100 religijnych życzeń urodzinowych i wiadomości dla Twoich bliskich (2023)

Ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2023 r

Szukasz religijnych życzeń urodzinowych do zapisania na kartce, ale nie możesz znaleźć odpowiednich słów? Może być trudno wymyślić, jak chwalić Boga i ukochaną osobę w jednym przesłaniu. Nigdy strach! Przygotowaliśmy dla Ciebie naszą starannie przygotowaną kolekcję chrześcijańskich życzeń urodzinowych.

100 religijnych życzeń urodzinowych i wiadomości dla Twoich bliskich (1)

Dla chrześcijan urodziny to bardzo ważna okazja. Możemy dziękować Panu za stworzenie naszej ukochanej osoby i możemy modlić się o Jego miłość, siłę i ochronę nad nimi. Jeśli więc chcesz napisać coś bardziej szczerego niż tylko „Wszystkiego najlepszego, Bóg zapłać”, jesteś we właściwym miejscu!

Niezależnie od tego, czy chcesz podzielić się sentymentalną, duchową czy inspirującą wiadomością: mamy idealne życzenia na tę okazję. Nasza gama szczerych urodzinowych błogosławieństw przyniesie miłość i radość twojemu chrześcijańskiemu przyjacielowi lub członkowi rodziny w ich wyjątkowym dniu.

Przewiń stronę w dół, aby zobaczyć wszystkie nasze chrześcijańskie życzenia urodzinowe, lub kliknij poniższe linki, aby przejść do określonej sekcji.

Uroczy|Ogólny|Przyjaciel|Siostra|Córka|Brat|Syn|Rodzice|Współmałżonek|Wersety biblijne

Śliczne religijne życzenia urodzinowe

Niech Bóg Ci błogosławi w tym wyjątkowym dniu. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech Boża miłość wypełni Twoje życie i serce miłością.

Z okazji dzisiejszych urodzin życzę wszystkim błogosławieństwa Bożego.

To jest najbardziej wyjątkowy dzień: dzień, w którym Bóg wybrał cię na narodziny. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Najlepszym prezentem ze wszystkich jesteś Ty! Chwała Bogu za stworzenie tak wspaniałej osoby.

Niech Twoje urodziny będą wypełnione szczęśliwymi chwilami i Bożym błogosławieństwem.

Niech światło Pana świeci dziś jasno nad tobą. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Mam nadzieję, że Twój dzień jest pełen miłości, radości, pokoju i nadziei.

Niech łaska Boża będzie z Tobą dzisiaj w dniu Twoich urodzin.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Dzisiaj świętujemy błogosławieństwo, którym jesteście.

Religijne życzenia urodzinowe

Dziś modlę się, aby Boże światło świeciło na was jasno, wnosząc ciepło i szczęście w wasze życie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Niech spłynie na was wiele błogosławieństw, gdy będziecie świętować kolejny rok. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i niech Bóg nadal nad tobą czuwa.

Wielu szczęśliwych powrotów do Ciebie w dniu Twoich urodzin! Niech was błogosławi wieczna radość.

Dziś w dniu Twoich urodzin modlę się, aby Pan Jezus pobłogosławił Twoje życie miłością, zdrowiem i szczęściem.

Przesyłam wam moją miłość, modlitwy i błogosławieństwa w tym szczególnym dniu. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Mam nadzieję, że masz dziś wspaniałe urodziny. Niech Miłość Chrystusa wypełnia wasze dni.

Modlę się, aby Bóg spełnił wszystkie życzenia dzisiaj w dniu twoich urodzin.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech Pan nadal Cię chroni i wnosi pokój i radość do Twojego życia.

Obyś pławił się w miłości Boga, gdy On obdarza cię swoimi błogosławieństwami. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Jest to moje szczególne życzenie urodzinowe dla Boga, abyście każdego dnia poznawali Go coraz bardziej. Przesyłam wiele urodzinowych modlitw i życzeń.

Religijne życzenia urodzinowe dla przyjaciela

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, przyjacielu. Przesyłam Ci wszelkie błogosławieństwa Boże w tym szczególnym dniu.

Jestem bardzo wdzięczna Bogu, że dał mi takiego przyjaciela jak ty. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie. Życzę wam wszystkim Bożej miłości dzisiaj w dniu waszych urodzin.

Wszystkiego najlepszego przyjacielu! Życzę Ci pokoju, miłości i radości w tym wyjątkowym dniu.

Naprawdę jesteś darem od Boga. Rozświetlasz życie moje i wszystkich wokół ciebie. Wszystkiego najlepszego mój drogi przyjacielu.

Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej przyjaciółki. Przesyłam wam wszystkie moje modlitwy, błogosławieństwa i uściski w waszym wielkim dniu.

Twoja przyjaźń jest takim błogosławieństwem. Dziękuję Bogu za Ciebie każdego dnia. Życzę Ci wspaniałych urodzin.

Niech Bóg wyleje swoje błogosławieństwo na twoje życie dzisiaj, gdy cię celebrujemy! Wszystkiego najlepszego mój przyjacielu.

Wszystkiego najlepszego mój drogi przyjacielu. W tym szczególnym dniu mam nadzieję, że Bóg obdarzy Cię wszystkim, czego pragniesz i potrzebujesz.

Dziękuję za bycie wspaniałym przyjacielem. Niech Bóg obdarzy Cię obfitością, miłością i światłem.

Błogosławieństwo urodzinowe dla sióstr

Przesyłam wam całą moją miłość, modlitwy i błogosławieństwa w waszym szczególnym dniu. Wszystkiego najlepszego (duża/mała) siostro!

Dla mojej siostry i najlepszej przyjaciółki. Zawsze jesteś przy mnie. Jestem bardzo wdzięczna, że ​​mam taką siostrę jak ty. W dniu Twoich urodzin życzę Ci wszelkiej łaski Bożej.

Do mojej kochanej siostry. Życzę Ci wspaniałych urodzin! Wierzę, że Bóg zaplanował dla ciebie wiele wspaniałych rzeczy w tym roku.

Wszystkiego najlepszego moja droga siostro. Niech Pan odpowie na wszystkie wasze modlitwy w tym roku. Zasługujesz na całe szczęście na świecie.

Posiadanie ciebie jako siostry było ogromnym błogosławieństwem w moim życiu. Codziennie dziękuję Panu za Ciebie. Mam nadzieję, że masz dzisiaj piękny dzień w swoje urodziny.

Droga Siostro, wnosisz tyle radości i miłości do naszej rodziny. Życzę Ci Bożej miłości i dużo szczęścia. Zasługujesz na to!

Dziękuję za wszystko, co robisz, moja piękna siostro. Chcę podziękować Panu za stworzenie tak cudownej osoby. Jesteś jedyny w swoim rodzaju. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. Jestem bardzo wdzięczna Bogu za to, że mam cię za siostrę. Mam nadzieję, że masz dziś najwspanialszy dzień. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Do mojej kochanej siostry. W ten szczególny dzień niech światło z nieba świeci nad Tobą i przynosi niekończącą się radość.

Do mojej wspaniałej siostry. Dziękuję Ci za wszystko co robisz dla naszej rodziny. Niech Bóg obdarza Cię swoim błogosławieństwem dzisiaj i na wieki wieków. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

100 religijnych życzeń urodzinowych i wiadomości dla Twoich bliskich (2)

Religijne życzenia urodzinowe dla córek

Dla naszej kochanej córeczki. Chcemy, abyś wiedział, że bardzo cię kochamy i zawsze modlimy się do Boga, aby cię chronił, prowadził i błogosławił. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Mam nadzieję, że wiesz, jak bardzo jesteś dla nas cenny. Każdego dnia dziękujemy Bogu za tak dobrą i błyskotliwą córkę. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Do naszej drogiej córki. Przesyłam wam dzisiaj całą naszą miłość i modlitwy. Obyś poznał Bożą miłość i Jego cel dla ciebie. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego dla naszej wspaniałej córki! Niech Bóg was zawsze prowadzi i błogosławi. Abyście wzrastali na sposób Boży. Obyś zawsze czuła jego miłość i ochronę.

Wszystkiego najlepszego dla naszej ukochanej córeczki. Bądźcie zawsze blisko Boga i zawsze dajcie się prowadzić Jego miłości i światłu.

Przesyłam Ci całą moją miłość i błogosławieństwa z okazji Twoich dzisiejszych urodzin. Kiedy po raz pierwszy trzymałem cię w ramionach (xx) lata temu, nigdy nie mogłem sobie wyobrazić, jak wspaniałą kobietą się staniesz. Jestem z ciebie taka dumna.

Dla naszej ukochanej córki. Życząc wszelkich błogosławieństw Bożych. Niech świeci jak słońce i gwiazdy w dniu Twoich urodzin.

Dziękujemy Panu za to, że pobłogosławił nas tak piękną i dobrą córką. Cudownych urodzin kochanie!

Wszystkiego najlepszego, droga córko. Niech Bóg obfituje w twoje życie i abyś miał wszystko, czego potrzebujesz.

W tym szczególnym dniu przesyłamy wam całą naszą miłość i błogosławieństwo. Modlimy się, abyś wzrastał w łasce i mądrości oraz osiągnął wszystkie swoje nadzieje i marzenia. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Błogosławieństwa urodzinowe dla Braci

Drogi bracie. Z okazji Twoich dzisiejszych urodzin przesyłam Ci wiele błogosławieństw od Boga. Mam nadzieję, że masz świetny dzień!

Do mojego (starszego/młodszego) brata. Życzę Ci dzisiaj wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Przesyłam wam moją miłość i modlitwy.

Życzę Ci dzisiaj najszczęśliwszych urodzin. Nasza rodzina jest tak błogosławiona, że ​​cię ma. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko, co robisz.

Niech Wszechmogący Pan błogosławi Ci dzisiaj w dniu Twoich urodzin i każdego dnia Twojego życia. Miłego dnia!

Przesyłam wam dzisiaj nasze błogosławieństwa w waszym szczególnym dniu. Wszyscy jesteśmy bardzo dumni z ciebie i wszystkiego, co osiągnąłeś. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego bracie. Niech Bóg czuwa nad Tobą i da Ci dużo zdrowia, szczęścia, siły i ochrony w Twoim życiu dzisiaj i zawsze.

Życzę ci dzisiaj wszystkiego najlepszego, mój bracie. W imię Jezusa Chrystusa, niech Bóg cię dziś błogosławi i da ci wszystko, czego pragniesz i potrzebujesz.

Wszystkiego najlepszego drogi bracie! Niech Bóg da Ci siłę i przewodnictwo, abyś postępował zgodnie z Jego planem dla Ciebie. Jesteśmy tu dla Ciebie zawsze.

Wszystkiego najlepszego bracie! Modlę się, aby Bóg przyniósł obfitość, zdrowie i szczęście tobie i twojej rodzinie dzisiaj i na zawsze.

Wszystkiego najlepszego dla najlepszego brata, jakiego można sobie wymarzyć. Jesteśmy bardzo wdzięczni Bogu za Ciebie. Niech czuwa nad Tobą zawsze i obdarza obfitością.

100 religijnych życzeń urodzinowych i wiadomości dla Twoich bliskich (3)

Chrześcijańskie życzenia urodzinowe dla synów

Do mojego kochanego syna. Życzę szczęścia i błogosławieństwa Bożego. Wesołych urodzin!

Wszystkiego najlepszego dla mojego cudownego syna. Jesteśmy z ciebie tacy dumni. Niech Bóg obdarzy Cię pokojem, miłością i radością w tym wyjątkowym dniu.

Wszystkiego najlepszego dla naszego mądrego synka! Jesteśmy bardzo dumni z Ciebie i wszystkiego, co osiągnąłeś. Przesyłam wam nasze błogosławieństwa i modlitwy w waszym szczególnym dniu.

Życzę Ci najszczęśliwszych urodzin. Niech miłość i światło Jezusa zawsze oświecają waszą drogę i inspirują.

Wszystkiego najlepszego, synu. Mam nadzieję, że masz dziś najlepszy dzień. Życzę Ci Bożej siły, zdrowia i szczęścia na drodze przez kolejny rok.

Wszystkiego najlepszego, synu! Dziękuję Ci za wszystko co robisz dla naszej rodziny. Jesteśmy bardzo wdzięczni i dumni z ciebie. Życzę wszystkim łask Bożych.

Do naszego syna. Przesyłam wam dzisiaj wszystkie nasze modlitwy i błogosławieństwa. Jesteśmy bardzo dumni z ciebie, mężczyzny, którym się stałeś i pięknej rodziny, którą wychowujesz. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Wszystkiego najlepszego dla naszego cudownego synka. Modlę się, aby Bóg dał ci siłę, przewodnictwo i ochronę. Zawsze jesteśmy tu dla Ciebie.

Tego dnia (xx) lat temu Bóg pobłogosławił naszą rodzinę, wprowadzając Cię do naszego życia. Nie wyobrażamy sobie świata bez Ciebie. Wszystkiego najlepszego, synu.

Życzę Ci dzisiaj najszczęśliwszych urodzin. Życzę wam, aby Jezus był zawsze waszym najbliższym przyjacielem i pomagał wam znaleźć właściwą drogę naprzód bez względu na wyzwania, przed którymi stoicie.

Duchowe błogosławieństwo urodzinowe dla rodziców

Drogi (Mamo / Tato). Mam nadzieję, że masz wspaniałe urodziny. Przesyłam wam wszystkie moje modlitwy, błogosławieństwa, miłość i uściski.

Wszystkiego najlepszego dla mojej wspaniałej (mama/tata). Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie. Niech Bóg obdarzy Cię dzisiaj w tym szczególnym dniu wielką miłością i błogosławieństwem.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Mam nadzieję, że masz najlepszy dzień (mama/tata)! Życzę wszystkim Bożej miłości.

Ogromne Wszystkiego Najlepszego dla mojej jedynej (Mamy / Taty). Dziekuję ci za wszystko, co robisz. Niech Bóg wynagrodzi zdrowiem i szczęściem.

Drogi (Mamo/Tato). Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech Bóg wam dzisiaj błogosławi. Zaufaj Mu z całego serca, a On zawsze wskaże drogę.

Do mojego (mama/tata). Życzę Ci najwspanialszych urodzin. Niech Bóg odpowie na wszystkie wasze modlitwy i da wam wszystko, czego potrzebujecie.

Wszystkiego najlepszego (mama/tata). Modlę się, aby Pan obdarzył cię dobrym zdrowiem, siłą i rzeczami, które sprawiają, że się uśmiechasz. Miłego dnia.

W dniu Twoich urodzin życzę wszystkim łask Bożych. Mam nadzieję, że masz fantastyczny dzień. Kocham cię.

Wszystkiego najlepszego (mama/tata)! Modlę się, aby Bóg obdarzył cię pokojem i obfitością w tym szczególnym dniu.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Odmawiam dziś specjalną modlitwę za Ciebie (Mamo/Tata). Życzymy dużo zdrowia, szczęścia i miłości od naszego Pana Jezusa Chrystusa.

100 religijnych życzeń urodzinowych i wiadomości dla Twoich bliskich (4)

Religijne życzenia urodzinowe dla małżonków

Mojemu wspaniałemu (mężowi/żonie). Życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, przepełnionego Bożą miłością i błogosławieństwem.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Jestem bardzo wdzięczna Bogu, że chodzę z tobą przez życie.

Do mojego ukochanego (męża/żony). Jesteś niesamowitą osobą i to zaszczyt być twoim mężem. Niech Bóg błogosławi w tym szczególnym dniu pokojem i szczęściem.

Jestem bardzo wdzięczna za wszystko, co robisz dla naszej rodziny. Dokładasz wszelkich starań, aby nasze życie było wspaniałe i każdego dnia dziękuję Bogu za Ciebie. Wszystkiego najlepszego kochanie!

Życzę Ci bardzo szczęśliwych urodzin. Nasze wspólne życie jest tak cennym darem od Boga. Jestem bardzo wdzięczna za Ciebie, nasze małżeństwo i rodzinę, którą razem zbudowaliśmy.

Wszystkiego najlepszego kochanie! Niech Bóg usunie wszelki lęk w Twoim sercu i napełni Cię radością i pokojem. Pamiętaj, że jesteś bardzo kochany!

Dziękuję za bycie tak wspaniałym (mężem/żoną). Życzę wam całej mojej miłości i modlitwy do was w tym szczególnym dniu.

Wszystkiego najlepszego dla mojego kochanie! Dziękuję za wszystko co robisz dla naszej rodziny. W tym szczególnym dniu modlę się, aby Bóg odświeżył twoje serce, umysł i duszę.

Ogromne Wszystkiego Najlepszego dla niesamowitego (mężczyzny/kobiety) w moim życiu. Mój ukochany (mężu/żono), niech Bóg obdarzy Cię zdrowiem, szczęściem, wiarą i wieloma radosnymi chwilami w nadchodzącym roku.

Wszystkiego najlepszego dla mojego kochanego (męża/żony). Dziękuję, że dzielisz ze mną swoje życie. Niech Bóg świeci swoim światłem na twojej ścieżce i rozjaśnia wszystkie twoje dni.

Religijne życzenia urodzinowe z Biblii

„Bo znam plany, które mam wobec was, oświadcza Pan, plany, aby wam się powodziło, a nie szkodzić wam, plany, aby dać wam nadzieję i przyszłość”
~ Jeremiasza 29:11

„Słuchaj, mój synu, przyjmij to, co mówię, a przeżyjesz wiele lat. Nauczę cię drogi mądrości i prowadzę cię ścieżkami prostymi. , nie potkniesz się. Trzymaj się pouczenia, nie odpuszczaj, strzeż go dobrze, bo to jest twoje życie”.
~ Przysłów 4:10-13

„Pan jest moją siłą i tarczą, moje serce Mu zaufało i doznaję pomocy. Moje serce skacze z radości i będę Mu dziękować w pieśniach”.
~ Psalm 28:7

„Raduj się w Panu, a On spełni pragnienia twego serca”.
~ Anonimowy

„A więc znamy i polegamy na miłości, jaką Bóg ma dla nas. Bóg jest miłością. Kto żyje w miłości, żyje w Bogu, a Bóg w Nim”.
~ Anonimowy

„We wszystkim Bóg działa dla dobra tych, którzy Go miłują”.
~ Anonimowy

„Jesteśmy bowiem dziełem rąk Bożych, stworzeni w Chrystusie Jezusie do dobrych uczynków, które Bóg z góry przygotował dla nas, abyśmy je spełniali”.
~ Efezjan 2:10

„Bo przez mądrość dni twoje będą liczne, a lata twego życia będą dodane”.
~ Przysłów 9:11

„Dziękuję mojemu Bogu za każdym razem, gdy o was wspominam. We wszystkich moich modlitwach za was wszystkich modlę się zawsze z radością”.
~ Filipian 1:3-4

„Niech da ci pragnienie twojego serca i sprawi, że wszystkie twoje plany się powiodą”.
~ Psalm 20:4

Końcowe wskazówki dotyczące pisania religijnych życzeń urodzinowych

Pamiętaj, że pisząc duchowe błogosławieństwa z okazji urodzin, nie musisz się zbytnio stresować tym, co napisać. Po prostu wybierz jedno z naszych urodzinowych błogosławieństw i spersonalizuj je imieniem ukochanej osoby. Będą zachwyceni, gdy otrzymają wiadomość urodzinową wypełnioną Bożą miłością.

Często Zadawane Pytania

Co to jest dobre błogosławieństwo urodzinowe?

Oto dobre błogosławieństwo urodzinowe, które możesz wykorzystać w obecnej postaci lub spersonalizować:

Niech Bóg cię błogosławi w dniu twoich urodzin i zawsze. Niech czuwa nad tobą i chroni cię przez wszystkie twoje dni. Niech wniesie szczęście, zdrowie i radość do Twojego życia. W imię Jezusa Chrystusa, Amen.

Jaki jest dobry werset biblijny na czyjeś urodziny?

Dobrym wersetem biblijnym na czyjeś urodziny jest Psalm 118:24, który brzmi: „Oto dzień, który Pan uczynił; radujmy się nim i weselmy”.

Więcej pomysłów znajdziesz na naszej stronieNajlepsze wersety biblijne na urodziny.

Jak napisać wiadomość modlitewną na urodziny?

Oto przykładowa urodzinowa wiadomość modlitewna, którą możesz wykorzystać jako punkt wyjścia dla własnej:

„Dziś, w tym szczególnym dniu, dziękuję Panu Bogu za dar życia i przyjście na ten świat. Modlę się, aby nadal zsyłał na was swoje błogosławieństwa dzisiaj i przez cały rok”.

Aby uzyskać więcej pomysłów, zobacz naszą stronę.

Więcej życzeń urodzinowych

Szukasz religijnych modlitw urodzinowych, które możesz dodać do karty dla ukochanej osoby? Kliknij tutaj, aby odkryćnasza kolekcja.

A może szukasz ogólnej kartki z życzeniami urodzinowymi, która będzie pasować do urodzinowego wersetu biblijnego? Może chcesz wiadomość na konkretny rok urodzinowy lub coś z humorystycznym akcentem?

Kliknij łącze, aby zapoznać się z szeroką gamą życzeń urodzinowych i cytatów dla przyjaciół i członków rodziny poniżej:

 • Modlitwy urodzinowe
 • Wersety biblijne na urodziny
 • życzenia z okazji 30 urodzin
 • życzenia z okazji 40 urodzin
 • życzenia z okazji 50 urodzin
 • życzenia z okazji 60 urodzin
 • Życzenia urodzinowe
 • Śmieszne życzenia urodzinowe
 • Cytaty z obrazów B'day
 • życzenia urodzinowe dla Żony
 • życzenia urodzinowe dla Męża
 • Życzenia urodzinowe dla Chłopaka
 • Życzenia urodzinowe dla Przyjaciół
 • życzenia urodzinowe dla mamy
 • życzenia urodzinowe dla taty
 • życzenia urodzinowe dla cioci
 • życzenia urodzinowe dla Siostry
 • życzenia urodzinowe dla Brata
 • życzenia urodzinowe dla Córki
 • życzenia urodzinowe dla Syna
 • Spóźnione życzenia urodzinowe

Darmowe kartki urodzinowe do wydrukowania

Pobieraćdarmowe kartki urodzinowe do wydrukowaniaw wysokiej jakości formacie PDF do wydrukowania i złożenia w domu. Dostępne są nawet kolorowe karty do wydrukowania, idealne dla dzieci, które chcą stworzyć wyjątkową kartkę urodzinową dla rodziny i przyjaciół.


Pisma zaczerpnięte z Pisma Świętego, New International Version®, NIV®. Prawa autorskie © 1973, 1978, 1984, 2011 Biblica, Inc.™ Wykorzystane za zgodą Zondervan. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie.www.zondervan.com„NIV” i „New International Version” są znakami towarowymi zarejestrowanymi w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych przez Biblica, Inc.™

 • Dom
 • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
 • Religijne życzenia urodzinowe

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Frankie Dare

Last Updated: 04/06/2023

Views: 6105

Rating: 4.2 / 5 (73 voted)

Reviews: 88% of readers found this page helpful

Author information

Name: Frankie Dare

Birthday: 2000-01-27

Address: Suite 313 45115 Caridad Freeway, Port Barabaraville, MS 66713

Phone: +3769542039359

Job: Sales Manager

Hobby: Baton twirling, Stand-up comedy, Leather crafting, Rugby, tabletop games, Jigsaw puzzles, Air sports

Introduction: My name is Frankie Dare, I am a funny, beautiful, proud, fair, pleasant, cheerful, enthusiastic person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.