21 Dziękujemy za wiadomości z poradami i wsparciem (2023)

Podziel się na TwitterzeUdostępnij na FacebookuUdostępnij na PintereścieUdostępnij na LinkedInie

Wskazówki mogą pochodzić od wielu osób w naszym życiu, przyjaciół, rodziny, szefa, współpracowników lub mentora.

Możesz napisać krótką wiadomość z podziękowaniami, aby okazać wdzięczność zaprzewodnictwo. Jeśli jednak chcesz podziękować za porady otrzymane przez długi czas, możesz wysłać dłuższy list z podziękowaniami zamiast krótkiej notatki.

Ten post jest częścią serii Dziękujemy za wsparcie. Możesz także przeczytać przykłady w:

 • Dziękujemy za wiadomości dotyczące wsparcia
 • Dziękuję za zachętę i wsparcie
 • Dziękujemy za wiadomości dotyczące pomocy i wsparcia
 • Dziękuję za wsparcie w tym trudnym czasie Wiadomości

Notatka: Ten post zawiera linki partnerskie. Jeśli klikniesz w link, a następnie dokonasz zakupu, otrzymam prowizję.

Dziękujemy za szablon wskazówek i wskazówki

Aby otrzymać notatkę z podziękowaniami, możesz skorzystać z poniższego szablonu. Ta sekcja pomoże Ci nauczyć się, jak podziękować komuś za wskazówki i wsparcie.

Szablon

Ten szablon będzie działał w przypadku wiadomości e-mail, wiadomości tekstowych lub odręcznych notatek.

W przypadku wiadomości tekstowej, która jest mniej formalną komunikacją, możesz usunąć otwarcie (droga), zamknięcie (szczerze) i nie musisz podawać swojego imienia (chyba że wysyłasz je po raz pierwszy).

Drogi [imię osoby],

Dziękuję za wskazówki i wsparcie. Doceniam poświęcony czas na udzielanie mi wskazówek dotyczących [temat wskazówek]. Wiele się od ciebie nauczyłem. Jesteś wspaniałym mentorem, a ja czuję się o wiele pewniej, jeśli chodzi o [temat poradnictwa].

Z poważaniem [lub najlepsze pozdrowienia],

[Twoje imię]

Notatka:Zapoznaj się z poniższymi przykładami, ponieważ istnieje wiele sposobów wyrażenia wdzięczności. Próbki dostarczą pomysłów na wiadomość z podziękowaniami.

Będziesz chciał wybrać sformułowanie (w razie potrzeby parafrazując), które sprawi, że Twoja wiadomość będzie brzmiała jak coś, co sam byś powiedział.

Porady

 • Możesz dowiedzieć się więcej o pisaniu dobrych podziękowańTutaj.
 • W razie potrzeby dodawaj komplementy.
 • Jeśli potrzebujesz napisać dłuższy list, format jest podobny. Środkową część (część, w której mówisz, dlaczego jesteś wdzięczny) można powtórzyć w kilku akapitach.
 • Niektórzy docenią dodatkowy wysiłek związany z odręczną notatką. Na przykład w miejscu pracy lepiej jest wręczyć odręcznie napisany list z podziękowaniami zamiastprosząc o adres.
 • W przypadku odręcznych notatek do wyboru jest wiele kart z notatkami. polecamwybity(wymyślny),Czerwona bańka(unikalny) lubAmazonka(tanie zestawy pudełkowe). Dodatkowo możesz zapoznać się z moimi wskazówkami dotyczącymi wyboru projektu kartki z notatkamiTutaj.
 • UżywaćGramatycznie(wersja bezpłatna lub płatna), aby upewnić się, że Twoja gramatyka jest doskonała.

Krótkie podziękowania za wytyczne

Te zdania mogą być sposobem na rozpoczęcie podziękowania lub wiadomości e-mail. Zalecam dodanie co najmniej jednego zdania więcej, aby wyrazić swoją wdzięczność za konkretne wskazówki i otrzymane wsparcie. Dłuższa notatka (3-4 zdania) prawdopodobnie będzie bardziej osobista.

 1. Dziękuję za wskazówki.
 2. Dziękujemy za wskazówki i wsparcie.
 3. Dziękuję za wsparcie i wskazówki.
 4. Dziękujemy za nieustanne wsparcie i wskazówki.
 5. Dziękuję za prowadzenie mnie.
 6. Doceniam twoje wsparcie i wskazówki.
 7. Jestem wdzięczny za wskazówki i wsparcie.
 8. Dziękuję za przyjęcie mnie pod swoje skrzydła.
 9. Dziękuję za słowa mądrości

Dziękujemy za wskazówki i przykłady wsparcia

Istnieje wiele różnych powodów, dla których ktoś może otrzymywać wskazówki i wsparcie. Dlatego do przykładowych wiadomości wybieram różne sytuacje.

Uwzględnienie konkretnego powodu, dla którego jesteś wdzięczny, sprawi, że Twoja notatka będzie brzmiała osobiście. Oto kilka pytań, nad którymi warto się zastanowić, pisząc wiadomość z podziękowaniami

 • W jakiej dziedzinie twojego życia udzielali wskazówek?
 • W jaki sposób ich wskazówki lub wsparcie pomogły ci?
 • Dlaczego cenisz otrzymane wskazówki?

# 1Dziękuję za wskazówki i wsparcie w ostatnim czasie. Zawsze wydajesz się mieć właściwe słowa, kiedy potrzebuję porady w sprawie dzieci. Wiele się nauczyłem z twojego wieloletniego doświadczenia w wychowywaniu własnych dzieci. Wskazówka do [czymkolwiek była wskazówka] działała doskonale z [imię dziecka].

#2Dziękuję za wsparcie i wskazówki. Nauka opieki nad przybranymi dziećmi była wyzwaniem. Jednak Wasze słowa otuchy dały mi nadzieję, że będę mogła pomóc dzieciom, które są pod moją opieką.

#3Dziękuję za bycie wspaniałym wzorem do naśladowania. Wskazówki i wsparcie, które mi dałeś przez ostatni rok, są bardzo mile widziane. Czuję, że w końcu jestem na właściwej ścieżce w zarządzaniu swoim życiem i finansami. Dziękuję bardzo, że nie zrezygnowałeś ze mnie.

#4Dziękuję za słowa mądrości, gdy uczę się stosować Biblię w moim życiu. Byłeś bardzo pomocny w rozwijaniu mojego zrozumienia, jak studiować Biblię. Doceniam wszystkie spostrzeżenia, modlitwy, wskazówki i wsparcie, które zapewniasz.

#5Byłeś moim najlepszym przyjacielem, kiedy dowiadywałem się więcej o kościele i Biblii. Dziękuję za wskazanie mi komentarzy i stron internetowych, które pomagają mi zagłębiać się w pisma święte. Tak się cieszę, że zaoferowałeś mi przewodnictwo i zostaniesz moim mentorem.

Powiązany: Podziękowania dla twojego proboszcza.

#6Dziękuję za nieustanne wsparcie i wskazówki, gdy równoważę życie zawodowe i rodzinne. Wczoraj byłem bardzo wdzięczny i czułem wielką wdzięczność, kiedy byłeś w stanie poprowadzić mnie przez odrzucenie prośby o nadgodziny. Dobrze jest wrócić na rynek pracy, będąc jednocześnie mamą.

#7Byłeś wspaniałym nauczycielem! Dziękuję za prowadzenie mnie, kiedy składam podanie na studia. Moi rodzice nie mieli żadnego doświadczenia i również przekazują mi swoją wdzięczność. Dzięki Waszemu wsparciu jesienią przyszłego roku zapiszę się na studia.

#8Dziękuję bardzo za wszystkie wskazówki i wsparcie. Jesteś wspaniałą osobą i zawsze będę wdzięczny za czas poświęcony na naukę zarządzania moimi finansami. Dzięki tobie jestem na dobrej drodze do zostania milionerem za 10 lat, automatycznie inwestując część każdej wypłaty.

#9W ciągu ostatnich kilku dni miałem wiele trudnych chwil z [Imię osoby]. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie i mnie wspierasz. Doceniam również Twoje wskazówki, jak odpowiadać na ich wiadomości tekstowe i posty na Facebooku. Mam nadzieję, że ta sytuacja wkrótce będzie za mną i będę pracować nad tym, aby stać się lepszym człowiekiem.

#10Dziękuję za przewodnictwo i wsparcie w słowach mądrości. Doceniam zachęcające notatki, które przesłałeś mi pocztą, gdy zastanawiam się, co zrobić ze swoim życiem. Podziwiam też Twoje proste życie i bezinteresowność. Twój sukces w byciuminimalistycznyjest inspirujący.

#11Dziękuję za wskazówki i wsparcie. Jesteś najlepszym tatą na świecie! Bardzo Cię kocham za to, że zawsze mi pomagasz i prowadzisz mnie w trudnych sytuacjach. Wczorajszy dzień był dla mnie ciężki, kiedy [sytuacja, która się wydarzyła], ale dokładnie wiedziałeś, co powiedzieć.

Dziękuję za wskazówki i wiadomości wsparcia dla szefa

Przykłady w tej sekcji pomogą ci sformułować podziękowania szefowi za wskazówki i wsparcie. Możesz także przeczytać Tdziękuję wiadomości za post szefa.

Ponadto, jeśli podoba Ci się sformułowanie dla kogoś innego niż szef, możesz go użyć w swojej notatce do tej osoby.

# 1Dziękuję za wskazówki, kiedy uczę się być menedżerem. Masz cechy przywódcze, które podziwiam. Twoja uczciwość, komunikacja i delegacja są niesamowite. Mam nadzieję, że pewnego dnia mój zespół też uzna mnie za świetnego szefa.

#2Dziękujemy za wskazówki i wsparcie. Cały zespół jest wdzięczny za to, jak poradziłeś sobie z ostatnią zmianą. Wasza otwarta komunikacja i prowadzenie nas przez każdy krok były doskonałe.

#3Doceniam twoje wsparcie i wskazówki, gdy przyjmuję nową [rolę/stanowisko/nazwę stanowiska] w zespole. Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeglądanie e-maili przed ich wysłaniem i udzielanie wskazówek dotyczących ulepszeń.

#4Jesteś świetnym liderem! Dziękuję za wsparcie zespołu i mnie, gdy uczymy się nowych procesów. Twoje wskazówki dotyczące pracy z zespołem szkoleniowym były trafne. Już wkrótce będziemy na bieżąco i będziemy pracować niezależnie.

#5Dziękuję za wsparcie podczas procesu rekrutacji. Dziękuję za poświęcenie czasu na przeprowadzenie mnie przez proces ubiegania się o wewnętrzne oddelegowanie do innego zespołu. Byłeś najlepszym szefem i jestem również wdzięczny za szybką notatkę, którą wysłałeś do szefa drugiego zespołu, ponieważ chcę wypróbować inne stanowisko w firmie.

#6Chcę podziękować za wszelką pomoc, wskazówki i wsparcie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Czas spędzony ze mną pomógł mi rozwinąć umiejętności potrzebne do pracy na innym stanowisku, które mnie interesuje. Masz moją najgłębszą wdzięczność za pomoc, wiedząc, że moim celem jest przejście do innego działu. Naprawdę jesteś doskonałym szefem i osobą, na którą każdy może patrzeć.

#7Jesteś wspaniałym szefem! Doceniam twoją pomoc, podczas gdy ja i mój personel uczymy się nowych procedur. Udzieliłeś doskonałych wskazówek, jak podejść do materiałów szkoleniowych. Szybko staniemy się biegli. Dziękujemy za nieustające wsparcie i wskazówki.

#8Twoje mentorstwo było dla mnie błogosławieństwem. Doceniam Twoją gotowość do udzielania mi wskazówek i wsparcia jako współmenedżerowi. Ilekroć potrzebowałem słów zachęty, byłeś przy mnie. Nauka radzenia sobie ze złożonością zarządzania pracownikami była dla mnie ciężką pracą! Jesteś inspiracją!

#9Dziękuję za oprowadzenie mnie po swoim skrzydle. Doceniam twoje wskazówki i wsparcie, gdy pracuję nad swoją pasją do zostania [nowa nazwa stanowiska]. Byłeś najbardziej wspierającym szefem w historii. Jestem wdzięczny, że podzieliłeś się ze mną swoją historią i udzieliłeś mi cennych rad.

#10Dziękuję za wskazówki, jak najlepiej wykorzystać moje talenty tutaj w [nazwa firmy] z moim celem, jakim jest awans. Jesteś niesamowitym mentorem i szefem, który pomaga mi rozwijać moją pasję, gdy posuwam się naprzód w mojej karierze. Masz moją najwyższą wdzięczność i szacunek.

Dziękujemy za wskazówki i podsumowanie wsparcia

Uznanie czyjegoś wsparcia i wskazówek jest wspaniałe. Twój przyjaciel, szef lub ktokolwiek, kogo bierzesz, prawdopodobnie poczuje się doceniony po otrzymaniu twoich słów.

Napisanie im wiadomości z podziękowaniami to świetny sposób, aby wyrazić swoją wdzięczność i uznanie. Kilka słów uznania może poprawić komuś dzień.

Szablon, wskazówki i przykładowa wiadomość w tym poście pomogą Ci napisać notatkę z podziękowaniami za wskazówki i wsparcie.

Czytaj Dalej:

 • 35 przykładów: jak właściwie podziękować za radę
 • Dziękujemy za wiadomości z wglądu

Heidi Bender

Strona internetowa |+ posty

Heidi pisze podziękowania od ponad 30 lat i jest autorkąNowoczesny przewodnik po pisaniu notatek z podziękowaniami.Jej celem jest pomaganie ludziompisać lepsze podziękowaniapodając wskazówki i przykłady.

Podziel się na TwitterzeUdostępnij na FacebookuUdostępnij na PintereścieUdostępnij na LinkedInie
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Neely Ledner

Last Updated: 02/01/2024

Views: 6506

Rating: 4.1 / 5 (62 voted)

Reviews: 85% of readers found this page helpful

Author information

Name: Neely Ledner

Birthday: 1998-06-09

Address: 443 Barrows Terrace, New Jodyberg, CO 57462-5329

Phone: +2433516856029

Job: Central Legal Facilitator

Hobby: Backpacking, Jogging, Magic, Driving, Macrame, Embroidery, Foraging

Introduction: My name is Neely Ledner, I am a bright, determined, beautiful, adventurous, adventurous, spotless, calm person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.