100 Przykładowy e-mail z podziękowaniami po spotkaniu biznesowym — Fospath (2024)

Wysłanie e-maila z podziękowaniami po spotkaniu biznesowym to świetny sposób na zrobienie dobrego wrażenia w sercach partnerów biznesowych i jeden z najlepszych sposobów, aby nie stracić głowy. W przeciwieństwie do wiadomości tekstowych e-mail to oficjalny sposób komunikowania się i wysyłania wiadomości do ludzi, zwłaszcza w formalnym otoczeniu.

Dlatego po słownym podziękowaniu byłoby wspaniale wysłać wiadomość e-mail z podziękowaniami po spotkaniu biznesowym, aby skontaktować się z klientem, partnerami biznesowymi lub kimkolwiek, z kim odbyło się spotkanie biznesowe.

Potrzebujesz pomysłów lub inspiracji, aby stworzyć idealne podziękowanie po spotkaniu biznesowym? Następnie czytaj dalej, aby zapoznać się z tą listą, która zawiera szereg tematów i pomysłów na wiadomości z podziękowaniami, takie jak e-maile z podziękowaniami po spotkaniu sprzedażowym, e-maile z podziękowaniami po wizycie w firmie i wiele więcej.

Zawartość

 1. Przykładowy list z podziękowaniami po spotkaniu biznesowym
 2. E-mail z podziękowaniami po spotkaniu sprzedażowym
 3. Przykład e-maila do klienta po spotkaniu
 4. Przykładowy e-mail do wysłania protokołu spotkania
 5. Przykładowy e-mail z podziękowaniami po spotkaniu biznesowym
 6. Dziękuję za dzisiejszą owocną dyskusję
 7. E-mail z podziękowaniami po wizycie w firmie
 8. Dziękujemy za odwiedzenie naszego biura
 9. E-mail z podziękowaniami po spotkaniu biznesowym z klientem
 10. E-mail z podziękowaniami po spotkaniu Próbka
 11. Temat wiadomości e-mail z podziękowaniami po spotkaniu

Przykładowy list z podziękowaniami po spotkaniu biznesowym

1. Cześć Panie, Chcielibyśmy podziękować Ci za to, że zawsze tu przychodzisz. Miło było dziś z Tobą rozmawiać o interesach. Dziękujemy za wnikliwe uwagi. Mamy nadzieje, że zobaczymy się wkrótce.

2. Dziękuję bardzo za przybycie na dzisiejsze spotkanie, podobała mi się każda część naszej dyskusji. Obiecuję przyjrzeć się temu, o czym rozmawialiśmy, i upewnić się, że je wdrożymy.

3. Bardzo dziękuję za dzisiejszą obecność i niesamowity wkład. To był wielki zaszczyt mieć cię. Przed tobą cudowny dzień.

4. To wielki przywilej siedzieć i dyskutować z takim człowiekiem o wielkim intelekcie jak ty. To był naprawdę przełomowy moment. Dziękujemy za wszystkie wpłaty.

5. Dzisiejsze spotkanie z tobą było pouczające. Dziękujemy za obecność i cenne uwagi. To wielki zaszczyt móc cię gościć.

6. Cieszymy się, że mogliśmy dziś gościć Państwa w naszym biurze. Dziękujemy za zaufanie i rozważenie naszej firmy przy realizacji tego projektu. Obiecujemy, że jak zwykle damy z siebie wszystko.

7. To wielki zaszczyt gościć Cię dzisiaj w naszym biurze. Cieszymy się, że zbliża się ta wspaniała współpraca. Przewidujemy współpracę z Państwem.

8. Dziękujemy za wizytę w naszym biurze dzisiaj. Doceniamy Twoją obecność. Mamy nadzieję, że zrobimy z tobą bardziej dochodowe interesy.

9. To wielki zaszczyt gościć Cię dzisiaj w naszym biurze. Obiecujemy spełnić nasz obiecany standard i dostarczyć ponad Twoje oczekiwania.

10. Współpraca z Tobą była świetna. Cieszymy się ponownie z tego nadchodzącego projektu, ponieważ jesteśmy pewni, że okaże się świetny. Dziękujemy za udostępnienie nam swojego biura i czas na wysłuchanie naszych prezentacji. Życzymy wspaniałego nadchodzącego dnia.

E-mail z podziękowaniami po spotkaniu sprzedażowym

Czy właśnie odbyłeś udane spotkanie sprzedażowo-biznesowe? W takim razie jest to właściwy moment, aby wysłać wiadomość z podziękowaniami po spotkaniu biznesowym!

11. Dziękujemy za nieustający patronat. To wielkie błogosławieństwo mieć tak niesamowitego klienta jak ty. Życzymy wspaniałego nadchodzącego dnia.

12. Dziękujemy za udostępnienie nam dzisiaj Twojej przestrzeni, doceniamy Twoją uwagę dotyczącą naszych produktów. Z przyjemnością będziemy z Tobą współpracować i obiecujemy, że będziemy dostarczać Ci to, co najlepsze.

13. Dziękujemy za opiekę nad nami. Wspaniale było robić z tobą interesy. Mamy nadzieję, że zobaczymy was w większej liczbie, ponieważ nadal staramy się dać wam to, co najlepsze.

14. Cześć, cieszymy się, że odwiedziłeś nas dzisiaj w naszym biurze. Cieszymy się, że nasz produkt przypadł Ci do gustu i że zdecydowałeś się go wypróbować. Dziękuję bardzo za uwagę.

15. To wielki zaszczyt służyć panu, panie. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy Twoim dostawcą i mamy nadzieję, że nadal będziemy z Tobą robić interesy. Dziękujemy za zaufanie.

16. Spotkanie z tobą było tak ekscytującym momentem. Dziękujemy za patronat i szczerą opinię na temat naszego produktu. Mamy nadzieję, że otrzymamy od Pana więcej rekomendacji, Panie.

17. Dzień dobry, proszę pana. Zaufaj, że ta poczta dobrze cię spełnia. Jest to podziękowanie za zainteresowanie naszym produktem i traktowanie nas protekcjonalnie. Cieszymy się, że możemy z tobą robić interesy i obiecujemy dostarczać usługi najwyższej jakości.

18. Jesteśmy tak błogosławieni, że mamy tak lojalnego klienta jak ty. Wspaniale jest mieć cię w pobliżu na dzisiejszym spotkaniu. Zgodnie z obietnicą będziemy nadal dostarczać najlepsze usługi w najbardziej przystępnej cenie. Dziękujemy za nieustanny patronat.

19. Dziękujemy za umożliwienie nam pokazania, co mamy do zaoferowania, i za rozważenie naszego produktu. To dla nas wielkie osiągnięcie być dostawcą mebli biurowych. Obiecujemy dotrzymać naszej obietnicy jakości.

20. To wielki zaszczyt być twoim gościem na dzisiejszym spotkaniu. Dziękujemy za umożliwienie nam zaprezentowania naszych produktów. Mamy nadzieję, że dokonamy z Tobą bardziej opłacalnych transakcji.

Powiązany temat:doskonałe sposoby na pochwalenie kogoś za jego pracę

Przykład e-maila do klienta po spotkaniu

100 Przykładowy e-mail z podziękowaniami po spotkaniu biznesowym — Fospath (1)

21. Szanowny Panie, miło było mieć Cię dzisiaj w pobliżu. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą usługą. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami częściej.

22. To wielkie podziękowania za przybycie dzisiaj. Spotkanie z Tobą było bardzo pouczające i obiecujemy, że przyjrzymy się Twojej prośbie. Dziękujemy za szczerą opinię.

23. Wspaniale było gościć Cię dzisiaj w biurze. W imieniu całego zespołu oraz zarządu tej organizacji pragniemy podziękować za uhonorowanie naszego zaproszenia.

24. Cześć, ufam, że ten e-mail dobrze ci odpowiada. Jest to wyraz naszej szczerej wdzięczności za umożliwienie nam dzisiejszego spotkania z Państwem. Wspaniale byłoby z panem pracować, panie. Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie.

25. Miło było mieć cię dzisiaj w pobliżu, proszę pana. Mamy nadzieję, że uda nam się sfinalizować tę umowę i jak najszybciej rozpocząć pracę nad Twoim projektem.

26. Dziękujemy za umożliwienie nam dzisiejszego spotkania z Tobą, mamo. Obiecujemy wziąć pod uwagę wszystko, o czym rozmawialiśmy na spotkaniu i zapewnić najlepsze usługi.

27. Dzień dobry pani. Niniejszym wysyłamy tę wiadomość, aby podziękować za rozważenie naszego produktu i zaakceptowanie naszej oferty. Mamy nadzieję na więcej udanych transakcji biznesowych z Państwem.

28. To wielki zaszczyt być dziś u Ciebie gościem, Sir. Dziękujemy za bycie naszym lojalnym klientem w przeszłości. Obiecujemy nadal dostarczać najlepsze.

29. Cieszymy się, że możemy Cię dzisiaj spotkać, Panie. Dziękujemy za wiarę w nas i lojalność wobec naszej marki. Jesteś klientem jeden na milion i obiecujemy, że zawsze dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najlepszą obsługę klienta.

30. Byłeś błogosławieństwem dla tej organizacji. Dziękujemy za dzisiejsze spotkanie w celu omówienia swoich doświadczeń z naszym produktem. Doceniamy Twoją opinię i obiecujemy dalsze ulepszanie.

31. Dziękujemy za poświęcenie czasu na dzisiejsze spotkanie. Z pewnością będziemy pracować nad Twoją prośbą i wkrótce przekażemy Ci pozytywną opinię.

Powiązany temat:podziękowania dla szefa za wszystko

Przykładowy e-mail do wysłania protokołu spotkania

32. Dzień dobry,
Zaufaj, że ten e-mail dobrze Ci odpowiada, w załączeniu przesyłamy protokół ze spotkania, które odbyło się 20 lipca 2022 r.
Pozdrowienia,
.
.
.
(Twój podpis, imię i nazwisko oraz oznaczenie tutaj).

33. Cześć,
Poniżej załączamy protokół spotkania z przedstawicielami firmy Purple Hibiscus.
Prosimy o zanotowanie planowanej daty i godziny następnego spotkania.
Pozdrowienia,
.
.
.
(Twój podpis, imię i nazwisko oraz oznaczenie tutaj).

34. Witam,
Zaufaj, że ten e-mail dobrze Cię odnajdzie.
W załączeniu przesyłamy protokół ze spotkania, które odbyło się z dyrektorem firmy A&A.
.
.
.
Pozdrowienia,
(Twój podpis, imię i nazwisko oraz oznaczenie tutaj).

35. Dzień dobry, proszę pana.
W załączeniu do niniejszego e-maila protokół ze spotkania, które odbyło się w biurze w dniu 15 kwietnia 2022 r.
Uprzejmie informujemy o zmianie terminu kolejnych spotkań.
.
.
.
Pozdrowienia,
(Twój podpis, imię i nazwisko oraz oznaczenie tutaj).

Przykładowy e-mail z podziękowaniami po spotkaniu biznesowym

36. To taki zaszczyt mieć cię w pobliżu. Dziękujemy za poświęcenie czasu na odwiedzenie nas dzisiaj w biurze. Życzymy wspaniałych wrażeń biznesowych.

37. Dziękujemy za umożliwienie nam zaprezentowania naszego produktu. To był ciekawy moment odpowiadania na wasze pytania na dzisiejszym spotkaniu. Czekamy na współpracę z Tobą.

38. Dziękujemy za udostępnienie nam Państwa biura. Spotkanie było pouczające i emocjonujące. Cieszymy się na robienie z tobą więcej interesów.

39. Było nam bardzo miło gościć Państwa dzisiaj. Twoja obecność w naszym biurze była ekscytującym przeżyciem. Doceniamy Twoje wnikliwe sugestie i zalecenia. Życzę panu wspaniałego nadchodzącego dnia, sir.

40. To wielka przyjemność organizować dzisiaj z tobą to spotkanie. Był pełen wielkich przemyśleń i mądrości. Dziękujemy za uszanowanie naszego zaproszenia. Cieszymy się na bezproblemowe doświadczenie biznesowe z Tobą.

41. Dzień dobry Panu. W imieniu całego zespołu tej prestiżowej organizacji. Pragniemy wyrazić nasze szczere podziękowania za poświęcony nam czas i dzisiejsze spotkanie. Miło było mieć cię w pobliżu.

42. Cieszymy się, że możemy Cię dzisiaj gościć i omawiać z Tobą interesy. Dziękuję za poświęcenie czasu w swoim napiętym grafiku. Byłoby wspaniale robić z tobą interesy.

43. Wspaniale było się dzisiaj z tobą spotkać. Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu, aby być obecnym, pomimo wielu rzeczy do zrobienia.

44. Naprawdę doceniam twój wkład podczas dzisiejszego spotkania. Dziękujemy za obecność i aktywny udział. Doceniam was wszystkich.

45. Cześć, dziękuję bardzo za dzisiejsze pojawienie się. Miło było w końcu się z tobą spotkać, żeby porozmawiać o interesach. Cieszymy się na świetne relacje biznesowe z Tobą.

Powiązany temat:docenienie bycia częścią zespołu

Dziękuję za dzisiejszą owocną dyskusję

46. ​​Spotkanie i dyskusja z tobą zawsze była dla mnie błogosławieństwem. Dziękuję bardzo za poświęcony czas. Odbyliśmy tam naprawdę owocną dyskusję.

47. Każda chwila spędzona na dyskusji z tobą była pełna mądrości i wglądu. Dziękuję za dzisiejszą owocną dyskusję. Doceniam cię, mamo.

48. Miałeś wielki wpływ na moje życie. Dziękujemy za ciągłe dodawanie wartości. Dziękuję za poświęcenie czasu na dzisiejszą dyskusję ze mną.

49. To był naprawdę odświeżający moment z tobą dzisiaj.Doceniam słowa mądrości i inspiracjipodzieliłeś się ze mną dzisiaj. Bardzo dziękuję.

50. Bardzo cię doceniam. Dziękuję za umożliwienie mi dzisiejszej dyskusji. To rzeczywiście miało wpływ.

51. Miło było dzisiaj z tobą posiedzieć i porozmawiać. Kilka wspólnie spędzonych godzin było owocnych. Bardzo Ci dziękuję za mądre słowa.

52. Podziwiam twój wysoki poziom mądrości i inteligencji. Dziękuję za dzisiejszy czas spędzony z tobą. To było naprawdę odkrywcze.

53. Jestem tak błogosławiony, że spotkałem kogoś takiego jak ty na tym etapie mojego życia. Dziękuję za danie mi szansy wylania się dzisiaj przed Tobą. Jestem wdzięczny za tę owocną dyskusję.

54. Ty naprawdę jesteś błogosławieństwem dla swojego pokolenia. Bardzo dziękuję za słowa otuchy i mądre rady. Jestem wdzięczny.

55. Dzisiejsza chwila z tobą była odświeżająca. Dziękuję za te odkrywcze słowa. To rzeczywiście był moment na refleksję.

56. Dyskusja z tobą naprawdę spowodowała zmianę mojego dzisiejszego sposobu myślenia. Dziękuję za oświecenie mnie i wskazanie drogi wyjścia z tej trudnej sytuacji.

57. Bardzo dziękuję za dzisiejszą owocną dyskusję. Umówienie się na spotkanie z Tobą to najlepsza decyzja, jaką podjęłam w tym roku. To naprawdę zajdzie daleko.

58. Dziękuję za przekazanie mi dzisiaj mądrości. To błogosławieństwo mieć w swoim życiu takich ludzi jak Ty. Podziwiam Twoją inteligencję i kreatywność.

59. Chociaż dyskusja była krótka, zaufaj mi, była owocna. Bardzo dziękuję za wielki przywilej. Niech cię Bóg błogosławi.

60. Chwila, którą spędziliśmy razem, była pełna zabawy, podniecenia i mnóstwa mądrości. Dziękuję za tę pouczającą chwilę z tobą. Naprawdę jesteś błogosławieństwem.

Powiązany temat:dziękuję za odpowiedź na tę okazję

E-mail z podziękowaniami po wizycie w firmie

100 Przykładowy e-mail z podziękowaniami po spotkaniu biznesowym — Fospath (2)

61. Cały zespół firmy A&A pragnie serdecznie podziękować za życzliwą wizytę w naszej firmie w dniu dzisiejszym. Dziękujemy za uszanowanie naszego zaproszenia. Kochamy Cię.

62. Miło było dziś przyjść do Twojej firmy. Bardzo dziękujemy za gościnność i ciepłe przyjęcie. Jestem wdzięczny.

63. Twoja firma jest oceniana jako najlepsza w obsłudze klienta. Znajduje to również odzwierciedlenie w sposobie, w jaki przyjęliście mnie dzisiaj do swojej firmy. Dziękuję za ciepłe przyjęcie.

64. To był wielki zaszczyt gościć Cię dzisiaj w Twoim towarzystwie. Dziękuję za przyjęcie mnie z całą życzliwością i honorem. Czuję się tak podekscytowany.

65. Cieszę się, że odwiedziłem Twoją firmę. Dziękujemy za postawienie i utrzymanie tak wysokiego standardu. To wielki zaszczyt być twoim gościem.

66. Słysząc o dobrej reputacji Twojej firmy, zawsze nie mogłem się doczekać wizyty w Twojej firmie. To było takie ekscytujące, móc w końcu odwiedzić waszą firmę.Dziękujemy za ciepłe przyjęcie.

67. Byłem pod wrażeniem poziomu doskonałości całego zespołu podczas mojej dzisiejszej wizyty w Państwa firmie. Dziękuje za gościnę. Tak trzymaj.

68. Twoja firma jest jedyna w swoim rodzaju. Ustanowiłeś dobrą strukturę i wykonujesz dobrą robotę. Dziękuję, że gościliście mnie dzisiaj w swojej firmie. To była naprawdę wspaniała chwila.

69. Czuję się zaszczycony, że mogłem dziś odwiedzić waszą firmę. Środowisko było tak przyjazne i sprzyjało doskonałej dostawie. Dziękujemy za ciepłe i przyjazne przyjęcie.

70. Wizyta w Twojej firmie naprawdę zmieniła sposób, w jaki postrzegam duże marki biznesowe. Utrzymałeś dobrą strukturę, mimo że jesteś już dużą i lubianą marką. Bycie dzisiaj w Waszym towarzystwie pozwoliło mi zobaczyć jak człowieczeństwo zaczyna grać w biznesie. Dziękuję za ten przywilej, mamo. To był rzeczywiście zaszczyt.

Powiązany temat:wiadomość z podziękowaniami za udział w wydarzeniu

Dziękujemy za odwiedzenie naszego biura

71. To był taki energetyzujący moment z tobą w biurze dzisiaj. Dziękuję za wnikliwe dyskusje i porady w odpowiednim czasie.

72. Zawsze cieszyliśmy się, że możemy Cię gościć w naszym biurze. Cieszymy się, że w końcu przyjęliście nasze zaproszenie. Dziękujemy za odwiedzenie naszego biura w dniu dzisiejszym. Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami częściej.

72. Dziękujemy za poświęcenie czasu na odwiedzenie naszego biura w dniu dzisiejszym. Dziękuję za wibracje i energię, które wnieśliście. To było takie zaraźliwe. Kochamy Cię i mamy nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy.

73. Cieszymy się, że możemy Cię dzisiaj gościć w naszym biurze. Wasza obecność została doceniona. Dziękuję za przyjacielską wizytę.

74. Twoja wizyta była bardzo mile widziana. Dziękujemy za przekazanie nam informacji o tym, jak rozwijać i ulepszać nasze produkty. Chwila była naprawdę bezcenna.

75. Dziękujemy za dzisiejszą wizytę w naszym biurze. To była chwila, którą należało docenić.Doceniamy cię głęboko, Pan.

76. Goszczenie Cię w naszym biurze to wielkie błogosławieństwo. Cieszymy się z nadchodzącej współpracy. Z niecierpliwością czekamy na bardziej dochodowe i świetne interesy z Tobą.

77. Pragnęliśmy gościć Cię w naszym biurze. Dziękujemy, że w końcu spełniłeś naszą prośbę i odwiedziłeś nasze biuro. Wasza obecność była bardzo energetyzująca i inspirująca. Kochamy i doceniamy Pana.

78. Cieszymy się, że jesteś dzisiaj wśród nas, Panie. Dziękujemy za odwiedziny w naszym biurze dzisiaj. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

79. Twoja dzisiejsza obecność w naszym biurze naprawdę dodała nam piórka do czapki. To wielki zaszczyt być związanym z osobą tak wpływową jak ty. Dziękujemy za uszanowanie naszego zaproszenia. Doceniamy cię głęboko.

80. To, co uważaliśmy za zwyczajne spotkanie, okazało się doświadczeniem zmieniającym życie i wywierającym wpływ. To był zaszczyt gościć Cię dzisiaj w naszym biurze. Dziękujemy za podzielenie się z nami słowami mądrości i przekazanie nam głębokich wglądów. Byliśmy bardzo zmotywowani.

Powiązany temat:podziękowania za wsparcie i współpracę

E-mail z podziękowaniami po spotkaniu biznesowym z klientem

81. Szanowny Panie, dziękuję za poświęcony nam dzisiaj czas i cierpliwość. Miło było mieć to spotkanie z Wami. Mamy nadzieję, że zrobimy z tobą więcej interesów.

82. Chcemy wykorzystać to medium, aby podziękować Ci za gościnę nas dzisiaj. Obiecujemy wziąć pod uwagę Twoją prośbę i zawsze zapewnić najlepszą obsługę.

83. Zawsze chętnie Ci służymy. Dziękujemy za dzisiejszy czas spędzony z nami. Z niecierpliwością czekamy na ponowną współpracę.

84. Jesteś naszym klientem roku i dziękujemy za umożliwienie nam dzisiejszego spotkania w Twoim biurze. Dziękujemy, że zawsze ufacie naszym usługom. Mamy nadzieję, że będziemy Ci lepiej służyć.

85. Miło było dzisiaj spotkać się z tobą. Wiedza o tym, jak możemy Ci lepiej służyć, bardzo nam pomoże. Dziękuję za Twoją obecność. Doceniamy cię.

86. Cieszymy się, że mogłeś na nas liczyć przy tym niesamowitym projekcie. Cieszymy się, że możemy zorganizować z Państwem to interesujące spotkanie. Dziękuję bardzo za tę możliwość.

87. Cieszymy się, że mamy dziś z Wami to spotkanie biznesowe. To wielki zaszczyt być Twoją ulubioną marką, jeśli chodzi o materiały biurowe. Dziękujemy, że zawsze nam ufacie. Czekamy na więcej niesamowitych interesów z tobą.

88. Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za umożliwienie nam przedstawienia Państwu naszej oferty i propozycji. Cieszymy się, że w końcu zdobyliśmy Państwa zaufanie. Dziękuję Ci za tę możliwość. Nie możemy się doczekać realizacji z Tobą większych projektów.

89. Chcielibyśmy podziękować za poświęcony nam dzisiaj czas. Dziękujemy za aktywną obecność i udział w spotkaniu. Naprawdę doceniamy pana.

90. Szanowny Panie, mamy nadzieję, że ten e-mail spełni Twoje oczekiwania. W imieniu całego zespołu tej organizacji chcemy podziękować za poświęcenie nam czasu na dzisiejsze spotkanie. Obiecujemy dotrzymać słowa i zawsze dawać z siebie wszystko.

E-mail z podziękowaniami po spotkaniu Próbka

91. Mamy nadzieję, że ta współpraca zaowocuje wspaniałym projektem na światowym poziomie. Miło było Was dzisiaj wszystkich gościć. Dzięki za udział w spotkaniu.

92. Dziękuję wszystkim za obecność i aktywny udział w dzisiejszym spotkaniu. Kocham was wszystkich.

93. Twoja obecność i wkład intelektualny w to spotkanie będą miały duży wpływ na kształtowanie wartości i standardów firmy. Dziękuję wszystkim za obecność.

94. Miło było zobaczyć wszystkie wasze piękne twarze na dzisiejszym spotkaniu. Dziękuję za przybycie. Doceniam was wszystkich.

95. Dziękuję za poświęcony czas i cierpliwość na dzisiejszym spotkaniu. To był wielki zaszczyt mieć was wszystkich. Dziękujemy za profesjonalny i inteligentny wkład. Doceniam was wszystkich.

Temat wiadomości e-mail z podziękowaniami po spotkaniu

Pamiętaj, że temat wiadomości e-mail to pojedyncza linia tekstu, którą ludzie zobaczą jako pierwszą po otrzymaniu wiadomości e-mail. Ten jeden wiersz tekstu często decyduje o tym, czy wiadomość e-mail zostanie otwarta, czy zignorowana, więc upewnij się, że jest wystarczająco chwytliwa i daje wyobrażenie o treści wiadomości.

Poniżej znajduje się kilka przykładów tematu wiadomości e-mail z podziękowaniami po spotkaniu

96. Miło było cię dzisiaj mieć.

97. Dziękuję za świetny pomysł, którym się dzisiaj podzieliłeś.

98. Cieszę się, że cię widzę na dzisiejszym spotkaniu.

99. (Imię i nazwisko odbiorcy), Naprawdę doceniamy Twój czas.

100. To taki zaszczyt mieć cię, (Imię odbiorcy).

Mamy nadzieję, że ten post w e-mailu z podziękowaniami okazał się pomocny. Nie zapomnij podzielić się nim z tymi, którym również może się przydać.

Czy masz jakieś uwagi? Zachęcamy do podzielenia się nimi w sekcji komentarzy poniżej.

100 Przykładowy e-mail z podziękowaniami po spotkaniu biznesowym — Fospath (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Lidia Grady

Last Updated:

Views: 5635

Rating: 4.4 / 5 (45 voted)

Reviews: 92% of readers found this page helpful

Author information

Name: Lidia Grady

Birthday: 1992-01-22

Address: Suite 493 356 Dale Fall, New Wanda, RI 52485

Phone: +29914464387516

Job: Customer Engineer

Hobby: Cryptography, Writing, Dowsing, Stand-up comedy, Calligraphy, Web surfing, Ghost hunting

Introduction: My name is Lidia Grady, I am a thankful, fine, glamorous, lucky, lively, pleasant, shiny person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.