50 Dziękuję za powitanie mnie w wiadomościach rodzinnych (2023)

Oto lista 50 wiadomości „dziękuję za przyjęcie mnie do swojej rodziny”, aby pokazać swojej nowo odkrytej rodzinie, jak bardzo ją kochasz.

# 1 Zaszczyciłeś mnie swoim ciepłem, śmiechem i miłością. Przyjęliście mnie w swoim domu uściskami, bez których nigdy nie będę mógł żyć. Bycie w twojej rodzinie dało mi jasność co do sensu życia. Tym znaczeniem jest rodzina. Dziękuję za przyjęcie mnie do swojego.

# 2 Dla mnie dom to miejsce, w którym czujesz się komfortowo i bezpiecznie, gdzie czujesz, że możesz być sobą. Tak właśnie czuję się przy tobie. Dziękuję za przyjęcie mnie do swojej rodziny. Nie mogę się doczekać spędzenia z tobą czasu i poznania cię lepiej!

# 3 Jestem podekscytowany, że mogę teraz oficjalnie być częścią twojej rodziny! Bóg pobłogosławił mnie bezcennym darem w tobie. Nie mogę się doczekać, aby być dla siebie nawzajem na wzlotach i upadkach życia.

# 4 Mówią, że nie ma jak w domu. Mówię, że nie ma takiego miejscatwójdom. Jesteście rodziną, o której zawsze marzyłem. Dziękuję za uczynienie mnie jedną z waszych. Czekam na dobre czasy przed nami!

# 5 Nigdy nie mogę ci wystarczająco podziękować za to, że poczułem się tak mile widziany i zostałem moją nową rodziną. Po twoim pierwszym uścisku wiedziałem, że jestem w domu. Nie mogę się doczekać wspólnych niezapomnianych wspomnień!

# 6 Odkąd cię poznałem, zrozumiałem, że w rodzinie nie chodzi o krew. Chodzi o to, gdzie należysz. Czuję, że należę do ciebie. Czuję się, jakbyśmy znali się całe życie. To niesamowite uczucie i dziękuję ci z całego serca.

# 7 To było tak wzruszające widzieć, jak entuzjastycznie powitałeś mnie w swojej rodzinie. Nigdy nie czułem się bardziej potrzebny i doceniony. Dziękuję, że uczyniłeś mnie jednym ze swoich.

# 8 Nigdy nie spodziewałem się, że znajdę drugą rodzinę w życiu, a jednak. Czuję się tak blisko i komfortowo wokół ciebie. Dziękuję, że otworzyliście przede mną swoje serca. Z pewnością otworzyłem przed tobą moje.

# 9 Z tego, co słyszę, rzadko zdarza się, aby twoi teściowie zastępowali twoją rodzinę biologiczną. Ale masz. Dziękuję za przyjęcie mnie z otwartymi ramionami i wplecenie mnie w kochającą tkankę waszej rodziny. To wyjątkowe miejsce!

# 10 Na początku byłem trochę nieśmiały, ale tak szybko sprawiłeś, że poczułem się jak w domu. Dziękuję, że pomogłeś mi się zrelaksować i poczuć się komfortowo. Bardzo Cię kocham i doceniam. Nie mogę się doczekać, kiedy znów cię zobaczę.

# 11 Rodzina jest kręgosłupem naszego życia i czuję się o wiele silniejszy, znajdując ją w tobie. Dziękuję za przyjęcie mnie do swojego domu.

# 12 Jestem całkowicie przytłoczony twoim ciepłym przyjęciem mnie do twojej rodziny z tak otwartymi ramionami. Jest dla mnie całym światem.

# 13 Od dnia, w którym mnie pierwszy raz spotkałeś, nigdy nie traktowałeś mnie niczym innym, jak tylko miłością i ciepłem. Jestem tak błogosławiony i dziękuję za przyjęcie mnie do swojej rodziny.

# 14 Ci, którzy zawsze mają cię za plecami, bez względu na to, co naprawdę są twoją rodziną, więc dziękuję, że stałeś się moim. Czuję się mile widziany i kochany w twoim domu.

# 15 Dziękuję bardzo za włączenie mnie do swojej rodziny. Wszyscy macie specjalne miejsce w moim sercu i daliście mi jedne z najszczęśliwszych wspomnień w moim życiu. Jestem na zawsze wdzięczny.

# 16 Dziękuję, że uczyniłeś mnie częścią swoich rodzinnych historii. Zawsze lubiłem ich słuchać, a teraz też tam jestem. Robi mi się ciepło na sercu na samą myśl o tym. To wiele dla mnie znaczy!

# 17 Proszę, wiedz, że twoje wsparcie, troska i miłość do mnie są w pełni odwzajemnione. Dziękuję, że stałeś się moją rodziną i zaakceptowałeś mnie jako swoją.

# 18 Życie może prowadzić nas różnymi ścieżkami, ale zawsze zaczynamy i kończymy na rodzinie. Dziękuję za tak ciepłe przyjęcie mnie w swoim.

# 19 Nigdy nie mogę ci wystarczająco podziękować za otwarcie dla mnie serc i przyjęcie mnie do swojej rodziny. Mam szczęście, że otaczają mnie najwspanialsi ludzie.

# 20 Ilekroć odwiedzam, czuję się naprawdę kochany i doceniany. Sprawiłeś, że twój dom stał się moim domem i jestem wdzięczna za to, że stałam się częścią twojej rodziny.

# 21 Wiedząc, jak bardzo cenisz rodzinę, nie mogę nie czuć się zaszczycony, że zostałem włączony do twojej. Jesteście niezwykłymi ludźmi i dziękuję wam z całego serca.

# 22 Każdy ma rodzinę od urodzenia i zwykle jest to jedyna, której potrzebujemy. Tym bardziej jestem wdzięczna, że ​​zostałam Waszą rodziną z wyboru. Jestem całkowicie przytłoczona tym, jak ciepło przyjęliście mnie w swoim życiu.

# 23 Życie dotyczy rodziny i jestem ci bardzo wdzięczny za przyjęcie mnie do siebie. Nigdy nie będę w stanie odwdzięczyć się za twoją dobroć, ale spróbuję! Zawsze będę cię kochał.

# 24 Tam, gdzie jest rodzina, jest miłość. Wiem, że to prawda, ponieważ czuję od ciebie tyle miłości. Nie mogę wyrazić, jak bardzo jestem zachwycony, że mogę stać się częścią twojej rodziny. Jestem bardziej wdzięczny niż słowa mogą to wyrazić!

# 25 Dziękuję za przyjęcie mnie jako część swojej rodziny. Tylko w rodzinie znajdujemy pewność siebie i wsparcie, których potrzebujemy w życiu, i zdecydowanie mogę powiedzieć, że znalazłem to w tobie.

# 26 Nie potrafię wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczny za ciepłe powitanie w twojej rodzinie. Nadal mam łzy w oczach, gdy pomyślę o tym, jakimi fantastycznymi ludźmi jesteście. Bardzo dziękuję!

# 27 Więź rodzinna jest najsilniejszą więzią w naszym życiu i czuję się zaszczycony nie do opisania, ponieważ rozszerzyłeś ją na mnie. Dziękuję za uczynienie mnie częścią swojej rodziny.

# 28 Pokochałem twoją rodzinę z zewnątrz, a teraz jestem dwa razy bardziej wdzięczny za powitanie w środku! Dziękuję za ten zaszczyt. Czuję się naprawdę błogosławiony.

# 29 Rodzina jest święta i wiem, że nie jest łatwo zaakceptować w niej inną osobę. Mimo to sprawiasz, że czuję się niesamowicie mile widziany i nie mogę ci wystarczająco podziękować. To znaczy świat.

# 30 Dziękuję za znalezienie dla mnie miejsca w twoim domu. Tak wiele znaczy być włączonym do twojej rodziny i nazywać cię moją. Nigdy nie mogę ci wystarczająco podziękować.

# 31 Rodzina to ludzie, dla których chcesz być jak najlepszy, ale kochają cię tak samo w najgorszym momencie. Dziękuję za ogromne wsparcie, które mi okazałeś. Jestem podekscytowany, aby stać się częścią twojej rodziny.

# 32 Jestem tak poruszony ciepłem, z jakim powitałeś mnie w swojej rodzinie. Zawsze byłeś hojny w wyrażaniu swojej miłości, a ja mogę ci się odwdzięczyć tylko całkowicie odwzajemniając to uczucie. Bardzo dziękuję.

# 33 Byłem tak przyzwyczajony do myślenia o tobie jako o mojej rodzinie, że prawie nic się nie zmieniło, kiedy faktycznie stałem się jej częścią. Mimo to dziękuję Ci na zawsze za otworzenie przede mną swojego domu i serca. To znaczy świat.

# 34 Dla mnie bycie częścią twojej rodziny oznacza wejście w bardzo bliski krąg opieki, miłości i wsparcia. Dziękuję za najcieplejsze powitanie, jakie mogłem sobie wymarzyć. Byłem i jestem głęboko wzruszony.

# 35 Rodziny buduje się dzięki miłości, a ty obsypywałeś mnie swoim. Dziękuję bardzo za przyjęcie mnie do swojej rodziny. Zawsze będziesz miał moje głębokie uznanie.

# 36 Jestem zdumiony całą uwagą, jaką otrzymuję od ciebie. Jesteście niesamowicie serdecznymi, przyjaznymi ludźmi i jestem bardzo podekscytowana, że ​​zaakceptowaliście mnie jako część swojej rodziny. Dziękuję.

#37 Dziękuję za wszystkie świąteczne obiady, beztroski śmiech i wiele wyjątkowych wspomnień. Kocham was wszystkich i dziękuję za przyjęcie mnie do swojej rodziny z tak otwartymi ramionami.

# 38 Teraz, kiedy tak serdecznie powitałeś mnie w swojej rodzinie, mam nadzieję, że będę bardziej obecny w twoim życiu i przyniosę ci tyle radości, ile tylko mogę. Dziękuję, czuję się naprawdę błogosławiona.

# 39 Wiem, jak bardzo jesteś oddany rodzinie i dziękuję ci za przyjęcie mnie do siebie. Nie potrafię opisać słowami mojej wdzięczności, ale sprawię, że poczujesz ją każdego dnia.

# 40 Bycie w pobliżu wydobywa ze mnie to, co najlepsze, i właśnie po to są rodziny. Dziękuję, że otworzyliście przede mną swoje serca i przyjęliście mnie jako swoją.

Najsłynniejsze cytaty, które należy dołączyć do wiadomości z podziękowaniami za powitanie w rodzinie

„Więź, która łączy waszą prawdziwą rodzinę, nie jest więzią krwi, ale szacunkiem i radością w życiu innych”.
Richarda Bacha

„Rodzina nie jest czymś ważnym. To wszystko.
Michaela J. Foxa

„Rodzina jest jednym z arcydzieł natury”.
George'a Santayany

„Dziękuję, że jesteś odpowiedzią na modlitwę, o którą nie zdawałem sobie sprawy, o którą prosiłem”.
Marisy Donnelly

„Kiedy opadnie cały kurz i znikną tłumy, liczy się wiara, rodzina i przyjaciele”.
Barbary Busz

„Czym słońce jest dla kwiatów, a przypływy są dla morza, nigdzie nie jest tak ważne, jak dla mnie jesteś w moim życiu”.
C. Gwiezdny

„Rodzina jest pierwszą istotną komórką ludzkiego społeczeństwa”.
Papież Jan XXIII

„Rodzina i przyjaciele to ukryte skarby, szukaj ich i ciesz się ich bogactwem”.
Wandy Hope Carter

„Najważniejszą rzeczą na świecie jest rodzina i miłość”.
Jana Drewnianego

„Szczęśliwa rodzina to tylko wcześniejsze niebo”.
George’a Bernarda Shawa

Poświęć chwilę, aby przypiąć ten post do Pinteresta.

50 Dziękuję za powitanie mnie w wiadomościach rodzinnych (1)

Biografia autora
Keith Miller ma ponad 25-letnie doświadczenie jako CEO i seryjny przedsiębiorca. Jako przedsiębiorca założył kilka wielomilionowych firm. Jako pisarz, praca Keitha została wspomniana w CIO Magazine, Workable, BizTech i The Charlotte Observer. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące treści tego posta na blogu, proszęwyślij wiadomość tutaj naszemu zespołowi redagującemu treść.

---

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Gov. Deandrea McKenzie

Last Updated: 18/10/2023

Views: 5531

Rating: 4.6 / 5 (66 voted)

Reviews: 89% of readers found this page helpful

Author information

Name: Gov. Deandrea McKenzie

Birthday: 2001-01-17

Address: Suite 769 2454 Marsha Coves, Debbieton, MS 95002

Phone: +813077629322

Job: Real-Estate Executive

Hobby: Archery, Metal detecting, Kitesurfing, Genealogy, Kitesurfing, Calligraphy, Roller skating

Introduction: My name is Gov. Deandrea McKenzie, I am a spotless, clean, glamorous, sparkling, adventurous, nice, brainy person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.