30 ślubnych szablonów wiadomości z podziękowaniami i bezpłatnych przykładów (2023)

30 ślubnych szablonów wiadomości z podziękowaniami i bezpłatnych przykładów (1)

30 ślubnych szablonów wiadomości z podziękowaniami i bezpłatnych przykładów (2)

Jennifer Skulski

Opublikowano: 24 stycznia 2022 r

Ostatnia aktualizacja: 25 października 2022 r

Zdobądź najlepsze hashtagi ślubne od profesjonalnych pisarzy

Zamów teraz

Po rozpakowaniu i otrzymaniu wszystkich prezentów ślubnych i odhaczeniu pozycji z listy rejestru, musisz zacząć pisać wiadomości z podziękowaniami za ślub. Wysyłanie kart z podziękowaniami to właściwa etykieta, aby podzielić się uznaniem z rodziną, przyjaciółmi i gośćmi. Teraz masz szansę podziękować swoim gościom za wsparcie i obecność podczas świętowania Twojego wielkiego dnia, a jednocześnie wyrazić wdzięczność za wszelkie prezenty, które mogli otrzymać.

Znalezienie odpowiedniego podziękowania ślubnego na kartki może być zarówno trudne, jak i przytłaczające, zwłaszcza jeśli masz długą listę gości, którym możesz podziękować. W tym przewodniku podzielimy się najlepszymi wskazówkami dotyczącymi pisania ślubnych wiadomości z podziękowaniami za pomocą 30 szablonów z podziękowaniami ślubnymi, których Ty i Twój partner możecie użyć dla siebie.

Zastrzeżenie: Ten post zawiera linki partnerskie. Gdy dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję bez dodatkowych kosztów dla naszych czytelników.

Szybkie linki

Jak przygotować się do ślubu Wiadomości z podziękowaniami

30 ślubnych szablonów wiadomości z podziękowaniami i bezpłatnych przykładów (3)

Zdecyduj między cyfrowym, maszynowym lub odręcznym

Zanim zdecydujesz, co napisać na każdej kartce, musisz zdecydować, w jaki sposób chcesz, aby wiadomości z podziękowaniami za ślub były napisane i dostarczone. Żadna opcja nie jest lepsza od drugiej. Wszystko sprowadza się do osobistych preferencji.

Odręczne karty oferują osobisty charakter i mogą być bardziej wiarygodne dla osób posiadającychmały ślub. Wpisane i wydrukowane karty mogą być zabawne w projektowaniu i dostarczaniu osobom zainteresowanym namacalnymi notatkami. Wreszcie, cyfrowe wiadomości z podziękowaniami za ślub to świetna opcja, jeśli chcesz przejść na ekologię lub zaoszczędzić pieniądze na drukowaniu, znaczkach i wysyłce.

Jeśli chcesz w łatwy sposób zrobić swoje ślubne kartki z podziękowaniami online, polecamywybity. Lub jeśli szukasz opcji cyfrowego podziękowania, zalecamy sprawdzenieGreenvelope!

30 ślubnych szablonów wiadomości z podziękowaniami i bezpłatnych przykładów (4)

Źródło obrazu:Greenvelope

Zbierz razem listę adresów gości

Prawdopodobnie masz pod ręką dane adresowe swoich gości od momentu ich wysłaniazaproszenia ślubne. Jeśli jednak jakieś adresy wymagają zmiany lub dodania, zaktualizuj swoją listę i przygotuj ją do wysłania podziękowań ślubnych.

Prowadź listę tego, co każdy gość dał ci jako prezent ślubny

Ten krok jest jednym z najważniejszych. Będziesz chciał zachować jak najlepszą organizację podczas otwierania prezentów ślubnych, aby śledzić, kto co dał. Będziesz chciał, aby podziękowania weselne były szczere i osobiste, szczególnie wspominając o prezencie, który dał ci każdy gość. Nawet jeśli gość podarował Ci pieniądze, karty podarunkowe lub wpis z listy nowożeńców, musisz to wszystko śledzić. Aby móc wyrazić swoje uznanie dla każdej osoby, bardzo cenione jest dodanie spersonalizowanej wzmianki, dlatego należy znać dokładnąprezenty ślubneotrzymałeś, wszystko ułatwi.

Zdecyduj, co chcesz powiedzieć

30 ślubnych szablonów wiadomości z podziękowaniami i bezpłatnych przykładów (5)

30 ślubnych szablonów wiadomości z podziękowaniami i bezpłatnych przykładów (6)

Zdobądź najlepsze hashtagi ślubne od profesjonalnych pisarzy

Zamów teraz

Najważniejsze wskazówki dotyczące pisania ślubnych kart z podziękowaniami

1. Bądź jak najbardziej konkretny i osobisty

Spraw, aby Twoje podziękowania ślubne były autentyczne, odnosząc się osobiście do gościa lub domowników i ich znaczenia dla Ciebie. Jeśli to możliwe, dołącz wspomnienie dnia ślubu i pamiętaj, aby podziękować im za konkretny prezent, który dali. Teraz masz okazję przekazać słowa uznania osobom, które znaczą dla Ciebie najwięcej, więc pamiętaj, aby to zrobić.

2. Wyjaśnij, jakie znaczenie dla ślubu miała ich obecność

Aby stworzyć osobistą kartkę z podziękowaniami, musisz wyjaśnić, w jaki sposób obecność każdego gościa pomogła rozjaśnić dzień Twojego ślubu. Podziękuj im za wsparcie i poświęcenie czasu na świętowanie wielkiego dnia Twojego i Twojego współmałżonka.

3. Uznaj poświęcenie

Kiedy dziękujesz swoim gościom za pojawienie się na ceremonii, skorzystaj z okazji, aby wspomnieć o poświęceniu, jakie ponieśli, aby wziąć udział, czy to w odniesieniu do podróży, wyjścia z pracy, pobytu na weekend, pomocy przy organizacji lub innych ustaleń stworzony, aby pomóc Ci być z Tobą podczas Twojej wielkiej uroczystości.

4. Jeśli dali ci prezent ślubny, pamiętaj, aby dołączyć go do karty z podziękowaniami

Twoi goście poświęcili swój cenny czas i pieniądze, aby znaleźć osobisty prezent ślubny dla Ciebie i Twojego partnera, gdy zaczynacie wspólne życie. Aby autentycznie okazać swoją wdzięczność, chcesz, aby podziękowania ślubne były konkretne i osobiste. Omów dokładnie prezent, który dostałeś od gościa, i dokładnie, jak go używasz, cieszysz się nim lub planujesz go użyć w przyszłości.

30 ślubnych szablonów podziękowań i przykładów

Dziękujemy za udział w naszych szablonach ślubnych

30 ślubnych szablonów wiadomości z podziękowaniami i bezpłatnych przykładów (7)

1. Ślubne podziękowania od Pary Młodej

Wyślij ogólną kartkę od siebie i współmałżonka, aby podziękować każdemu gościowi za udział w twoim wielkim dniu. Możesz użyć tego szablonu poniżej jako przewodnika.

Drogi Gościu],

Słowa nie mogą wyrazić, jak bardzo byliśmy zachwyceni, że byłeś z nami w dniu naszego ślubu. To znaczyło, że świat zobaczył twoją uśmiechniętą twarz w tłumie, kiedy recytowaliśmy nasze śluby. Dziękujemy za pomoc w uczynieniu naszego ślubu naprawdę niezapomnianym dniem. Doceniamy, że przebyłeś całą drogę, aby świętować z nami.

Wszystkiego najlepszego,

[Twoje imiona]

2. Ślubna wiadomość z podziękowaniami dla rodziny

Jeśli chodzi o napisanie karty z podziękowaniami dla rodziny, prawdopodobnie będziesz chciał być nieco bardziej osobisty i wyrazisty. Oto przykład weselnego podziękowania za to.

Drogi [imię członka rodziny],

Przez lata nie zrobiliście nic poza wspieraniem nas. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą miłość i wsparcie w dniu naszego ślubu. Nie chcielibyśmy, żeby było inaczej. Dziękujemy za odegranie dużej roli w naszym wielkim dniu i pomoc w zapewnieniu, że wszystko poszło tak gładko. To był naprawdę najszczęśliwszy dzień w naszym życiu i po części bez wątpienia jesteśmy Wam za to wdzięczni.

Cała nasza miłość,

[Twoje imiona]

3. Ślubne podziękowania dla przyjaciół

Podobnie jak rodzina, nasi przyjaciele mogą również odgrywać ważną rolę w naszym życiu i na naszych weselach. Użyj tego szablonu jako inspiracji, jak podziękować znajomym.

Drogi [imię znajomego],

Od naszych czasów na placu zabaw do dziś zawsze byłeś przy mnie i to wiele znaczyło mieć cię przy sobie w dniu naszego ślubu. Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie przed ślubem. Naprawdę rozjaśniłeś nasz wielki dzień i pomogłeś mu stać się wszystkim, o czym zawsze marzyliśmy.

Dużo miłości,

[Twoje imiona]

4. Pomysły na podziękowania weselne

Jeśli chodzi o treść podziękowań ślubnych, będziesz chciał, aby twoja notatka była jak najbardziej osobista i szczera. Oto sposób, aby to zrobić.

Drogi Gościu],

To nie jest tylko podziękowanie za przybycie. To notatka, aby podziękować Ci za to, że jesteś i nas wspierasz. Twoja obecność na naszym ślubie znaczyła więcej niż myślisz. Jesteśmy wdzięczni za przyjaciół takich jak ty, którzy rzucą wszystko, by uczcić nasz związek. Dziękujemy, że przebyliście całą drogę z Missouri, aby do nas dołączyć. Było nam bardzo miło gościć Cię podczas naszego wyjątkowego weekendu.

Dużo miłości,

[Twoje imiona]

5. Ślubne podziękowania dla tych, którzy nie dali prezentu

W przypadku osób, które nie dostały prezentu, spróbuj skupić się na wdzięczności za ich obecność i wsparcie. Całkowicie pomiń wzmiankę o prezencie i podziękuj im za obecność, tak jak w poniższym przykładzie.

Drogi Gościu],

Było nam niezmiernie miło gościć Państwa w weekend z okazji naszego ślubu. Fantastycznie było Was znowu zobaczyć i mamy nadzieję, że bawiliście się równie wspaniale jak my. Naprawdę pomogliście uczynić nasz wyjątkowy dzień jeszcze bardziej wyjątkowym i dziękujemy za to.

Z poważaniem,

[Twoje imiona]

6. Ślubne podziękowania dla Plus One

Napisanie listu z podziękowaniami dla bliskiego gościa plus jeden może okazać się większym wyzwaniem niż pisanie notek dla tych, których dobrze znasz, ale postępując zgodnie z poniższym szablonem, możesz łatwo wyrazić swoją wdzięczność plus jeden.

Drogi [Imię Plus One],

Miło było cię spotkać tamtego dnia. [Gość] tak wiele nam o tobie opowiadał i wspaniale było dopasować twarz do imienia. Byliśmy bardzo zadowoleni, że ty i [Gość] mogliście uczestniczyć w naszej ceremonii ślubnej. Dziękujemy uprzejmie za podzielenie się z nami tą wyjątkową chwilą.

Z poważaniem,

[Twoje imiona]

7. Karta z podziękowaniami dla kogoś, kogo nie znasz dobrze

Sprawienie, by wiadomości ślubne z podziękowaniami były specyficzne i osobiste dla kogoś, kogo nie znasz zbyt dobrze, to kolejne wyzwanie, które można jednak wykonać za pomocą odpowiedniego sformułowania.

Drogi Gościu],

Dziękujemy, że byliście z nami, aby świętować dzień naszego ślubu. Wspaniale było cię widzieć i mieć cię tam podczas tego szczególnego kamienia milowego w naszym życiu. Mamy nadzieję zobaczyć Cię ponownie wkrótce.

Z poważaniem,

[Twoje imiona]

8. Zabawna wiadomość z podziękowaniami

Twoje podziękowania ślubne nie muszą być zbyt poważne. Baw się dobrze, tworząc humorystyczną kartkę z podziękowaniami dla bliskiego przyjaciela.

Drogi Gościu],

Nie możemy uwierzyć, że naprawdę dotarłeś na ceremonię. I na czas też. To nie lada wyczyn. Ale z całą powagą jesteśmy bardzo wdzięczni, że byłeś po naszej stronie, kiedy powiedzieliśmy sobie „tak”. Nie mogę się doczekać kolejnej ceremonii, żebyśmy mogli to wszystko powtórzyć.

Wszystkiego najlepszego,

[Twoje imiona]

9. Krótka i słodka wiadomość z podziękowaniami za ślub

Krótkie i treściwe przesłanie może być skutecznym sposobem na wyrażenie wdzięczności.

Drogi Gościu],

Posiadanie twojego jasnego, radosnego ja u naszego boku w dniu naszego ślubu było wszystkim, o co mogliśmy prosić. Bardzo dziękujemy za dołączenie do nas i bycie świadkami początku naszego najnowszego rozdziału.

Dużo miłości,

[Twoje imiona]

10. Prosta wiadomość z podziękowaniami za ślub

Aprosty ślubpotrzebuje prostej wiadomości z podziękowaniami. Oto prosty szablon inspiracji.

Drogi Gościu],

To bardzo miłe z twojej strony, że przyszedłeś dzielić radość z naszego wielkiego dnia. Dziękujemy za pomoc w uczynieniu dnia naszego ślubu wyjątkowym. Wspaniale było świętować z nami i mamy nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy.

Wszystkiego najlepszego,

[Twoje imiona]

30 ślubnych szablonów wiadomości z podziękowaniami i bezpłatnych przykładów (8)

Zdobądź najlepsze hashtagi ślubne od profesjonalnych pisarzy

Zamów teraz

Ślubne szablony wiadomości z podziękowaniami dla tych, którzy odegrali rolę

30 ślubnych szablonów wiadomości z podziękowaniami i bezpłatnych przykładów (9)

11. Szablon wiadomości ślubnej z podziękowaniami dla druhen

Twójprzyjęcie weselneodgrywa kluczową rolę w Twoim wielkim dniu i procesie planowania prowadzącym do tego wszystkiego. Podziękuj im odpowiednio, okazując szczere uznanie za ich pomoc, miłość i wsparcie.

Droga [imię druhny],

Od lat naszej przyjaźni wiem, że jesteś kimś, na kogo również mogę liczyć. Bezbłędnie przyjęłaś rolę mojej druhny i ​​jestem dozgonnie wdzięczna za to, że miałam cię przy sobie przez to wszystko. Dziękujemy za miłość i wsparcie w dniu naszego ślubu oraz za humor i wskazówki prowadzące do tego. Bez Was ślub nie byłby taki sam.

Dużo miłości,

[Twoje imię]

12. Szablon wiadomości ślubnej z podziękowaniami dla drużbów

Teraz nadszedł czas, aby serdecznie podziękować drużbom za ich poświęcenie i wsparcie przez cały dzień ślubu.

Drogi [imię drużby],

Było tylko kilka osób, które wyobrażałam sobie obok siebie podczas mojego ślubu, a ty, mój przyjacielu, zawsze byłeś jednym z nich. Dziękujemy za bycie dużą częścią tego pamiętnego kamienia milowego. Doceniam to, że zawsze jesteś przy mnie, aby podać mi pomocną dłoń i zaoferować swoje mądre słowa mądrości. Mam nadzieję, że wiesz, że zrobiłbym to samo dla ciebie.

Wielkie dzięki,

[Twoje imię]

13. Ślubna wiadomość z podziękowaniami dla druhny

Okaż uznanie za całą ciężką pracę, którą twoja druhna włożyła w pomaganie i wspieranie cię przez cały rokproces planowania ślubui poza nią.

Szanowna Druhno,

Kiedy poprosiłem cię, abyś została moją druhną, wiedziałem już, jak niesamowitą pracę wykonasz, pomagając mi w tym procesie. Jestem niezmiernie wdzięczna za naszą przyjaźń i podziwiam Twoje poświęcenie we wszystko, w co wkładasz serce. Dziękuję, że byłeś moim konsultantem, kiedy planowaliśmy nasz wielki dzień i wspierałeś mnie przez to wszystko, gdy robiło się stresująco. Nasza uroczystość weselna nie byłaby tak cudowna, gdyby nie wyciągnięcie pomocnej dłoni i upewnienie się, że wszystko jest tak zorganizowane i wyjątkowe, jak to tylko możliwe.

Dużo miłości,

[Twoje imię]

14. Ślubne podziękowania dla drużby

Twój drużba to osoba, na którą pan młody liczy najbardziej, gdy zbliża się dzień twojego ślubu. Pokaż, jak wiele znaczyła dla ciebie jego rola, poprzez ładnie sformułowaną notatkę z podziękowaniami.

Drogi [drużbie],

Gdzie byłbym bez ciebie? Na dobre i na złe byłeś tam, aby mnie wspierać, kiedy najbardziej tego potrzebowałem. W mgnieniu oka wiedziałem, że mogę na ciebie liczyć, jeśli będę musiał coś zrobić. Twoje przemówienie było niezwykle szczere i zawierało historie, o których nawet nie wiedziałem, że muszę je usłyszeć. To była wspaniała podróż w przeszłość i naprawdę sprawiła, że ​​nasz dzień był o wiele bardziej wyjątkowy. Dziękuje Ci za Twoją przyjażń; naprawdę jesteś dla mnie bratem.

Dużo miłości,

[Twoje imię]

15. Przykład podziękowania dla rodziców panny młodej

Oprócz przyjęcia weselnego musisz podziękować obojgu rodzicom. Podziękuj im za wszystko, co dla ciebie zrobili i za wszystko, co nadal będą robić. Jeśli dokonano wkładu pieniężnego, aby pomóc w opłaceniu ślubu, pamiętaj, aby podziękować im również za to.

Drodzy Rodzice,

Nie moglibyśmy być szczęśliwsi, mogąc oboje nazywać was naszymi rodzicami. Twoje wsparcie przez cały nasz związek znaczyło dla nas wiele. Od tego pierwszego spotkania w restauracji, kiedy dopiero zaczęliśmy się spotykać, gdy oboje wznieśliście za nas piękny toast na naszym weselu, bardzo doceniamy to, jak kochacie nas oboje jak własne. Pomoc w wynajęciu sali weselnej była oczywiście wspaniałym prezentem. To była piękna przestrzeń, która na zawsze pozostanie w naszej pamięci, pełna miłości i wspomnień.

Dużo miłości,

[Twoje imiona]

16. Przykład podziękowania dla rodziców pana młodego

Oczywiście należy podziękować również rodzicom pana młodego. Poświęć chwilę, aby ta wiadomość była równie osobista, dziękując im za miłość, wsparcie i wszelką konkretną pomoc lub wkład, który umożliwił datę ślubu.

Drodzy Rodzice,

Rozpoczynając ten nowy rozdział w naszym życiu, cieszymy się, że możemy dzielić rodziców takich jak Ty. Podziwiamy siłę twojego małżeństwa i bylibyśmy błogosławieni, gdyby z biegiem lat nasz związek był choć w połowie tak inspirujący. Dziękuję za niekończące się zachęty, mądre rady i otwarte wsparcie. Jesteśmy również bardzo wdzięczni za połączenie nas z firmami cateringowymi. Posiłek był wspaniały i coś, czego nigdy nie zapomnimy. Dziękujemy, że jesteście po naszej stronie i pomagacie nam stworzyć ślub naszych marzeń.

Dużo miłości,

[Twoje imiona]

17. Ślubne podziękowania za urzędnika

Niezależnie od tego, czy spędziłeś tygodnie na badaniu i przeprowadzaniu wywiadówurzędnicy weselni, poprosił księdza lub osobę religijną, z którą już miałeś kontakt, lub miałeś bliskiego przyjaciela lub członka rodziny, który był twoim mówcą, musisz napisać do nich kartkę, aby podziękować im za służbę.

Szanowny [urzędniku],

Uprzejmie dziękuję za oficjalne przyjęcie naszego związku. Twoje wnikliwe słowa i modlitwy naprawdę pomogły uczynić naszą ceremonię ślubną znaczącą i niezapomnianą. Doceniamy poświęcenie czasu na przeprowadzenie usługi i oficjalne przedstawienie naszego związku, ponieważ teraz zaczynamy nasze życie jako małżeństwo.

Z poważaniem,

[Twoje imiona]

Wesele dziękuję karty dla dostawców

30 ślubnych szablonów wiadomości z podziękowaniami i bezpłatnych przykładów (10)

18. Podziękowania dla personelu baru

Każdy zatrudniony dostawca odgrywa również ważną rolę w przekształcaniu wizji dnia ślubu w rzeczywistość. Oto przykład, jak podziękować obsłudze baru.

Drogi [nazwa sprzedawcy],

Bardzo dziękujemy za to, że sprawiliście, że dzień naszego ślubu przebiegł tak sprawnie, jak to tylko możliwe. Doceniamy barmanów, którzy są tak uprzejmi wobec próśb każdego gościa i pomagają zapewnić, że wszyscy są nawodnieni i dobrze się bawią. Miło było pracować z Tobą i Twoim zespołem.

Z poważaniem,

[Twoje imiona]

19. Wiadomość z podziękowaniami dla dostawców usług gastronomicznych

Zespołowi cateringowemu, który pomógł spełnić Twoje kulinarne marzenia, również przyda się miłe pozdrowienie. Użyj tego szablonu jako przykładu wiadomości dla dostawców usług gastronomicznych.

Drogi [nazwa sprzedawcy],

Wasz zespół naprawdę dostarczył niezwykły posiłek, o którym po prostu nie możemy zapomnieć. Zarówno dania z kurczaka, jak i potrawy wegetariańskie były tematem rozmów w mieście wśród wszystkich naszych gości. Dziękujemy za pomoc w urzeczywistnieniu naszych próśb kulinarnych. To była szczera przyjemność pracować i wchodzić w interakcje ze wszystkimi członkami ekipy cateringowej.

Wszystkiego najlepszego,

[Twoje imiona]

20. Przykład podziękowania dla sprzedawców deserów

dla wszystkichdesery w dniu ślubui słodycze, które zamówiłeś, będziesz chciał napisać słodkie podziękowanie, aby okazać swoją wdzięczność.

Drogi [nazwa sprzedawcy],

Naprawdę nie jest przesadą stwierdzenie, że byliśmy zachwyceni końcowym rezultatem naszego tortu weselnego. To było wszystko, na co liczyliśmy, a potem trochę. Dziękujemy za tak bliską współpracę i wysłuchanie naszych próśb dotyczących smaku i designu. Współpraca z Waszym zespołem była przyjemnością, a efekt końcowy mówi sam za siebie.

Czule,

[Twoje imiona]

21. Podziękowania dla Wedding Plannera

Zatrudnienie fachowcaorganizator ślubumoże być wspaniałym sposobem na zapewnienie, że planowanie i logistyka dnia ślubu przebiegną bez żadnych problemów. Oto jak im podziękować.

Drogi [planatorze ślubu],

Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pracę z nami i urzeczywistnienie naszych marzeń o dniu ślubu. Bez wątpienia jesteś cudotwórcą, ponieważ pomogłeś sprawić, by nasza wielka chwila była niezapomnianym dniem. Jesteśmy bardzo wdzięczni za cierpliwość w odpowiadaniu na wszystkie nasze pytania, a także za kreatywność we wdrażaniu pomysłów. Dziękujemy za odegranie dużej roli w naszym wielkim dniu.

Wszystkiego najlepszego,

[Twoje imiona]

30 ślubnych szablonów wiadomości z podziękowaniami i bezpłatnych przykładów (11)

Zdobądź najlepsze hashtagi ślubne od profesjonalnych pisarzy

Zamów teraz

22. Podziękowania dla kwiaciarni

Ślubne kompozycje kwiatowez łatwością zmieni Twoje miejsce i wystrój weselny w coś z bajki. Oto przykład szablonu podziękowania dla kwiaciarni ślubnej.

Drogi [nazwa sprzedawcy],

Dziękujemy uprzejmie za uświetnienie naszego wielkiego dnia spektakularnymi kompozycjami kwiatowymi. Od bukietów i butonierek po kwiatowe ozdoby na środek stołu, każda aranżacja została skrupulatnie ułożona, aby uzupełnić naszą kolorystykę i połączyć wystrój sali. Praca z Wami była przyjemnością i dziękujemy za pomoc w uczynieniu naszego ślubu wyjątkowym.

Z poważaniem,

[Twoje imiona]

23. Podziękowanie za miejsce

Pisząc swoje ślubne wiadomości z podziękowaniami dla swoich dostawców, również będziesz chciałpodziękować lokalowiza organizację Waszej uroczystości. Pamiętaj, aby podziękować im za wszystko, co zaoferowali poza wynajmem powierzchni, na przykład za dostarczenie stołów, mebli, pomoc w konfiguracji lub cokolwiek innego.

Drogi [Nazwa miejsca],

Twoja piękna przestrzeń naprawdę pomogła ożywić naszą uroczystość weselną. Dziękujemy za zorganizowanie naszego wielkiego dnia, kiedy świętowaliśmy ten kamień milowy z naszymi przyjaciółmi i rodziną. Praca z Twoim personelem była absolutną przyjemnością i dziękujemy Tobie i Twojemu zespołowi za pomoc w ustawieniu wszystkich naszych miejsc siedzących i wystroju, aby przekształcić to miejsce w kameralne spotkanie. To było piękne i malownicze miejsce na organizację tak ważnego dla nas dnia.

Wielkie dzięki,

[Twoje imiona]

Ślubne szablony wiadomości z podziękowaniami za prezenty ślubne

30 ślubnych szablonów wiadomości z podziękowaniami i bezpłatnych przykładów (12)

24. Szablon podziękowania za prezent w rejestrze

Wiele par tworzy tzwrejestr ślubóww jednej lub kilku lokalizacjach, aby wyraźnie podkreślić, jakich prezentów szukają i ile ich potrzebują. Oto szablon podziękowania za otrzymanie prezentu z rejestru.

Drogi Gościu],

Dziękuję bardzo za te śliczne ceramiczne talerze obiadowe z pianki morskiej. Mamy teraz kompletny, pasujący zestaw do jadalni i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli korzystać z tych pięknych nakryć przez lata.

Z poważaniem,

[Twoje imiona]

25. Szablon podziękowania za prezent w rejestrze dla nowożeńców

Arejestr miesiąca miodowegojest dla par zainteresowanych utworzeniem rejestru w oparciu o doświadczenia lub wycieczki, na które czekasz podczas miesiąca miodowego. Może to spowodować, że goście będą chcieli spędzić miesiąc miodowy, na przykład płacąc za pokój hotelowy, kolację w restauracji lub zjeżdżając tyrolką. Goście mogą również zdecydować się na wniesienie ogólnego wkładu pieniężnego bezpośrednio do funduszu dla nowożeńców. Ten szablon pomoże Ci znaleźć weselne podziękowania dla gości, którzy przybyli na Twój miesiąc miodowy.

Drogi Gościu],

Jesteśmy bardzo wdzięczni za hojny wkład w nasz rejestr podróży poślubnych. Nie możemy się doczekać naszej zbliżającej się wspólnej wyprawy na Bahamy, a dzięki Wam stworzymy jedyne w swoim rodzaju wspomnienie z tą wycieczką z delfinami. Jeszcze raz dziękujemy i na pewno prześlemy zdjęcia, gdy już tam będziemy.

Czule,

[Twoje imiona]

30 ślubnych szablonów wiadomości z podziękowaniami i bezpłatnych przykładów (13)

Podaruj sobie swój wymarzony miesiąc miodowy

Zarejestruj się i zarejestruj już dziś, aby bezpłatnie zarejestrować miesiąc miodowy!

Zaczynaj

26. Dziękuję za prezent pieniężny

Zastanawiając się, co powiedzieć, aby podziękować gościom, którzy dali ci prezent pieniężny, możesz odnieść się do tego, na co planujesz lub masz nadzieję wykorzystać te pieniądze i jak to pomoże tobie i twojemu współmałżonkowi zacząć budować wspólną przyszłość.

Drogi Gościu],

Dziękuję uprzejmie za bardzo łaskawy prezent ślubny. Chcemy, abyś wiedział, że pomagasz finansować naszą przyszłość, ponieważ odkładamy wszystkie te pieniądze, aby zaoszczędzić na zaliczkę na nasz pierwszy dom. Nie możemy się doczekać, aby zaprosić Cię pewnego dnia, gdy nasze marzenie stanie się rzeczywistością. Dziękujemy za pomoc w zbliżeniu się o krok do celu.

Wszystkiego najlepszego,

[Twoje imiona]

27. Wiadomość z podziękowaniami za kartę podarunkową

Podobnie jak w przypadku prezentu pieniężnego, będziesz chciał odnieść się do tego, do czego planujesz wykorzystać kartę podarunkową i dlaczego dana karta podarunkowa będzie bardzo przydatna dla Ciebie i Twojego partnera.

Drogi Gościu],

Jesteśmy bardzo wdzięczni za hojny prezent ślubny. Wiemy już dokładnie, jak planujemy wykorzystać kartę podarunkową Bed Bath & Beyond. Już od dłuższego czasu przyglądaliśmy się temu pięknemu dywanikowi i dzięki Twojemu darowi w końcu będziemy mogli go kupić.

Wszystkiego najlepszego,

[Twoje imiona]

28. Podziękowanie za darowiznę na cele charytatywne

Jeśli Tobie i Twojemu partnerowi podoba się pomysł wykorzystania tego wyjątkowego dnia jako platformy do zrobienia czegoś dobrego i szerzenia wiedzy o ważnej dla was organizacji charytatywnej, możecie rozważyć zachęcenie gości do przekazania darowizny na cele charytatywne na prezent ślubny. Oto, jak możesz napisać wiadomości z podziękowaniami za ślub dladarowizna rejestru charytatywnego.

Drogi Gościu],

To naprawdę wiele znaczyło widzieć twój łaskawy wkład w [Charity]. Ta organizacja jest bliska i droga naszym sercom. Wiemy, że przekazane środki zostaną doskonale wykorzystane. Dziękujemy za ten znaczący gest na naszą cześć. Bardzo to doceniamy.

Z poważaniem,

[Twoje imiona]

29. Podziękowanie za prezent grupowy

W przypadku droższych przedmiotów na Twoimrejestr ślubów,cała grupa ludzi może się włączyć, aby pomóc w opłaceniu tego. Jeśli tak jest, pamiętaj, aby napisać indywidualne wiadomości z podziękowaniami ślubnymi do każdego członka, który wniósł wkład.

Drogi Gościu],

Bardzo dziękuję za piękny żeliwny piec holenderski. To naprawdę dar, który przetrwa pokolenia. Po prostu nie możemy się doczekać, aby zacząć używać go do naszych pieczeni, i na pewno któregoś wieczoru zaprosimy Ciebie i resztę ekipy na kolację, abyśmy mogli się nim odpowiednio pochwalić.

Wszystkiego najlepszego,

[Twoje imiona]

30. Podziękowanie za prezent, który ci się nie podoba

To chyba oczywiste, ale pomiń część o tym, że nie podoba ci się prezent. Zamiast tego podziękuj im za troskę i wspomnij, jak możesz ją dobrze wykorzystać.

Drogi Gościu],

Uprzejmie dziękuję za porcelanowy zestaw do herbaty. Stanowi piękny dodatek do naszej jadalni. Następnym razem, gdy będziesz w mieście, bez wątpienia będziemy musieli zaprosić cię na herbatę.

Wszystkiego najlepszego,

[Twoje imiona]

Milion sposobów na podziękowanie!

Mamy nadzieję, że te 30 przykładów obejmujących szeroki wachlarz gości i prezentów pomogło Ci w stworzeniu własnych wiadomości z podziękowaniami za ślub. Możesz użyć dowolnej kombinacji z tej listy jako szablonu na początku procesu pisania karty z podziękowaniami.

Pamiętaj, że istnieją miliony sposobów na powiedzenie „dziękuję”. Bądź kreatywny ze swoimi kartkami, wymyślając osobiste i płynące z głębi serca podziękowania dla każdego z Twoich gości. To grzeczny i właściwy sposób, aby pokazać swoim gościom, ile dla ciebie znaczą, świętując związek twój i twojego partnera.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Moshe Kshlerin

Last Updated: 06/12/2023

Views: 6496

Rating: 4.7 / 5 (57 voted)

Reviews: 80% of readers found this page helpful

Author information

Name: Moshe Kshlerin

Birthday: 1994-01-25

Address: Suite 609 315 Lupita Unions, Ronnieburgh, MI 62697

Phone: +2424755286529

Job: District Education Designer

Hobby: Yoga, Gunsmithing, Singing, 3D printing, Nordic skating, Soapmaking, Juggling

Introduction: My name is Moshe Kshlerin, I am a gleaming, attractive, outstanding, pleasant, delightful, outstanding, famous person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.