42 przykłady podziękowań dla klientów (+ wskazówki dotyczące ich pisania) (2024)

Pokazanie klientom, jak bardzo cenisz ich biznes, za pomocą cyfrowych notatek z podziękowaniami i przesyłek bezpośrednich może być bardzo pomocne. W końcu uznanie klientów jest kluczem do sukcesuutrzymanie klientai zadowolenie.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak napisać podziękowanie dla profesjonalnego klienta od początku do końca, i uzyskać wskazówki, jak zachwycić klientów w tym procesie. Jeśli chcesz przejść dalej, przejrzyj nasz spis treści i przejrzyj przykłady podziękowań.

 • Dziękujemy za zakupy
 • Dziękuję za lojalność
 • Dziękujemy za twoją opinię
 • Dziękuję ci za współpracę
 • Dziękujemy za subskrypcję e-mail
 • Dziękujemy za dokonanie płatności
 • Znaczenie uznania klienta
 • Jak napisać podziękowanie
 • Wysyłanie notatek do klientów
 • Etykieta dziękuję
 • Przykłady notatek z podziękowaniami

Wiadomości „Dziękujemy za zakup”.

Wyślij miłą wiadomość z podziękowaniami, aby okazać klientom uznanie i nauczyć ich, jak najlepiej wykorzystać Twój produkt lub usługę. Dołączenie krótkiej wiadomości do wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia jest łatwe.

1.Dziękujemy za zakupy z nami! Każde zamówienie jest dla nas całym światem i cieszymy się, że wybrałeś dzisiaj naszą małą firmę. Prześlij swoją opinię tutaj [hiperłącze], jeśli masz jakieś uwagi dotyczące zakupu.

2.Hej, [Imię klienta]! Wygląda na to, że niedawno zamówiłeś nowy produkt [Nazwa produktu]. Chcieliśmy podziękować za zakupy w [Nazwa firmy] i zaoferować [liczba] procentowy zwrot gotówki, gdy udostępnisz swoją recenzję tutaj: [link]

3.Dziękuję bardzo za zakupy z [nazwa firmy]! Zajrzyj ponownie [data], aby zobaczyć naszą najnowszą wersję.

4.Dziękujemy za zakupy w firmie [Nazwa firmy]! Oto kilka zasobów, z którymi możesz się zapoznać, aby uzyskać pomoc w rozpoczęciu korzystania z [Nazwa produktu].

Wiadomości „Dziękujemy za lojalność”.

Kiedy Twoi klienci zostają na dłużej, daj im znać, jak bardzo doceniasz ich lojalność, wysyłając krótką notatkę z podziękowaniami. Uwierz nam-pokazując, że Ci zależyznacznie zwiększy retencję i satysfakcję.

5.Miniony rok był szaloną jazdą, a pomaganie Twojemu zespołowi w osiąganiu [określ cele biznesowe] było przyjemnością. Cieszymy się, że zdecydowałeś się odnowić i że możemy pracować z Twoim zespołem przez kolejny rok.

6.Dziękujemy za kolejny rok z [Nazwa firmy]. Cieszymy się, że zdecydowałeś się kontynuować z nami współpracę. Nasz zespół jest zaszczycony, że mogliśmy pomóc Ci osiągnąć [wymień osiągnięcia] i nie możemy być bardziej podekscytowani kontynuacją tej podróży z Tobą.

7.Dziękujemy za nieustające wsparcie, [Nazwa klienta]. Z przyjemnością blisko współpracowaliśmy z Tobą i Twoim zespołem, aby [opisać cel lub projekt]. Oto kolejny rok współpracy! Jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość.

Wiadomości „Dziękujemy za opinie”.

Uczciwa informacja zwrotna jest kluczem do postępu, więc dziękuj klientom za poświęcenie czasu na wystawienie opinii o Twojej firmie. Nawet negatywne recenzje mogą dostarczyć kluczowych informacji, które pozwolą Ci ulepszyć produkty i rozwinąć firmę.

8.Dziękujemy za podzielenie się cenną opinią!

9.Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią! Czekamy na realizację Twoich sugestii.

10.Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami!

11.Dziękujemy za zwrócenie nam uwagi na [ponowne określenie problemu]. Nasz zespół aktywnie pracuje nad rozwiązaniem.

Szablon wiadomości e-mail: odpowiadanie na pozytywne opinie

12.Cześć [Nazwa klienta],

Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z [product]. Nasz zespół ciężko pracuje, aby tworzyć najlepsze rozwiązania i jesteśmy zachwyceni słysząc, że nasz produkt dobrze pasuje do Twojej firmy.

Aby okazać naszą wdzięczność za nieustanną współpracę, oto [oferta, zniżka lub gratis].

Dziękuję,
[Imię agenta]

Szablon e-maila: odpowiedź na negatywną opinię

13.Cześć [Nazwa klienta],

Przykro mi słyszeć o [ponownie przedstaw problem klienta]. Czy jesteś dostępny w jednym z następujących terminów w dniu [data], aby spotkać się z jednym z naszych przedstawicieli?

 • [Czas]
 • [Czas]
 • [Czas]

Z przyjemnością pomożemy Ci rozwiązać problem i omówimy alternatywne rozwiązania.

Porozmawiaj z tobą wkrótce,
[Imię agenta]

14.Hej [Imię klienta],

Przykro nam, że nie jesteś zadowolony z zakupu.

Aby to naprawić, chcielibyśmy zaoferować Ci pełny zwrot pieniędzy i wyślemy Ci wiadomość e-mail z etykietą wysyłkową, abyś mógł bezpłatnie zwrócić produkt.

Jeśli chcesz omówić inne możliwe rozwiązania, skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli pomocy technicznej. Nasze godziny obsługi klienta to [lista godzin pracy].

Pozdrowienia,
[Imię agenta]

Wiadomości „Dziękujemy za współpracę”.

Współpraca jest świetna do tworzenia udanychumożliwienie sprzedażyoraz materiałów content marketingowych, szczególnie dla firm B2B. Jeśli klient jest chętny do pomocy przy kampanii, wyślij mu jak najszybciej podziękowanie.

15.Dziękujemy za podzielenie się z nami wynikami naszego najnowszego [studium przypadku, historia klienta lub alternatywny typ treści]. Wspaniale jest widzieć wyniki osiągnięte przez Twój zespół przy użyciu naszego produktu i cieszymy się na dalszą współpracę.

16.Współpraca z [pozytywnym przymiotnikiem] firmami takimi jak Twoja sprawia, że ​​nasza praca jest warta wykonania. Dziękujemy za współpracę. Cieszymy się, że w przyszłości będziemy mogli współpracować przy kolejnych projektach.

17.Dziękujemy za wkład w naszą kampanię [Campaign Name]. Twoje przemyślane spostrzeżenia były nieocenione dla jego sukcesu.

Wiadomości „Dziękujemy za subskrypcję e-mail”.

Większość ludzi gardzi ciągłym zalewem reklam w swoich skrzynkach e-mailowych i ściśle chroni swoje adresy e-mail. Jeśli subskrybują Twoje e-maile, rozważ to jako okazjęnawiąż z nimi kontakt i sprzedawaj swoje produkty. Aby okazać swoją wdzięczność, wyślij im wiadomość, w której podziękujesz im i opowiesz więcej o (niebędących spamem) treściach, których mogą się od Ciebie spodziewać.

18.Dziękujemy za subskrypcję naszego biuletynu e-mailowego — będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś! Śledź informacje od poufnych użytkowników, rabaty i nie tylko.

19.Dziękujemy za subskrypcję! Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą, aby otrzymywać oferty, aktualizacje i aktualności firmowe.

Wiadomości „Dziękujemy za płatność”.

Poinformuj klientów, że są cenną częścią Twojej organizacji i że doceniasz ich terminowe płatności. Aby dodać wartość, możesz również zaoferować im opcję skonfigurowania płatności automatycznej lub innych korzyści.

20.Dziękuję za Twoje zamówienie! Doceniamy Twój biznes, więc oto bezpłatny kod na [number] procent zniżki na następne zamówienie.

21.Dziękujemy za zakupy w firmie [nazwa firmy]! Otrzymaliśmy twoją wpłatę. Prosimy o sprawdzanie poczty e-mail w celu uzyskania informacji o wysyłce i śledzeniu.

22.Dziękujemy za dokonanie płatności. Twój następny termin płatności to [data].

23.Dziękujemy za złożenie zamówienia w firmie [Nazwa firmy]! Jeśli chcesz ustawić automatyczną płatność, aby nigdy nie przegapić płatności, kliknij tutaj: [dodaj hiperłącze].

Znaczenie okazywania uznania klientom

Twójpomysły na uznanie klientówpowinny wykraczać poza standardowe interakcje z obsługą klienta. Twoi klienci powinni czuć się docenieni w każdym punkcie styku i wiedzieć bez wątpienia, że ​​ich biznes jest dla Ciebie ważny. Dokładanie wszelkich starań, aby podziękować klientom, ma wiele zalet:

 • Wyższyutrzymanie klienta
 • Więcej rekomendacji ustnych
 • Mniejsza rotacja klientów
 • Wyższyoceny satysfakcji klienta
 • Lepsze zróżnicowanie marki

42 przykłady podziękowań dla klientów (+ wskazówki dotyczące ich pisania) (1)

Maszyna dziękczynna Zendesk

Stwórz darmową kartkę z podziękowaniami i dostosuj ją do swoich potrzeb. Jeśli nie jesteś naturalny, jeśli chodzi o pisanie wiadomości z podziękowaniami, możesz postępować zgodnie z instrukcjami, aby pomóc w stworzeniu przemyślanej notatki z podziękowaniami dla klienta.

Zaczynaj

Jak napisać notatkę „Dziękuję za Twój biznes” do klienta

42 przykłady podziękowań dla klientów (+ wskazówki dotyczące ich pisania) (2)

Decyzja, co napisać na karcie z podziękowaniami, nie musi być trudna.

Zacznij od określenia standardu spójności marki i budżetu, a następnie przejdź od tego momentu. Zacznij od ugruntowania kilku strategii i formatów podziękowań dla pisemnych notatek. Następnie możesz określić, które zakupy, działania lub cechy konta uzasadniają użycie każdego podziękowania.

Gdy planujesz podziękować klientom za ich działalność, wykonaj następujące kroki:

Zacznij od powitania

24.Drogi [Nazwa klienta]

25.Cześć [Nazwa klienta]

26.Dobry [rano/po południu/wieczorem], [Nazwa klienta]

27.Hej, zespół [Nazwa klienta]

Napisz otwarcie

28.Piszę do [niestandardowa wiadomość…]

29.Mam nadzieję że ten email dojdzie do ciebie.

Podziel się powodem wdzięczności

30.Doceniam to, gdy [wiadomość niestandardowa…]

31.Twój wkład był nieoceniony, ponieważ [niestandardowa wiadomość…]

32.Współpraca z Tobą była [niestandardowa wiadomość…]

Dodaj osobisty akcent

33.Wciąż pamiętam, kiedy [niestandardowa wiadomość…]

34.Nadal śmieję się z [niestandardowa wiadomość…]

35.Mam nadzieję, że [wiadomość niestandardowa...]

Podpisz swoją kartę z podziękowaniami

36.Dziękuję

37.Dzięki

38.Wszystkiego najlepszego

39.Dzięki

40.Z szacunkiem

41.Miłego weekendu

42.Z poważaniem

3 pomysły na wysłanie podziękowań do klientów

Teraz, gdy wiesz, jak napisać notatkę z podziękowaniami dla klientów, musisz zdecydować, jak ją wysłać. Oto kilka pomysłów do wypróbowania:

 1. E-mail

  E-mail to świetny sposób na szybkie skontaktowanie się z odbiorcą i upewnienie się, że otrzymał wiadomość. Jest również skuteczny, ponieważ możeszzbuduj solidną listę e-mailowąprosząc klientów o e-maile na wczesnym etapie współpracy, których możesz następnie użyć do wysłania podziękowań.

 2. Ulotki informacyjne

  Jeśli już wysyłasz zamówienie klienta, równie dobrze możesz skorzystać z okazji i dołączyć notatkę z podziękowaniami. Możesz także dodać gadżety, aby uzyskać zabawną niespodziankę; upominki, takie jak naklejki i zakładki, są ekscytujące dla klienta i mogą zwiększyć jego sprzedażrozpoznawalność marki.

 3. Poczta bezpośrednia

  To doskonały sposób na wysyłanie odręcznych notatek kupującym, który pomoże Ci się wyróżnić, ponieważ obecnie niewiele osób wysyła pocztę tradycyjną. Aby osłodzić ofertę, możesz dorzucić firmowy łup. Twoi klienci pokochają gratisy, a Ty otrzymasz też darmowe reklamy, gdy będą się nimi chwalić.

  Ostatecznie powinieneś wysyłać notatki z podziękowaniami do swoich klientów, korzystając z kanałów, które są dla nich najwygodniejsze - nawet jeśli oznacza to odebranie telefonu lub wysłanie wiadomości prywatnej, aby podziękować klientowi, który jest zawsze w ruchu. Dodatkowe przemyślenie, w jaki sposób przekazujesz wiadomość z podziękowaniami, to kolejny sposób na okazanie wdzięczności i potwierdzenie, że naprawdę znasz odbiorcę.

Wskazówki dotyczące profesjonalnego dziękowania

42 przykłady podziękowań dla klientów (+ wskazówki dotyczące ich pisania) (3)

Pisanie notatek z podziękowaniami, aby pokazać swoje uznanie, jest tradycją uświęconą tradycją, ale okazywanie wdzięczności wiąże się z pewnymi zasadami etykiety. Pisząc profesjonalne podziękowania, bądź autentyczny i przystojny, nie rezygnując z granic zawodowych.

Zanim zaczniesz, oto kilka zaleceń i zakazów pisania profesjonalnej notatki z podziękowaniami.

Dos

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby napisać podziękowanie, które doceni odbiorca:

 • Uderz we właściwy ton:Nie chowaj się za maską profesjonalizmu. Zachowaj lekkość i autentyczność, aby pokazać odbiorcy, że masz na myśli to, co mówisz.
 • Mów krótko i słodko:Nie musisz pisać powieści, aby okazać wdzięczność — niech będzie zwięzła.
 • Zrób to osobiście:Podziel się anegdotami o czasie wspólnej pracy, a nawet żartem, aby nadać notatce humanistyczny charakter.

czego nie wolno

Oto kilka rzeczy, których powinieneś unikać, pisząc lub wysyłając wiadomość z podziękowaniami:

 • Uwzględnij oczywiste promocje:Podziękuj bez żadnych ukrytych motywów. To czas na okazanie wdzięczności, a nie dosprzedaż swojej firmy.
 • Czekać zbyt długo:Wyślij notatkę z podziękowaniami tak szybko, jak to możliwe, zwłaszcza jeśli planujesz wysłać ją pocztą.
 • Bądź zbyt swobodny:Nie używaj slangu ani nieodpowiednich imion zwierząt domowych, gdy dziękujesz komuś z Twojej sieci zawodowej.

Przykłady listów z podziękowaniami: Marki, które robią to dobrze

42 przykłady podziękowań dla klientów (+ wskazówki dotyczące ich pisania) (4)

Chcesz zobaczyć, jak niektóre popularne marki okazują uznanie swoim klientom? Czytaj dalej, aby zapoznać się z tymi przykładami z prawdziwego świata.

Spotify: Spotify opakowane

Spotify Wrapped zrobiło furorę w 2016 roku, ponieważ Spotify sformułowało całkowicie oryginalny sposób podziękowania klientom za korzystanie z platformy. Był to tak powszechny sukces, że ta taktyka zaczęła pojawiać się w innych branżach, takich jak handel detaliczny i finanse.

Ale dlaczego stał się sukcesem z dnia na dzień? Oto nasza ocena.

Klucz do sukcesu:Spotify znalazł nowy sposób łączenia się z klientami i spersonalizował wiadomości z podziękowaniami, koncentrując się na doświadczeniach użytkownika z platformą. Dodany element udostępniania wywołał również szum, którego każdy chciał być częścią.

Firma wykorzystała tę wirtualną metodę doceniania, aby zachęcić słuchaczy z powrotem do aplikacji. Po zamknięciu podsumowującego rok wideo krótkim komunikatem „dziękujemy za spędzenie z nami roku”, Spotify zachęcał użytkowników do słuchania, tworząc listy odtwarzania z najczęściej słuchanymi utworami i utworami, które mogli przegapić.

Aby bliżej przyjrzeć się, dlaczego podziękowania działają, zobaczmy, jak Spotify ustalił zalecenia i zakazy.

 • Uderz we właściwy ton:Spotify często ma motyw rozrywkowy (tematem na rok 2022 było „Into the gatunek-verse”), używa języka konwersacyjnego i odtwarza ulubione piosenki słuchaczy w całym filmie.
 • Mów krótko i słodko:Film „Spotify Wrapped” trwa zaledwie kilka minut. Każdy slajd zawiera zwięzły tekst i wiele przyciągających uwagę elementów wizualnych, które przykuwają uwagę widza.
 • Zrób to osobiście:Cały film dotyczy użytkownika i jego muzycznych zainteresowań.
 • Brak oczywistych promocji:W filmie nie ma oczywistych promocji poza brandingiem Spotify. Listy odtwarzania na końcu wydają się naturalnym i przyjemnym następnym krokiem.
 • Aktualny:Firma spędza rok na zbieraniu danych i wypuszcza Spotify Wrapped każdego roku o tej samej porze.

Chewy: Portrety zwierzaków

Chewy został założony w czerwcu 2011 roku i nadal zyskuje na popularności. Firma od początku stawiała na to, aby zakupy dla Twojego pupila były wygodne. Centrum wsparcia jest obsługiwane przez zespół właścicieli zwierząt domowych zmentalność zorientowana na klientai pasja pomagania innym miłośnikom zwierząt. Teraz Chewy również okazuje uznanie swoim klientombezpłatne portrety zwierząt.

Klucz do sukcesu:Sprzedawca internetowy dokłada wszelkich starań, aby zamówić niestandardowe portrety zwierząt domowych, aby zaskoczyć przypadkowych klientów i podziękować im za ich działalność. Współpracują z setkami malarzy w całym kraju, aby stworzyć sztukę, a odbiorcy zazwyczaj szybko chwalą się nimi na swoich kanałach społecznościowych, dodatkowo promując markę.

 • Uderz we właściwy ton:Karty z podziękowaniami są pisane odręcznie i są napisane przyjaznym, swobodnym tonem.
 • Mów krótko i słodko:Karta z podziękowaniami dzieli się krótkim sentymentem, a obraz mówi sam za siebie.
 • Zrób to osobiście:Chewy odtwarza zdjęcia zwierząt domowych, które kupujący przesłali na swoje konta Chewy.
 • Brak oczywistych promocji:Poza podpisaniem notatki z uznaniem klienta „The Chewy Family” nie ma żadnych promocji.

Podziękuj swoim klientom, zapewniając wyjątkową obsługę klienta

Chociaż odręczna notatka to dobry sposób na okazanie wdzięczności, jednym z najlepszych sposobów na pokazanie klientom, że Ci zależy, jest zapewnienie im wyjątkowego wsparcia. Szkol swoich agentów w zakresie najlepszych praktykłączenia się z klientamii upewnić się, że mają potrzebnenarzędzia obsługi klientadostarczanie szybkich i dokładnych rozwiązań.

42 przykłady podziękowań dla klientów (+ wskazówki dotyczące ich pisania) (2024)

FAQs

Jak napisac podziekowanie dla klienta? ›

Podziękowanie powinno zawierać konkretne elementy i odpowiadać na pytania: komu dziękujesz, kto dziękuje, za co i dlaczego. Zacznij od zwrotu do osoby, której chcesz podziękować. Określ za co, dziękujesz i dlaczego jest do ciebie ważne. Nie zapomnij o zwrotach grzecznościowych na początku i na końcu podziękowania, np.

Jak napisać podziękowania przykłady? ›

Krótkie podziękowania
 1. Dziękuję bardzo!
 2. Przesyłam gorące podziękowania i życzenia.
 3. Z całego serca dziękuję!
 4. Słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności i uznania.
 5. Dziękujemy za Twoją szczodrość!
 6. Dzięki Tobie, mój dzień stał się lepszy.
 7. Dziękuję, że o mnie pomyślałeś!
Jul 17, 2023

Jakie słowa w podziekowaniu? ›

Jak ładnie podziękować w jednym zdaniu? Przykłady
 • Chciałbym serdecznie podziękować za Twoją pomoc.
 • Z całego serca dziękuję, że przy mnie jesteś.
 • Fajnie, że gramy w jednej drużynie!
 • Doceniam, że chciałeś mi towarzyszyć w tak ważnym momencie.
 • Bycie Twoim przyjacielem to dla mnie zaszczyt.
Feb 9, 2023

Jak elegancko podziękować? ›

Aby oficjalnie i elegancko podziękować za współpracę, możesz napisać maila albo przekazać podziękowania osobiście. Dobrym pomysłem będzie także wysłanie podziękowań w formie kartki albo grafiki. Najbardziej oficjalne podziękowania często przekazywane są na ogólnym spotkaniu całego zespołu.

Jak ładnie podziękować? ›

Możesz powiedzieć coś takiego jak: "Dziękuję bardzo za ten prezent". Następnie możesz skomentować prezent, mówiąc coś takiego jak: "Jestem pod wrażeniem Twojej hojności i życzliwości". Na koniec możesz dodać coś takiego jak: "Doceniam Twój wysiłek i starania, jakie włożyłeś w to, aby mnie obdarować".

Jak zrobić podziękowania? ›

Podziękowania rozpoczynają się od zwrócenia się do odbiorcy po imieniu, a następnie wyrażenia wdzięczności za udział w wydarzeniu lub inne podziękowanie, jakie chcemy wyrazić. Na koniec dobrze jest napisać, kiedy możecie się zobaczyć następnym razem. Kartki z podziękowaniami powinny być proste, ale szczere.

Jakimi słowami wyrazić wdzięczność? ›

Najprostszym sposobem na wyrażenie swojej wdzięczności jest po prostu powiedzenie o tym wprost. Można postawić na tradycyjne „dziękuję” lub bardziej rozbudowaną wypowiedź, dzięki której adresat dowie się, dlaczego jego pomoc lub postawa jest tak cenna.

Jak podziekowac klientowi za zakup? ›

Podziękowanie dla klienta za zakup:

Przesyłam Ci te kilka zdań jako dowód wdzięczności/aby podziękować za wybór [nazwa produktu]. Na marginesie: to jeden z moich ulubionych produktów dostępnych w naszej ofercie. Jestem ciekaw, jaka będzie Twoja opinia i będę wdzięczny za wszelkie uwagi, oceny i komentarze.

Jak podziękować za piękne słowa? ›

"Serdeczne podziękowania za Wasze ciepłe i miłe życzenia. Wasza pamięć i dobre myśli sprawiły, że ten dzień stał się dla mnie naprawdę cudowny." "Jestem niesamowicie wdzięczna za życzenia i wsparcie. Wasze słowa dodają mi sił i energii oraz sprawiają, że czuję się naprawdę wyjątkowo."

Jak podziękować za współpracę klientowi? ›

W tekście podziękowania za współpracę — w zależności od kontekstu — warto okazać wdzięczność np. za owocną pracę, cenne doświadczenie i wskazówki lub kompetencje zawodowe współpracownika. Warto też wspomnieć o mocnych stronach firmy lub pracowników i życzyć im dalszych sukcesów zawodowych.

Jak uprzejmie podziękować? ›

Stosowne będą zwroty „Dziękuję”, „Bardzo dziękuję”, „Jestem Ci wdzięczna”, ale i bardziej ogólnikowe „Bardzo mi pomogłeś”.

Jak napisać krótkie podziękowanie? ›

Przede wszystkim, staraj się unikać ogólników – im bardziej konkretne podziękowania, tym lepiej. Zamiast pisać „Dziękuję za wszystko”, lepiej wyraź wdzięczność za konkretny gest, prezent lub wsparcie.

Jak pożegnać się z klientami? ›

Profesjonalne i uczciwe zachowanie to w tym przypadku najlepsza forma podziękowania za współpracę. Tekst ze słowami wdzięczności i oficjalne podziękowanie warto wysłać drogą mailową lub zanieść osobiście i wręczyć szefowi. Wyrażanie wdzięczności zawsze jest w dobrym guście.

Jak wyrazić podziękowanie? ›

Jak wyrazić podziękowanie za pracę?
 1. Kasiu, dziękuję za kawę.
 2. Kamila, dziękuję że tak zadbałaś o tego klienta.
 3. Mariusz, dziękuję, że tak szybko to załatwiłeś.
 4. Aniu, dziękuję, że ogarnęłaś temat w tak szybkim tempie.
 5. Iza, dziękuję, że pokazałaś opanowanie w tej sytuacji.
 6. Gosiu, dziękuję, że pomogłaś Magdzie.

Jak grzecznie podziękować? ›

Stosowne będą zwroty „Dziękuję”, „Bardzo dziękuję”, „Jestem Ci wdzięczna”, ale i bardziej ogólnikowe „Bardzo mi pomogłeś”.

Jak podziękować za miłe słowa? ›

"Serdeczne podziękowania za Wasze ciepłe i miłe życzenia. Wasza pamięć i dobre myśli sprawiły, że ten dzień stał się dla mnie naprawdę cudowny." "Jestem niesamowicie wdzięczna za życzenia i wsparcie. Wasze słowa dodają mi sił i energii oraz sprawiają, że czuję się naprawdę wyjątkowo."

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Duane Harber

Last Updated:

Views: 5767

Rating: 4 / 5 (71 voted)

Reviews: 94% of readers found this page helpful

Author information

Name: Duane Harber

Birthday: 1999-10-17

Address: Apt. 404 9899 Magnolia Roads, Port Royceville, ID 78186

Phone: +186911129794335

Job: Human Hospitality Planner

Hobby: Listening to music, Orienteering, Knapping, Dance, Mountain biking, Fishing, Pottery

Introduction: My name is Duane Harber, I am a modern, clever, handsome, fair, agreeable, inexpensive, beautiful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.