2023 Wdzięczny Bogu za to, że jesteś w moim życiu Cytaty i wiadomości - słodkie wiadomości miłosne (2023)

106+ Najlepsze dzięki Bogu cytaty

Często zapominamy doceniać ludzi w naszym życiu za ich poświęcenie, zaangażowanie i cierpliwość wobec nas.

Ci ludzie dają nam powody, aby nadal dostrzegać radość życia. Sprawiają, że życie jest przyjemniejsze.

Wdzięczność to podstawowa postawa. Niczego od nas nie umniejsza, ale dodaje więcej do nas i do naszych relacji z nimi.

Każdy chce wiedzieć, że ich małe wysiłki mają duży wpływ na zmianę, nieważne jak małą.

Poniżej znajduje się 70 wdzięcznych Bogu za to, że masz w moim życiu cytaty i przesłania, abyśmy docenili tych, którzy uważają nas za ważnych dla nich.

Te cytaty i przesłania mogą służyć jako przewodnik lub sposób na docenienie ich istnienia. Rozwijaj postawę wdzięczności.

Zawartość ukrywać

1 Jestem wdzięczny za to, że jesteś w moim życiu Cytaty

2Dziękuję Bogu za wprowadzenie cię do mojego życia

Jestem wdzięczny za to, że jesteś w moim życiu Cytaty

Chcesz okazać wdzięczność za to, że kogoś poznałeś? Użyj tych, za które jestem wdzięczny, że masz w moim życiu cytaty dla niego.

1. Jestem wdzięczny Bogu za to, że poprowadził Cię moją drogą. Uczyniłeś moje życie lepszym. Kocham cię.

2. Twoja obecność w moim życiu jest cudowna. Dzięki za bycie częścią mojego życia. Jesteś zachwycający.

3. Pokazałeś mi, że miłość jest najwspanialszym uczuciem, jakiego można doświadczyć.Dziękuję za naukę, czym jest miłość i jak kochać.

4. Twoja ofiara miłości pozostawia mnie bez słowa. Nigdy nie wiedziałem, że miłość może być tak cudowna. Dziękuję, że jesteś w moim życiu.

5. Dzięki za uczynienie życia bardziej znaczącym dzięki Twojej obecności. Cudownie jest cię mieć i być z tobą. Dziękuję, że jesteś moim przyjacielem, a przede wszystkim bratnią duszą.

6. Wdzięczność nigdy nie milczy, przejawia się w naszych działaniach, szczególnie wobec tych, którzy ją mają. pomagał lub pomagał nam.

7. Nigdy nie bierz niczego za pewnik, ale co ważniejsze, nie bierz ludzi za pewnik, zwłaszcza tych, którzy sprawili, że życie było warte zachodu. Bądź wdzięczny.

8. Wszystko, co cenisz, wzrasta. Doceń miłość, życzliwość, życzliwość i zobacz najlepsze nawet w okropnych sytuacjach, a to się pomnoży.

9. Bogactwo materialne nie liczy się tak bardzo jak bogactwo rzeczy niematerialnych, do których zalicza się miłość ludzi, którzy dobrze o Tobie myślą i cenią Twoją osobę.

10. Bądź wdzięczny za to, co masz, a nie za to, czego możesz chcieć, co nie jest prezentem. Doceń też ludzi w swoim życiu, są tego warci.

Dziękuję Bogu za wprowadzenie Cię do mojego życia

Okaż swoją wdzięczność za pomocą tych cytatów i przesłań dla niego. Dziękuję Bogu za wprowadzenie cię do mojego życia.

11. Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że sprowadził cię na moją drogę. To przyjemność mieć cię w moim życiu. Przyniosłeś radość i szczęście i nie wyobrażam sobie życia bez ciebie.

12. Wniosłeś nowe znaczenie i pasję do mojego życia. Przyniosłeś uśmiechy i śmiech. Życie bez ciebie byłoby niepełną egzystencją.

13. Dziękuję za wstawanie za mną przez cały czas. Jesteś moim bohaterem, ponieważ byłeś dla mnie takim błogosławieństwem.

14. Dzięki za uczynienie świata jaśniejszym miejscem dzięki Twojej obecności. Twoja obecność nadaje piękno przyziemnym rzeczom. Cieszę się, że jesteś częścią mnie.

15. Dziękujemy za poświęcenie, aby utrzymać naszą miłość przy życiu. Jest silny, ponieważ jesteś jego główną częścią. Bez ciebie miłość nie ma sensu.

16. Dziękuję za bycie najważniejszą osobą w moim życiu i centrum mojego życia.

17.Dziękujemy za konsekwencję i zaangażowanie dla nas. Uświadomiłeś mi, jak ważne jest posiadanie wspaniałej osoby.

18. Twoja miłość jest prawdziwa i sprawdzona. Zawsze tam byłeś, czyniąc życie przyjemniejszym. Jestem wdzięczny Bogu, że uczynił Cię częścią mojego życia.

19. Wierzyłeś we mnie nawet wtedy, gdy moje marzenia i plany wydawały się wszystkim śmieszne. Twoje wsparcie sprawiło, że marzenie pozostało żywe. Jestem wdzięczny.

20. Jestem tak wdzięczny, że jesteś częścią mojego życia, że ​​​​podróżowanie po siedmiu morzach byłoby łatwe, ponieważ myślałbym o tobie.

21. Twoja przyjaźń jest jedną z najbardziej niesamowitych rzeczy, które przydarzyły mi się od urodzenia. Sprawiasz, że jestem silniejszy, odważniejszy i mądrzejszy. Każdego dnia dziękuję Bogu, że jesteśmy przyjaciółmi.

22. Patrzysz poza moje wady i widzisz we mnie dobro. Twoje słowa wydobywają ze mnie to, co najlepsze. Dziękuję, że jesteś w moim życiu.

23. Zawsze mnie rozśmieszasz i zapominasz o moich bólach i smutkach. Cudownie jest mieć cię w pobliżu.Dzięki, że jesteś częścią mojego świata.

24. Jestem wdzięczny, że mam takiego wspaniałego przyjaciela jak ty. Jesteś prawdziwy i niesamowity mieć wokół siebie. Kocham cię.

25. Z tobą samotność, depresja i ból znikają, bo swoją obecnością rozjaśniasz świat. Dzięki, że jesteś częścią mojego świata.

26. Dziękuję za zaakceptowanie bycia moim przyjacielem i bycie w tym cudownym. Jesteś cudowną i niesamowitą osobą. Dziękuję Bogu, że cię stworzył.

27. Byłem ślepy, a ty wniosłeś światło do mojego świata i uczyniłeś z niego cudowne miejsce. Jesteś wspaniałym przyjacielem i dziękuję Bogu za Ciebie.

28. Wnosisz poczucie eterycznego pokoju do mojego świata i błogości w mojej duszy. Sprawiasz, że życie jest cudowne. Dzięki, że jesteś częścią mojego świata.

29. Cieszę się, że jesteś w moim życiu. Jesteś wyjątkowy i jesteś Bożym darem dla świata, ale przede wszystkim dla mnie.

30. Zdaję sobie sprawę, że tak naprawdę nie doceniłem twojej obecności w moim życiu, więc poświęcam ten czas, aby powiedzieć ci, że jesteś dla mnie całym światem. Dziękuję za bycie częścią mojego wszechświata.

31. Każdy dzień przynosi nowe błogosławieństwa, nową nadzieję, nową radość, nowe oczekiwania, ale przede wszystkim przynosi nowe powody do wdzięczności i jestem wdzięczny, że jesteś codzienną częścią mojego życia.

32. Jestem po prostu wdzięczny, że żyjesz i jesteś częścią mojego życia, ale przede wszystkim, że masz wspaniałe życie.

33.Jestem wdzięczna za życie, nadzieja, radość, rodzina, przyjaciele, błogosławieństwa, pokój, ale przede wszystkim jestem wdzięczny, że jesteś częścią mojego życia.

34. Wdzięczność usuwa depresję. Więc codziennie licz swoje błogosławieństwa, szczególnie dla tych, którzy są częścią twojego życia.

35. Bądź wdzięczny za siebie, za to, co masz, za to, czego nie masz, ale co ważniejsze, za ludzi, którzy nadają sens Twojemu życiu.

36. Każdego dnia dziękuję Bogu za Twoją obecność w moim życiu. Sprawiasz, że życie jest ciekawsze, a drobne szczegóły cudowne.

37. Zawsze wydajesz się znajdować dla mnie czas, bez czasu, sprawiłeś, że poczułem się kochany i jestem wdzięczny Bogu za ciebie.

38. Dzięki za bycie wspaniałą żoną. Sprawiłeś, że życie stało się wyjątkowe. Dzięki, że jesteś częścią mojego świata.

39. Dziękuję za bycie częścią mojego wszechświata. Jesteś wspaniałym mężem, wspaniałym człowiekiem i dobrym ojcem. Jestem dumny, że jesteś mój.

40. Traktujesz wszystkich szczególnie na podstawie ich osobowości. Jesteś wspaniałym człowiekiem i cieszę się, że jestem częścią Twojego życia.

41. Dzięki za bycie stałą osobą, stabilnym i niezawodnym przyjacielem. Jesteś znakomity. Dziękuję za bycie ważną częścią mojego życia.

42. Dziękuję za wytrwanie, nawet gdy moje działania sprawiły, że byłeś nieszczęśliwy. Dziękuję za bycie ważną częścią mojego życia.

43. Kochasz mnie takiego, jaki jestem, z moimi wadami, wadami i niedoskonałościami. Jestem wdzięczny, jesteś moim przyjacielem.

44. Gdyby w Biblii było więcej słów opisujących zdumiewające i cudowne, ale brakowało właściwego słowa. Jestem wdzięczna, jesteś częścią mnie.

45. Gdybym miał tylko jedno życzenie, byłoby to, żebyśmy zawsze pozostali przyjaciółmi. Dzięki, że jesteś częścią mojego świata.

46. ​​Jesteś promykiem słońca w ponury dzień. Jesteś wyjątkowy. Dzięki, że jesteś częścią mojego świata.

47. Zawsze widziałeś we mnie to, co najlepsze, nawet gdy wszyscy wokół widzieli tylko najgorsze. Jestem wdzięczny, że cię mam.

48. Twoja obecność sprawia, że ​​życie jest wspanialsze. Dziękuję za bycie moim przyjacielem i ważną częścią mojego życia.

49. Zawsze szukałeś sposobów na ułatwienie mi życia. Dzięki za bycie częścią mojego życia.

50. Zawsze szukasz sposobów, aby wydobyć ze mnie to, co najlepsze. Rzucasz mi wyzwanie, abym był lepszy i robił lepiej. Dziękuję, że jesteś w moim życiu.

51. Dziękuję za bycie częścią mojego życia, za nauczenie mnie podstaw życia i tego, co to znaczy naprawdę żyć.

52. Sprawiasz, że życie jest przyjemnością. Jesteś rzadkim klejnotem i wspaniałą kobietą. Dzięki, że jesteś poza moim wszechświatem.

53. Dzięki za bycie wspaniałym przyjacielem z niesamowitą osobowością. Cieszę się, że jesteś częścią mojego życia i codziennie dziękuję za to Bogu.

54. Wdzięczność powinna być naszym mottem, nie tylko przewodnikiem, ale naszym życiem. Bez wdzięczności życie traci swoją istotę. Bądź wdzięczny za to, kim jesteś i za tych, których masz.

55. Wdzięczność jest przejawem mądrości. Mądrość, ponieważ masz to, czego inni chcą, ale nie mają, i doceniasz swoje błogosławieństwa.

56. Jestem wdzięczny za to, że jesteście moją rodziną i staracie się uczynić mnie lepszym dzięki swoim zachętom, krytyce i wsparciu. Dziękuję, że jesteś w moim życiu.

57. Jestem wdzięczny, że jesteś moim przyjacielem, a nawet więcej moją bratnią duszą, kochankiem i istotną częścią mnie.

58. Dziękuję za bycie moim filarem wsparcia w trudnych i dobrych czasach. Cieszę się, że jesteś częścią mojego wszechświata.

59. Brakuje mi słów, by podziękować. Jestem po prostu wdzięczna, że ​​jesteś w moim życiu.

60. Jesteś oszałamiający zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Wnosisz radość do życia i uśmiech przygnębionych. Jestem wdzięczna, że ​​jesteś ważną częścią mnie.

61. Dziękuję za bycie w moim wszechświecie. Jesteś centrum mojego świata i powodem, dla którego dostrzegam piękno w życiu.

62. Dziękuję za bycie przy moich wzlotach i upadkach. Wnosisz nowy sens do życia.

63. Dziękuję za bycie częścią mojego życia. Inspirujesz i motywujesz mnie do bycia lepszym, a także ulepszasz moje lepsze, aż stanie się najlepsze. Jesteś cudowna wewnątrz i na zewnątrz.

64. Jestem wdzięczny za wszystko, co mam, wszystkie moje doświadczenia, okoliczności, ludzi, których spotkałem. Jestem bardziej wdzięczny, ponieważ jesteś w moim życiu i częścią mojego świata.

65. Jesteś oszałamiającą kobietą. Twój uśmiech rozświetla pokój i przyciąga wszystkich. Dziękuję, że jesteś częścią mojego świata.

66. Sprawiasz, że małe rzeczy wydają się cudowne i znajdujesz radość w najdrobniejszych rzeczach. Cieszę się, że mam cię w moim życiu.

67. Dziękuję, że jesteś moim powodem do śmiechu, uśmiechu, wdzięczności. Sprawiasz, że dostrzegam błogosławieństwa w życiu. Dziękuję, że jesteś w moim życiu.

68. Dzięki za uczynienie mojego życia jaśniejszym. Cieszę się i doceniam, że jesteś częścią mojego świata.

69. Jesteś niesamowity, cudowny, bystry i masz świetne poczucie humoru. Dzięki, że pojawiłeś się w moim życiu.

70. Jesteś piękna, odważna, odważna, odważna, elegancka, wierna i wszystko niesamowite. Dzięki za bycie częścią mojego życia.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Patricia Veum II

Last Updated: 16/12/2023

Views: 5433

Rating: 4.3 / 5 (64 voted)

Reviews: 87% of readers found this page helpful

Author information

Name: Patricia Veum II

Birthday: 1994-12-16

Address: 2064 Little Summit, Goldieton, MS 97651-0862

Phone: +6873952696715

Job: Principal Officer

Hobby: Rafting, Cabaret, Candle making, Jigsaw puzzles, Inline skating, Magic, Graffiti

Introduction: My name is Patricia Veum II, I am a vast, combative, smiling, famous, inexpensive, zealous, sparkling person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.