130 przykładów wiadomości i życzeń na Święto Dziękczynienia dla wszystkich | Wirtualna krawędź (2023)

Łatwo jest dać się ponieść emocjom podczas przygotowywania uczty na Święto Dziękczynienia, o której zapomniałeś stworzyć karty Happy Thanksgiving. Ale nie musisz się martwić, ponieważ możesz zrobić kartki w mgnieniu oka z gotowymi życzeniami na Święto Dziękczynienia, które znajdziesz w poniższych sekcjach.

Życzę komuś Szczęśliwegoświęto Dziękczynieniajest tym, co robi większość Amerykanów, aby świętować to święto. W Stanach Zjednoczonych jest uważane za jedno z najbardziej radosnych świąt ze względu na jedzenie, dekoracje i spotkania rodzinne. Dzielą się także kartkami z wzruszającymi cytatami z okazji Święta Dziękczynienia, aby przypomnieć odbiorcy, aby zawsze był wdzięczny i polubił.

Tradycja dzielenia się życzeniami z okazji Święta Dziękczynienia została zapoczątkowana w XVII wieku. Każdego roku miliony ludzi na całym świecie obchodzą Święto Dziękczynienia. Wielu spędza te święta z rodziną i przyjaciółmi, wysyłając wiadomość z okazji Święta Dziękczynienia tym, którzy nie mogą dołączyć i zjeść posiłku.

Według raportu opublikowanego przez American Automobile Association, ponad 54 miliony obywateli USA podróżowało po stanie, który jest oddalony o ponad 50 mil odświęto DziękczynieniaDzień. Właściwie mogą wysłać Happy'egoświęto Dziękczynieniawiadomości rodzinne za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Jednak nie będzie to takie samo uczucie, ponieważ jest to czas, w którym możesz spotkać się z resztą rodziny. Jeśli to dla przyjaciół, wyślij im Happyświęto Dziękczynieniatylko karty przyjaciół nie byłyby problemem.

Oprócz uszczęśliwianiaŚwięto Dziękczynieniakartki i przygotowując potrawy, którymi będziecie mogli się wspólnie delektować wraz z rodziną, musicie poświęcić chwilę, aby podziękować za wszystkie otrzymane błogosławieństwa. Oto lista rzeczy, za które możesz być wdzięczny, jeśli szukasz inspiracji:

  • Dobre zdrowie– Jednym z najistotniejszych aspektów tego życia do rozpoznania jest zdrowie. Nie będziesz mógł nigdzie się ruszyć, jeśli nie będziesz miał dobrego zdrowia. Więc nie spiesz się, aby być wdzięcznym za tę rzecz.
  • Poczucie bezpieczeństwa– Wielu ludzi na całym świecie może nie czuć się bezpiecznie w swoim życiu. Jeśli czujesz się bezpiecznie, wyraź swoją wdzięczność za to, że nie musisz żyć w strachu. Możesz wysłać przyjacielowi kartkę z okazji Święta Dziękczynienia i życzyć mu bezpiecznych wakacji, jeśli masz mniej szczęśliwego przyjaciela.
  • Kochająca rodzina– Wielu z was nie byłoby tutaj bez rodziny. Poczuj wdzięczność za kochającą rodzinę, którą masz, dzieląc się swoją wdzięcznością z innymi rodzinami w formie Szczęśliwego Święta Dziękczynienia dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Piękne przyjaźnie– Nie każdy na tym świecie ma przyjaciół. Jeśli masz kogoś bliskiego, a nawet swojej rodziny, nie zapomnij okazać wdzięczności. Jeśli to możliwe, wyślij rodzinie swojego przyjaciela kartkę Happyświęto Dziękczynieniaod naszej rodziny do twojej.

Zawartość pokazywać

Szczęśliwe wiadomości z okazji Święta Dziękczynienia

Dziękujemy za zaproszenie nas na Święto Dziękczynienia z rodziną. To piękna pora roku na tworzenie wspomnień i nie możemy się doczekać, aby tworzyć je razem z Tobą. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Święto Dziękczynienia to czas, aby zastanowić się nad całym dobrem, jakie przyniósł nam ten rok i być wdzięcznym. Od naszej rodziny do waszej, życzcie sobie szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia od wszystkich tutaj dla was wszystkich. Chcielibyśmy świętować razem, ale ponieważ nie możemy, pocałuj w naszym imieniu kucharza!

Święto Dziękczynienia to czas żniwa wesołych serc, pełnych żołądków, dobrych czasów i miłych wspomnień. Mam nadzieję, że ty i twoja rodzina będziecie się świetnie bawić, robiąc to. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

Nie ma lepszego czasu niż Święto Dziękczynienia, aby oderwać się od tego wszystkiego i przeanalizować powody, dla których musimy być wdzięczni za miniony rok. Mamy szczęście, że możemy cieszyć się życiem, które mamy, i mam szczęście, że jesteś w moim życiu. Życzę szczęśliwego Święta Dziękczynienia i mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.

W tym szczególnym dniu przesyłam Ci wyrazy wdzięczności i uznania za wieloletnią przyjaźń. Życzę Ci wspaniałego Święta Dziękczynienia, które sprawi, że będziesz mieć wspomnienia z bliskimi. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia dla Ciebie i Twoich. Oby wszyscy zasiadając do świętowania przy obfitym posiłku, napełnili się pokojem i uznaniem za obfitość w naszym życiu.

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia! Mamy nadzieję, że Twoje Święto Dziękczynienia jest pełne wszystkiego, co przynosi miłe wspomnienia, ciepło i dobre czasy.

To święto, które zmusza nas do przypomnienia sobie wielu powodów, dla których musimy być wdzięczni. Bez wahania jestem bardzo wdzięczny za to, że byłeś ze mną w to Święto Dziękczynienia. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

Kiedy myślimy o wszystkim, za co jesteśmy wdzięczni, trudno nie zatrzymać się ani na chwilę, podziwiając nasze życie. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi z powodu tego, co mamy i przyjaciół takich jak ty. Mam nadzieję, że ty i twoja rodzina macie bardzo szczęśliwe Święto Dziękczynienia.

Ode mnie i ode mnie dla Ciebie i Twoich, Szczęśliwego Święta Dziękczynienia. Niech twój ptak będzie w pełni ugotowany, warzywa posmarowane masłem, a sos gładki!

Chociaż nie można w pełni zrozumieć, jak naprawdę jesteśmy szczęściarzami, to wspaniałe, że mamy jeden dzień w roku, aby usiąść i przynajmniej spróbować zastanowić się nad wszystkimi powodami, dla których powinniśmy doceniać nasze życie. Życie jest dobre! Życzę Tobie i Twojej rodzinie najszczęśliwszego Święta Dziękczynienia.

Niech twój dom będzie błogosławiony, a ty i twoi domownicy zawsze będziecie szczęśliwi. Jestem bardzo wdzięczny za to, że jesteś w moim życiu. Miłego Święta Dziękczynienia.

Święto Dziękczynienia to wspaniały dzień, aby pamiętać wszystkich wspaniałych ludzi, których mamy w naszym życiu i ich wpływ na nas. Dziękuję, że jesteś dla mnie jedną z tych osób. Miłego Święta Dziękczynienia.

Co może być lepszego niż czas z rodziną i przyjaciółmi, aby celebrować radość życia? Takie chwile są uosobieniem ludzkiego szczęścia. Mam nadzieję, że masz bardzo szczęśliwe Święto Dziękczynienia.

Dla dzieci Święto Dziękczynienia to dzień, w którym możemy zjeść pyszne jedzenie. Dla dorosłych jest to dzień otwarcia serca i docenienia wszystkiego, co mamy w życiu. Byście cieszyli się tym dniem zarówno jako dziecko, jak i dorosły. Wiem, że będę! Szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

„Ty i ja powinniśmy liczyć nasze błogosławieństwa, ale powinniśmy też sprawić, by się liczyły!” —Neal A. Maxwell

Niektórzy powiedzieliby, że prawdziwym znaczeniem Święta Dziękczynienia jest docenienie ludzi w naszym życiu i wszystkiego, co otrzymaliśmy w ubiegłym roku. Jestem wdzięczny za ciebie. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Oto specjalne pozdrowienie, aby wyrazić moją wdzięczność w to Święto Dziękczynienia. Dziękuję za radość, którą wnosisz do mojego życia i nieustanne wsparcie. Jest dla mnie całym światem.

Jest taka pociecha, że ​​mamy dzień przeznaczony na myślenie o tym, jakie mamy szczęście i o wszystkich skarbach w naszym życiu. Niech Wasz Dzień Dziękczynienia będzie pełen radości.

Życzę wspaniałej uczty Dziękczynienia! Ciesz się świętami i dziękuj za wspaniałe jedzenie i wspaniałych ludzi, z którymi możesz się nim dzielić. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wdzięczność może uzdrowić nasze serca. To tworzy najlepsze wspomnienia i zbliża ludzi. Obyś zawsze cieszył się ciepłym duchem tego święta i miał wspaniały Dzień Dziękczynienia.

W tym surowym świecie kilka słów wdzięczności może zmienić życie. Jestem wdzięczny, że jesteś częścią mnie i chcę, żebyś wiedział, że jesteś doceniany i kochany. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Przesyłam Ci ciepłe życzenia z okazji Święta Dziękczynienia z naszego domu do Twojego. Obyś zaznał miłości, radości i pokoju w Święto Dziękczynienia. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

Jest coś wyjątkowego w znajdowaniu powodów do wdzięczności w trudnych czasach. Jesteś wyjątkową osobą, która może to zrobić. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia dla Ciebie i Twoich!

Szczera wdzięczność dla serca jest jak woda dla rośliny – sprawia, że ​​rośnie ona większa, pełniejsza i silniejsza. Dlatego chcę się dzisiaj z Wami podzielić moją wdzięcznością. Dziękuję za bycie potężną siłą w moim życiu. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Życie może być trudne, ale znajdujemy schronienie w naszych bliskich. Dziękuję, że zawsze mnie wspierasz i sprawiasz tyle radości. Obyś miał wspaniałe Święto Dziękczynienia otoczone przyjaciółmi i rodziną.

Niech Twój indyk będzie duży i pyszny i żebyś nie musiał walczyć z rodziną o ostatni kawałek ciasta. Żartuję. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

To dzień, w którym należy podziękować i chcę ci podziękować za to, że zawsze mnie wspierasz i jesteś fenomenalnym przyjacielem. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia! Niech życie obsypuje Cię swoimi darami, bo naprawdę jesteś niesamowitą osobą i w pełni na to zasługujesz.

Dziękujmy Panu za to Święto Dziękczynienia za każde błogosławieństwo, którym obdarzył nas przez cały rok, duże i małe. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia dla was wszystkich. Chociaż nie mogę być z Wami osobiście, wiedzcie, że jestem tam duchem i życzę Wam samych dobrych chwil i pełnych brzuchów.

Święto Dziękczynienia jest tuż za rogiem. W trakcie przygotowywania wszystkich przysmaków, którymi będziesz się delektować wraz z resztą rodziny i krewnymi, nie zapomnij poświęcić czasu na przygotowanie wiadomości na Święto Dziękczynienia. Rozważ użycie gotowych cytatów lub wiadomości, aby wszystko było o wiele łatwiejsze do zarządzania.

Życzenia Szczęśliwego Święta Dziękczynienia

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia dla wszystkich! Byście spędzili ten dzień w gronie rodziny i przyjaciół!

Życzę Wam Święta Dziękczynienia pełnego miłości i szczęścia. Mam nadzieję, że w Twoim życiu wydarzy się wszystko, co dobre.

Cieszcie się każdą chwilą tego cudownego dnia i bądźcie wdzięczni Bogu za wszystkie błogosławieństwa. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Przyszedłeś do mojego życia z tysiącem błogosławieństw. Cały czas czuję się szczęściarą, że mam tak piękną osobę w moim życiu. Życzę szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Życzę Ci cudownie słodkiego Święta Dziękczynienia w otoczeniu tych, których kochasz i tych, których cenisz. Obyś miał wspaniały sezon wakacyjny!

Przesyłam gorące życzenia i wdzięczność! Szczęśliwego Święta Dziękczynienia 2021!

Życzę wspaniałego i szczęśliwego Święta Dziękczynienia z naszego domu do twojego!

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia! Niech ta wyjątkowa okazja zbliży Wasze rodziny i pobłogosławi więź miłości! Przed Tobą radosne wakacje!

Wdzięczność i uznanie podwajają błogosławieństwa życia, dlatego szczerze wyrażamy Ci naszą wdzięczność! Szczęśliwego Święta Dziękczynienia dla ciebie, kochanie!

Dziękuję, że jesteś jednym z moich błogosławieństw, bez którego nie wyobrażam sobie życia.

Nadchodzi czas na wesołość, nie trzymaj serca i nie żałuj. Lepiej jest powiedzieć „Dziękuję”, niż być zawsze smutnym. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia 2021!

Niech dobre rzeczy w życiu będą twoje w obfitości nie tylko w Święto Dziękczynienia, ale przez cały nadchodzący rok. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Może nie zawsze jesteśmy blisko siebie, ale nasze serca są zawsze blisko, czy to w Nowy Rok, czy w Święto Dziękczynienia. Przesyłam miłość i uściski dla Ciebie!

W to Święto Dziękczynienia chcemy podziękować wszystkim za wsparcie przez cały rok. Jesteś dumą, którą musimy się pochwalić! Życzę wspaniałego sezonu wakacyjnego!

Upiecz indyka i zaproś przyjaciół; w towarzystwie rodziny masz zamiar świętować szczęśliwy dzień dziękczynienia. Cieszyć się!

Policz swoje błogosławieństwa jedno po drugim; znowu dziękczynienie! Świętuj i bądź wdzięczny za każdy dobry przypływ. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

Nigdy nie będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby policzyć wszystkie błogosławieństwa życia. Ponieważ życie jest tak pełne pięknych rzeczy i radosnych chwil w to Święto Dziękczynienia! Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Zbierz się na sezon pełen obfitego szczęścia. Abyście mieli przy sobie przyjaciół i jedzenie na stole. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Ciepło i szczęście tego sezonu nie jest takie, jak sobie wyobrażałeś. Zbierzcie się, aby podziękować i pozwolić się pobłogosławić. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Wdzięczne serce jest rodzicem wszystkich cnót. W to Święto Dziękczynienia podziękuj za wszystko, czym zostałeś pobłogosławiony. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia 2021!

Święto Dziękczynienia jest błogosławieństwem w przebraniu. Z przyjaciółmi i rodziną w pobliżu, spraw, aby ten dzień był tak wyjątkowy, jak tylko możesz i podziękuj im całym sercem. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

W to Święto Dziękczynienia życzę, aby Bóg obdarzył Ciebie i Twoją rodzinę pokojem, miłością, ciepłem i radością. Radosnego Święta Dziękczynienia!

Jestem wdzięczny za Święto Dziękczynienia, ponieważ pozwala mi wyrazić wam moją wdzięczność. Czuję się błogosławiony mając cię w moim życiu. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia. Kiedy znajduję czas, aby podziękować za wiele błogosławieństw w moim życiu, chcę ci powiedzieć, jak bardzo jestem wdzięczny, że jesteś jednym z nich.

Święto Dziękczynienia to czas, aby pamiętać i obejmować tych, którzy wzbogacają nasze życie. Mogę być wdzięczny za wiele rzeczy, ale przede wszystkim jestem wdzięczny, że mam ciebie.

Dziś jest czas, aby być wdzięcznym, wspominać dobre czasy i obejmować tych, którzy wzbogacają nasze życie. Jestem wdzięczna za wiele rzeczy, ale najbardziej dziękuję za Ciebie. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Życzę miłego świętowania i dobrej zabawy z tej wspaniałej okazji. Obyś miał dom pełen radości, śmiechu, wolności i miłości. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia! Życzę wam, abyście zostali pobłogosławieni wszelkimi dobrami świata i cieszyli się dniem z miłością i wdzięcznością w sercu.

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia! Obejmijcie się nawzajem z wdzięcznością i cieszcie się!

Cytaty Dziękczynienia

„Święto Dziękczynienia to dobry dzień, aby ponownie zaangażować naszą energię w dziękczynienie i po prostu dawanie”. – Amy Grant

Zostaw swoje zmartwienia i cierpienia i podziękuj Bogu za to, czym cię pobłogosławił. Martwiłbyś się mniej, gdybyś więcej chwalił. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

„Święto Dziękczynienia to czas dawania, czas na miłość i czas na refleksję nad rzeczami, które są najważniejsze w życiu”. – Danielle Duckery

"Być wdzięcznym za to co posiadasz; będziesz miał więcej. Jeśli skoncentrujesz się na tym, czego nie masz, nigdy, przenigdy nie będziesz miał dość.” – Oprah Winfrey

„Wystarczy dziękować w samotności. Święto Dziękczynienia ma skrzydła i idzie tam, gdzie musi. Twoja modlitwa wie o tym znacznie więcej niż ty sam”. - Wiktor Hugo

„Wdzięczność może zmienić zwykły dzień w dziękczynienie, rutynową pracę w radość, a zwykłe okazje w błogosławieństwo”. – Williama Arthura Warda

„W Święcie Dziękczynienia uwielbiam to, że chodzi wyłącznie o spotkanie z przyjaciółmi lub rodziną i delektowanie się jedzeniem. To jest naprawdę dla wszystkich i nie ma znaczenia, skąd jesteś”. – Daniela Humma

„Dla tych z was, którzy nie mogą być z rodziną w Święto Dziękczynienia, proszę, powstrzymajcie się od chęci przechwalania się”. – Andy Borowitz

„Pozwól, że zachęcę Cię do wstawania każdego dnia i skupiania się na tym, co masz w życiu. Bądź wdzięczny za błogosławieństwa małych rzeczy, nawet jeśli nie dostajesz tego, czego oczekujesz”. – Wiktoria Osteen

„Święto Dziękczynienia przypomina nam, że bez względu na to, co spotka nas w życiu, możemy wziąć zwęglone resztki i zrekonstruować życie niewyobrażalnie bogatsze niż to, z którego spadły odłamki i kawałki”. – Craig D. Lounsbrough

„Ten jest mądrym człowiekiem, który nie smuci się z powodu rzeczy, których nie ma, ale raduje się z tego, co ma”. — Epiktet

„Prosiaczek zauważył, że chociaż ma bardzo małe serce, może pomieścić dość dużą ilość Wdzięczności”. — AA Milne

„Wdzięczność pomaga wzrastać i rozwijać się; wdzięczność wnosi radość i śmiech do twojego życia i do życia wszystkich wokół ciebie”. – Eileen Caddy

„W życiu można wybrać jedną z dwóch ścieżek: czekać na jakiś wyjątkowy dzień – lub świętować każdy wyjątkowy dzień”. — Rasheed Ogunlaru

„Dziękuj nie tylko w Święto Dziękczynienia, ale każdego dnia swojego życia. Doceń i nigdy nie bierz za pewnik wszystkiego, co masz.” – Katarzyna Pulsifer

„Dziękczynienie jest niczym innym, jak radosnym i pełnym czci wzniesieniem serca do Boga w czci i uwielbieniu Jego dobroci”. – Roberta Caspera Lintnera

„Święto Dziękczynienia to czas, aby policzyć swoje błogosławieństwa, jedno po drugim, gdy każdy krewny wraca do domu”. – Melanie White

„Święto Dziękczynienia to klejnot, który można umieścić w sercach uczciwych ludzi; ale uważaj, abyś nie wziął dnia i nie pominął wdzięczności”. – EP Powell

Romantyczne wiadomości miłosne na Święto Dziękczynienia

Dziękuję za wniesienie radości i nadziei w moje życie. Szczęście z nowych zbiorów zawsze się mnoży, gdy widzę twój słodki uśmiech! szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Chcę spędzić kolejne sto Święto Dziękczynienia z tobą u mojego boku. Jesteś największym darem od Boga. Życzę Ci wspaniałego Święta Dziękczynienia!

Bycie twoim kochankiem oznacza, że ​​jestem częścią czegoś tak błogiego; coś tak hipnotyzującego, że na samą myśl o tobie czuję wdzięczność za to, że żyję. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Tak bardzo, jak wdzięczny jestem za to, że cię mam, jestem też wielkim wielbicielem ciebie i wszystkiego, co robisz. W to Święto Dziękczynienia chcę, żebyś wiedział, że zawsze o Tobie myślę.

Najpiękniejszym widokiem na świecie jest widok, jak gotujesz dla mnie specjalny posiłek na Święto Dziękczynienia. Chcę cię zatrzymać przy moim życiu na zawsze. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Spotkajmy się i powspominajmy stare dobre czasy, zjedzmy wspaniałego indyka i stare wino. Dziękuję za to, kim jesteś i że pozwoliłeś mi być tym, kim jestem. Wesołych Świąt Dziękczynienia.

Nie życzę ci tylko dlatego, że jest Święto Dziękczynienia, życzę ci, ponieważ ludzie tacy jak ty sprawiają, że Święto Dziękczynienia jest godne. Twoja dobroć jest cenna.

Miłość, którą mam dla ciebie, jest nieograniczona i nigdy się nie kończy. Życzę Ci pudełka nadziei, radości i szczęścia w Święto Dziękczynienia!

Być może nie zawsze jesteśmy blisko siebie, ale nasze serca są zawsze blisko, niezależnie od tego, czy jest to Nowy Rok, czy Święto Dziękczynienia. Przesyłam miłość i uściski dla Ciebie!

Otworzyłeś drzwi szczęścia w moim życiu i teraz tonę w oceanie szczęścia. Jestem bardzo wdzięczny, ponieważ mam Cię przy sobie w Święto Dziękczynienia!

Niech wszystkie dobre rzeczy przychodzą do ciebie jak fale pędzące i rozbijające się o brzeg. Moje najlepsze życzenia dla Ciebie w to Święto Dziękczynienia!

Wiadomości na Święto Dziękczynienia dla biznesu

Klienci tacy jak Ty sprawiają, że moja praca jest łatwa i warta zachodu. Mam nadzieję, że masz bezpieczne i wspaniałe Święto Dziękczynienia. Mam nadzieję, że w pełni wykorzystasz swoje święto dziękczynienia.

Prawdziwą radością Święta Dziękczynienia jest widzieć cię szczęśliwego i zadowolonego na koniec dnia. Dziękujemy, że zawsze nam ufacie. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Nigdy nie zaszlibyśmy tak daleko, gdyby nie wy. Miarą naszego sukcesu nie są zyski, które osiągamy, ale zaufanie, jakie zdobywamy. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia dla Ciebie i Twojej rodziny. Chcemy szczerze podziękować wam za role, które odegraliście, bez was nie byłoby nas tutaj.

Współpraca z Państwem była dla mnie wielką przyjemnością. W Święto Dziękczynienia życzę Wam radości, szczęścia i pokoju. Szczęśliwego dziękczynienia.

Szczęśliwe życzenia dziękczynienia dla kolegów

Drogi kolego, Wesołego Święta Dziękczynienia! Wspaniale jest mieć kogoś, kto pomaga mi od czasu do czasu w biurze, więc jestem ci naprawdę wdzięczny!

Do mojego ciężko pracującego kolegi, czas na ciężką pracę, przygotowując pyszny posiłek z indyka. Życzę Ci wspaniałego Święta Dziękczynienia!

Spraw, aby Święta Dziękczynienia były wspaniałe, mając rodziny i krewnych pod jednym dachem. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w tym dniu!

Obyście otrzymali wszystko, co najlepsze i siłę do pokonania każdej przeszkody. Pan poprowadzi cię drogą. Błogosławionego Święta Dziękczynienia.

Ciesz się Świętem Dziękczynienia w pełni. Jedz pyszne potrawy, spędzaj czas z rodziną i bliskimi i przyjedź tutaj, aby dołączyć do mojej rodziny, jeśli możesz!

Mam nadzieję, że dostałeś zaproszenie na dzisiejsze przyjęcie z okazji Święta Dziękczynienia. Dołącz do mojej rodziny, gdy wspólnie jemy wspaniały posiłek na Święto Dziękczynienia. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Życzenia z okazji Święta Dziękczynienia i wiadomości dla współpracowników

Cieszę się, że mogę pracować z kimś takim jak ty. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Doceniam sposób, w jaki zawsze jesteś w stanie mnie zmotywować i utrzymać. Byłeś prawdziwym darem do pracy. Życzę radosnego Święta Dziękczynienia.

Życzę spokojnych i relaksujących wakacji!

Wesołego Święta Dziękczynienia dla naszego niesamowitego zespołu. Ta [firma/organizacja/sklep] bez Ciebie nie byłaby taka sama. Jesteśmy wdzięczni za nieustanną pracę i poświęcenie, które jest źródłem naszego sukcesu. Życzymy spokojnych i przyjemnych wakacji!

Nie mógłbym być bardziej wdzięczny za bezinteresownego kolegę z drużyny, takiego jak ty. Spędź wspaniałe wakacje z przyjaciółmi i rodziną.

Dziękuję za wszystko co zrobiłeś i dałeś. Zaliczamy Cię do naszych błogosławieństw i przesyłamy Tobie i Twojej rodzinie najserdeczniejsze życzenia w Święto Dziękczynienia.

Mam szczęście, że mam kolegę takiego jak Ty, który pomaga przekształcić to miejsce pracy w kwitnącą społeczność. Ciesz się wakacjami w pełni!

Każdego ranka jestem wdzięczna za Twoją pozytywną energię i spokojne przewodnictwo. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Jestem bardzo szczęśliwy, że mam okazję pracować z kimś o twojej wiedzy i zrozumieniu. Dziękuję za dzielenie się ze mną swoją mądrością przez cały rok. Mam nadzieję, że masz wspaniałe i spokojne Święto Dziękczynienia!

Śmieszne cytaty i życzenia na Święto Dziękczynienia

Niech Twój farsz będzie smaczny. Niech twój indyk będzie pulchny, niech twoje ziemniaki i sos nie będą miały grudek. Niech twoje ignamy będą pyszne, a ciasta zdobędą nagrodę, i niech kolacja na Święto Dziękczynienia nie będzie ci przeszkadzać.

„W to Święto Dziękczynienia pielęgnuj czas spędzony z rodziną jako przypomnienie, dlaczego przeniosłeś się bardzo daleko od rodziny”. – Anonimowy

Jest przynajmniej jedna rzecz, za którą z pewnością będę wdzięczna w te święta. Po prostu cieszę się, że nie urodziłem się indykiem! Szczęśliwego Święta Dziękczynienia i niech wasze święto będzie obfite!

„Możesz powiedzieć, że zjadłeś za dużo na Święto Dziękczynienia, kiedy musisz wypuścić szlafrok”. — Jay Leno

„Święto Dziękczynienia, człowieku. To nie jest dobry dzień na chodzenie w majtkach. – Kevina Jamesa

Pożeraj, aż się zachwiejesz.

Zachowaj spokój i podaj sos.

„Warzywa są koniecznością w diecie. Proponuję ciasto marchewkowe, chleb z cukinii i ciasto dyniowe. — Jima Davisa

Indyk jest w piekarniku, cydr jest doprawiony rumem, a teraz niech zaczną się rodzinne plotki. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Nie obchodzi mnie, ile przytyjesz podczas wakacji, nadal będę wdzięczny za to, że cię poznałem! Miłego dnia indyka!

„Optymista to osoba, która rozpoczyna nową dietę w Święto Dziękczynienia”. – Anonimowy

Powiedzenia dotyczące tworzenia kart Dziękczynienia

„Wdzięczność jest pamięcią serca”. – Jean-Baptiste Massieu

„Nikt nie jest bardziej zubożały niż ten, kto nie ma wdzięczności. Wdzięczność to waluta, którą możemy wybić dla siebie i wydawać bez obawy o bankructwo”. – Fred De Witt Van Amburgh

„Wyrażając naszą wdzięczność, nigdy nie wolno nam zapominać, że najwyższym uznaniem nie jest wypowiadanie słów, ale życie według nich”. – Johna F. Kennedy'ego

„Cicha wdzięczność na niewiele się zda”. – GB rufa

„Wdzięczność zamienia to, co mamy, w wystarczające”. – Anonimowy

„Święto Dziękczynienia to klejnot, który można umieścić w sercach uczciwych ludzi; ale uważaj, abyś nie wziął dnia i nie pominął wdzięczności”. – EP Powell

„W końcu Święto Dziękczynienia to słowo czynu”. – WJ Cameron

„Po dobrym obiedzie można wybaczyć każdemu, nawet własnym krewnym”. – Oscar Wilde, Kobieta bez znaczenia

„Wdzięczny odbiorca przynosi obfite żniwo”. — Williama Blake'a

„Nie to, co mówimy o naszych błogosławieństwach, ale to, jak ich używamy, jest prawdziwą miarą naszego Święta Dziękczynienia”. – WT Purkiser

„Docenienie może zmienić dzień, a nawet zmienić życie. Twoja gotowość do wyrażenia tego słowami to wszystko, czego potrzebujesz”. – Małgorzata Kuzyn

„Narzekanie i wdzięczność są dla dziecka Bożego sprzeczne. Bądź wdzięczny, a nie będziesz narzekać. Narzekaj, a nie będziesz wdzięczny. – Billy’ego Grahama

„Jedząc owoc, pamiętaj o tym, który zasadził drzewo”. – Przysłowie wietnamskie

„Można powiedzieć, że żyjemy tylko w tych chwilach, kiedy nasze serca są świadome naszych skarbów”. – Thortona Wildera

„Zastanawiaj się nad swoimi obecnymi błogosławieństwami – których każdy człowiek ma wiele – nie nad swoimi przeszłymi nieszczęściami, których wszyscy ludzie trochę mają”. — Karola Dickensa

„Życzliwość jest zawsze modna i zawsze mile widziana”. – Amelia Barr

„Twierdzę, że dziękczynienie jest najwyższą formą myślenia; a ta wdzięczność to szczęście podwojone przez zachwyt”. – GK Chestertona

Oprócz życzenia rodzinie szczęśliwego Święta Dziękczynienia, ważne jest, aby poświęcić chwilę na wspomnienie tych, którzy odeszli. Kiedy ty i twoja rodzina zbierzecie się wokół stołu, poproś ich, aby powiedzieli „Szczęśliwego Święta Dziękczynienia w niebie”.

Powiązane posty:

  • Ponad 105 pięknych cytatów o domu, dzięki którym docenisz to, gdzie kładziesz głowę

  • Ponad 55 najzabawniejszych kalamburów i żartów na Święto Dziękczynienia, które aktywują Twój tryb uczty

  • 50 Wiadomości z pierwszego dnia jesieni Cytaty i pozdrowienia na powitanie nowego sezonu

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Otha Schamberger

Last Updated: 05/01/2024

Views: 6012

Rating: 4.4 / 5 (55 voted)

Reviews: 94% of readers found this page helpful

Author information

Name: Otha Schamberger

Birthday: 1999-08-15

Address: Suite 490 606 Hammes Ferry, Carterhaven, IL 62290

Phone: +8557035444877

Job: Forward IT Agent

Hobby: Fishing, Flying, Jewelry making, Digital arts, Sand art, Parkour, tabletop games

Introduction: My name is Otha Schamberger, I am a vast, good, healthy, cheerful, energetic, gorgeous, magnificent person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.