75 wyjątkowych wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół - Życzenia na Święto Dziękczynienia - LittleNivi.Com (2023)

Wiadomości z okazji Święta Dziękczynienia dla przyjaciół:Zwykle nie mówimy naszym przyjaciołom, jak się czujemy, ponieważ uważamy to za coś oczywistego. Ale już nie. Czasami jest też piłka nożna. Wszystkie te rzeczy są tym, o czym myśli większość rodzin, kiedy myślą o Święcie Dziękczynienia. Jednak dla niektórych osób równie ważne może być wysłanie serdecznych świątecznych życzeń do przyjaciół. Ale może być tak samo trudno wiedzieć, co powiedzieć, jak ugotować indyka.

75 wyjątkowych wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół - Życzenia na Święto Dziękczynienia - LittleNivi.Com (1)

Zebraliśmy najpiękniejsze i najserdeczniejsze „Wiadomości z okazji Święta Dziękczynienia dla Przyjaciół” i „Życzenia z okazji Święta Dziękczynienia dla Przyjaciół”, które pomogą Ci pokazać znajomym, jak bardzo jesteś wdzięczny za ich obecność w swoim życiu. Kiedy indyk jest nadziewany, tłuczone ziemniaki gotują się na parze, a ciasto dyniowe jest ułożone w stos, wiesz, że nadszedł czas na dzień z rodziną, jedzeniem, przyjaciółmi i zabawą. Ale najlepsze w Święcie Dziękczynienia jest to, że skłania nas do myślenia o tym, jakie mamy szczęście i daje nam szansę podzielenia się uczuciami z ludźmi, dla których warto żyć. Skorzystaj z tych wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół, aby te wyjątkowe osoby w twoim życiu wiedziały, ile dla ciebie znaczą.

Najlepsze wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół

75 wyjątkowych wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół - Życzenia na Święto Dziękczynienia - LittleNivi.Com (2)

1.Kontynuuj rozwój, abyś mógł rozwijać się przez całe życie. Modlę się, abyście nigdy nie doświadczali innych emocji niż miłość, które powodowałyby uronienie łzy. Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia, mój niesamowity przyjacielu!

75 wyjątkowych wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół - Życzenia na Święto Dziękczynienia - LittleNivi.Com (3)

2.Chcę skorzystać z okazji i życzyć mojemu dobremu przyjacielowi szczęśliwego Święta Dziękczynienia. Życzę Tobie i Twoim bliskim tylko śmiechu i niekończącej się radości czerpanej z posiłku i wzajemnego towarzystwa.

75 wyjątkowych wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół - Życzenia na Święto Dziękczynienia - LittleNivi.Com (4)

3.Jestem wdzięczna za każdy rok, który spędziliśmy jako przyjaciele. Modlę się, aby te chwile pozostały z Wami na zawsze.

75 wyjątkowych wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół - Życzenia na Święto Dziękczynienia - LittleNivi.Com (5)

4.Dzisiaj jestem naprawdę wdzięczny za wszystkich przyjaciół, których mam, w tym za Ciebie! Szczęśliwego Święta Dziękczynienia, przyjacielu.

75 wyjątkowych wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół - Życzenia na Święto Dziękczynienia - LittleNivi.Com (6)

5.Nie ma nic na tym świecie, co wydaje mi się bardziej niesamowite niż połączenie, które dzielimy ze sobą. Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia, mój najbliższy przyjacielu!

75 wyjątkowych wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół - Życzenia na Święto Dziękczynienia - LittleNivi.Com (7)

6.Mam nadzieję, że w to Święto Dziękczynienia i zawsze będziesz błogosławiony szczęściem, obfitością ciasta i nieskażoną wesołością. Najlepsze życzenia na Święto Dziękczynienia!

Najlepsze cytaty i wiadomości na Święto Dziękczynienia dla rodziny przyjaciół

75 wyjątkowych wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół - Życzenia na Święto Dziękczynienia - LittleNivi.Com (8)

7.Przebywanie w towarzystwie życzliwych i życzliwych osób, takich jak wy, jest niewątpliwie najpiękniejszym błogosławieństwem, jakie życie ma do zaoferowania. Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia, mój drogi przyjacielu!

75 wyjątkowych wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół - Życzenia na Święto Dziękczynienia - LittleNivi.Com (9)

8.Mówią, że kiedy odkryjesz, że masz wszystko w swoim życiu, będzie tak dlatego, że kochałeś wszystko, co masz. Jestem wdzięczny, że mam cię w moim życiu.

75 wyjątkowych wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół - Życzenia na Święto Dziękczynienia - LittleNivi.Com (10)

9.Mówi się, że serce zawsze znajdzie drogę do domu, aby być z rodziną w Święto Dziękczynienia. Jestem wdzięczny za to, że mając ciebie jako przyjaciela, czuję się tak, jakbym nigdy nie był bardzo daleko od domu. Życzymy szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

75 wyjątkowych wiadomości na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół - Życzenia na Święto Dziękczynienia - LittleNivi.Com (11)

10.Chcę Ci podziękować, mój drogi kolego, za bycie częścią mojego życia. Pokazałeś mi, że Święto Dziękczynienia to coś więcej niż jeden dzień; raczej jest to cały sposób życia. Jestem wdzięczny, że nigdy nie zapominasz zwrócić mi na to uwagi.

11.Najlepszy i bliski przyjaciel to ktoś, komu leży na sercu Twoje dobro i nie kieruje się własnym interesem. Bądź tam ze względu na przyjaźń, a nie w jakimkolwiek innym celu. Najlepsze życzenia wspaniałego Święta Dziękczynienia, mój najwierniejszy przyjacielu!

Szczęśliwe życzenia na Święto Dziękczynienia, obrazy, wiadomości i pozdrowienia do dzielenia się z rodziną i przyjaciółmi

12.Mam nadzieję, że w to Święto Dziękczynienia zbierzesz obfite błogosławieństwo w swoim życiu.

13.Gdybym w Święto Dziękczynienia miał wybrać tylko jedną rzecz, za którą byłbym wdzięczny, byłaby to obfitość dobrych przyjaciół, których mam w życiu. Moim szczerym życzeniem jest, aby Święto Dziękczynienia sprawiło, że będziecie mniej zarozumiali i bardziej doceniali błogosławieństwa w waszym życiu.

14.Mam za wiele powodów do wdzięczności, a jedną z tych rzeczy jest posiadanie przyjaciół takich jak ty, którzy zawsze są gotowi wyrazić, jak bardzo im zależy. W tym dniu dziękczynienia niech Bóg obdarzy Ciebie i Twoją rodzinę swoim błogosławieństwem.

15.Jesteś sobie to winien, drogi kolego, skonsumować do ostatniego kawałka tego indyka. Zdjęcie zrobiłem sam w dziale mrożonek w sklepie. Ciesz się tym. Życzymy szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

16.W Święto Dziękczynienia fizycznie dzieli nas wiele mil; jednak moja miłość, błogosławieństwa i dobre życzenia dotrą do was na czas. Wszyscy nosicie duży ciężar w moim sercu. Mam nadzieję, że wszyscy moi zwariowani przyjaciele będą mieli wspaniałe Święto Dziękczynienia!

17.Drogi przyjacielu, mam nadzieję, że Twoje Święto Dziękczynienia będzie wypełnione chwilami, które są równie satysfakcjonujące jak kawałek placka z dyni.

18.W dniu, w którym obchodzimy Święto Dziękczynienia, miałam inne plany niż napychanie twarzy całym jedzeniem. Na początek pozwól mi wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna, że ​​mam CIEBIE w moim życiu. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia, przyjacielu.

Wiadomości Dziękczynienia, pozdrowienia, cytaty i życzenia

19.Zadzwoń do mnie w dowolnym momencie swojego życia, jeśli czujesz, że czegoś potrzebujesz, a ja będę przy tobie w jednej chwili. Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia, mój wspaniały przyjacielu!

20.Moje szczere podziękowania kieruję do Ciebie, moja najbliższa przyjaciółko, za bycie przy mnie we wszystkich życiowych wzlotach i upadkach i za to, że zawsze jesteś tam, by dzielić się dobrymi chwilami, kiedy nadejdą. Modlę się, aby wasze serca napełniły się radością w ten dzień Święta Dziękczynienia.

21.Bardzo rzadko zdarza się znaleźć kumpla, który jest dokładnie taki sam jak ty pod względem bycia kochającym, współczującym i życzliwym. Modlę się, aby Święto Dziękczynienia przyniosło obfitość szczęścia i błogosławieństw w życiu.

22.Czas spędzony z tobą na dorastaniu jest cennym wspomnieniem, a każdy dzień, który mogę spędzić z tobą, jest darem z nieba. Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia, mój kolego!

23.Modlę się, aby nadchodzące dni były zawsze przerywane aktami wdzięczności i hojności. Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia, mój najbliższy przyjacielu.

24.Masz pomysł; dzień dobry, popołudnie, północ, napchaj się, weź piwo itp. Mam nadzieję, że cokolwiek zaplanowałeś na Święto Dziękczynienia, mój kolego, jest po prostu niesamowite. Mam nadzieję, że miałaś cudowne Święta.

25.Kiedy moje serce bije i wykrzykuje twoje imię, wiesz, że to ja; jest to znak prawdziwej przyjaźni, która nawet przy braku słów iz dużej odległości może pojąć wspomnienie przyjaciela. Najlepsze życzenia na Święto Dziękczynienia!

Znaczące wiadomości z podziękowaniami i cytaty uznania dla przyjaciół

26.Jesteś niezwykle niesamowitym przyjacielem, który wnosi odrobinę nieba do mojego życia. Mam nadzieję, że to Święto Dziękczynienia przyniesie wam dużo szczęścia, śmiechu i innych pozytywnych wibracji.

27.Wszystko, czego naprawdę potrzebujesz na te wakacje, to pyszne wino i wspaniałe towarzystwo. Jestem ci wdzięczny, mój dobry przyjacielu, że przyniosłeś jedno i drugie. Najlepsze życzenia na Święto Dziękczynienia!

28.Bez wątpienia dzisiejszy dzień przywodzi na myśl wszystkie cudowne i zachwycające rzeczy, które są częścią mojego życia. Ty, z drugiej strony, przewyższasz każdą inną osobę w mojej ocenie. Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia, niesamowity przyjacielu!

29.Mówi się, że jeśli będziesz dziękować za przyziemne rzeczy w życiu, zostaniesz pobłogosławiony bardziej znaczącymi błogosławieństwami. Ponieważ jednak jesteś moim najlepszym przyjacielem, mam już wszystko, czego potrzebuję. Najlepsze życzenia na Święto Dziękczynienia!

30.Mój drogi przyjacielu, modlę się, aby każde z największych błogosławieństw życiowych znalazło drogę do twojego życia, zarówno teraz, jak i zawsze. Życzymy szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

31.W życiu jest wiele zwrotów akcji. Mam nadzieję, że nasza przyjaźń będzie zawsze szczera i trwała na zawsze. Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia, mój najdroższy przyjacielu!

Unikalne sposoby, aby powiedzieć szczęśliwe życzenia Dziękczynienia dla przyjaciół słowa wdzięczności

32.Ponad wszystkie inne błogosławieństwa najbardziej cenię sobie naszą przyjaźń. Mam nadzieję, że Święto Dziękczynienia zaspokoi zarówno twoje fizyczne, jak i duchowe potrzeby.

33.W tym dniu wdzięczności niech wszystkie przeszkody, które stanęły na Twojej ścieżce życiowej zostaną usunięte, i abyś miał możliwość doświadczenia ekscytującej i płynnej jazdy, jaką jest życie. Mam nadzieję, że Ty i Twoja rodzina spędzicie cudowne Święto Dziękczynienia!

34.W dniu Święta Dziękczynienia życzę wszystkiego najlepszego w życiu: nadziei, radości, pokoju, dobrego zdrowia, łaski i miłości! Wasza przyjaźń jest dla mnie bez wątpienia bardzo znaczącym błogosławieństwem.

35.Mam nadzieję, że w to Święto Dziękczynienia jesteś otoczony całym pięknem, jakie wszechświat ma do zaoferowania. Mam nadzieję, że masz wspaniały dzień!

36.Były modlitwy, posiłki, śpiewanie, dzielenie się doświadczeniem wspólnego oglądania telewizji i dłubanie w nosie. Za co jeszcze powinniśmy być wdzięczni w Święto Dziękczynienia, czego jeszcze nie mamy? Szczęśliwego Święta Dziękczynienia amigos!

37.Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia, kolego. Nie pozwól, by sposób, w jaki świętowaliśmy ostatni raz, wyleciał ci z głowy. Tym razem przyjemność jest zwielokrotniona. Kocham cię!

38.W ten Dzień Dziękczynienia i przez wiele lat Waszego życia modlę się, abyście zostali pobłogosławieni wszystkim, co jest niezwykle cenne i niezwykłe. Dziękuję Ci za bycie moim przyjacielem. Życzę Ci, aby dzisiejszy dzień był pełen szczęścia i miłości.

Pozdrowienia z okazji Święta Dziękczynienia – co napisać w karcie Dziękczynienia

39.Ponieważ stale otaczają mnie ludzie, na których mi zależy, nigdy nie muszę się martwić, że skończą mi się rzeczy, za które będę wdzięczny w Święto Dziękczynienia, ponieważ zawsze mam przy sobie przyjaciół. Mam nadzieję, że wszyscy moi najbliżsi przyjaciele mają wspaniałe Święto Dziękczynienia!

40.Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia i że jest ono wypełnione mnóstwem pysznego jedzenia! Mam nadzieję, że te wspaniałe wakacje będą dla ciebie, drogi przyjacielu, przypomnieniem w porę o wszystkich rzeczach w twoim życiu, które dają ci prawdziwą radość i szczęście.

41.W ten dzień Święta Dziękczynienia niech zostaniesz obsypany wszystkimi dobrymi rzeczami, których dusza zapragnie w postaci prezentów. Mam nadzieję, że Twoje wiadro życzeń jest stale spełniane. Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia, mój kolego!

42.Mam nadzieję, że Święto Dziękczynienia jest absolutnie oszałamiające i wolne od niebezpieczeństw! Życzę Tobie i Twojej wspaniałej rodzinie miłego wypoczynku i pełnego radości.

43.W dniu, w którym obchodzimy Święto Dziękczynienia, instynkt kazał mi powiedzieć ci, drogi kolego, że kocham cię pod każdym względem.

44.Stopień, w jakim nasza przyjaźń była korzystna dla naszego życia obojga, jest niczym innym jak cudem. Mam nadzieję, że to Święto Dziękczynienia jest wypełnione po brzegi szczęściem, pokojem, miłością i radością dla Ciebie i Twoich bliskich.

Pozdrowienia z okazji Święta Dziękczynienia Co napisać w karcie Dziękczynienia

45.W Święto Dziękczynienia chcę życzyć wszystkim moim bliskim przyjaciołom najsmaczniejszego placka dyniowego, najsmaczniejszego soku żurawinowego i najsmaczniejszego kawałka nogi indyka. Modlę się, aby wasze Święto Dziękczynienia było pobłogosławione obfitością boskiej energii i szczęśliwych chwil.

46.Mam nadzieję, że znajdziesz osobę, która jest autentyczna i współczująca, kogoś, kto uszczęśliwi cię do końca życia. Najlepsze życzenia wspaniałego Święta Dziękczynienia, mój najdroższy przyjacielu!

47.Zawsze jest coś, za co możemy wyrazić wdzięczność; dziś tym czymś jesteś Ty. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia, przyjacielu. Naprawdę jesteś najlepszy.

48.W to Święto Dziękczynienia modlę się, aby Bóg zesłał swoje błogosławieństwa na ciebie i twoją rodzinę, drogi przyjacielu. Zasługujesz na każdą cudowną rzecz, jaką może ci dać to życie.

49.Mam szczerą nadzieję, że spędzicie cudowne Święto Dziękczynienia i że będziecie się w pełni cieszyć.

50.Zdajesz sobie sprawę, że jedyną rolą, jaką chciałbym, abyś odgrywał w moim życiu, jest rola mojego kumpla. Jesteś jedyną osobą, której potrzebuję w tej chwili. Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia, mój drogi kolego, i wiedz, że jesteś bardzo kochany.

51.Nic nie daje więcej szczęścia niż spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi na świątecznym posiłku, a później dobra zabawa ich kosztem. Jesteście gwiazdami rocka i rolkami w moim skądinąd niczym nie wyróżniającym się życiu. Życzę wszystkim moim drogim przyjaciołom szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Szczęśliwa Karta Dziękczynienia Dla Przyjaciół Karty Z Pozdrowieniami Urodzinowymi

52.Nie ma sposobu, abym kiedykolwiek mógł odpowiednio przekazać ci ilość szczęścia i podniecenia, jakie nasza przyjaźń wnosi do mojego życia za pomocą samych słów. Mam nadzieję, że w tym roku spędzisz wyjątkowo wspaniałe Święto Dziękczynienia!

53.Drogi przyjacielu, w tym dniu dziękczynienia modlę się, aby nasza przyjaźń przetrwała tak długo, jak długo będzie trwała moja wdzięczność. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

54.Przesyłam gorące życzenia wspaniałego Święta Dziękczynienia!

55.Kołyszesz moim światem. Jesteś hojny i skromny i dobrze rozumiesz, jak szanować więzi każdego związku. Naprawdę jesteś godnym podziwu przykładem dobrego przyjaciela. Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia! Baw się dobrze i weź udział w świętowaniu!

56.Chociaż uważam cię za moje największe błogosławieństwo, nie oznacza to, że zasłużyłeś sobie na prawo do spożycia indyka, którego przygotowałem. Chcę wyrazić moją wdzięczność za to, że zawsze jesteś przy mnie jako niewypowiedziany system wsparcia. Obyś miał wspaniałe Święto Dziękczynienia, kolego!

57.Chcę, aby twoja rodzina, przyjaciele i dalsza rodzina zostali obsypani niebiańskimi błogosławieństwami i szczęściem. Modlę się, aby wszystkie twoje wysiłki przyniosły ci sukces! Szczęśliwego Święta Dziękczynienia kolego!

58.Kiedy myślę o tobie, wdzięczność wzbiera we mnie jak rzeka. Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia, wypełnione obfitością i błogosławieństwami.

Emocjonalne wiadomości z okazji Święta Dziękczynienia dla przyjaciół i przyjaciół i wszystkich

59.Nie ma większego daru niż towarzystwo dobrego przyjaciela. Chcę ci podziękować za to, że jesteś dla mnie takim dobrym przyjacielem. Najlepsze życzenia na Święto Dziękczynienia!

60.Jeść. Drink. Podziękuj. Jakie inne sprawy mamy dzisiaj do załatwienia? Szczęśliwego Święta Dziękczynienia, przyjacielu.

61.Wasza nieograniczona miłość, rozsądne rady i niezachwiane wsparcie przyczyniły się do tego, że moje życie przybrało formę bliższą ideału niż kiedykolwiek wcześniej. Pragnę Wam z całego serca podziękować i życzyć obfitości radości w to Święto Dziękczynienia.

62.Do mojego bliskiego przyjaciela: nie obchodzi mnie, czy jesteś Amerykaninem, czy nie; to święto jest dla mnie zawsze dobrym pretekstem, aby powiedzieć Ci, ile to dla mnie znaczy, że jesteś w moim życiu. Życzymy szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

63.Mój drogi przyjacielu, nadszedł moment, aby zdjąć te workowate dżinsy. Pozdrowienia z okazji Święta Dziękczynienia, które zapewni mnóstwo okazji do napchania buzi pysznym jedzeniem!

64.Gdybym miał wybrać jedną rzecz, która reprezentuje moją wdzięczność w świecie fizycznym, byliby to moi wspaniali i niezawodni przyjaciele. W ten dzień Dziękczynienia przesyłam wam obfitość miłości i mnóstwo błogosławieństw.

65.W to Święto Dziękczynienia niech błogosławieństwa tego sezonu przyniosą ci tyle szczęścia, ile zdołasz udźwignąć, przyjacielu.

66.Pamiętaj, przyjacielu, jak ważny jesteś dla mnie w listopadzie. Życzymy Tobie i Twojej rodzinie szczęśliwego i błogosławionego Święta Dziękczynienia.

67.Błogosławiony. Otrzymasz wiele okazji do śmiechu do łez. Doskonała kuchnia. Przyjemne towarzystwo. Dużo, dużo ciasta. błogość, która przenika każdy zakątek twojej istoty. Podsumowując wszystko, mój przyjacielu, to są rzeczy, na które mam dla ciebie nadzieję. Życzymy szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

68.Święto Dziękczynienia to chwila, aby zatrzymać się i policzyć wszystkie nasze liczne błogosławieństwa. Wartość waszej przyjaźni jest nie do przecenienia. Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia.

Jestem wdzięczny za przyjaciół w moim życiu, a to oznacza ciebie

69.Przyjaciele, uroczystości mają znaczenie, ponieważ zawsze jesteście tam, aby zwiększyć radość z ich posiadania i uczestniczyć w uroczystościach. Mam nadzieję, że wasze Święto Dziękczynienia będzie pełne miłości, szacunku i wdzięczności dla siebie nawzajem.

70.Przyjacielu, w tym sezonie mam nadzieję, że będziesz. W to Święto Dziękczynienia liczcie swoje błogosławieństwa, siedząc wokół stołu, a wasz dom niech wypełni się spokojem. Przyjacielu, widać wyraźnie, że Bóg wybrał cię jako kogoś wyjątkowego. Moje serce jest przepełnione wdzięcznością z twojego powodu.

71.W ten święty dzień Dziękczynienia chciałbym wyrazić wdzięczność każdemu z moich przyjaciół za niezliczone akty miłości i wsparcia, jakie okazywali mi przez lata. Życzę wam wszystkim najwspanialszego Święta Dziękczynienia, jakie kiedykolwiek było.

72.Uczucie wdzięczności może przenosić się z serca jednej osoby do drugiej, przynosząc ze sobą miłość. Drogi kolego, obyś doświadczył wdzięczności, jaką mam dla ciebie w to Święto Dziękczynienia i zawsze.

73.Chętnie przyjmujemy liczne błogosławieństwa życia, w tym bogactwo i mądrość, zdrowie i łaskę. Dziękczynienie zawsze będzie w moich myślach ze względu na szczęście, jakie przynosi mi wasza przyjaźń.

74.Przyjaciele, święto Dziękczynienia polega na świętowaniu tej okazji z członkami rodziny, a mojej rodzinie brakowałoby czegoś ważnego bez was. To ogromne błogosławieństwo mieć każdego z was w moim życiu. Najlepsze życzenia na Święto Dziękczynienia!

75.Mam nadzieję, że ty, twoja rodzina i wszyscy twoi przyjaciele i krewni spędzicie Święto Dziękczynienia pełne emocji i szczęścia. Mam nadzieję, że masz wspaniałe Święto Dziękczynienia, mój drogi przyjacielu!

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Edwin Metz

Last Updated: 26/11/2023

Views: 6378

Rating: 4.8 / 5 (78 voted)

Reviews: 85% of readers found this page helpful

Author information

Name: Edwin Metz

Birthday: 1997-04-16

Address: 51593 Leanne Light, Kuphalmouth, DE 50012-5183

Phone: +639107620957

Job: Corporate Banking Technician

Hobby: Reading, scrapbook, role-playing games, Fishing, Fishing, Scuba diving, Beekeeping

Introduction: My name is Edwin Metz, I am a fair, energetic, helpful, brave, outstanding, nice, helpful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.