46 Dziękujemy za informacje Przykłady e-maili (2024)

Podziel się na TwitterzeUdostępnij na FacebookuUdostępnij na PintereścieUdostępnij na LinkedInie

Dziękowanie komuś za informację jest grzeczne. Kiedy odpowiadasz współpracownikom, klientom i innym kontaktom, możesz potwierdzić, że otrzymałeś informacje i wyrazić za nie wdzięczność.

Najczęściej pisałem tego typu e-maile, gdy miałem pracę biurową, która czasami wymagała proszenia innych o informacje. Tak więc zwykle wysyłałem notatkę e-mailem, ale w zależności od sytuacji możesz napisać notatkę odręcznie. W sytuacjach osobistych możesz także wysyłać wiadomości tekstowe.

Jeśli chcesz podziękować komuś za odpowiedź na e-maila, przejrzyj przykładyTutaj. Czytanie przez tdziękuję za wiadomości aktualizacyjnemoże być również pomocny.

Uwaga: ten post zawiera linki partnerskie.Jeśli klikniesz w link, a następnie dokonasz zakupu, otrzymam prowizję.

Jak podziękować za informacje

  • Jeśli odpowiadasz na wiadomość e-mailgdy ktoś właśnie przekazał Ci potrzebne informacje, odpowiedź „Dziękuję za informację”, „Dziękuję za udostępnienie informacji” lub „Dziękuję za informację” może być wystarczająca. Jednak odpowiadając na tego typu e-maile, prawdopodobnie nie musisz ponownie podawać informacji, które właśnie zostały podane.
  • Sprawdź swoją gramatykę.UżywaćGramatycznie(dostępne wersje bezpłatne i płatne), aby upewnić się, że Twoja notatka jest wolna od błędów gramatycznych.
  • Uwzględnij, w jaki sposób informacje były pomocne.Czy pomogło Ci to w podjęciu decyzji? Nauczyłeś się czegoś z tego? Czy ktoś korzysta z informacji? Ponownie, wszystko zależy od tego, jakie były informacje.
  • Możesz im również podziękować za poświęcony czasjeśli uzyskanie informacji było czasochłonne.
  • Długość Twojej notatkimoże zależeć od długości informacji. Na przykład, jeśli informacja była jednym zdaniem w odpowiedzi na pytanie przesłane w wiadomości e-mail, zwykle wystarczy jednozdaniowa odpowiedź z podziękowaniem.
  • Czy informacja była radą czy pomocą?Jeśli tak, sprawdź tzwDziękuję za radęprzykładowe wiadomości iDziękuję za przykłady wiadomości pomocy.

Dziękujemy za szablon e-maila informacyjnego

Oto szablon, z którego możesz skorzystać, odpowiadając na wiadomość e-mail. Zastąp słowa w [nawiasach] własnymi słowami.

[Imię osoby],

Dziękuję za przekazane informacje. [Następnie w jednym lub dwóch zdaniach opowiedz, jak ci to pomogło, czego się nauczyłeś, jak wykorzystasz te informacje itp.] — [Jeśli dotyczy, podziękuj im za poświęcony czas].

Dzięki jeszcze raz,

[Twoje imię]

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co należy zawrzeć w notatce z podziękowaniami, przeczytajjak napisać poradnik z podziękowaniami.

Uwagi:Przykłady to tylko środkowa część podziękowania.

Dziękujemy za przykłady komunikatów informacyjnych

Poniżej znajduje się wiele podziękowań za przykładowe wiadomości informacyjne. Te próbki mogą pomóc zainspirować Twoje sformułowania, gdy będziesz dziękować za informacje.

# 1Dziękuję za przesłanie mi szczegółowych informacji o [wymienić o co chodziło]. Nauczyłem się [tego, czego ty się nauczyłeś] z tego. Doceniam szczegóły, które omówiłeś [temat, który został omówiony]. Jestem wdzięczny za czas i wysiłek włożony w pomoc nam. Twoje spostrzeżenia i podsumowanie są dla mnie pomocne.

#2Dziękuję za przesłanie mi informacji ntnajlepsza ryba akwariowa dla początkujących. Właśnie tego potrzebowaliśmy, aby zacząć jako właściciele ryb.

#3Otrzymaliśmy informacje, które przesłałeś pocztą. Książka o jedzeniu nieprzetworzonej żywności była interesująca. Nasi klienci skorzystają z tego, czego się uczymy.

#4Dziękuję za przekazanie informacji ntzajęcia jesiennew Twojej okolicy. Nie mogę się doczekać, aby jak najlepiej wykorzystać jesień, kiedy przyjadę w październiku.

#5Chcę podziękować za przesłanie informacji o klasie nieruchom*ości. Wysłuchanie Twojej perspektywy pomogło mi podjąć decyzję o zapisaniu się. Nie mogę się doczekać bycia z tobą w klasie!

#6Twoja wiedza o tym, jak pomóc kotu, była na miejscu. Teraz codziennie korzysta z kuwety! Witryna, którą mi udostępniłeś, zawierała wiele rzeczy do wypróbowania.

#7Dziękujemy za podanie żądanych informacji. Dużo się teraz uczę o [temat]. Możemy omówić to bardziej szczegółowo przy następnym spotkaniu na obiedzie.

#8Podane przez Ciebie informacje na temat [temat] były pomocne podczas rozmowy o problemie z [Imię dziecka]. Doceniam czas, który poświęciłeś na zbieranie tych wszystkich książek i broszur.

#9Dziękujemy za wysłanie wiadomości e-mail z wymaganymi informacjami. Szczegóły dotyczące projektu są dokładnie tym, czego potrzebowałem, aby zrozumieć, jak skontaktować się z dostawcą i poradzić sobie z obecną sytuacją. Jestem wdzięczny za historię tła, którą byłeś w stanie dostarczyć.

#10Jestem podekscytowany, aby przeczytać informacje, które mi przekazałeś o tym, jak wyjść z długów! Jesteś wspaniałym mentorem i doceniam twoje sugestie dotyczące książek. Planuję uwolnić się od długów w ciągu pięciu lat.

#11Dziękujemy za szczegółowe informacje na temat oszczędzania pieniędzy i inwestowania. Chcę nauczyć się wszystkiego, co mogę, a to, co podałeś, pomoże mi zacząć. Nasze rozmowy o pieniądzach są zawsze ekscytujące i pomagają mi zastanowić się, jak lepiej obchodzić się z pieniędzmi.

#12Czasami mam wrażenie, że mam nadmiar informacji. Dziękuję za przesłanie mi tylko materiałów potrzebnych na jutrzejsze szkolenie. Jestem wdzięczny, że nie tracę czasu na sortowanie rzeczy, które nie są potrzebne.

#13Dziękuję za przesłanie mi informacji ntzagrożenia związane z trampoliną. Wkrótce to przeanalizuję i zdecyduję, czy tego lata dostaniemy trampolinę dla dzieci.

#14Podane przez Ciebie informacje dotyczące podróży były fantastyczne! Pomogło to mojej klasie w podjęciu decyzji, gdzie pojedziemy na kemping. Twoja wiedza pozwoliła nam zaoszczędzić mnóstwo czasu.

#15Dziękuję za wspaniałe informacje o ptakach. Książka ptaków, którą wysłałeś do domu, pomogła mi zidentyfikować kilka ptaków, które przychodzą do moich karmników na podwórku. Nie mogę się doczekać, aby nauczyć się ich piosenek za pomocą aplikacji, o której mi mówiłeś.

#16Informacje, które przekazałeś na spotkanie, były wspaniałe. Przeglądanie danych na wykresach ułatwiło ich zrozumienie i prezentację. Klient miał kilka pytań, które przejrzę do przeglądu.

#17Dowiedziałem się tak wiele o [temacie], odkąd powiedziałeś, że twoje zwierzę również ma [stan], i przesłałeś mi informacje o stronach internetowych, które mówią o tej chorobie. Dziękuję za przesłanie mi tych wszystkich linków!

#18Dzięki za informację! [Uwaga: powiedzenie tylko „Dzięki za informacje” jest dopuszczalne, gdy wszystko, czego potrzebujesz, to szybka, swobodna odpowiedź.

#19Dziękuję za szczegółowe informacje i instrukcje. Wykorzystamy to, co zacząłeś jako podstawę do nowej dokumentacji szkoleniowej. Zaoszczędziłeś nam dużo czasu!

#20Dziękujemy za pomoc w przekazaniu posiadanych informacji o projekcie. Dzięki Państwa wysiłkom zaoszczędziliśmy czas i pomogliśmy dowiedzieć się więcej o kliencie. Wykresy słupkowe i statystyki były fajne.

#21Dziękujemy za udostępnienie filmów o najlepszych kosiarkach. Chciałem dokonać doskonałej inwestycji, aby mieć kosiarkę na wiele lat. iPrace ogrodowebędzie szybciej z nową kosiarką. Dlatego jestem wdzięczny, że poświęciłeś czas, aby pomóc mi w podjęciu decyzji.

#22Jesteś najlepsza! Dziękujemy za informacje dotyczące nowych procedur dotyczących [niezależnie od tego, w czym te informacje pomogły].

#23Ten nowy sposób robienia [co*kolwiek nowego w twoim biurze] jest dużym kłopotem. Dziękuję za szczegółowe informacje o tym, jak wykonać każdy krok. Doceniam dodatkową pomoc.

#24Informacje, które podałeś, były wyjątkowo pomocne. Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na złożenie tego razem i uniemożliwienie mi nauczenia się poprawnej drogi na własnej skórze. Zapiszę to na przyszłość.

#25Dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienia i wskazówki. Zaczniemy od tego, co już zrobiłeś dla nowych dokumentów szkoleniowych. Zaoszczędziłeś nam znaczną ilość czasu!

#26Dziękujemy za przesłanie e-mailem dodatkowego szkolenia dotyczącego typu osobowości. Poczytam, co to znaczy byćomniwert lub ambiwertykprzed treningiem w przyszłym tygodniu. Doceniam również osobistą historię, którą podzieliłeś.

#27Z niecierpliwością czekam na Twoje wskazówki dotyczące wyjścia z długów! Jesteś doskonałym nauczycielem i cenię rekomendacje Twojej strony internetowej.

#28Dziękujemy za obszerne porady dotyczące oszczędzania i inwestowania większej ilości pieniędzy. Chcę wykorzystać wszystko, co mogę, a szczegółowe informacje pomogą mi zacząć.

#29Dziękuję za dostarczenie potrzebnych informacji. Dużo się teraz uczę o [temat]. Możemy przeanalizować to bardziej szczegółowo, gdy następnym razem pójdziemy razem.

#30Kiedy zwracałeś się do [podmiotu] za pomocą [Imię], podane przez ciebie informacje były przydatne. Doceniam to, że poświęciłeś czas na sporządzenie listy książek, abym mógł dowiedzieć się więcej.

#31Dziękuję za informację oleki przeciw nudnościom na chorobę morską. Chcę być przygotowany na mój pierwszy rejs, ponieważ jako dziecko walczyłem z chorobą lokomocyjną w samochodzie.

Dziękuję za informacje Przykłady

Oto kilka przykładów odpowiedzi, których możesz chcieć użyć, gdy ktoś przekazuje Ci informacje, zwykle za pośrednictwem poczty elektronicznej.

#32Informacje, które przesłałeś, były dla mnie przydatne. Dziękujemy za poświęcenie czasu na jej zorganizowanie. Zapiszemy to w naszych aktach.

#33 Dziękuję za szybkie przekazanie informacji. W tym tygodniu zaczniemy kontaktować się z Twoimi referencjami. W sprawie stanowiska skontaktujemy się z Tobą w przyszłym tygodniu.

#34 Dziękujemy za ponowne podanie informacji. Przepraszamy za niedogodności związane z ponowną prośbą. Jesteśmy wdzięczni za zrozumienie.

#35Dziękujemy za szczegółowe informacje. Jednakże, chociaż obecnie nie prowadzimy rekrutacji, wyślemy Ci wiadomość e-mail, gdy stanowisko stanie się dostępne.

#36Dziękujemy za przesłanie CV i danych kontaktowych. Chociaż obecnie nie prowadzimy rekrutacji, poinformujemy Cię e-mailem, jeśli zwolni się stanowisko.

#37Doceniamy informacje, które przesłałeś e-mailem po rozmowie kwalifikacyjnej na [nazwa stanowiska lub nazwa stanowiska]. W przyszłym tygodniu przeanalizujemy wszystkich kandydatów i skontaktujemy się z Tobą do końca przyszłego tygodnia.

#38Doceniamy informacje, które przesłałeś po rozmowie kwalifikacyjnej [nazwa stanowiska lub nazwa stanowiska]. Jutro przejrzymy wszystkich kandydatów i skontaktujemy się z Tobą pod koniec tygodnia.

#39Dziękuję za informację otanie pomysły na randkę. Wkrótce zaplanuję zabawną, tanią randkę z Violet.

#40Dziękuję za informację. Skompiluję Twoje odpowiedzi z odpowiedziami otrzymanymi od innych, aby ukończyć moje zadanie szkolne. Bardzo się cieszę, że moi rodzice kazali mi się z tobą skontaktować i doceniam twoją pomoc.

#41Dziękuję za dostarczenie doskonałych informacji ntdobry początek rozmowy. Cieszę się, że moi rodzice zasugerowali, żebym się z tobą skontaktował. Nie mogę się doczekać, aby wypróbować je na konwencji w przyszłym tygodniu.

#42Masz moją wdzięczność za szybką odpowiedź z twoimi informacjami. Jestem wdzięczny za uprzejmość. Zaktualizowałem Twoje dane w systemie.

#43Doceniam, jak szybko odpowiedziałeś ze swoimi informacjami. Poprawiłem wykresy raportu i wysłałem nową wersję e-mailem do szefa.

#44Doceniam to, jak szybko wróciłeś do mnie ze swoimi odpowiedziami. Zaktualizowałem wykresy i wysłałem zaktualizowane raporty e-mailem do szefa.

#45Dziękujemy za oddanie głosu na wybór restauracji nalunch zespołowy z szefem. Nie mogę się doczekać lunchu i jestem wdzięczny za wkład.

#46Dziękujemy za podanie szczegółowych informacji. Wkrótce to sprawdzę i dam Ci znać, jeśli będziemy mieć jeszcze jakieś pytania.

Powiązane posty:

  • Dziękujemy za odpowiedź Przykłady wiadomości e-mail
  • Dziękujemy za przykłady opinii

Heidi Bender

Strona internetowa |+ posty

Heidi pisze podziękowania od ponad 30 lat i jest autorkąNowoczesny przewodnik po pisaniu notatek z podziękowaniami.Jej celem jest pomaganie ludziompisać lepsze podziękowaniapodając wskazówki i przykłady.

Podziel się na TwitterzeUdostępnij na FacebookuUdostępnij na PintereścieUdostępnij na LinkedInie
46 Dziękujemy za informacje Przykłady e-maili (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Tish Haag

Last Updated:

Views: 5679

Rating: 4.7 / 5 (67 voted)

Reviews: 82% of readers found this page helpful

Author information

Name: Tish Haag

Birthday: 1999-11-18

Address: 30256 Tara Expressway, Kutchburgh, VT 92892-0078

Phone: +4215847628708

Job: Internal Consulting Engineer

Hobby: Roller skating, Roller skating, Kayaking, Flying, Graffiti, Ghost hunting, scrapbook

Introduction: My name is Tish Haag, I am a excited, delightful, curious, beautiful, agreeable, enchanting, fancy person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.