miłość jest niezastąpiona, tak jak nikt inny nie może zająć miejsca, które zajmujesz w moim sercu. Naprawdę jesteś moim niezastąpionym człowiekiem i kocham cię na zawsze. Dzięki, że jesteś prawdziwy.

13. Za każdym razem, gdy jestem w dołku, Twoja miłość jest dostępna, aby mnie odmłodzić. Jestem błogosławiony, że cię mam, moja droga, i życzę ci wszystkiego najlepszego, co życie ma dzisiaj do zaoferowania. Kocham Cię Skarbie.

14. Dziękuję za uzdrowienie mojego ciała, duszy, umysłu i serca swoją troską i miłością. Kocham cię ... na księżycu i plecach.

15. Ilekroć przechodzę przez trudności, zawsze mogę się oprzeć na twoim ramieniu. Jestem wdzięczny, że jesteś mój. Dziękuję za bycie tam dla mnie.

16. Życie bez kogoś takiego jak ty jest jak dom bez solidnych fundamentów i dachu. Dziękuję za wszystko, moja droga i kocham cię na zawsze.

17.Dziękuję za urzeczywistnienie wszystkich moich marzeńi życzę Ci spełnienia wszystkich Twoich marzeń, tak jak Ty spełniłeś moje. Kocham cię ponad gwiazdy.

18.Dziękuję za sprawienie, że uwierzyłam w prawdziwą i prawdziwą miłośćponownie przez sposób, w jaki miłujesz i kochasz mnie. Cieszę się, że cię mam.

19. Jesteś dla mnie po prostu najlepszy i nie życzyłbym sobie innej osoby oprócz ciebie. Dzięki za wszystko, kochanie.

20. Dodajesz piękna mojemu życiu, bo odkąd pojawiłeś się w moim życiu, wszystkie moje dni są piękne i niesamowite, a wszystko dzięki Tobie, moja najdroższa. Tak bardzo cię kocham.

Dzięki za przybycie w moim życiu, moje cytaty miłosne

Kiedy chcesz powiedzieć: „Dziękuję za przyjście do mojego życia, moja miłość do niego lub jej”, te cytaty i wiadomości wystarczą.

21. Dzięki za wszystko. Wiem, że bez względu na to, co przyniesie nam życie, nigdy się nie rozstaniemy. Kocham cię poza słowami.

22. W głębi serca bardzo dziękuję za uczynienie mojego dnia tak niesamowitym i niezapomnianym. Cenię cię na zawsze.

23. Tylko ty dotknąłeś mojego serca w bardzo szczególny sposób, którego nigdy nie mogłem sobie wyobrazić. Chcę, żebyś wiedział, że jestem bardzo wdzięczny, że jesteś mój. Kocham cię.

24. Kiedyś myślałem, że prawdziwa miłość jest niemożliwa, dopóki cię nie spotkałem i nie zakochałem się w tobie. Dzięki za eig i moje życie. Kocham cię czule, moja miłości.

25. Na początku byłeś obcy, a teraz jesteś najlepszą rzeczą, jaka mi się w życiu przydarzyła. Dziękuję, że kochasz mnie taką, jaka jestem. Tak bardzo cię kocham.

26. Ten moment, w którym wkroczyłeś w moje życie, był początkiem wielkich, pięknych i niesamowitych rzeczy w moim świecie. Dziękuję kochanie.

27. Zrozumiałeś mnie, kiedy nie mogłem być dzisiaj dla ciebie. Twój rodzaj jest bardzo rzadki i cieszę się, że mam kogoś tak wyrozumiałego jak ty, moja droga. Cenię cię na zawsze.

28. Wciąż pamiętam ten dzień, w którym nasze drogi się spotkały, jakby to było wczoraj. Przyszedłeś i nadałeś mojemu życiu sens i cel. Dziękuję bardzo moje kochanie.

29. Byłeś tym, w którym się zakochałem; jesteś tym, w którym wciąż jestem zakochany i zawsze będziesz tym, w którym jestem zakochany. Dzięki, że jesteś prawdziwy.

30. Byłeś tam dla mnie i byłeś przy mnie wbrew wszelkim przeciwnościom i chcę powiedzieć „Bardzo dziękuję”. Kocham cię ponad gwiazdy.

Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kochanie

Jeśli będziesz musiał powtarzać w kółko ot, te podziękowania za bycie w moim życiu wystarczą moje miłosne cytaty i wiadomości.

31. Jesteś najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek miałem i zawsze będę miał. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

32. Nigdy nie mogę znaleźć drugiego takiego jak ty i chcę, żebyś wiedział, że cieszę się, że mogę cię nazywać moją na zawsze. Dzięki, że jesteś prawdziwy. Bardzo cię kocham.

33. Zawsze i na zawsze będę pielęgnować każdą chwilę z tobą tak samo, jak będę cię kochać na zawsze. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

34. Dzięki za bycie niesamowitym i kochającym chłopakiem. Dzięki za wszystko i wszystko, co możesz wymyślić. Tak bardzo cię kocham.

35. Jesteś najlepszym partnerem na świecie i jestem zaszczycony, że mnie kochasz.Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

36. Sposób, w jaki cię cenię i kocham, nie ma końca, ponieważ moja miłość do ciebie jest wieczna. Dziękuję za wszystko, moja ukochana.

37. Rzeczywiście jesteś spełnieniem moich marzeń i zawsze będę cię kochać na zawsze. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

38. Jesteś moim jedynym w swoim rodzaju i jestem błogosławiony, że jestem z tobą. Dziękuję, że kochasz mnie taką, jaka jestem. Kocham cię ponad gwiazdy.

39. Dziękuję za to, że każdego dnia czuję się wyjątkowo i cieszę się, że mogę nazywać cię moją na zawsze. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

40. Kocham cię bardziej, niż możesz sobie wyobrazić i chcę, żebyś wiedział, że bardzo się cieszę, że mam cię w moim życiu. Kocham Cię na zawsze.

41. Twoja obecność przynosi bezgraniczne szczęście, radość, miłość i śmiech i jestem błogosławiony, że cię mam. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

42. Z tobą nie ma smutku, a wszystko, co widzę, to niewypowiedziana radość i niekończąca się miłość. Dzięki, że jesteś prawdziwy. Kocham cię ... na księżycu i plecach.

43. Słowa nie wystarczą, aby wyrazić, jak wdzięczny jestem za bycie z kimś tak wyjątkowym jak Ty. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

44. Dziękuję bardzo za wszystko. Tak dla twojej wiadomości, jestem błogosławiony mając cię w moim życiu i kocham cię bardziej niż myślisz.

45. Dzisiaj chcę tylko podziękować za bycie moją wyjątkową dziewczyną i obiecuję, że nigdy nie przestanę cię kochać. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

46. ​​Dziękuję za bezgraniczne szczęście, które wniosłeś do mojego życia. Wiesz, że Cię kocham, prawda? Cóż, ja tak.

47. Zawsze i na zawsze będę wdzięczny za dar taki jak ty w moim życiu. Jesteś najlepszym prezentem na świecie. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

48. Naprawdę doceniam cię za to, że nie zostawiłeś mnie w moich ruinach, ale raczej wniosłeś pokój i miłość do mojego życia. Kocham cię poza słowami.

49. Dziękuję byłoby niedopowiedzeniem za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Niech Bóg hojnie Ci wynagrodzi. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

50. Z każdym wschodem słońca zawsze będę widział powód do wdzięczności Bogu. Przede wszystkim za dar niesamowitego i kochającego chłopaka. Kocham Cię na zawsze.

Dziękuję, że jesteś Miłością Mojego Życia

Wreszcie masz kogoś, komu możesz zaufać i za kogo możesz ręczyć – miłość swojego życia. A może chcesz jakieś przesłania wdzięczności za ich obecność w Twoim życiu? Skorzystaj z tych podziękowań za bycie miłością mojego życia wiadomości i cytatów dla niego.

51. Zawsze i na zawsze będziesz w moim sercu, moim życiu i moim świecie. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

52. Obyś zawsze cieszył się każdym dniem, który rozwija się przed tobą. Dzięki za bycie niesamowitym chłopakiem. Tak bardzo cię kocham.

53. Zawsze będę ci dziękować tak długo, jak żyję, ponieważ z tobą każdy dzień ma powód do wdzięczności. Dziękuję za wszystko, moja jedyna.

54. Twoja miłość jest jak powietrze, którym oddycham i krew płynąca w moich żyłach i chcę, żebyś wiedział, że jesteś najlepszą częścią mojego życia. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

55. Jesteś największym darem, jakim pobłogosławił mnie dobry Pan i zawsze będę cię kochać bardziej, niż możesz sobie wyobrazić. Dzięki, że jesteś prawdziwy.

56. Dziękuję za bezwarunkową miłość. Jestem zaszczycony, że jestem kochany przez kogoś tak wyjątkowego jak ty. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

57. Jesteś najlepszą rzeczą na świecie i doceniam wszystko i wszystko, co możesz wymyślić. Kocham cię ... na księżycu i plecach.

58. Dziękuję za napełnienie mojego serca i życia bezgranicznym szczęściem i niekończącą się miłością. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

59. Dziękuję, moja miłość za wszystko, i chcę, żebyś wiedział, że jestem błogosławiony, że jestem z tobą. Kocham cię poza słowami.

60. Dziękuję za dodanie tyle szczęścia, radości i śmiechu do mojego życia i mojego świata. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

61. Dziękuję za to, że każdego dnia na mojej drodze pojawia się piękny uśmiech. Kocham cię bardziej niż możesz sobie wyobrazić.

62. Dzięki za bycie najlepszą rzeczą na świecie. Wiesz, że Cię kocham, prawda? Cóż, ja tak. Zawsze miałem i zawsze będę.

63. Dziękuję za wszystkie bezcenne i piękne wspomnienia, które mi dałeś, i nie mogę się doczekać kolejnych niesamowitych chwil razem. Bardzo cię kocham.

64. Jesteś moim codziennym szczęściem i chcę tylko podziękować za bycie w moim życiu, kocham cię.

65. Dopóki jesteś mój na zawsze, nigdy nie zabraknie mi tego, za co mogę być wdzięczny. Dzięki, że jesteś prawdziwy. Kocham cię ... na księżycu i plecach.

66. Zawsze i na zawsze będziesz zajmować szczególne miejsce w moim sercu, życiu i świecie. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

67. Słowa nigdy nie wystarczą, aby docenić twoją dobroć, miłość i troskę. Dziękuję za wszystko, kocham cię bardziej niż myślisz.

68. Dziękuję, że kochasz mnie jak nikt inny i cieszę się, że mogę cię nazywać moją na zawsze. Kocham cię ponad gwiazdy.

69. Jesteś i zawsze będziesz dla mnie wyjątkowy. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

70. Dziękuję za zrozumienie, cierpliwość i zachętę. Kocham cię na zawsze, cukiereczku.

71. Dzięki za bycie najlepszą rzeczą w historii, ale co najważniejsze, dzięki za bycie prawdziwym. Tak bardzo cię kocham, przystojniaku.

72. Dzięki za to, że moje życie ma piękny sens. Wiesz, że Cię kocham, prawda? Cóż, ja tak.

73. Jesteś czymś więcej niż chciałem i chcę, żebyś wiedział, że jestem błogosławiony, że cię mam. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

74. Sprawiłeś, że mój świat jest doskonały, a moje życie piękne dzięki temu, jak mnie kochasz. Dziękuję, że kochasz mnie taką, jaka jestem. czule cię kocham.

75. Dziękuję, że nie zostawiłeś mnie w moich ruinach, kiedy miałeś szansę. Kocham cię bardziej niż samą miłość.

76. Naprawdę doceniam miłość, szczęście i radość, które przynosisz mi każdego dnia. Kocham Cię tak bardzo, kochanie.

77. Jesteś rzadkim klejnotem i jestem zaszczycony, że troszczysz się o mnie i kochasz mnie. Dziękuję, że jesteś moim życiem, kocham cię.

78. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie, a co najważniejsze, że nigdy mnie nie zawiedziesz. Tak bardzo cię kocham kochanie.

79. Zawsze będę wdzięczny Bogu za dar Twojej obecności w moim życiu. Dziękuję, że mnie kochasz i zawsze będę cenić każdą chwilę z tobą.

80. Jesteś moim światem i wszystkim, i chcę, żebyś wiedział, że cieszę się, że mogę cię nazywać moim na zawsze. Kocham Cię na zawsze.

81. Dziękuję za piękne wspomnienia, które mi dałeś. Nie mogę się doczekać wielu innych niesamowitych chwil z tobą w przyszłości. Bardzo cię kocham.

82. Dzięki za bycie kochanym za każdym razem. Wiesz, że Cię kocham, prawda? Cóż, ja tak. Zawsze miałem i zawsze będę.

83. Dziękuję za słuchające uszy i zrozumienie. Rzeczywiście jesteś moim błogosławieństwem w przebraniu. Tak bardzo cię kocham, kochanie.

84. Dziękuję, że zawsze jesteś tam, gdzie najbardziej cię potrzebuję. Jesteś najlepszą rzeczą na świecie i kocham cię bardziej niż myślisz.

85. Dziękuję, że sprawiasz, że czuję się zaopiekowana i kochana w sposób, w jaki uwielbiasz mnie całą. Tak bardzo cię kocham, mój rycerzu w lśniącej zbroi.

86. Jesteś moją cheerleaderką i powiernikiem i cieszę się, że mogę cię nazywać moją na zawsze. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

87. Dziękuję bardzo, kochanie. Jesteś najlepszą rzeczą na świecie i kocham cię bardziej niż samą miłość.

88. Uzupełniasz mnie, a bez ciebie zawsze będę czuł w sobie pustkę. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

89. Dzięki za traktowanie mnie jak księżniczki i twojej królowej w tworzeniu. Tak bardzo cię kocham, mój czarujący książę.

90. Jesteś dla mnie błogosławieństwem, szczęściem i radością. Tak bardzo cię kocham, kochanie. Zawsze miałem i zawsze będę.

91. Dziękuję za to, że zawsze widzisz we mnie to, co najlepsze i za to, że każdego dnia czynisz mnie lepszą osobą. Tak bardzo cię kocham, moja jedyna.

92. Tak bardzo cię kocham, kochanie i chcę podziękować za kochanie mnie taką, jaka jestem. Cenię cię na zawsze.

93. Dziękuję za sprawienie, że moje serce świeci, moje życie jest niesamowite, a mój świat piękny dzięki temu, jak mnie kochasz. czule cię kocham.

94. Jestem błogosławiony, że cię mam i jestem zaszczycony, że jesteś przez ciebie kochany, moja miłości. Tak bardzo cię kocham, moja babeczka.

95. Naprawdę bardzo ci dziękuję za cierpliwość i zrozumienie i cieszę się, że mogę cię nazywać moją na zawsze.

96. Cieszę się, że mam tak niesamowitego i kochającego chłopaka jak ty. Wiesz, że Cię kocham, prawda? Cóż, ja tak.

97. Chcę tylko bardzo podziękować za zrozumienie, cierpliwość, życzliwość i miłość. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

98. Dziękuję za bycie moją siłą podczas wzlotów i upadków oraz niepewności życia. Kocham cię ponad gwiazdy.

99. Szczęście, które mi dałeś, jest nieograniczone i chcę tylko bardzo podziękować. Dziękuję za wszystko, tak bardzo cię kocham.

100. Wiele dla mnie znaczysz i chcę, żebyś wiedział, że zawsze i na zawsze będę cię pielęgnować i kochać. Dziękuję, że jesteś w moim życiu, kocham Cię.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Jerrold Considine

Last Updated: 10/11/2023

Views: 6035

Rating: 4.8 / 5 (78 voted)

Reviews: 85% of readers found this page helpful

Author information

Name: Jerrold Considine

Birthday: 1993-11-03

Address: Suite 447 3463 Marybelle Circles, New Marlin, AL 20765

Phone: +5816749283868

Job: Sales Executive

Hobby: Air sports, Sand art, Electronics, LARPing, Baseball, Book restoration, Puzzles

Introduction: My name is Jerrold Considine, I am a combative, cheerful, encouraging, happy, enthusiastic, funny, kind person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.