124 Wdzięczność Bogu za dodanie roku do moich lat | Jestem wdzięczny za cytaty urodzinowe za kolejny rok - Fospath (2023)

Co ciekawe, twoje urodziny to jeden z najważniejszych momentów w twoim życiu, którego nigdy nie będziesz chciał zamienić na nic. Wdzięczność Bogu za dodanie kolejnego roku do twoich lat to wszystko, co chcesz powiedzieć wszechmogącemu Bogu. Przeszliście przez wiele wyzwań, prób i przeszkód, ale teraz doceniacie Boga za dodanie roku do waszych lat.

Modlitwy urodzinowe dla siebie | Dziękować...

Modlitwy urodzinowe dla siebie | Dzięki Bogu za kolejne urodziny!

Znasz radość, która wypełnia twoje serce, gdy jesteś o rok starszy. Wyglądasz na bardzo szczęśliwą, ponieważ dorastasz, idziesz do przodu i wyglądasz coraz przystojniej i piękniej. Cholera, warto to uczcić. Wdzięczność Bogu za dodanie roku do moich lat to niewiele. Powinieneś być w stanie wyrazić tę wewnętrzną radość Bogu i swoim bliskim.

Bardzo ważne jest, aby dać Bogu znać, co do Niego czujesz, poprzez wdzięczność. Możesz najlepiej wyrazić, jak bardzo go kochasz za dodanie roku do swoich lat, doceniając go w tym wyjątkowym dniu twojego życia.

Taka postawa gwarantuje Bożą ochronę, przychylność i życzliwość przez ten rok, aż do następnego razu, kiedy znowu będziecie świętować. To znowu kolejny rok i wymaga świętowania i rzeczywiście, powinniście świętować.

Wiem, że twoje urodziny są dla ciebie bardzo ważne i dlatego jesteś tutaj, aby szukać niesamowitych wiadomości z wyrazami wdzięczności, aby podziękować Bogu. Jeśli to jest powód, dla którego tu jesteś, masz ich wystarczająco dużo, aby wiedział, jak bardzo jesteś radosny na tej stronie.

Zawartość

 1. Dziękuję Ci Boże za kolejny Wspaniały Rok
 2. Wdzięczny za kolejny rok cytaty urodzinowe
 3. Dziękuję Ci Panie za Kolejny Rok Mojego Życia
 4. Dziękuję Ci Panie za kolejny rok istnienia Cytaty
 5. Wdzięczny za kolejny rok cytaty urodzinowe
 6. Urodziny Dziękuję Bogu za kolejny rok mojego życia Cytaty
 7. Dziękuję Ci Boże za kolejne Urodziny
 8. Wdzięczny za kolejny rok życia Urodziny
 9. Dziękując Bogu za moje urodziny
 10. Świętujemy kolejny rok życia
 11. Dziękuję Ci Jezu za Moje Urodziny
 12. Kolejny rok dodany do mojego życia
 13. Dziękuję Ci Panie za Kolejny Dzień Mojego Życia
 14. Dziękując Bogu za dar życia w dniu moich urodzin
 15. Wdzięczny za kolejny rok życia Urodziny

Dziękuję Ci Boże za kolejny Wspaniały Rok

124 Wdzięczność Bogu za dodanie roku do moich lat | Jestem wdzięczny za cytaty urodzinowe za kolejny rok - Fospath (1)

Kiedy jesteś wdzięczny Bogu za to, że dał ci kolejny wspaniały rok życia, te podziękowania, drogi Boże za kolejny wspaniały rok urodzinowy, są tym, czego potrzebujesz w swoim statusie. To, że doceniasz Boga za dodanie roku do twoich lat, jestwyraz wdzięczności. Oto niesamowite Dziękuję, Drogi Boże modlitwy.

1. Przez każdą noc i deszczowy klimat, i przez każdą minutę, kiedy czułem się samotny w tych chwilach, dziękuję Ci, drogi Panie, że mnie chronisz.

2. Drogi Boże, słowa nigdy nie wystarczą, aby wyrazić moją wdzięczność za kolejny rok dokonywania lepszych wyborów, wzmacniania naszych relacji i poznawania Cię lepiej.

3. Mam dziś mnóstwo rzeczy do zrobienia, ale przede wszystkim żarliwie wychwalam Boga za umożliwienie mi dzisiejszego dnia, a wszelka chwała niech będzie Jego Imieniu. Tdziękuję Ci Panie za kolejny rok istnienia.

4. Dziękuję Ci, wieczny Boże, za obietnicę kolejnego roku, który wypełnił się dzisiaj w moim życiu, dziękuję za dodanie nowego wieku do mojego życia.

5. Szczerze mówiąc, nigdy nie byłbym w stanie wystarczająco podziękować Bogu za wszystko, co uczynił, za błogosławieństwo o wiele większe, niż na to zasługuję, i za kolejny rok do świętowania. Dziękuję Ci, Boże.

6. Cały rok trzymałeś mnie w cieniu swoich skrzydeł, dzisiaj zaczynam kolejny rok, dziękuję Ci, że zawsze mnie chronisz, dzięki Bogu.

7. Wieczny Boże, dziękuję Ci za spokój ducha, dar życia i nieustanną opiekę nade mną.

8. Drogi Boże, życie jest cudowne i cała chwała należy do Ciebie. Dziękuję za wszystkie niezliczone błogosławieństwa, które mi dałeś na każdym etapie mojego życia.

Pomocne źródło: skutecznie módl się za siebie

9. Dziękuję Ci Boże za to, że zawsze mi pomagasz i dajesz mi cierpliwość do radzenia sobie z wyzwaniami, które pojawiają się na mojej drodze. Bez ciebie życie nie ma sensu.

10. Dziękuję Ci, Panie, za danie mi szansy stania się lepszą wersją siebie we wszystkim, co robię.

Wdzięczny za kolejny rok cytaty urodzinowe

11. Drogi Boże, dziękuję za obdarzenie mnie mądrością, wiedzą i zrozumieniem, bez Ciebie nie dałbym rady. Jestem wdzięczny!

12. Nigdy nie przestanę dziękować Ci Panie za to, że byłeś mi wierny przez całe dotychczasowe życie. Tylko tobie będę wierny na zawsze.

13. Dziękuję Ci, Boże! Za to, że nigdy mnie nie opuścił i zawsze kochał jak ojciec syna. Moja wdzięczność dla ciebie jest wieczna.

14. Dziękuję Ci Wszechmogący Boże za Twoją dobroć, miłosierdzie i życzliwość w moim życiu. Doceniam, że zapewniasz mi bezpieczeństwo.

15. Wszechmogący Boże, dziękuję Ci za to, że dzisiaj mogę kwitnąć. Modlę się, abyś nadal czuwała nade mną i prowadziła mnie jak zawsze.

16. O Panie, u Ciebie jest pełnia szczęścia i pokoju. Dziękuję Ci, że napełniłeś życie mojego najdroższego przyjaciela tak wielką błogością.

17. Panie, dziękuję Ci, że czuwasz nade mną, gdzie byłbym, gdyby nie Ty? Podziękuj Panu za niesamowite przeżycie i wiem, że nadal będziesz nade mną czuwał.

18. Jestem wdzięczny, Panie, za wszystko, co pozwalasz stanąć na mojej drodze, za siłę i odwagę do przezwyciężenia tych wyzwań. Oddaję Ci całą Chwałę.

19. Moje serce jest przepełnione wdzięcznością, o Boże, za Twoją głęboką miłość, która jest ogromna ponad miarę, a Ty obdarzyłeś mnie kolejnym rokiem głębokiego szczęścia połączonego ze spokojem umysłu.

20. Serdecznie dziękuję Bogu za utrzymanie mnie przy życiu. Nie mogę przestać dziękować Ci drogi Boże za kolejny wspaniały rok.

Powiązany:Najlepsze życzenia urodzinowe dla inspirującej kobiety

Powiązany: Złóż przyjacielowi zabawne życzenia urodzinowe

Dziękuję Ci Panie za Kolejny Rok Mojego Życia

We wszystkich sytuacjach należy dziękować Bogu za okazaną dobroć i okazaną wam dobroć. Jeśli On nie sprawił, że ujrzałeś kolejny rok życia, nie mogłeś tego przeżyć. Zawsze dobrze jest podziękować Panu za kolejny rok życia. Wszystko, co możesz Mu dać, to Dziękczynienie.

Wdzięczność Bogu za każdy akt dobrocipokazany ci, sprawi, że będzie ci oddany bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli podziękujesz Mu za ten rok, On sprawi, że zobaczysz kolejny rok, aż dobiegną końca twoje dni na ziemi. Wdzięczność Bogu za dodanie roku do orędzi i modlitw z mojego roku jest bardzo potrzebna, aby Jego cuda były znane.

21. Twoje miłosierdzie przywróciło mi to życie, nie mam dobrego uczynku, ale Ciebie, który okazałeś miłosierdzie. Dziękuję dobry Boże.

22. To kolejny błogi przywilej celebrowania tego daru życia, którym obdarzył mnie Bóg. Wdzięczna jestem zawsze. Cieszę się z Twojej wierności.

23. Przez każdą ciemną i gęstą chmurę, której nie widziałem dalej od miejsca, w którym byłem, byłeś tam dla mnie i widziałeś mnie przez całą drogę.

24. Dziękuję ci, drogi ojcze i Boże, że przeżyłem kolejny piękny i pomyślny rok, aby świętować moje urodziny w dobrym zdrowiu i wielkich postępach.

25. Życie jest darem i uważam je za jeden. Nie mogę przyjąć daru życia, który otrzymałem od Boga za coś oczywistego. Jestem Ci głęboko wdzięczny, drogi Ojcze.

Dziękuję Ci Panie za kolejny rok istnienia Cytaty

26. Myśląc o Twojej serdecznej dobroci w poprzednich latach, jestem poruszony, by wykrzykiwać Twoją dobroć i miłość do mnie na wszelkie sposoby, których nie mogę zliczyć. Dziękuję Ci, wielki i dobry Boże.

27. Możemy mieć wspaniałą wizję i piękne marzenia w życiu, ale ich realizacja wymaga życia. Tylko Bóg decyduje o życiu. Jestem wdzięczny za utrzymanie mnie przy życiu.

28. Podróżowanie przez kolejne 365 dni to rzadki przywilej, za który nie mogę nie podziękować. To wielka sprawa żyć i zobaczyć te cenne urodziny.

29. Kończąc stary rok i otwierając kolejny, wspominam Boże błogosławieństwa, dobrodziejstwa i łaski. Brakuje mi słów, aby podziękować Panu, ale wszystko, co chcę powiedzieć, to to, że dziękuję.

30. Za ilość wziętych oddechów nie można zapłacić, można im tylko okazać wdzięczność. Oto okazja, by znów zobaczyć nowe życie i jestem wdzięczny za tę możliwość.

Wdzięczny za kolejny rok cytaty urodzinowe

31. Bardziej niż kiedykolwiek, docenię mojego wielkiego króla, który jako jedyny jest wywyższony ponad wszystko za to, że pozwolił mi świętować nowy rok w zdrowym zdrowiu.

32. Za każdą sekundę spędzoną na tej planecie Ziemia warto się cieszyć i dziękować Bogu za nią. Świętuję przywilej istnienia w ten piękny dzień.

33. Twoje słowo nauczyło mnie liczyć moje dni, abym mógł przyłożyć serce do mądrości. Dziś są moje urodziny i jestem wdzięczna.

34. Doszedłem do wniosku, że bez Boga życie nie jest warte życia. Jest autorem życia, który może uczynić życie bardzo pięknym.

35. Dziękuję Ci za wszystkie cudowne dzieła, które dla mnie uczyniłeś według ogromu Twojego miłosierdzia. Niech Twoja dobroć trwa z Tobą na zawsze. Amen.

Urodziny Dziękuję Bogu za kolejny rok mojego życia Cytaty

36. Patrząc na moją nieadekwatność i braki, gdyby Bóg był człowiekiem, mógłby się ode mnie odwrócić. Dziękuję Ci miłosierny Boże za danie mi kolejnej szansy istnienia na ziemi. Nie przestanę ci dziękować.

37. Dziękuję, ponieważ nie tylko dałeś mi szansę na życie, ale sprawiłeś, że na mojej twarzy pojawił się uśmiech, pomyślność w moim życiu i zdrowie w moim ciele. Imię Twoje jest chwalone na wieki. Amen.

38. Głęboko się wzruszam i łatwo wzruszam do łez, patrząc na to, jak dobry byłeś dla mnie od urodzenia. Wszystko, co chcę powiedzieć, to dziękuję, Boże.

39. Wiało kilka wiatrów, szalały burze i szumiały morza, ale Twoja wierność i miłosierdzie nie opuściły mnie. Dziękuję Ci Panie za wszystko co dla mnie zrobiłeś.

40. Jestem bardzo troskliwy i dlatego jestem Ci wdzięczny Boże Ojcze miłosierdzia. Wspaniale, że jesteś chwalony ponad wszystkich bogów. Amen.

Dziękuję Ci Boże za kolejne Urodziny

Z wdzięcznym sercem i słowami uwielbienia warto dziękować Bogu za kolejne urodziny, które sprawił, że ujrzysz w krainie żyjących.

Możesz:świętuj kobietę Boga w swoim życiu

Doceń Boga za kolejną łaskę życia tymi pięknymi słowami poniżej i chwal Jego imię na wieki wieków.

41. To niesamowite widzieć kolejny rok w krainie życia w zdrowym zdrowiu i radosnym sercu. Dziękuję Bogu za kolejny rok życia.

42. Przypływ radości w mojej duszy jest niewypowiedziany, ponieważ wielki i dobry Bóg znowu to uczynił, dając mi światło nowego dnia. Jestem na zawsze wdzięczny, o Boże.

43. Za to, że mogę wstać z łóżka i zobaczyć, jak światło słoneczne uśmiecha się do mnie, witając mnie w nowym roku mojego życia, jestem za to wdzięczny.

44. Bóg dał mi wiele wspaniałych przywilejów bycia świadkiem moich urodzin każdego roku mojego życia, dlatego jestem Mu wdzięczny za kolejny rok.

45. Życie dzisiaj jest ekscytujące, chwała Bogu za danie mi kolejnej okazji, aby ujrzeć światło dzienne. Moje podziękowania należą się Tobie na wieki wieków.

Wdzięczny za kolejny rok życia Urodziny

46. ​​Same słowa nie są w stanie przekazać głębi wdzięczności Bogu za to, że pozwolił mi ujrzeć piękny dzień w krainie żywych. Chwała Jego Imieniu na wysokościach.

47. Budząc się dziś rano i odkrywając, że stałem się o rok starszy, lepszy, mądrzejszy i wspanialszy w życiu, jestem za to wdzięczny. Dziękuję Ci Boże za kolejny rok życia.

48. Wszelka miłość i wdzięczność są skierowane do Boga, który jest twórcą i dawcą mojego życia. Tylko On jest godzien wszelkiej chwały w moim życiu.

49. Sprawiłeś, Panie, że każda minuta, dzień, tydzień, miesiąc i rok liczyły się w moim życiu. Dziękuję, dobry ojcze.

50. Śmiech wypełnił moje usta, ponieważ Bóg był dla mnie dobrym Bogiem przez wszystkie dni mojego życia. Bądź wywyższony w moim życiu.

Powiązany:złóż życzenia urodzinowe swojemu przywódcy duchowemu

Dziękując Bogu za moje urodziny

51. Żadna inna miłość nie może się równać z Twoją miłością, drogi dobry Boże. Twoja miłość została wylana na mnie i sprawiła, że ​​stałem się wszystkim, czym jestem. Dziękuję Ci dobry dobry Boże.

52. Dziękuję Ci za każdy przywilej łaski i miłosierdzia, jaki został mi dany, aby żyć w tej chwili. Wielki jesteś, Panie. Kocham Cię na zawsze.

53. Od dzieciństwa do tej chwili byłeś wierny. Dodano mi kolejny rok, aby podziękować, a także świętować.

54. Każde urodziny są okazją do błogosławienia Boga za Jego niezwykłą dobroć dla mnie w każdym calu. To dzięki Jego wierności jestem Mu wdzięczny.

Świętujemy kolejny rok życia

55. Doświadczenie wzrostu i postępu w moim życiu jest warte świętowania i radości. Patrzenie na to, jak zaawansowane stało się moje życie, jest słodkie.

56. Zaprawdę, to jest dzieło Pana i jest to cudowne w moich oczach. Gdyby to nie było od Pana, nikt nie mógłby się ze mną liczyć. Jestem wdzięczny za Życie.

57. Dziękuję za moje dzisiejsze życie, to błogie i piękne widzieć postęp rozwoju, który miał miejsce w moim życiu. To może być tylko Bóg, jestem Mu wdzięczny.

58. Dzisiaj jest kolejny wyjątkowy dzień, mam kolejną szansę, aby policzyć Jego błogosławieństwa jedno po drugim. Po policzeniu Jego błogosławieństw widzę, że Pan jest dla mnie dobry.

59. To są moje urodziny, to kolejna szansa, aby zobaczyć kolejny nowy rok. Moje dziękczynienie jest świeże i nowe każdego ranka. Dziękuję panie.

60. Uświadomienie sobie, że zostałem pobłogosławiony kolejnym rokiem dzisiaj o świcie nowego poranka, wywołało we mnie niewypowiedzianą radość. Z wdzięcznym sercem dziękuję Ci Panie.

Dziękuję Ci Jezu za Moje Urodziny

Nikt nie jest naturalnie żywy. Jeśli w ogóle ktoś żyje, to dobroć Pana musiała go takim uczynić. Podziękowanie Jezusowi za twoje urodziny powinno być pierwszą rzeczą, którą zrobisz, gdy w końcu nadejdą twoje urodziny.

Jak doceniasz Boga za dodanie kolejnego roku do twojego życia, jeśli nie poprzez dziękczynienie Jego Synowi, Jezusowi? Zadowól się tymi słowami uznania i podziękuj Mu.

61. Pan jest niesamowity na wszystkich swoich drogach, jest pełen miłości i współczucia i nigdy mnie nie zawiódł. Jestem Mu wdzięczny.

62. Jezu mój Panie, przyszedłem złożyć Ci ofiarę chwały za Twoją dobroć i miłosierdzie nad moim życiem. Jesteś oddanym ojcem…

63. Życie może nie było stabilne, ale dobroć Pana jest zawsze pewna. Dziękuję za pewność Twojej dobroci nad moim życiem.

64. Czekałem na tę złotą okazję, aby podziękować Bogu i oddać Mu chwałę, aby dodać kolejny dzień do mojego życia. Jestem wdzięczny, Panie.

Kolejny rok dodany do mojego życia

65. Bycie żywym dzisiaj przekracza moją moc i moc, to wyłącznie dobroć Pana umożliwiła to. Dziękuję, drogi Panie.

66. Niech każda żywa dusza, która mnie kocha i troszczy się o mnie, dziękuje Bogu w moim imieniu za umożliwienie mi ujrzenia tego dnia. Panie, dziękuję.

67. Gdyby mój język był włosami, nie starczyłoby ich, aby podziękować Królowi królów. Mimo to jestem wdzięczny.

68. Za oddech życia nie można zapłacić, nie można kupić zdrowego zdrowia, a wielu ludzi nie jest uprzywilejowanych tak jak ja. Jestem wdzięczny, drogi Panie.

69. Świat musi usłyszeć, jak bardzo jestem dzisiaj błogosławiony, ponieważ Pan pobłogosławił mnie Swoimi niebiańskimi błogosławieństwami.

70. Będę rozgłaszał Jego dobroć aż po krańce ziemi, bo wielki okazał mi miłosierdzie. Cieszę się, że jest ze mną, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

71. Jeśli chodzi o twoje miłosierdzie, nie zasługuję. Twoja łaska obdarzyła mnie wszystkim, czym jestem. Dziękuję Twojej łasce i miłosierdziu.

72. Kim ja jestem, żeby zasłużyć na taką miłość i dobroć, mój Boże, zaprawdę, nie z pracy, ale od Ciebie, Panie, który okazujesz miłosierdzie.

73. Istnieje niekontrolowana radość, która ogarnia serce mężczyzny, wiedząc, że są Jego urodziny. Uczucie jest wyjątkowe, wszystkiego najlepszego dla mnie.

74. Widząc światło dzienne i wiedząc, że nadszedł czas, aby mnie świętować, wysyłam przypływ radości do mojej duszy. Cieszę się, że to moje urodziny. Dziękuję, Panie, to już kolejny rok.

75. Bóg ze wszech miar zasługuje na chwałę i wywyższenie za to, że uznał mnie za godnego bycia przedmiotem swego miłosierdzia i dobroci. Dzięki Niemu.

76. To naprawdę rzadki zaszczyt otrzymać kolejną szansę nie tylko na przeżycie, ale także na dobre zdrowie i postępy. Chwała Bogu!

77. Bóg jest wywyższony, niech będzie chwała Jego imieniu za wszystko, co uczynił dla mnie od niepamiętnych czasów, jestem Ci wdzięczny, drogi Boże i Ojcze.

78. Niewidzialna radość zawładnęła moją duszą, jestem tutaj, aby podziękować Ci Panie za dodanie mi kolejnej wielkości. Wszystkiego najlepszego dla mnie.

79. Zostałem zmuszony do wyruszenia w kolejną podróż życia, aby zrobić więcej niż zrobiłem w swoim życiu. Dziękuję Ci, Boże, że uznałeś mnie za godnego. Wszystkiego najlepszego dla mnie.

80. Dziś Bóg uznał mnie za godnego Jego miłosierdzia, aby rozpocząć kolejny rok życia w tej krainie żyjących. Dziękuję Ci Boże, wszystkiego najlepszego dla mnie.

Powiązany: Śmieszne cytaty z okazji twoich urodzin

Dziękuję Ci Panie za Kolejny Dzień Mojego Życia

„Oto dzień, który Pan uczynił; Będziemy się nim radować i radować” (Psalm 118:24). Jeśli Pan stworzył dzień, radość i zadowolenie powinny być tym, w jaki sposób witamy taki dzień.

Kiedy Pan dodał kolejny dzień lub rok do twojego życia, wdzięczność jest najlepszym sposobem, w jaki powinieneś Mu się podarować. Docenianie Boga za kogoś innego w twoim życiu jest bardzo ważne.

81. Powszechnie mówi się, że tylko rozważni mogą być wdzięczni. Początek kolejnego dnia powinien rozpocząć się od trzeźwej refleksji nad minionymi cudami Boga.

82. Zamyślenie zawsze będzie inspirować wdzięczność. Kiedy budzę się dzisiaj, myśląc o tym, co Bóg dla mnie zrobił, nie mogę nie być wdzięcznym.

83. Jestem tu z ofiarą uwielbienia i dziękczynienia oddając chwałę Twojemu majestatycznemu imieniu, ponieważ dziś zaczyna się kolejny dzień w historii mojego życia.

84. Z góry chcę Mu podziękować za zapewnienie, że będzie mnie trzymał do końca czasów w krainie żyjących. Jestem wdzięczny, Panie.

85. Myślenie o cudownych dziełach Pana w moim życiu i o wszystkim, w co jestem zaangażowany, jest warte śpiewania. Bądź pochwalony na wieki.

86. Wkraczając w nowy dzień, kiedy wczoraj machałem starym rozdziałem mojego życia, przychodzę z sercem wdzięcznym, by podziękować Ci, Ojcze.

87. Jak najlepiej mogę opisać lub wyjaśnić moje uczucia, jeśli nie poprzez nadmierne dziękowanie Bogu? Pan jest dobry i raduje się.

88. Wierność i oddanie Pana wobec mnie są nieskończone i niewyobrażalne. To Jego miłosierdzie ponownie dało mi tę możliwość. Bądź uwielbiony, drogi ojcze.

89. Ochrona Pana była bardzo pewna nad moim życiem i wszystkim, co mam. Dziękuję za ochronę mnie przed niebezpieczeństwami minionych lat.

90. Dziś jest mój dzień świętowania, uznanie, że życie mogłoby być możliwe bez ciebie, zainspirowało głos radości w moim tabernakulum. Jestem wdzięczny, Panie.

Dziękując Bogu za dar życia w dniu moich urodzin

100. Ten nowy dzień, który dodałeś do mojego dnia, sprawił, że pomyślałem o tym, jak byłeś troskliwym Ojcem i Bogiem. Dziękuję za okazaną mi przysługę.

101. Każdy dzień jest cenny i ważny i powinniśmy być za niego wdzięczni. Ale otrzymanie błogosławieństwa kolejnego dnia, aby dożyć wieku, powinno wywołać wdzięczność.

102. To była twoja łaska przez cały czas, a nie moje dzieła lub zdolności. Dziękuję Ci dobry Boże za to, że wszystko obróciło się na moją korzyść.

103. Mogę powiedzieć, że Pan interesuje się moim życiem i ma dla mnie projekt. Zostałem pobłogosławiony kolejnym dodatkowym dniem do moich lat. Dziękuję, dobry Boże.

104. Świętowanie nowego dnia dodanego dzisiaj do mojego życia wynika z wielkiej miłości Boga do mnie. Doceniam tę wielką miłość, jaką mnie umiłowałeś.

105. Z głębi serca iz radością na twarzy przychodzę przed Twoją świętą świątynię, aby wyrazić Ci moją wdzięczność, drogi Boże.

106. Ten dzień oznacza dla mnie kolejny początek i wspaniały rok. To początek nowego sezonu i jestem wdzięczny, że żyję, aby go zobaczyć.

107. Wczoraj minęło i narodził się nowy dzień. Wielki jesteś Panie, wielki jesteś, aby być chwalonym na całej ziemi.

108. Nie tylko cieszę się, że żyję, jestem niezwykle radosny, ponieważ to najlepszy sposób, w jaki mogę podziękować mojemu kochającemu Ojcu w niebie.

109. Wchodzę w ten nowy rok mojego życia z wielką wdzięcznością i słowami dziękczynienia mojemu Bogu Stwórcy wszystkiego. Dziękuję, mój dobry ojcze

110. Gdy rodzi się kolejny dzień i kolejny rok, moje niekończące się dziękczynienie jest skierowane do mojego ojca za Jego miłosierdzie, którego nie jestem w stanie zliczyć.

111. Chociaż dzisiaj jest tak wiele do zrobienia, wszystko, co chcę zrobić, musi zaczynać się od ołtarza dziękczynienia. Mój Ojcze i mój Boże, jestem tutaj, aby podziękować Ci za to, co dla mnie zrobiłeś.

112. Zbyt wiele rzeczy, aby być wdzięcznym Bogu za ten szczególny dzień, który dał mi zobaczyć w tym życiu. Byłeś dobry przez te wszystkie lata i jestem ci za to wdzięczny.

113. Za to życie i zdrowe zdrowie, które mi dałeś, jestem wdzięczny. Dziękuję za radość i wielki postęp. Jestem wdzięczny, drogi Boże.

114. Aby zaznaczyć nowy początek jako młodszy o rok, traktuję to jako radość z zakładania butów do tańca dla pięknych doświadczeń, które miałem w ostatnich latach. Dziękuję, jestem Ci wdzięczny Boże.

Wdzięczny za kolejny rok życia Urodziny

115. Dziękuję Ci, Boże, za moje życie i moją ukochaną osobę, jesteś wielkim Bogiem. Jestem Ci wdzieczny i za wszystko co dla mnie robisz.

116. To są moje urodziny i jestem tutaj, aby złożyć ci mnóstwo podziękowań za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Nie przyjmuję twojej dobroci za pewnik.

117. Dałeś mi tak wiele pokoju i radości i pomnożyłeś mnie w radości i bogactwie. Błogosławione niech będzie Twoje imię, o Panie, Boże nasz.

118. Podniosłeś moją głowę i nigdy nie upadnę. Dziękuję za podniesienie drogi Panie Boże, jestem wdzięczny.

119. Dziękuję za udowodnienie mi swojej kochającej natury. Naprawdę jesteś kochającym i wiernym Bogiem. Imię Twoje jest chwalone na wieki. Amen.

120. Pan dał mi w tym roku o wiele więcej niż w poprzednich latach. Bardzo Ci dziękuję dobry i miłosierny Panie za ten znak dobroci w moim życiu.

121. Twoja inwestycja miłosierdzia w moje życie jest niczym innym jak wielką radością w moim sercu. Jestem Ci głęboko wdzięczny, mój wielki Ojcze.

122. Twoje miłosierdzie w moim życiu jest nowe każdego ranka. Nigdy nie wezmę tego za pewnik. To, że dzisiaj żyję, jest niczym innym, jak tylko wyrazem Twojego wielkiego miłosierdzia.

123. Któż jest jak Ty, Panie, na całej ziemi? Jesteś wspaniały i chwalebny na wszystkie sposoby. Będę się tobą radował wśród wszystkich ludzi.

124. Ojcze przyjmij moją ofiarę i dary radości. Rzeczywiście jesteś Bogiem wiernym od niepamiętnych czasów.

Bóg uwielbia być chwalony, każdy, kto Go chwali, stawia Go na Jego wielkie błogosławieństwo. Twoje urodziny to dzień radości i świętowania. Świętowanie powinno rozpocząć się od podziękowania Bogu za dodanie kolejnego roku do twoich lat. Warto za to Bogu dziękować.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Merrill Bechtelar CPA

Last Updated: 31/07/2023

Views: 6099

Rating: 5 / 5 (70 voted)

Reviews: 85% of readers found this page helpful

Author information

Name: Merrill Bechtelar CPA

Birthday: 1996-05-19

Address: Apt. 114 873 White Lodge, Libbyfurt, CA 93006

Phone: +5983010455207

Job: Legacy Representative

Hobby: Blacksmithing, Urban exploration, Sudoku, Slacklining, Creative writing, Community, Letterboxing

Introduction: My name is Merrill Bechtelar CPA, I am a clean, agreeable, glorious, magnificent, witty, enchanting, comfortable person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.