125 Wesołych Świąt Dziękczynienia, życzeń i pozdrowień na rok 2023 - Co napisać w karcie Dziękczynienia (2023)

Ostatnia aktualizacja: 12 stycznia 2023 r

Wyślij te życzenia z okazji Święta Dziękczynienia swoim przyjaciołom, rodzinie i współpracownikom, aby wiedzieli, jak bardzo ich doceniasz. Znajdziesz pięknie napisane życzenia, błogosławieństwa i inspirujące cytaty, których używasz na kartach, czatach grupowych lub w mediach społecznościowych.

125 Wesołych Świąt Dziękczynienia, życzeń i pozdrowień na rok 2023 - Co napisać w karcie Dziękczynienia (1)

Święto Dziękczynienia to czas na zastanowienie się nad wszystkim, za co jesteśmy wdzięczni; wszystko, co nas podtrzymuje, odżywia i wspiera. Dla wielu ferie zimowe to wir dobrego jedzenia, rodzinnych spotkań, a nawet odrobiny dobrego chaosu. Święto Dziękczynienia przynosi domy udekorowane ciepłymi jesiennymi akcentami i obfitym jedzeniem, ale to święto to także niesamowita okazja do spędzenia czasu z ludźmi, którzy czynią nasze życie wyjątkowym.

Może Twoja uroczystość przypomina tradycyjną ucztę z indyka i cydru, a może wolisz coś nieco innego. Niezależnie od naszego menu, to kameralne święto jest dniem, w którym wyrażamy wdzięczność za obecność naszych przyjaciół i bliskich w naszym życiu.

W istocie najważniejszą częścią wakacji są zawsze ludzie. Ostatnie lata utrudniły osobiste świętowanie Święta Dziękczynienia. Pozwoliło to wielu z nas stworzyć nowe tradycje, takie jak mniejsze zgromadzenia i bardziej lokalne kolacje z okazji Święta Przyjaciół.

Ponieważ nie zawsze możemy mieć przy stole wszystkich, których kochamy, życzenia i wiadomości z okazji Święta Dziękczynienia są ważniejsze niż kiedykolwiek, aby dotrzeć do przyjaciół i rodziny. Kartka dziękczynna pozwoli twoim bliskim i współpracownikom wiedzieć, że wciąż o nich myślisz i że jesteś wdzięczny za ich obecność w twoim życiu.

Przewiń stronę w dół, aby zobaczyć wszystkie nasze wiadomości i cytaty z okazji Święta Dziękczynienia, lub użyj tych linków, aby przejść do określonej sekcji.

Wszyscy|Rodzina|Przyjaciele|Śmieszny|Współpracownik/Szef|cytaty|Religijne/biblijne|Koronawirus/Ciężkie czasy

Wesołych Świąt Dziękczynienia życzy wszystkim

Nadszedł czas, aby cieszyć się jesienną atmosferą, w tym pysznym jedzeniem, pikantnymi ciastami, upragnionym cydrem i przytulnymi spotkaniami. Podobnie przesłania na Święto Dziękczynienia mają sposób na rozgrzanie serca i szerzenie radości podczas rodzinnego spotkania.

Święto Dziękczynienia to doskonały czas, aby podziękować za wszystkie niesamowite dary, którymi zostaliśmy pobłogosławieni. Mam nadzieję, że wasze święta są pełne miłości i radości.

Niech Wasze Święto Dziękczynienia będzie pełne pokoju, miłości i radości.

Miłego dnia indyka! Życzę Ci najlepszego czasu z rodziną i przyjaciółmi, ponieważ wakacje wypełniają Twój dom ciepłem i śmiechem. Ciesz się ucztą!

Przesyłam gorące życzenia wakacji spędzonych w otoczeniu ludzi, dla których warto żyć!

Tylko odrobina wdzięczności może odblokować wielką pełnię miłości. Życzę Wam cudownych wakacji pełnych miłości i obfitości.

Mam nadzieję, że Święto Dziękczynienia jest pełne śmiechu, radości i zadowolonych brzuszków!

Życzę szczęśliwego i błogosławionego Święta Dziękczynienia!

Życzę obfitego plonu błogosławieństw, dobrego zdrowia i szczęśliwych wspomnień.

Ciesz się wspaniałą ucztą i kochającym towarzystwem swojej rodziny. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia! Niech jesienny blask i pyszne zbiory tego sezonu przyniosą Wam szczęście i pomyślność!

Niech twoje życie będzie pełne zarówno dziękczynienia, jak i dawania!

Chociaż nasze domy mogą być daleko od siebie, nasze serca pozostają tak blisko jak zawsze. Życzę Ci wspaniałego i obfitego wypoczynku na święta. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Życzę Ci jasnego towarzystwa dobrych przyjaciół, radości szczęśliwej rodziny i kochającego cudu okresu świątecznego.

Niech wszyscy moi przyjaciele i rodzina będą mieli szczęśliwe Święto Dziękczynienia. Jestem bardzo wdzięczna za każdego z Was.

W to Święto Dziękczynienia pozbądź się świątecznego stresu, który możesz ukrywać, i ogarnij uwalniającego ducha wdzięczności i świątecznej radości!

Jesteśmy bardzo wdzięczni za ciebie i twoją rodzinę! Przesyłam wam całą naszą miłość i najlepsze życzenia z okazji bardzo szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Miej najbardziej błogosławiony Dzień Dziękczynienia!

125 Wesołych Świąt Dziękczynienia, życzeń i pozdrowień na rok 2023 - Co napisać w karcie Dziękczynienia (2)

Ale karty to nie wszystko. Te krótkie wiadomości dla wszystkich są również dobre do wysyłania postów i e-maili w mediach społecznościowych!

Jedz, pij i bądź wdzięczny!

Dziękujmy wdzięcznym sercem.

Wszystkiego najlepszego z okazji jesieni!

Szczęśliwego Dnia Turcji!

Czas na Turcję!

Wdzięczny, Wdzięczny, Błogosławiony.

Do zrobienia: Jeść, pić, drzemać. Powtarzać.

Ciesz się ucztą! Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Szczęśliwe wiadomości na Święto Dziękczynienia dla rodziny

Święto Dziękczynienia to czas na zebranie rodziny i zjednoczenie pomimo dawnych różnic. Święto oferuje nam sposób na poinformowanie członków naszej rodziny, jak bardzo nam na nich zależy. Ale jeśli nie możesz wrócić do domu na święta, wyślij im wiadomość o miłości i dziękczynieniu, aby wiedzieli, jak bardzo są dla ciebie ważni.

Przesyłam Ci najserdeczniejsze życzenia z naszego domu do Twojego na kochające i szczęśliwe Święto Dziękczynienia. Niech ten dzień będzie cudownym przypomnieniem tego, co najlepsze i najważniejsze w życiu.

Święto Dziękczynienia zawsze przywołuje wspomnienia z dzieciństwa z przepysznym jedzeniem, rodzinnymi grami i pysznym ciastem. Chociaż w tym roku nie dam rady, to duchem nadal będę. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia, tęsknię za tobą.

Dziękuję za bycie moim największym błogosławieństwem!

Wśród wszystkich wspaniałych rzeczy na tym świecie jestem wdzięczny za to, że jestem częścią tak wspaniałej, wspierającej i kochającej rodziny!

Chcę ci podziękować za wszystkie chwile, kiedy byłeś przy mnie. Jesteś wyjątkowa i ważna w moim życiu. Mam nadzieję, że masz niezapomniane Święto Dziękczynienia!

Czasami mogę uważać cię za coś oczywistego, a ostatnio sytuacja mogła być napięta. Ale chcę, żebyś wiedział, że bardzo cię doceniam i jestem wdzięczny za to, że jesteś w moim życiu. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

W to Święto Dziękczynienia życzymy Ci domu pełnego jedzenia, dobrego towarzystwa i mnóstwa radości.

Przesyłam jesienne pozdrowienia dla Ciebie i Twojej rodziny oraz życzę Świąt pełnych pokoju, wdzięczności i dostatku.

Święto Dziękczynienia oferuje nam szczególny czas, aby pomyśleć i przypomnieć sobie tych wszystkich niesamowitych ludzi, którzy wzbogacają nasze życie. Dziękuję za bycie tak niesamowitą częścią mojego życia.

125 Wesołych Świąt Dziękczynienia, życzeń i pozdrowień na rok 2023 - Co napisać w karcie Dziękczynienia (3)

Szczęśliwe wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół

Jak często masz okazję powiedzieć bliskim przyjaciołom, ile dla ciebie znaczą? Święto Dziękczynienia to idealna okazja, aby poinformować przyjaciela, że ​​o nim myślisz. Wysyłanie wiadomości z podziękowaniami do bliskich przyjaciół to dobry sposób na poinformowanie kogoś, ile dla ciebie znaczą.

To był długi rok, ale w końcu znów jesteśmy wszyscy razem! Cieszę się, że mogę spędzić z Wami ten wyjątkowy dzień. Wznieśmy kieliszki i podziękujmy.

Kiedy dziękuję za wszystkie rzeczy, za które jestem wdzięczny w moim życiu, chcę, żebyś wiedział, że jesteś wśród nich. Mam nadzieję, że masz wspaniałe wakacje!

Gdy jesień ochładza powietrze i wypełnia nasze domy aromatem przypraw dyniowych, chcę, abyście wiedzieli, jak wdzięczny jestem za to, że jesteście w moim życiu.

W te Święta Przyjaciół cieszmy się śmiechem przyjaciół, przepysznymi aromatami i radością, którą zapamiętamy na długie lata.

Nie ma nic lepszego niż posiadanie przyjaciela, który jest z tobą w dobrych i trudnych chwilach. W to Święto Dziękczynienia jesteś moim gościem honorowym.

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia! Nie bądźmy zbyt zajęci w te wakacje, aby spędzić trochę czasu razem (nawet jeśli jest to Zoom!).

Dar bliskich przyjaciół jest najlepszy ze wszystkich. Dziękujemy, że byliście i dzielicie się tak wieloma wspaniałymi wspomnieniami!

Jesteś moim osobistym bohaterem. Przez całe życie uczyłeś mnie, jak być lepszym człowiekiem. Mam nadzieję, że spędzicie ciepłe i cudowne Święto Dziękczynienia.

Zwykle nie jesteśmy tacy ckliwi, ale ponieważ jest to pora roku na dziękowanie ludziom... Chcę powiedzieć, że posiadanie ciebie jako przyjaciela uczyniło moje życie bardziej znaczącym. Dzięki za bycie moim partnerem w zbrodni! Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Gdy rok zaczyna się kończyć, spójrzmy wstecz i bądźmy wdzięczni za wszystkie zabawne i szczęśliwe wspomnienia, które stworzyliśmy przez cały rok. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia i nie mogę się doczekać kolejnego roku pełnego wspomnień.

W tym roku jestem wdzięczny za tak wiele rzeczy, ale ty jesteś na szczycie mojej listy.

Śmieszne cytaty i życzenia na Święto Dziękczynienia

Najlepszym sposobem na rozładowanie napięcia podczas spotkania rodzinnego jest rozśmieszenie wszystkich. Kalambury z indyka, żarty z taty i kapryśne dekoracje wnoszą dobry humor do Potlaczu Dziękczynienia. I nie zapominajmy o fizycznych dolegliwościach związanych z nadmiernym ucztowaniem. Niech te zabawne wiadomości z okazji Święta Dziękczynienia stworzą okazję do śmiechu i wypuszczenia pary.

„Optymista to osoba, która rozpoczyna nową dietę w Święto Dziękczynienia”.
~ Anonimowy

„W to Święto Dziękczynienia pielęgnuj czas spędzony z rodziną jako przypomnienie, dlaczego przeniosłeś się bardzo daleko od rodziny”.
~ Anonimowy

Mam dla ciebie tylko ciasta!

Jest przynajmniej jedna rzecz, za którą z pewnością będę wdzięczna w te święta. Po prostu cieszę się, że nie urodziłem się indykiem! Szczęśliwego Święta Dziękczynienia i niech wasze święto będzie obfite!

„Warzywa są koniecznością w diecie. Proponuję ciasto marchewkowe, chleb z cukinii i placek dyniowy”.
~ Jima Davisa

Indyk jest w piekarniku, cydr jest doprawiony rumem, a teraz niech zaczną się rodzinne plotki. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Nie zawracaj sobie głowy liczeniem kalorii dzisiaj, tylko twoje błogosławieństwa. Życzę Ci bardzo szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Niech twój farsz będzie smaczny,
Niech twój indyk będzie pulchny,
Niech twoje ziemniaki i sos nie mają grudek.
Niech wasze ignamy będą pyszne,
A twoje placki biorą nagrodę,
I niech wasza kolacja na Święto Dziękczynienia trzyma się z dala od waszych ud!

Zachowaj spokój i podaj sos.

Pozdrawiam Święto Dziękczynienia! Niech twoje spodnie będą rozciągliwe, okulary zawsze pełne, a twoja rodzina unika rozmów o polityce.

„Możesz powiedzieć, że zjadłeś za dużo na Święto Dziękczynienia, kiedy musisz wypuścić szlafrok”.
~Jay Leno

„Święto Dziękczynienia, człowieku. To nie jest dobry dzień na bycie moimi spodniami”.
~Kevin James

Czas pożerać, aż się zachwiejesz.

125 Wesołych Świąt Dziękczynienia, życzeń i pozdrowień na rok 2023 - Co napisać w karcie Dziękczynienia (4)

Szczęśliwe wiadomości z okazji Święta Dziękczynienia dla szefa lub współpracownika

Miejsce pracy jest pełne ludzi, którym przydałoby się trochę uznania, niezależnie od tego, czy są ulubionym współpracownikiem, klientem, czy szefem. Nasi współpracownicy wspierają nasze sukcesy i często ułatwiają nam życie, pomimo wzlotów i upadków w pracy. Jeśli zastanawiasz się, jak powiedzieć „Szczęśliwego Święta Dziękczynienia” w e-mailu zarówno profesjonalnie, jak i szczerze, sprawdź nasze wiadomości poniżej.

Mam szczęście, że mam kolegę takiego jak ty, który pomaga przekształcić to miejsce pracy w dobrze prosperującą społeczność. Ciesz się wakacjami w pełni!

Życzę spokojnych i relaksujących wakacji!

Doceniam sposób, w jaki zawsze jesteś w stanie mnie zmotywować i utrzymać. Byłeś prawdziwym darem do pracy. Życzę radosnego Święta Dziękczynienia.

Dziękuję za wszystko co zrobiłeś i dałeś. Zaliczamy Cię do naszych błogosławieństw i przesyłamy Tobie i Twojej rodzinie najserdeczniejsze życzenia w Święto Dziękczynienia

Jestem wdzięczny za wszystko, co robisz. Mają niesamowite wakacje!

Nie mógłbym być bardziej wdzięczny za bezinteresownego kolegę z drużyny, takiego jak ty. Spędź wspaniałe wakacje z przyjaciółmi i rodziną.

Cieszę się, że mogę pracować z kimś takim jak ty. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Jestem bardzo szczęśliwy, że mam okazję pracować z kimś o twojej wiedzy i zrozumieniu. Dziękuję za dzielenie się ze mną swoją mądrością przez cały rok. Mam nadzieję, że masz wspaniałe i spokojne Święto Dziękczynienia!

Każdego ranka jestem wdzięczna za Twoją pozytywną energię i spokojne przewodnictwo. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Ponieważ świętujemy Święto Dziękczynienia, chciałem wam powiedzieć, że zawsze będę wdzięczny za całe wsparcie i inspirację, jakie mi daliście. Życzę cudownych i spokojnych wakacji tak niesamowitemu mentorowi i szefowi. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Wesołego Święta Dziękczynienia dla naszego niesamowitego zespołu. Ta [firma/organizacja/sklep] bez Ciebie nie byłaby taka sama. Jesteśmy wdzięczni za nieustanną pracę i poświęcenie, które jest źródłem naszego sukcesu. Życzymy spokojnych i przyjemnych wakacji!

Inspirujące cytaty z okazji Święta Dziękczynienia

Święto Dziękczynienia daje nam szansę zgromadzenia się przy pięknym posiłku, spędzenia razem czasu i policzenia wszystkich rzeczy, za które jesteśmy wdzięczni. Te cytaty dobrze pasują do kartki z życzeniami lub wiadomości tekstowej i stanowią potężną inspirację na ten sezon.

„Bądźmy wdzięczni ludziom, którzy przynoszą nam szczęście; są czarującymi ogrodnikami, dzięki którym nasze dusze rozkwitają”.
~ Marcel Proust, z Rozkoszy i Dni

„Na zawsze w Święto Dziękczynienia serce znajdzie drogę do domu”.
~ Wilbur D. Nesbit

„Nawet w próbach życia, jeśli mamy oczy, aby je zobaczyć, możemy znaleźć dobre rzeczy wszędzie, gdzie spojrzymy”.
~Joanna Gaines

„Cicha wdzięczność nikomu się nie przyda”.
~ GB rufa

„Święto Dziękczynienia to jeden z moich ulubionych dni w roku, ponieważ przypomina nam, aby dziękować i liczyć nasze błogosławieństwa. Nagle tak wiele rzeczy staje się tak mało, kiedy zdajemy sobie sprawę, jak błogosławieni i szczęśliwi jesteśmy”.
~Joyce Giraud

„Gdy się starzejemy i coraz wyraźniej zdajemy sobie sprawę z ograniczeń ludzkiego szczęścia, zaczynamy dostrzegać, że jedyną prawdziwą i trwałą przyjemnością w życiu jest sprawianie przyjemności innym ludziom”.
~ PG Wodehouse, coś nowego

„Wdzięczność jest pamięcią serca”.
~Jean-Baptiste Massieu

„Po dobrym obiedzie można wybaczyć każdemu, nawet własnym krewnym”.
~ Oscar Wilde, Kobieta bez znaczenia

„Podziękowanie jest wyrazem uznania dla ludzkości”.
~Tony Mont

„Nikt nie jest bardziej zubożały niż ten, kto nie ma wdzięczności. Wdzięczność to waluta, którą możemy wybić dla siebie i wydać bez obawy o bankructwo”.
~ Fred De Witt Van Amburgh

„Dwa rodzaje wdzięczności: ta nagła, którą czujemy za to, co bierzemy; ta większa, jaką odczuwamy za to, co dajemy”.
~ Edwina Arlingtona Robinsona

„Wyrażając naszą wdzięczność, nigdy nie wolno nam zapominać, że najwyższym uznaniem nie jest wypowiadanie słów, ale życie według nich”.
~ Johna F. Kennedy'ego

„W życiu przeżywanym w wdzięczności jest spokój, cicha radość”.
~Ralph H. Blum

„Wdzięczność zamienia to, co mamy, w wystarczające”.
~ Anonimowy

„Święto Dziękczynienia to klejnot, który można umieścić w sercach uczciwych ludzi; ale uważaj, aby nie wziąć tego dnia i nie pominąć wdzięczności”.
~ EP Powell

„Mamy za co dziękować. Jeden dzień w roku nie wydaje się wystarczający…”
~ Anonimowy

„Wdzięczność może zamienić zwykłe dni w Święto Dziękczynienia, zamienić rutynowe zadania w radość i zmienić zwykłe okazje w błogosławieństwa”.
~ Williama Arthura Warda

„Jeśli jesteś naprawdę wdzięczny, co robisz? Dzielisz się”.
~ W. Klemens Kamień

„W końcu Święto Dziękczynienia to słowo czynu”.
~ WJ Cameron

„Stres nie może istnieć w obecności ciasta”.
~ David Mamet, z Boston Marriage

„Wdzięczny odbiorca przynosi obfite żniwo”.
~ Williama Blake'a

„Życzliwość jest zawsze modna i zawsze mile widziana”.
~ Amelia Barr

„Twierdzę, że dziękczynienie jest najwyższą formą myśli, a wdzięczność to szczęście podwojone przez zdumienie”.
~ GK Chestertona

„Nie to, co mówimy o naszych błogosławieństwach, ale to, jak ich używamy, jest prawdziwą miarą naszego Święta Dziękczynienia”.
~ WT Purkiser

„Docenienie może zmienić dzień, a nawet zmienić życie. Twoja gotowość do wyrażenia tego słowami to wszystko, czego potrzebujesz”.
~ Małgorzata Kuzyn

„Zastanawiaj się nad swoimi obecnymi błogosławieństwami – których każdy człowiek ma wiele – a nie nad przeszłymi nieszczęściami, których wszyscy ludzie trochę mają”.
~ Karola Dickensa

„Narzekanie i wdzięczność są dla dziecka Bożego sprzeczne. Bądź wdzięczny, a nie będziesz narzekał. Narzekaj, a nie będziesz wdzięczny”.
~ Billy'ego Grahama

„Można powiedzieć, że żyjemy tylko w tych chwilach, kiedy nasze serca są świadome naszych skarbów”.
~ Thortona Wildera

„Gdy jesz owoce, pamiętaj o tym, który zasadził drzewo”.
~ Przysłowie wietnamskie

125 Wesołych Świąt Dziękczynienia, życzeń i pozdrowień na rok 2023 - Co napisać w karcie Dziękczynienia (5)

Religijne Szczęśliwe Dziękczynienia Błogosławieństwa i cytaty biblijne

Święto Dziękczynienia tradycyjnie obraca się wokół zbiorów i ucztowania. Daje nam szansę na wspólne docenienie przygotowanego jedzenia i pomyślności w życiu. Te błogosławieństwa i cytaty biblijne na Święto Dziękczynienia przedstawiają religijną perspektywę tego święta. Równie dobrze sprawdzają się osobiście, na spotkaniu lub wysyłane z życzliwością do bliskich.

Obyście cieszyli się obfitymi błogosławieństwami i niech wasza pomyślność towarzyszy wam przez cały rok.

Zawsze dziękuję mojemu Bogu za was, za Jego łaskę daną wam w Chrystusie Jezusie.
1 Koryntian 1:4

W tym Święcie Dziękczynienia poświęćmy chwilę na policzenie naszych licznych błogosławieństw. Jesteśmy szczerze wdzięczni za życie i stworzenie, piękno świata, uśmiechy i śmiech naszej rodziny i przyjaciół oraz możliwość życia i rozwoju.

Pan cię błogosławi i strzeże; niech Pan rozjaśni nad tobą swoje oblicze i zmiłuje się nad tobą; Pan zwróci ku tobie swe oblicze i obdarzy cię pokojem.
Liczb 6:24-26

Niech obecność waszych dobrych przyjaciół i kochającej rodziny ożywi waszą duszę w te święta, gdy będziecie dziękować za wszystko, co otrzymaliście, jak również za wszystko, co możecie dać od siebie.

Zaufaj Panu z całego serca i nie polegaj na własnym rozumie; poddawajcie się mu na wszystkich swoich drogach, a on wyprostuje wasze ścieżki.
Przysłów 3:5-6

Obyś cieszył się hojnością Święta Dziękczynienia, radością świąt i wspaniałym zdrowiem, gdy zbliża się Nowy Rok.

Dziękuję mojemu Bogu za każdym razem, gdy cię wspominam. We wszystkich moich modlitwach za was wszystkich modlę się zawsze z radością.
Filipian 1:3-4

„Drogi Panie, błagamy tylko o jedno dobrodziejstwo: pokój w sercach wszystkich żyjących ludzi, pokój na całym świecie w to Święto Dziękczynienia”.
~Józef Auslander

Niech pokój Chrystusowy panuje w waszych sercach, gdyż jako członki jednego Ciała zostaliście wezwani do pokoju. I bądź wdzięczny.
Kolosan 3:15

W to Święto Dziękczynienia obyś mógł spojrzeć wstecz z pokorą i wdzięcznością na wszystko, czego dokonałeś i czego się nauczyłeś. Ta refleksja da ci siłę do pokonywania przeszkód na twojej drodze. Z serdecznością i uznaniem, Szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

Zawsze się radujcie, nieustannie módlcie się, w każdych okolicznościach dziękujcie; taka jest bowiem wola Boża względem was w Chrystusie Jezusie.
1 Tesaloniczan 5:16-18

Niech dziękują Panu za Jego niesłabnącą miłość i Jego cudowne czyny dla ludzkości, bo nasyca spragnionych i głodnych nasyca dobrami.
Psalm 107:8-9

W to Święto Dziękczynienia poświęćmy czas na rozważenie lekcji, których nauczyliśmy się przez cały rok. Pomyślmy, jak możemy szerzyć szczęście, i spójrzmy wstecz na nasze ulubione wspomnienia i wszystkich wspaniałych ludzi, którzy uświetnili nasze życie. Miłego Święta Dziękczynienia, od jednego wdzięcznego serca do drugiego.

O nic się nie martwcie, ale w każdej sytuacji w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem przedstawiajcie swoje prośby Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie.
Filipian 4:6-7

Niech wasze święto będzie obfite, a wasze błogosławieństwa obfite.

Będę Ci dziękował, Panie, z całego serca; Opowiem o wszystkich twoich cudownych czynach.
Psalm 9:1

Tej jesieni poświęćmy czas na ocenę tego, co mamy i jak żyjemy, pracując nad pomaganiem innym poprzez nasze dawanie i dobroczynność.

Wejdźcie do jego bram z dziękczynieniem i do jego przedsionków z chwałą; dziękujcie mu i chwalcie jego imię. Bo Pan jest dobry, a Jego miłość trwa na wieki; jego wierność trwa przez wszystkie pokolenia.
Psalm 100:4-5

Gdy już zjesz i nasycisz się, chwal Pana, Boga swego, za piękną ziemię, którą ci dał.
Powtórzonego Prawa 8:10

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcejŚwięto Dziękczynienia Biblijne wersety i pisma święte.

Szczęśliwe wiadomości z okazji Święta Dziękczynienia za pandemię koronawirusa 2023

Ostatnie kilka lat to wyzwania związane z chorobami, stratami, niepewnym zatrudnieniem i izolacją z powodu COVID-19 i globalnej pandemii. Dla wielu osób spowodowało to długoterminowe zmiany w sposobie podróżowania, gromadzenia się i obchodzenia świąt. Te wiadomości z kartkami z życzeniami mogą pomóc ci pokonać odległości, aby wyrazić wdzięczność tym, do których nie możesz dołączyć w Święto Dziękczynienia.

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia! Może dzisiaj jesteśmy osobno, ale zawsze jesteś w naszych sercach. Uważajcie na siebie i bądźcie bezpieczni w tych niepewnych czasach. Tęsknimy za Tobą!

Ta karta jest pełna uścisków i pocałunków bez wirusów specjalnie dla Ciebie! Obyś miał błogosławione i szczęśliwe Święto Dziękczynienia.

Mamy nadzieję, że w tym roku zbierzecie się razem i będziecie świętować Święto Dziękczynienia z rodziną. Wszyscy mamy za co dziękować!

Przesyłamy całą naszą miłość twojej rodzinie w to Święto Dziękczynienia. Wiemy, że miniony rok był pełen wyzwań i modlimy się, aby nadchodzące miesiące przyniosły bardziej pewne czasy dla Twojej rodziny. Z naszymi widokami na lepsze dni przed nami.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie ofiary, które złożyliście w tym roku, aby wspierać i służyć innym. Niech to Święto Dziękczynienia będzie dla Was czasem odpoczynku i refleksji nad wszystkim, co osiągnęliście. Życzę radosnego i błogosławionego dnia.

Wdzięczność oferuje nam bezpośrednie połączenie z siłami powyżej. Dziś pamiętajmy, że bez względu na to, jak burzliwe i trudne może się wydawać nasze życie, zawsze możemy znaleźć coś, za co możemy być wdzięczni.

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia dla Ciebie i Twojej rodziny. Bardzo nam przykro, że byłeś chory i mamy nadzieję, że z każdym dniem czujesz się silniejszy i lepszy. Niech ten okres świąteczny będzie czasem wytchnienia w powrocie do zdrowia, a nadchodzące miesiące niech przyniosą odnowione zdrowie i szczęście.

Chcemy, abyś wiedział, że codziennie jesteś w naszych myślach i modlitwach, gdy pamiętamy [imię] i strasznie za nim tęsknimy. Wiemy, że to Święto Dziękczynienia będzie bardzo trudne i chcielibyśmy zgromadzić się wokół Ciebie osobiście, aby bardziej Cię wesprzeć. Przesyłamy całą naszą miłość z daleka, a jeśli jest coś, czego potrzebujesz, daj nam znać.

Szczęśliwa kolekcja obrazów Dziękczynienia

Jeśli szukasz zdjęć z okazji Święta Dziękczynienia, które można udostępnić w mediach społecznościowych lub wysłać jako wiadomość tekstową, przejrzyj naszą kolekcjęZdjęcia z okazji Święta Dziękczynienia tutaj.


Śmieszne Dowcipy Dziękczynienia dla dzieci

Podziel się tymi zabawnymi dowcipami na Święto Dziękczynienia ze znajomymi i rodziną przy stole! Od zabawnych dowcipów o indyku i banalnych dowcipów o dyni po przewracanie oczami żarty złego taty na temat Święta Dziękczynienia — każdy znajdzie coś dla siebie. Kliknij tutaj, aby przejść do naszego przezabawnegoKolekcja Dowcipy na Święto Dziękczynienia!

Kolorowanki na Święto Dziękczynienia dla dzieci i dorosłych

Mam nadzieję, że podobały Ci się te życzenia, wiadomości i cytaty z okazji Święta Dziękczynienia! Aby zapewnić dzieciom zajęcie i rozrywkę podczas przygotowań do wakacji, sprawdź naszeKolorowanki Święto Dziękczynieniadla ogromnej gamy zabawnych obrazków do pokolorowania!

Więcej wiadomości dziękczynnych

Jeśli szukasz więcej sposobów na powiedzenie „Szczęśliwego Święta Dziękczynienia”, zajrzyj na nasze inne strony:


Wdzięczne cytaty
Modlitwy dziękczynne
Święto Dziękczynienia Biblijne wersety


Pisma zaczerpnięte z Pisma Świętego, New International Version®, NIV®. Copyright © 1973, 1978, 1984, 2011 Biblica, Inc.™ Wykorzystane za zgodą Zondervan. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie.www.zondervan.com„NIV” i „New International Version” są znakami towarowymi zarejestrowanymi w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych przez Biblica, Inc.™

  • Dom
  • Szczęśliwego Święta Dziękczynienia

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Tuan Roob DDS

Last Updated: 13/09/2023

Views: 6026

Rating: 4.1 / 5 (62 voted)

Reviews: 85% of readers found this page helpful

Author information

Name: Tuan Roob DDS

Birthday: 1999-11-20

Address: Suite 592 642 Pfannerstill Island, South Keila, LA 74970-3076

Phone: +9617721773649

Job: Marketing Producer

Hobby: Skydiving, Flag Football, Knitting, Running, Lego building, Hunting, Juggling

Introduction: My name is Tuan Roob DDS, I am a friendly, good, energetic, faithful, fantastic, gentle, enchanting person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.