35 Dziękuję za przybycie na moje przyjęcie urodzinowe Przykładowe wiadomości (2024)

Podziel się na TwitterzeUdostępnij na FacebookuUdostępnij na PintereścieUdostępnij na LinkedInie

Przyjęcia urodzinowe to świetna zabawa! Po przyjęciu urodzinowym możesz wyrazić wdzięczność uczestnikom przyjęcia urodzinowego za przybycie.

Poniższe wskazówki i przykłady pokażą, jak napisać urodzinową wiadomość z podziękowaniami dla gości przyjęcia.

Będą też proste przykłady, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko pisało notatki z podziękowaniami, jeśli przyjęcie było dla Twojego dziecka i jest wystarczająco duże, aby pisać.

Jestem wielką fanką odręcznych podziękowań. Możesz jednak wysłać wiadomość tekstową z podziękowaniami, e-mail lub zadzwonić do dowolnej osoby, której chcesz podziękować za przybycie.

Jeśli zdecydujesz się napisać odręczną notatkę z podziękowaniami lub e-mail, przejrzyjkroki pisania listu z podziękowaniamiaby zobaczyć format pełnego podziękowania.

Szybkie podziękowania za przyjęcie urodzinowe

Oto kilka wskazówek, jak napisać wiadomość z podziękowaniami za przybycie na przyjęcie urodzinowe.

  • Zalecam wyszczególnienie wszelkich prezentów, ale jeśli nie wiesz, kto co dał, ogólne „dziękuję za prezent” jest lepsze niż w ogóle nie rozpoznawanie prezentów.
  • W przypadku wiadomości, w których chcesz podać swój wiek, 50., 70. itd., korzystając z poniższych przykładów, możesz wstawić 70. przed słowem urodziny.
  • Słowa „przychodzenie” i „uczestnictwo” można zamienić miejscami w zależności od preferencji.
  • Poniższe przykłady to sekcja wiadomości w notatce lub mogą być używane bez zmian, jeśli nie piszesz odręcznie ani nie wysyłasz listu e-mailem.
  • Słowa w [nawiasach] należy zastąpić słowami pasującymi do Twojej sytuacji.
  • Możesz też chcieć sprawdzić tzwdziękuję za memy z życzeniami urodzinowymi.

Notatka:Poniższe przykłady służą do podziękowania ludziom za udział w przyjęciu urodzinowym. Dla innych stron,przejrzyj te przykłady.

Twoje przyjęcie urodzinowe

Oto słowa uznania, aby podziękować ludziom za przybycie na przyjęcie urodzinowe.

# 1[Imię współmałżonka] i cieszymy się, że możesz świętować z nami mój wyjątkowy dzień. Byłem zaskoczony imprezą. Cieszyliśmy się z odwiedzin i kontaktu z Wami. Dziękuję za pomoc w uczynieniu moich 50. urodzin dniem, którego nigdy nie zapomnę!

#2Dziękuję za świętowanie moich urodzin na imprezie! To był wspaniały dzień spędzony wśród naszych przyjaciół i rodziny w parku. Twój pies był popularny wśród dzieci. Może w przyszłym roku poproszę o psa na urodziny.

#3Chcę podziękować za udział w obchodach moich urodzin. [Imię] daj mi znać, że pomogłeś zorganizować większość z nich. Dekoracje i jedzenie były wspaniałe. Cieszę się, że jesteśmy przyjaciółmi.

#4Moje przyjęcie urodzinowe było tak zabawne! Dziękuję, że byliście i świętowaliście ze mną. Tę imprezę zapamiętam na długo!

#5Dzięki za przybycie na moje urodziny! To, że wybrałeś się na wycieczkę, by być jej częścią, wiele dla mnie znaczyło. Rozmowa z tobą osobiście była świetna i cenię sobie naszą przyjaźń. Dziękuję również za [jakikolwiek prezent, jaki przynieśli].

#6Byłem zszokowany, że [Imię małżonka] zorganizował dla mnie przyjęcie urodzinowe-niespodziankę. Dziękujemy za obecność i udział w uroczystości. Czuję się błogosławiony, że mam wielu przyjaciół i rodzinę.

#7Jestem wdzięczna, że ​​jesteś częścią mojego życia! Dziękuję za obecność na moich urodzinach. Świętowanie z tobą i innymi przyjaciółmi było najlepszą częścią dnia.

#8Dziękuję za udział w moim przyjęciu urodzinowym. To, że wszyscy moi przyjaciele i rodzina byli razem, było świetną zabawą. Dziękuję również za [prezent]. Na pewno pomyślę o tobie, kiedy go użyję.

#9Ludzie w moim życiu są najlepszą imprezą w moim życiu. Dziękuję za przybycie na moje urodziny-niespodziankę. Byłem zaskoczony! Świetnie się bawiłem spotykając się ze wszystkimi i dobrze się bawiąc. Jeszcze raz dziękujemy za udział w uroczystości.

#10Jestem wdzięczna, że ​​mogłaś uczestniczyć w moim przyjęciu urodzinowym. Lot do domu w celu wzięcia udziału w uroczystości był ogromną niespodzianką. Jesteś wspaniałym przyjacielem na całe życie.

#11Dziękuję, że świętowaliście ze mną moje urodziny. Impreza była ekscytująca z tobą, pomagając zapewnić rozrywkę. Bardzo się cieszę, że udało Ci się przyjechać. Dziękuję również za kartę podarunkową Amazon.

Przyjęcie urodzinowe dla dorosłych w określonym wieku

Oto przykłady użycia określonego wieku.

#12Dziękuję za udział w moich 70 urodzinach. Zaczynam czuć się jak na wzgórzu. Spędziłem wspaniały dzień z przyjaciółmi i rodziną świętując razem.

#13Zawsze byłeś dla mnie kimś wyjątkowym i jestem wdzięczny, że byłeś na moim przyjęciu z okazji 50. urodzin. Przez lata świetnie się bawiliśmy, a wczorajsza impreza to kolejny raz, którego szybko nie zapomnę.

#14Wczorajsze przyjęcie było zabawne i było wielką niespodzianką, ponieważ skończyłem 60 lat. Ciasto, które zrobiłeś, też było doskonałe. Dziękuję za bycie częścią mojego wyjątkowego dnia. Jestem zdumiony, że [małżonek/partner] był w stanie utrzymać przyjęcie w tajemnicy.

#15Czuję się błogosławiony, mając tak wspaniałych przyjaciół w wieku 75 lat. To przyjęcie było wyjątkowe, ponieważ minęło wiele lat, odkąd miałem przyjęcie urodzinowe. Dziękujemy za przybycie i zasmakowanie tortu. Zawsze miło jest też z tobą odwiedzić.

#16Dziękuję za przybycie na moje 30 urodziny! Teraz, kiedy skończyłam dwadzieścia lat, czuję się jak dorosła. Kolacja w domu [imię przyjaciela] była idealna.

Urodziny Twojego dziecka

Wiadomości te można wykorzystać, aby podziękować ludziom za udział w przyjęciu urodzinowym Twojego syna lub córki.

#17Byliśmy bardzo podekscytowani, że twoja rodzina mogła uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym [imię dziecka]. Wiemy, że droga była dla Ciebie długa i doceniamy, że przyjechałeś na imprezę. Impreza była świetna, nawet jeśli [Imię Dziecka] nie do końca rozumiał, dlaczego tak wiele osób patrzyło, jak je ciasto. Dziękuję również za [napisz, jaki to był prezent], który przyniosłeś dla [imię dziecka].

#18Dziękujemy za udział w przyjęciu urodzinowym [Imię dziecka] i przyniesienie mu prezentu. Zawsze cieszymy się, gdy jesteś w pobliżu, ponieważ jesteś super zabawny. [Imię dziecka] wciąż mówi o dowcipach, które mu opowiedziałeś i usilnie stara się opowiedzieć je swoim przyjaciołom. To urocze.

#19Świętowanie [Imię dziecka] na kręgielni było zabawne! Dziękujemy za przybycie dzieci i prezenty. Doceniamy, że Twoja rodzina znalazła czas w weekend, aby spędzić z nami popołudnie.

#20Dziękuję za przybycie na urodziny mojej córki. [Imię dziecka] był podekscytowany spotkaniem z tobą. Ukończenie 5 lat było dla niej wielkim wydarzeniem. Podobał jej się strój, który jej dałeś.

#21Cieszymy się, że przyszliście na przyjęcie urodzinowe naszego syna. Doceniamy również ubrania i nową grę dla niego. Prezenty były przemyślane i wkrótce zostaną wykorzystane!

#22Dziękujemy za przybycie, aby świętować urodziny [Imię dziecka]. Przyjęcie było świetną zabawą i podobało mi się odwiedzanie was, podczas gdy dzieci się bawiły. Dziękuję również za przyniesienie tortu!

#23Urodziny okazały się wielkim sukcesem! [Imię dziecka] świetnie się bawiła bawiąc się z twoimi dziećmi. Wszyscy byliśmy szczęśliwi, że Ci się udało! Dzięki też za prezenty!

#24Dziękujemy za przybycie na przyjęcie urodzinowe dla bliźniaków. Bawili się i będą cieszyć się graniem w [grę], którą im dałeś.

#25Mój syn był zachwycony, że [imię drugiego dziecka] mogło uczestniczyć w jego przyjęciu. Uwielbiają razem grać w gry wideo i dziękują ci, że dałeś mu [Tytuł gry wideo]. Podobało mi się również odwiedzanie ciebie, gdy dzieci się bawiły.

Pierwsze Urodziny Twojego Dziecka

#26Dziękujemy za udział w przyjęciu urodzinowym [Imię dziecka] i za pieluchy. Zdjęcia, które zrobiłeś, jak rozbijał ciasto, były doskonałe. Bardzo dobrze uchwycili scenę i zostaną uwzględnieni w albumie z wycinkami. Cieszymy się również, że mogliśmy uczestniczyć w świętowaniu.

#27Dziękujemy za świętowanie z nami pierwszych urodzin [Imię dziecka]! Jesteśmy wdzięczni za ubranka i pieluchy, które jej podarowaliście. Nie możemy się doczekać żeby znowu was zobaczyć.

#28Jesteście wspaniałymi rodzicami! Doceniam Twoją pomoc przy przyjęciu z okazji pierwszych urodzin [Imię dziecka]. Wyglądało na to, że wszyscy świetnie się bawili i oglądali, jak [Imię dziecka] bawi się swoim tortem urodzinowym.

#29Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś na przyjęciu z okazji pierwszych urodzin [Imię dziecka]! To impreza, której nigdy nie zapomnę i któregoś dnia mogę o niej opowiedzieć [Imię dziecka]. Dziękuję również za kartę podarunkową. Prawdopodobnie kupimy z nim więcej pieluch.

#30Dzięki za przybycie na przyjęcie urodzinowe dla bliźniaków. Świętowanie ich pierwszego roku było niezwykłe i stworzyliśmy piękne wspomnienia. Spędzanie czasu z tobą to zawsze praca i byłem zachwycony, że mogłeś przyjść.

Wiadomości z podziękowaniami za przyjęcie urodzinowe napisane przez Twoje dziecko

Notatka: Jeśli masz bliźniaki i chcesz, aby dzieci odręcznie pisały notatki, możesz poprosić je o użycie tej samej karty z podziękowaniami. Niech każde dziecko napisze wiadomość po przeciwnych stronach pustej karty. Jestem bliźniakiem i tak moja mama miała mojego brata i piszę notatki. I najlepiej, jeśli przekaz jest inny. Jedno lub dwa krótkie zdania mogą wystarczyć, w zależności od wieku dziecka.

#31Dzięki za przybycie na moją imprezę! Mam nadzieję, że miło spędziłeś czas. Nowa gra planszowa będzie świetną zabawą do grania z przyjaciółmi.

#32Bawiłem się na mojej imprezie i mam nadzieję, że Wy też. Doceniam gotówkę na karcie i zrobię z nią coś mądrego.

#33Dzięki za pieniądze na moje urodziny. Będę się dobrze bawić.

#34Dajesz najlepsze prezenty! Dziękuję też za zrobienie dla mnie tortu z Batmanem. Cały mój dzień wydawał się wyjątkowy.

#35Dziękuję za prezent urodzinowy.

Powiązane posty:

  • 15 Dziękuję za przykłady sformułowań urodzinowych kwiatów
  • 27 Dziękuję za prezenty urodzinowe i przykłady życzeń

Heidi Bender

Strona internetowa |+ posty

Heidi pisze podziękowania od ponad 30 lat i jest autorkąNowoczesny przewodnik po pisaniu notatek z podziękowaniami.Jej celem jest pomaganie ludziompisać lepsze podziękowaniapodając wskazówki i przykłady.

Podziel się na TwitterzeUdostępnij na FacebookuUdostępnij na PintereścieUdostępnij na LinkedInie
35 Dziękuję za przybycie na moje przyjęcie urodzinowe Przykładowe wiadomości (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Kareem Mueller DO

Last Updated:

Views: 6074

Rating: 4.6 / 5 (46 voted)

Reviews: 93% of readers found this page helpful

Author information

Name: Kareem Mueller DO

Birthday: 1997-01-04

Address: Apt. 156 12935 Runolfsdottir Mission, Greenfort, MN 74384-6749

Phone: +16704982844747

Job: Corporate Administration Planner

Hobby: Mountain biking, Jewelry making, Stone skipping, Lacemaking, Knife making, Scrapbooking, Letterboxing

Introduction: My name is Kareem Mueller DO, I am a vivacious, super, thoughtful, excited, handsome, beautiful, combative person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.