50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (2023)

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (1)

Święto Dziękczynienia to nadszedł czas, aby okazać wdzięczność.Niezależnie od tego, czy spędzasz wakacje, dziękując rodzinie, przyjaciołom, współpracownikom, a nawet siebie, nie zapomnij również okazywać wdzięczności Panu.ChwilaŚwiętowanie Święta Dziękczynienia, dla wielu, koncentruje się na delektowaniu się pysznym obiadem na Święto Dziękczynienia (i oczywiście pysznym deserowi) poświęć trochę czasu, aby podziękować swoim bliskim i Panu za całe dobro, które nadeszło.Dla rodzin religijnych i wiary chrześcijańskiej może to nastąpić w formie czytaniaWersety biblijne Święta Dziękczynienialub mówienieModlitwa na Święto DziękczynieniaPrzed posiłkiem, aby utrzymać wszystkich w przemyślanym i łaskawy sposób myślenia.

W ciągu ostatniego roku było wiele chwil walki i walk, więc bardzo ważne jest, aby pamiętać, że w życiu jest tak wiele wdzięcznych.Być może możesz podziękować za zdrowie, dom, a nawet małe chwile szczęścia, takie jak spotkanie z rodziną podczas ciepłego posiłku w Święto Dziękczynienia.I czy jesteś po prostu wdzięcznyWieczna miłość BogaAlbo chcesz podziękować za wiele błogosławieństw, które Pan obdarzył wam w 2022 roku, czytającwdzięczne Pismo ŚwiętePrzypomniesz, jak właściwie wyrazić swoją wdzięczność w Święto Święta Dziękczynienia.

Szukasz więcej inspiracji na Święto Dziękczynienia do czytania i udostępniania?Sprawdź jePsalmy Święta DziękczynieniaIWiersze na Święto Dziękczynieniana sezon.

Psalm 95: 2-3

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (2)

„Chodźmy przed Nim z podziękowaniem! Krzyczmy dla Niego pieśni radości! Pan jest wielkim Bogiem, wielkim królem nad wszystkimi innymi bogami”.

Dobre wieści:Pokażcie wdzięczność Panu w każdej części życia, pod każdym względem, jaki możesz - a zwłaszcza w dniu jak Święto Dziękczynienia, w którym przed tobą ustanowione twoje obfite błogosławieństwa.

2 Koryntian 9:15

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (3)

„Dzięki Bogu za jego dar, którego słowa nie mogą opisać!”

Dobre wieści:Bóg dał ci wielki dar życia, więc znajdź sposoby, aby Mu podziękować.Możesz to zrobić poprzez małe gesty przez cały dzień, a także recytując wdzięczne wersety na Święto Dziękczynienia.

Jonasz 2: 9

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (4)

„Ale ja ofiaruję wam ofiarę głosem podziękowania. To, co obiecałem, zapłacę. Wyzwanie należy do Pana!”

Dobre wieści:Nawet gdy wydaje się, że wszelka nadzieja jest utracona, jeśli ufasz Bożnej miłości i zachowujesz wiarę w Niego, będzie tam, aby zaoferować zbawienie.

Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej

2 Koryntian 9: 7

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (5)

„Każdy powinien dawać wszystko, co zdecydowali w swoim sercu. Nie powinni obawiać się z wahaniem ani z powodu presji. Bóg kocha wesołego dawcy”.

Dobre wieści:Nie oddawaj, ponieważ czujesz się zobowiązany, oddaj swoją społeczność, rodzinę i przyjaciół, ponieważ przynosi ci to radość - i nie czujesz się presji, aby dać więcej, niż możesz sobie pozwolić.

Kolosan 4: 2

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (6)

„Módlcie się i strzegajcie modlitwy Święto Dziękczynienia”.

Dobre wieści:W razie wątpliwości módlcie się.Kiedy wszystko idzie dobrze, módl się.Modlitwa może cię przetrwać w każdej chwili w życiu i możesz być wdzięczny, wiedząc, że Bóg słucha.

Hebrajczyków 12:28

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (7)

„Dlatego, ponieważ otrzymujemy królestwo, którego nie można wstrząsnąć, nadal wyrażajmy naszą wdzięczność. Z tą wdzięcznością służymy w sposób przyjemny Bogu z szacunkiem i podziwem”.

Dobre wieści:Bóg daje ci tyle.W zamian możesz dać mu wdzięczność, a także żyć zgodnie z jego słowem.

Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej

Łukasza 6:38

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (8)

„Daj, a zostanie ci przekazane. Dobra część - opakowana, mocno wstrząśnięta i przepełniona - wpadnie na twoje kolana. Podana część określi część, którą otrzymujesz w zamian.”

Dobre wieści:Nie powinieneś dawać tylko dlatego, że oczekujesz rzeczy w zamian, ale Bóg ma sposób na wynagrodzenie swoich wyznawców.

2 Koryntian 4:15

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (9)

„Wszystkie te rzeczy są dla waszej korzyści. W miarę wzrostu łaski, aby przynieść korzyści coraz więcej ludzi, zwiększenie wdzięczności, co skutkuje chwałą Boga”.

Dobre wieści:Im więcej dajesz, tym więcej dostajesz, tym więcej dobro jest emanowane na świat, tym szczęśliwszy jest Bóg.To świetny cykl.

Jakub 1:17

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (10)

„Każdy dobry dar, każdy idealny dar, pochodzi z góry. Te prezenty schodzą od Ojca, Stwórcy Niebiańskich Światła, w którego charakterze nie ma żadnych zmian”.

Dobre wieści:Spójrz na wszystkie dary, które Bóg ci dał.Bądź dla nich wdzięczny w Święto Dziękczynienia, a także co drugi dzień.

Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej

Psalm 50:14

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (11)

„Oferuj Bogu ofiarę Święta Dziękczynienia! Wypełnij obietnice, które złożyliście na najwyższym poziomie!”

Dobre wieści:Kiedy wysyłasz podziękowania do niebios, Bóg wie, że podążasz za jego ścieżką.

Efezjan 5:20

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (12)

„Zawsze podziękuj Bogu Ojcu za wszystko w imieniu naszego Pana Jezusa Chrystusa”.

Dobre wieści:Bóg zasługuje na twoje Święto Dziękczynienia za wszystko, co dla ciebie zrobił.

Psalm 50:23

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (13)

„Ten, kto oferuje poświęcenie Święta Dziękczynienia, jest tym, który mnie honoruje. I to dla tego, który przedstawia właściwą ścieżkę, że okaże boskie zbawienie”.

Dobre wieści:Nie myśl, że twoja wdzięczność upada na głuchych uszach - zwraca uwagę na twoją wdzięczność.Tak wie, że zostajesz w jego świetle.

Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej

Rzymian 8:28

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (14)

„Wiemy, że Bóg wspólnie pracuje razem na dobre dla tych, którzy kochają Boga, dla tych, którzy są powołani zgodnie z Jego celem”.

Dobre wieści:Bóg wezwał cię do pracy w swoim celu, a jednym wielkim sposobem, w jaki możesz to zrobić, jest dawanie innym i bycie wdzięcznym za to, co masz w Święto Dziękczynienia i przez cały rok.

Psalm 107: 1

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (15)

„Dziękujemy Panu, ponieważ jest dobry, ponieważ jego wierna miłość trwa wiecznie!”

Dobre wieści:To Święto Dziękczynienia, nie zapomnij podziękować Panu za wszystko, co ci dał.

Kolosan 3:15

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (16)

„Pokój Chrystusa musi kontrolować wasze serca - pokój, do którego zostałeś powołany w jednym ciele.I bądźcie wdzięczni. ”

Dobre wieści: Bądź w pokoju ze swoim życiem i trudnościami, z którymi możesz się zmierzyć w tym momencie, ponieważ Pan nigdy nie umieści czegoś na twojej drodze, z którymi nie możesz sobie poradzić.

Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej

Psalm 95: 1-3

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (17)

„Chodź, zaśpiewmy głośno do Pana!Podnieś radosny krzyk do skały naszego zbawienia!Chodźmy przed nim z podziękowaniami!Krzyczmy dla niego piosenki radości!Pan jest wielkim Bogiem, wielkim królem nad wszystkimi innymi bogami. ”

Dobre wieści: Bóg jest zawsze dobry.Cały czas Bóg jest dobry.

Psalm 28: 7

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (18)

„Pan jest moją siłą i moją tarczą. Moje serce ufa Mu. Pomogło mi, moje serce cieszyło się i dziękuję Mu moją piosenką”.

Dobre wieści: Zawsze ufaj Panu, bo wie, czego potrzebujesz w swoim życiu, teraz i na zawsze.

Psalm 9: 1

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (19)

„Będę wam podziękowania, Panie, całym sercem;Porozmawiam o wszystkich twoich wspaniałych działaniach ”.

Dobre wieści:Pokaż, jak jesteście wdzięczni Bogu całym swoim umysłem, ciałem i duchem.Ufamy Mu całymi naszymi sercami, więc powinniśmy podziękować mu również z całymi naszymi istotami.

Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej

1 Koryntian 1: 4-5

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (20)

„Zawsze dziękuję mojemu Bogu za was, z powodu Bożej łaski, która została wam przekazana w Chrystusie Jezusie.Oznacza to, że zostałeś bogaty we wszystko: w całej komunikacji i wszelkiej wiedzy ”.

Dobre wieści:Bądź wdzięczny Bogu za swoją rodzinę, przyjaciół i bliskich.Napełnia nas wszystkich swoją łaską i rozpala nas swoimi mądrymi słowami poprzez modlitwę i Biblię.

Psalm 107: 8-9

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (21)

„Niech podziękują Panu za jego wierną miłość i jego cudowne dzieła dla wszystkich ludzi, ponieważ Bóg zadowolił tego, który był spieczony pragnieniem, a on napełnił głodnych dobrymi rzeczami!”

Dobre wieści:Bóg jest tutaj, aby zaspokoić każdą naszą duchową i podstawową potrzebę, a on zaspokaja nasze tęskne dusze w najbardziej troskliwy, kochający sposób.Nie pozostawi nas utkniętymi.

50 najlepszych wersetów i modlitw biblijnych Święta Dziękczynienia (22)

Ysolt Usigan

Ysolt Usigan jest pisarzem i redaktorem stylu życia z ponad 15 -letnim doświadczeniem w mediach cyfrowych.Stworzyła treści godne akcji dla wydawcówKształtWCzego oczekiwaćWMAM CAFEWDZISIAJWWiadomości CBSWHuffpostWZderzenieWZdrowieWZapytaj mężczyzn, INajlepsze prezenty.Pracująca mama, jej wiedza redakcyjna w rodzicielstwie, zakupach i domu, jest zakorzeniona w jej codziennym życiu.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Allyn Kozey

Last Updated: 30/07/2023

Views: 5922

Rating: 4.2 / 5 (43 voted)

Reviews: 82% of readers found this page helpful

Author information

Name: Allyn Kozey

Birthday: 1993-12-21

Address: Suite 454 40343 Larson Union, Port Melia, TX 16164

Phone: +2456904400762

Job: Investor Administrator

Hobby: Sketching, Puzzles, Pet, Mountaineering, Skydiving, Dowsing, Sports

Introduction: My name is Allyn Kozey, I am a outstanding, colorful, adventurous, encouraging, zealous, tender, helpful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.