100 Urodzinowa wiadomość z podziękowaniami dla Bożej Rodziny i Przyjaciół - Fospath (2023)

Gratulacje! Ukończyłem kolejne 365 dni na ziemi! Istotne jest, aby w dniu takim jak ten, po przywitaniu się, złożyłem podziękowania urodzinowe rodzinie i przyjaciołom Boga za doprowadzenie mnie tak daleko, udzielenie mi łaski życia i moralnego wsparcia, którym cieszę się ze strony rodziny. Na tej stronie znajdziesz wypowiedzi i wiadomości z podziękowaniami urodzinowymi.

50+ błogosławieństw serca | szczęście...

50+ błogosławieństw serca | Modlitwy z okazji urodzin

Często jako ludzie łatwo przyjmujemy rzeczy za pewnik. Warto poznać moc i znaczenie wdzięczności, dziękując Bogu za kolejny rok. Kiedy czcisz Boga za wszystko, powinieneś także doceniać ludzi za ich wpływ na twoje życie.

Wysyłanie wiadomości urodzinowych z podziękowaniami do Boga, rodziny i przyjaciół jest konieczne, aby okazać wdzięczność Bogu i przyjaciołom. Bóg posłał do twojego życia najbardziej niesamowitych ludzi jako przyjaciół i umieścił ich na strategicznych pozycjach, aby byli dla ciebie źródłem radości i błogosławieństwa przez całą twoją dotychczasową podróż. Tych ludzi należy docenić.

Zawartość

 1. Dziękuję Bogu za kolejny rok Wszystkiego najlepszego dla mnie
 2. Dziękczynienie za życzenia urodzinowe
 3. Mowa wdzięczności Bogu
 4. Wiadomość z podziękowaniami urodzinowymi dla rodziny i przyjaciół
 5. Urodzinowa wiadomość z podziękowaniami dla Boga i rodziny
 6. Dziękując Bogu za kolejny rok życia Cytaty
 7. Dziękuję Przesłanie do Boga za moje urodziny
 8. Dziękując Bogu za moje urodziny
 9. Dziękuję Ci Boże, że dałeś mi kolejny rok życia
 10. Dziękuję Wiadomość urodzinowa do Boga Rodzina i przyjaciele Cytaty
 11. Urodzinowe podziękowanie Bogu i Przyjaciołom

Dziękuję Bogu za kolejny rok Wszystkiego najlepszego dla mnie

To dobre i akceptowalne przed Bogiem, aby wykorzystać tę złotą chwilę, aby wyrazić swoją nieskończoną wdzięczność Bogu za to, że uznał cię za godnego życia w zdrowym zdrowiu i wielkiej radości. Urodzinowe uznanie dla Boga i przyjaciół pomoże ci to osiągnąć. Możesz zadowolić się emocjonalnymi podziękowaniami za życzenia urodzinowe, aby wyrazić swoją wdzięczność Bogu i przyjaciołom.

1. Panie, bardzo Ci dziękuję za oświecenie mojego życia i obdarzenie mnie pokojem. Dziękuję Ci za błogosławieństwo poprzez wspaniałych przyjaciół, których umieściłeś w moim życiu. Zawsze będę Ci wdzięczna za dar mężczyzn.

2. Jestem przytłoczony miłością, którą otrzymałem dzisiaj w moje urodziny. Jestem bardzo wdzięczna Bogu, że tak długo trzymał mnie i moich przyjaciół. Dziękuję za wszystkie błogosławieństwa w moim życiu! Wszystkiego najlepszego dla mnie

3. Z głębi serca,Chcę bardzo podziękować wszystkim moim przyjaciołomza uczynienie mojego dnia niezapomnianym i oczywiście Bogu za umożliwienie tego.

4. Dziękuję Ci Boże za szansę na kolejne 365 dni życia, jestem wdzięczny wszystkim moim przyjaciołom za bycie tego częścią. Niech wszyscy zostaną nagrodzeni. Amen.

5. Najszczersze dzięki Bogu, moim kolegom, współpracownikom i przyjaciołom, którzy świętowali mój dzień. Niech Bóg wynagrodzi was wszystkich.

6. Panie, to dzięki Twojemu miłosierdziu i łasce wciąż jeszcze żyję, aby być tego świadkiem. Dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie zrobiłeś.

7. Dziękuję Ci Boże, bo tylko Ty sprawiłeś, że mam oddech, aby oddychać tego dnia. Nigdy nie będę ci niewdzięczny za twoją wspaniałą pracę w moim życiu.

8. Życie jest poczęte i oddech dajesz tylko Ty Boże, dziękuję bo mam życie i oddech! To może być tylko przez twoje czyny.

9. W dniu takim jak ten, kiedy Bóg dał nam łaskę bycia świadkiem kolejnych urodzin, moja nieskończona wdzięczność jest dla Ciebie, Ojcze wielkiego miłosierdzia.

10. Myślenie o tym, jak niosłeś mnie na swoich skrzydłach, było niesamowite. Nie mogę ci wystarczająco podziękować za ten przejaw dobroci i miłosierdzia wobec mnie i wszystkiego, co robię.

Dziękczynienie za życzenia urodzinowe

11. Przeszedłem przez wody i powodzie, ale zawsze byłeś, aby pokazać mi wyjście ze wszystkich sytuacji, w których się znalazłem. Dziękuję zaTwoją niezwykłą przysługę w moim życiu.

12. Kto mógłby stworzyć drogę, z której nie ma wyjścia, jeśli nie Bóg wszechmogący, który specjalizuje się w czynieniu cudów bez liczb? Jestem głęboko wdzięczny za wszystkie Twoje inwestycje w moim życiu.

13. Nic nie może być warte używania jako przedmiotu wdzięczności Bogu jako owocu moich ust, dziękując Mu bez przerwy. Dziękuję Ci drogi Ojcze za wszystko co dla mnie robisz.

14. Dziękuję mojemu ziemskiemu ojcu i rodzinie za ich troskę i miłość, ale dużo bardziej mojemu niebiańskiemu ojcu dziękuję za wszystko, czym dla mnie jesteś.

15. Wierny i miłosierny Boże zwać się będziesz ze względu na Twoją życzliwość i troskliwą opiekę nad moją duszą. Dziękuję kochany Jezu.

16. W beznadziejnych sytuacjach zawsze dawałeś mi nadzieję, w trudnych chwilach zawsze byłeś przy mnie. Tylko Ty możesz to dla mnie zrobić, Abba, Ojcze.

17. Przychodzę w mnóstwie Twojego miłosierdzia, aby podziękować Ci dobrotliwy Ojcze za wszystko, co czynisz. Godny jesteś chwały, Jezu.

18. Życie, które mi dałeś, będzie użyte dla Twojej chwały i uwielbienia w krainie żyjących. Nic mnie od ciebie nie odbierze.

19. Wiem, że moje czasy są w twoich rękach, a moja przyszłość jest z tobą zabezpieczona. Zostawiam wszystko w Twoich rękach, przejmij, mój wielki Boże.

20. Wszelka cześć, chwała, błogosławieństwa i uwielbienie są dla Ciebie, najbardziej miłosierny i łaskawy Ojcze za wszystko, co dla mnie reprezentujesz. Dziękuję ci, Jezu.

Powiązane wyszukiwanie:Złóż życzenia urodzinowe swoim przywódcom duchowym

Mowa wdzięczności Bogu

Życie nie jest zasłużone, życie jest darem i błogosławieństwem od Boga. Ten, który dał ci życie jako błogosławieństwo od Niego, zasługuje na całą chwałę i uwielbienie. Mowa wdzięczności do Boga pomaga wyrazić szczerą wdzięczność Stwórcy wszystkich krańców ziemi.

Urodzinowe podziękowania skierowane do Boga, rodziny i przyjaciół tylko podniecają Boga i twoich przyjaciół, ale także pomagają im zrobić więcej dla ciebie i bardziej zaangażować się w sprawy twojego życia. Jeśli jesteś wdzięczny, zawsze dostaniesz więcej.

21. Dziękuję Ci Boże za kolejny dzień w krainie żywych, kolejną szansę na rozwój i stanie się lepszym. Chwalę Cię za wszystko co dla mnie robisz.

22. Dziękuję, że byłeś przy mnie przez cały czas i dziękuję, że nigdy nie zostawiłeś mnie samej i zawsze kochałeś mnie taką, jaka jestem.

23. Dziękuję Ci, Boże, że obdarzyłeś mnie pięknym życiem i błogosławieństwami z Twojego tronu. Zawsze będę Ci wdzięczna za to życie. Dziękuję Bogu za wszystko w moim życiu, Twoje imię jest chwalone.

24. Dziękuję Ci Drogi Boże za uczynienie mojego życia błogim i spokojnym. Daję ci wszystkie kredyty ze względu na twoje imię. Dziękuję za wszystkie niezliczone błogosławieństwa, które mi dałeś przez wszystkie dni mojego życia.

24. Podziękowanie to niewiele za całą radość i szczęście, które dałeś mi wraz z moimi bliskimi. Ale wszystko, co wciąż mogę powiedzieć, to dziękuję, Panie,na moje urodziny.

25. Nadal żyję w dobrym zdrowiu iw doskonałej kondycji. Jestem na zawsze błogosławiony, że mam ciebie jako mojego kochającego Ojca. Dziękujemy za kolejny dzień życia i piękne przeżycie.

26. Dziękuję Ci, Boże, za to, że zawsze mi pomagasz i dajesz mi cierpliwość i mądrość do radzenia sobie ze wszystkim, co mnie spotyka. Jestem głęboko wdzięczny.

27. Doceniam cię za to, że dałeś mi życie pełne błogosławieństw i niesamowitych ludzi, wszystkie twoje prace są bardzo nieskończone. Tdziękuję Ci Jezu za moje urodziny.

28. Istnienie w tym życiu nie ma sensu bez Ciebie, Boże. Jestem wdzięczny za poznanie ciebie i poznanie mojego celu w tobie. Bądź pochwalony na wieki.

29. Twoja doskonałość jest wielka i oślepia mnie. Cenię sobie ten cenny dar Twojej łaski promieniujący na całe moje życie.

30. Wszystko w moim życiu jest warte podziękowania. Jesteś tym, który wie najlepiej z każdej sytuacji i pory roku. Bądź pochwalony na wysokościach.

31. Utrzymanie mnie przy życiu pozwoliło mi być lepszą wersją siebie, wielki Ojcze, dziękuję za wszystko, co dla mnie robisz.

32. Nie zasługuję na każde błogosławieństwo, które przynosisz do mojego stołu każdego dnia mojego życia, twoja łaska uznała mnie za godnego. Dziękuję kochany Boże i Ojcze.

33. Dziękuję Ci za przywilej, jaki mi dałeś, abym mógł uczestniczyć we wszystkich błogosławieństwach, które są w Tobie ukryte. Jestem ci wdzięczny na wieki wieków.

34. Wieczność zajmie opowiadanie o wszystkich cudownych dziełach, które pokazałeś mnie i mojej rodzinie. Zawsze będę mówił o twojej dobroci.

35. Dziękuję, że dajesz mi siłę do pokonania wyzwań, które stają na mojej drodze i stania się lepszym człowiekiem. Bądź pochwalony na wysokościach.

36. Każda sekunda, którą spędziłem, została wydana w znaczący sposób, ponieważ byłeś moim wiernym pasterzem w dniach zamieszania. Dziękuję, drogi Boże.

37. Dziękuję za przekazanie mi wymaganej wiedzy i mądrości, aby prowadzić moje życie w sposób doskonały i godny pozazdroszczenia. Jestem ci wdzięczny na zawsze.

38. Dziękuję za wszystkie dobre rzeczy, które przydarzyły mi się w moim życiu, mojej firmie i mojej rodzinie. Niech Twoja dobroć nadal mnie spotyka.

39. Wywołujesz uśmiech na mojej twarzy, wlewasz radość w moje serce, wkładasz pieniądze do mojej kieszeni i pokój w moim domu. Dziękuję, ojcze.

40. Przyszedłem podziękować, mój drogi Ojcze, jestem tym małym dzieckiem, któremu pomogłeś zajść tak daleko w życiu. Dziękuję Ci Boże mój i Ojcze mój.

Powiązane badania:Świętuj inspirującą kobietę w jej urodziny

Powiązany temat:życzyć ukochanej osobie wszystkiego najlepszego

Wiadomość z podziękowaniami urodzinowymi dla rodziny i przyjaciół

41. Jestem wdzięczny wam, moi przyjaciele i bliscy za to, że zawsze jesteście przy mnie w każdej chwili mojego życia. Wasze wsparcie jest godne uwagi. Jestem wam wszystkim wdzięczny,dziękuję wszystkim za ciepłe życzenia.

42. Doceniam wszystkich, którzy poświęcili czas, aby uczcić mnie w moim wyjątkowym dniu, dziękuję Bogu za twoje życie i okazanie miłości. Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe.

43. Dziękuję mojej wspaniałej rodzinie i przyjaciołom za obdarzanie mnie miłością i prezentami. Niech Pan zawsze was uzupełnia.

44. Twoje światło było przewodnikiem po mojej ścieżce, dziękuję za prowadzenie mnie z całą wymaganą wiedzą i mądrością, aby iść właściwą drogą. Dziękuję za uczynienie moich urodzin tak wyjątkowymi, kochanie

45. Dziękuję Bogu za wielką łaskę i dary, które otrzymałem od was wszystkich, niech Pan was uzupełni i udzieli wam więcej błogosławieństw.

Urodzinowa wiadomość z podziękowaniami dla Boga i rodziny

46. ​​Przydarzyły mi się rzeczy, których nie mogłem pojąć, ale wierność waszego Boga i wasza indywidualna pomoc zawsze prowadziły mnie przez każdą słabość i grubość. Dziękuje wszystkim!

47. Przyszedłem przed Boga w pokorze serca, aby podziękować za rzeczy w moim życiu, zarówno te widoczne, jak i niewidzialne, za wspaniałą rodzinę i przyjaciół, których mi dał. Droga Rodzino i Przyjaciele, modlę się, aby radość nie opuszczała Waszego życia. Amen!

48. Kto może mnie kochać tak jak ty, kto może troszczyć się o mnie tak jak ty? Nikomu nie należy się chwała i adoracja jak nasz wielki Bóg. Tobie wszelka chwała i cześć.

49. Bóg jest najlepszym Ojcem, jakiego mogłem mieć, a wy przyjaciele i rodzina jesteście najlepszymi darami, jakie mogłem od Niego otrzymać. Dziękuję rodzinie i przyjaciołom za to, że pozostali mi wierni. Jestem wdzięczny!

50. Wszystkim, którzy byli błogosławieństwem i wsparciem dla mojego życia w ciągu ostatnich lat, jestem głęboko wdzięczny za to, gdzie jestem teraz i gdzie jeszcze będę. Dziękuję wszystkim za bycie systemem wsparcia przez cały czas!

Dziękując Bogu za kolejny rok życia Cytaty

Wdzięczności nigdy nie jest za dużo, powinna być sposobem na życie każdego, kto naprawdę zna cuda Boga w swoim życiu. Cieszymy się, gdy Bóg nam błogosławi, ale Bóg jest podekscytowany, gdy my błogosławimy Go w zamian poprzez nasze dziękczynienie.

Któż inny zasługuje na naszą najwyższą chwałę, jeśli nie nasz Bóg w niebiosach, który wszystko czyni zgodnie z upodobaniem swojej woli? Imię Jego jest chwalone na wieki!

Powiązany zasób:dziękować Bogu za nowy początek

51. Jestem bardzo podekscytowany i wdzięczny za kolejny rok, ponieważ to kolejna szansa, aby spojrzeć wstecz i być wypełnionym niekończącą się wdzięcznością. Dziękuję za kolejny rok życia.

52. Jest to kolejna okazja, aby podziękować Bogu, a także poprawić wszystko, czego nie zrobiłem dobrze w minionych latach. Jestem wdzięczny za zobaczenie tego dnia.

53. Wykorzystanie tego, co Bóg za darmo dał, jest silnym powodem do wdzięczności. Taka możliwość nie jest dana każdemu. Jestem wdzięczna, ponieważ uznał mnie za godną.

54. Słowa nie mogą być wystarczająco elokwentne, aby właściwie wyrazić moją wdzięczność za kolejny rok dokonywania lepszych wyborów. Wiem, że dobrze sobie poradzę w tym nowym roku.

55. Lata wciąż nadchodzą i odchodzą, a ty jesteś nieugięty i niezmienny. Jestem w pełni wdzięczny za ten nowy rok, wszystkiego najlepszego dla mnie.

56. Doceniam cię za zdrowe zdrowie i zdrowy umysł, aby podróżować tak daleko w życiu. Naprawdę jesteś kochającym i godnym ojcem.

57. Tak, były bolesne chwile i tak, są chwile próby, ale pośród nich mam szansę przeżyć kolejny rok w tym życiu.

58. Jesteś prawdziwym sensem tegonadaje życiu sens, bez ciebie życie nie miałoby w ogóle sensu. Jestem wdzięczna za nadanie życiu sensu.

59. Nie zasługuję na wszystkie korzyści, którymi obdarzyłeś moje życie, jestem wdzięczny za ukończenie kolejnego kręgu 365 dni.

Powiązany zasób: złóż przyjacielowi życzenia urodzinowe w zabawny sposób

60. To nowy rok pełen nadziei, lepszego potencjału, wielkich dokonań i realizacji marzeń. Za to wszystko jestem wdzięczny!

61. Dziękuję Ci drogi Boże za łaskę, abym mogła pomyślnie przejść przez ten rok i rozpocząć kolejny. Bądź pochwalony na wieki.

62. Nowy dzień jest godny świętowania i wdzięczności, o ileż bardziej rok. Boże dziękuję Ci za kolejny rok w tym życiu.

63. Moje życie jest tego warte tylko dlatego, że otrzymałem dar od Boga. Ten dar życia jest głęboko doceniany, kochany Ojcze.

64. Nie mogę po prostu wyrazić wystarczającej wdzięczności mojemu ojcu w niebie za błogosławieństwo kolejnego roku. Wszystko, co chcę powiedzieć, to dziękuję, Panie.

65. Żyję po to, aby za życia chwalić Twoje święte imię. Dopóki oddycham, zawsze będę Cię wielbił, drogi, wielki Boże.

66. Mam powody do wdzięczności za niezwykły przywilej, którym cieszyłem się w ostatnich latach mego życia. Mówię dziękuję i wierzę ci jeszcze raz.

67. Dobrze jest dziękować za wszystko, błogosławieństwa, zdrowie i przysługi dookoła, ale co najważniejsze, dobrze jest dziękować za dar życia.

68. Rzeczy, których odmówiono mi w ciągu ostatniego roku, mogą być bolesne, ale nadal jestem wdzięczny Bogu za to, że pozwolił mi zobaczyć to życie.

69. Budzenie się dzisiaj, aby zobaczyć nowy rok, jest niesamowite. Czekałem na ten dzień i mam go w dobrym zdrowiu i wielkiej radości. Dziękuję, wielki Boże.

70. Jestem głęboko zobowiązanywyrazić moje podziękowania dla ciebieza wszystko co mam i co mnie czeka. Dziękuję Ci Boże za łaskę nowego roku.

Powiązany zasób: rozśmiesz go/jej w jego urodziny

Dziękuję Przesłanie do Boga za moje urodziny

Zadowól się tymi wiadomościami, aby podziękować Bogu za twoje urodziny.

71. Życie jest cennym darem i musimy być za nie wdzięczni Bogu pod każdym względem. Pragnę wyrazić moją nieskończoną wdzięczność Tobie, Ojcze Światła.

72. Wszystkie moje skarby i to, co złożyłem jako bogactwo, nie mogą być porównywane z cennymi darami życia, które otrzymałem od Ciebie. Dziękuję za łaskę na kolejne życie.

73. Za wszystko, co mam i kim jestem, jestem szczerze i wiecznie wdzięczny Tobie Boże. Dziękuję za ten cenny rok.

74. Może nie mam tyle, ile chciałem, ale jestem wdzięczny za oddech, który biorę bez kosztów. Dziękuję za kolejny rok mojego życia.

75. Dziękuję za rozjaśnienie mojej ścieżki i udzielenie mi wskazówek w czasie, gdy wydaje mi się, że jestem zdezorientowany. Chwała Tobie na wysokościach.

Dziękując Bogu za moje urodziny

76. Jestem wdzięczny za twoją niezawodną ochronę nad moim życiem i rodziną. Tylko Ty możesz to zrobić, drogi Boże. Jest nowy dzień i cieszę się z niego.

77. Byłeś tym, który chronił mnie, moje właściwości, moją rodzinę, mój biznes i wszystko, co dla mnie ważne. Dziękuję za kolejny rok życia, który został mi dany.

78. To jest całkowite zakończenie kolejnego nowego roku, który tylko ty możesz dać. Wielki Boże i Ojcze, godzien jesteś wszelkiej chwały na wysokościach. Amen.

79. Twoja wystarczalność w moim życiu postawiła mnie w sytuacji, w której mam więcej niż dość. Naprawdę jesteś wiernym Ojcem pod każdym względem.

80. Twojej miłości do mnie nie da się określić ilościowo. Jak inteligentny mogę być, aby móc to zmierzyć? Nie ma mowy, nie mogę. Dlatego jestem Panu Bogu bardzo wdzięczna.

81. Zabrałeś smutek i udrękę z mojego życia, dziękuję za napełnienie mojego życia niewypowiedzianą radością, pełną chwały.

82. Nie ma nic bardziej zdumiewającego i ekscytującego niż posiadanie Ciebie, wszechmogącego Boga, jako mojego zastępcy we wszystkich chwilach mojego życia. Tylko tobie oddaję cześć za przyjęcie mnie taką, jaka jestem.

83. Nauczyłem się nigdy nie brać za pewnik daru życia, daru miłości, daru zdrowego zdrowia i daru ludzi. To jest powód, dla którego zawsze będę Ci wdzięczny, wszechmogący Boże.

84. Życie jest cenne i należy je cenić. Przywilej bycia żywym jest wielki i ekscytujący. To Bóg stworzył taką możliwość. Dziękuję bardzo, drogi Boże.

Dziękuję Ci Boże, że dałeś mi kolejny rok życia

85. To zupełnie nowy rok, w którym nigdy wcześniej nie byłem. To jest dzieło Pana i jest to cudowne w moich oczach. Bardzo się raduję w moim Bogu.

86. Wszystko mogło nie być tak zaplanowane, ale przynajmniej wciąż mam życie, wciąż mam radość, wciąż mam spokój. Tobie wszelka chwała na wysokościach.

87. Zatłoczyłeś moje życie wspaniałymi ludźmi, dzięki którym moje życie było tego warte. Dziękuję Ci za dar ludzi. Tobie chwała na wysokościach.

88. Nigdy nie będę miał takiej obsesji na punkcie przyszłości, że nie będę wdzięczny za chwilę obecną. Tylko ty zasługujesz na całą chwałę w moim życiu

89. Dziękuję Ci za każdy trudny czas, który przeżyłem, drogi Boże. Moje oczy zostały otwarte, aby zobaczyć lekcje, których muszę się z nich nauczyć. Dziękuję za nauczenie mnie mądrości przez życie.

90. Dziękuję za kolejny rok, nie ma sposobu, abym mógł zapłacić za całą życzliwość w moim życiu i za wszystko, co mnie dotyczy. Jestem wdzięczny, Panie.

91. To jest nowy rok, który Pan uczynił, zdecydowałem się radować i cieszyć się każdą chwilą. Otrzymuję łaskę, aby wszystko zmienić w tym nowym okresie mojego życia.

92. Błogosławieństwa zawarte w tym nowym roku są wszystkie moje, nie przegapię żadnego z nich. Jestem wdzięczny za lepsze rzeczy, które dla mnie przygotowałeś.

93. Nie jestem tutaj, aby prosić o cokolwiek, ale chwalić cię wyłącznie za to, co zrobiłeś w ostatnich latach. Moje serce jest zawsze pełne dziękczynienia Tobie mój Boże.

94. Nigdy bym tego nie zrobił bez ciebie. Dziękuję Ci wielki Boże za jeszcze jedno życie w tym ciele. Jestem wdzięczny, drogi Boże.

95. Jestem bardziej niż wdzięczny ojcu miłosierdzia, który chlubi się i wykonuje wszystkie swoje dzieła w miłosierdziu i prawdzie. Bądź wywyższony na zawsze.

96. Uważam się za błogosławionego i uprzywilejowanego, że mam ojca, którego miłość i przywiązanie są dla mnie tak bardzo. Dziękuję Ci Boże wielki i miłosierny.

97. Wszystko, co mnie dotyczy, moja przeszłość, moja teraźniejszość, moja przyszłość jest w Twoich rękach, drogi Jezu. Przejmij kontrolę i nigdy mnie nie zawiedź.

Dziękuję Wiadomość urodzinowa do Boga Rodzina i przyjaciele Cytaty

98. Urodziny są tylko raz w roku. Temu świętowaniu powinno towarzyszyć zamyślenie i wdzięczność. Kiedy świętujemy, musimy medytować. Pomoże nam to przygotować się na nadchodzące lata.

99. Życie jest cennym darem i należy je docenić jako jeden. Wdzięczność jest jednym z sekretów długowieczności. Bądź wdzięczny za to, gdzie jesteś, abyś mógł dotrzeć tam, gdzie powinieneś być.

100. Chwalcie Pana, doceniajcie ludzi i módlcie się o swoją przyszłość. Oto jak przygotować się na nowy rok, który miałeś zaszczyt zobaczyć. Wspaniałego świętowania.

Urodzinowe podziękowanie Bogu i Przyjaciołom

Oto modlitwy dziękczynne za życzenia urodzinowe, które możesz złożyć Bogu i swoim przyjaciołom dookoła.

101. Do Boga, mojego Stwórcy i Umiłowanego mojej duszy, jestem tutaj, aby złożyć Ci dziękczynienie jako dowód wdzięczności za kolejny przywilej życia.

102. Dziękuję za udzielenie mi łaski na całe życie, a także utrzymanie spokoju ducha przy życiu moich przyjaciół. Tylko Tobie niech będzie chwała na wieki.

103. Chciałbym, abyś był Bogiem, który ma upodobanie w ofiarach, chciałbym ci je złożyć. Wszystko, co mam do powiedzenia, to dziękuję, Panie.

104. Wszyscy przyjaciele, którzy byli tam, aby być ze mną w tym szczególnym dniu, doceniam Cię, Panie. Niech niebiosa docenią was wszystkich ode mnie.

105. Otrzymałem dzisiaj kilka alertów kredytowych, których nie jestem w stanie zliczyć. Dziękuję Ci Panie, który zapoczątkował w sercach ludzi gotowość do dawania mi i doceniam również tych, którzy też się poddali.

106. Nadeszły moje urodziny i wkrótce miną, ale Bóg jest ten sam na wieki. Raduję się w Tobie, Panie, który mnie bardzo pobłogosławił.

107. Nie tylko żyję, ale także jestem spokojny i zdrowy. To nic innego jak dar miłosierdzia od Twojego tronu dla mnie. Jestem na zawsze wdzięczny.

108. Drogi Panie, dziękuję Ci za to, że jesteś przy mnie w czasie, gdy nikt nie może stanąć w mojej obronie. Jesteś wiernym Bogiem.

109. Cieszę się, że dziś żyję, raduję się w Bogu moim zbawieniem. Niech Twoje Imię będzie uwielbione na wieki. Amen.

110. Do wszystkich moich dobrych przyjaciół, słowa nigdy nie byłyby wystarczająco dobre, aby wyrazić moją wdzięczność dla was wszystkich. Niech Pan dziękuje wam wszystkim w moim imieniu niebiańskimi błogosławieństwami.

Widzę podekscytowanie na twojej twarzy, kiedy mówisz Bogu, rodzinie i przyjaciołom wiadomość urodzinową z podziękowaniami. To rzeczywiście jest dla ciebie nowy rok, ponieważ zacząłeś go od dziękczynienia i wielkiej wdzięczności Bogu, dawcy życia. Niech twoim obowiązkiem będzie zawsze dziękować Bogu.

Podziel się z przyjaciółmi rodziny i bliskimi.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Barbera Armstrong

Last Updated: 13/11/2023

Views: 5343

Rating: 4.9 / 5 (59 voted)

Reviews: 90% of readers found this page helpful

Author information

Name: Barbera Armstrong

Birthday: 1992-09-12

Address: Suite 993 99852 Daugherty Causeway, Ritchiehaven, VT 49630

Phone: +5026838435397

Job: National Engineer

Hobby: Listening to music, Board games, Photography, Ice skating, LARPing, Kite flying, Rugby

Introduction: My name is Barbera Armstrong, I am a lovely, delightful, cooperative, funny, enchanting, vivacious, tender person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.