75 życzeń na Święto Dziękczynienia, które doskonale wyrażają Twoją wdzięczność (2023)

  RD.COM święto Dziękczynienia

  75 życzeń na Święto Dziękczynienia, które doskonale wyrażają Twoją wdzięczność (1)Kelly KuehnaZaktualizowano: 16 stycznia 2023 r

   Szukasz sentymentalnej notatki lub wywołującego chichot żartu, aby okazać swoją wdzięczność? Nie szukaj dalej niż ta lista życzeń na Święto Dziękczynienia.

   75 życzeń na Święto Dziękczynienia, które doskonale wyrażają Twoją wdzięczność (2)RD.COM, GETTY IMAGES

   Święto Dziękczynienia pragnie podzielić się ze wszystkimi

   Jest za co dziękowaćświęto Dziękczynienia— rodzina, przyjaciele, dynamitowy przepis babci. Czas na towyrazić wdzięcznośćza to, co masz i za tych, którzy pomogli ci to zdobyć. Znaczący sposób na okazanie wdzięczności? Ustaw w kolejce życzenia na Święto Dziękczynienia i wyślij je tym, którzy znaczą dla Ciebie najwięcej.

   Chociaż możesz wysłaćCytat Dziękczynienialubcytat o wdzięczności, dodanie osobistego akcentu życzeń z okazji Święta Dziękczynienia wzmacnia przesłanie i czyni je naprawdę wyjątkowym. Poniżej znajdziesz najlepsze życzenia na Święto Dziękczynienia dla przyjaciół, rodziny i wszystkich pomiędzy. Wykorzystaj je takimi, jakie są lub jako odskocznię do inspiracji. Możesz nawet użyć kilku z nich jako uroczychNapisy na Święto Dziękczynieniana Facebooku lub Instagramie. Miłego i szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

   DostawaćReader's Digest'SPrzeczytaj biuletyndla humoru, sprzątania, podróży, technologii i zabawnych faktów przez cały tydzień.

   75 życzeń na Święto Dziękczynienia, które doskonale wyrażają Twoją wdzięczność (3)RD.com, Getty Images

   życzenia dziękczynne dla rodziny

   1. Jestem bardzo wdzięczny, że możemy się tu dzisiaj spotkać. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia dla mojego wspaniałego [brata/siostry/rodzica/dziecka] — obyśmy świętowali razem jeszcze więcej!

   2. Wesołego Święta Dziękczynienia! Słowa nie są w stanie wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna za to, że jesteś w moim życiu. Dziękuję za wszystko co robisz i za to kim jesteś.

   3. W Święto Dziękczynienia jestem wdzięczny za wiele rzeczy w życiu — a ty z pewnością jesteś jedną z nich. Doceniam Cię dziś i każdego dnia.

   4. Rodzina jest bardzo ważna — nie tylko w Święto Dziękczynienia, ale każdego dnia. Jestem na zawsze wdzięczny, że jesteśmy w swoim życiu. Życzę jeszcze najlepszego Święta Dziękczynienia!

   5. Nie mogę powstrzymać się od refleksji nad naszymi cennymi wspomnieniami, gdy zbieramy się na Święto Dziękczynienia. Mam szczęście, że jesteś [bratem/siostrą/rodzicem/dzieckiem]. Pozdrowienia z okazji wspaniałych wakacji spędzonych z rodziną.

   6. Poświęcam trochę czasu, aby podzielić się tym, ile dla mnie znaczysz. Tak wiele znaczy usiąść i dzielić z tobą wakacje. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

   7. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia dla najlepszego [brata/siostry/rodzica/dziecka], o jakie mogłem prosić. Niech te święta przyniosą Wam szczęście, radość i mnóstwo przepysznego jedzenia.

   8. Bardzo doceniam nasz związek i osobę, którą jesteś. Nie mogę się doczekać, aby usiąść z tobą przy pysznym posiłku!

   9. Święto Dziękczynienia to czas liczeniabłogosławieństwa, i zdecydowanie jesteś jednym z moich. Wesołego Święta Dziękczynienia dla jednej duszy na milion — kocham was bardzo.

   10. Spożywanie niebiańskiego pokarmu i przebywanie w otoczeniu rodziny — czego chcieć więcej? Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

   11. Poczucie szczególnej wdzięczności dla rodziny takiej jak ty w tym okresie świątecznym. Wesołego Święta Dziękczynienia jednemu z najlepszych.

   12. Jesteś jednym z moichpowody do wdzięczności— nie tylko w Święto Dziękczynienia, ale każdego dnia w roku. Dziękuję ci za bycie sobą!

   13. Tak się cieszę, że możemy spotkać się razem na Święto Dziękczynienia w tym roku. Czekamy na wspólny posiłek i liczenie naszych błogosławieństw.

   14. Spotykanie się w celu świętowania święta jest dla mnie całym światem. Dziękujemy, że tu jesteście i życzymy Wesołego Święta Dziękczynienia!

   15. Wesołego Święta Dziękczynienia — jestem bardzo wdzięczny, że jesteśmy rodziną i spędziliśmy razem tak wiele wyjątkowych chwil.

   75 życzeń na Święto Dziękczynienia, które doskonale wyrażają Twoją wdzięczność (4)RD.com, Getty Images

   Życzenia dziękczynne dla przyjaciół

   16. Dziękuję za spędzenie ze mną Święta Dziękczynienia. To wiele znaczy, że siedzisz przy stole. Oto wspaniały posiłek!

   17. Przesyłam Tobie i Twojej rodzinie najserdeczniejsze życzenia z okazji Święta Dziękczynienia w tym roku.

   18. Wesołego Święta Dziękczynienia, przyjacielu — obyś miał wspaniały dzień w otoczeniu tych, których kochasz najbardziej.

   19. Życzę Ci wspaniałego Święta Dziękczynienia, pełnego miłości i szczęścia.

   20. W to Święto Dziękczynienia jestem wdzięczny za Ciebie i naszą cenną przyjaźń. Spokojnych Świąt, wypełnionych dobrym towarzystwem i dobrym jedzeniem!

   21. Święto Dziękczynienia to czas, aby wyrazić wdzięczność i uznanie – i jestem ci niesamowicie wdzięczny. Pozdrawiam wspaniałe wakacje.

   22. Nie ma to jak towarzystwo dobrego przyjaciela — zarówno w Święto Dziękczynienia, jak iw życiu codziennym. Jestem wdzięczny, że jesteś w moim życiu i mam nadzieję, że masz cudowne wakacje.

   23. Przyjaźń, jak piękny kwiat, rozkwita z czasem – i jestem bardzo wdzięczna za towarzystwo, które rozkwitło między nami. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia, mój przyjacielu!

   24. Wesołego Święta Dziękczynienia, drogi przyjacielu, i dziękuję za wszystko, co robisz.

   25. Wdzięczny za radość i szczęście, które przynosisz, drogi kolego. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia dla Ciebie i Twoich bliskich!

   26. Życzę ci wszystkiego najlepszego — nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia, mój przyjacielu!

   27. W to Święto Dziękczynienia jestem wdzięczny za dar naszej cennej przyjaźni. Doceniam ciebie i wszystko, co dla mnie zrobiłeś przez te lata. Mieć świetne wakacje.

   28. Niech to Święto Dziękczynienia będzie świętem dla książek. Życzę Tobie i Twojej rodzinie wspaniałych wakacji wypełnionych miłością, śmiechem i obfitym posiłkiem.

   29. Cóż za błogosławieństwo przyjaźń. Dziękuję, że jesteś w moim życiu – twoja przyjaźń jest dla mnie całym światem. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

   30. Wyrażając moją najszczerszą wdzięczność dla ciebie, mój przyjacielu. Niech to Święto Dziękczynienia będzie najlepsze z dotychczasowych.

   Chcesz wysłać specjalną notatkę urodzinową? Napisz jedną z tych przemyślanychwiadomości z okazji urodzinżeby pokazać jak bardzo Ci zależy.

   75 życzeń na Święto Dziękczynienia, które doskonale wyrażają Twoją wdzięczność (5)RD.com, Getty Images

   Życzenia dziękczynne dla współpracowników

   31. Wesołego Święta Dziękczynienia! Byście spędzili wspaniałe wakacje i cieszyli się towarzystwem najbliższych.

   32. Jestem bardzo wdzięczny, że mam takiego współpracownika jak ty. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

   33. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia — mam nadzieję, że ty i twoja rodzina macie cudowne wakacje.

   34. Doceniam ciebie i naszą wspólną pracę. Dziękuję Ci za wszystko co robisz. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

   35. Święto Dziękczynienia to czas na refleksję nad tym, za co jesteś wdzięczny, i jestem wiecznie wdzięczny za to, kim jesteś i pracę, którą wykonujesz. Mieć świetne wakacje!

   36. Życzę wszystkiego najlepszego w Święto Dziękczynienia. Dzięki!

   37. Przesyłam najcieplejsze życzenia z okazji Święta Dziękczynienia. Niech te święta napełnią wasze serca miłością i radością.

   38. Wesołego Święta Dziękczynienia! Ciesz się indykiem i dobrym towarzystwem!

   39. Niech Twoje Święto Dziękczynienia będzie bezstresowe, a posiłki sycące. Cieszyć się!

   40. Święto Dziękczynienia to wyjątkowy czas. Mam nadzieję, że spędzisz go w otoczeniu tych, których kochasz najbardziej, tworząc trwałe wspomnienia.

   41. Jestem bardzo wdzięczny, że pracowaliśmy razem tak długo - dziękuję za wszystkie śmiechy i uśmiechy. Pozdrowienia z okazji wielkiego Święta Dziękczynienia!

   42. Życzę szczęśliwego i zdrowego Święta Dziękczynienia, od mojej rodziny dla twojej.

   43. W tym roku jestem wdzięczny, że mam takiego wspaniałego współpracownika jak ty. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia dla Ciebie i Twojej rodziny.

   44. Twoja praca jest po prostu niesamowita i jestem wdzięczny za wszystko, czego mnie nauczyłeś. Ciesz się Świętem Dziękczynienia!

   45. Do mojego wspaniałego współpracownika: Mam nadzieję, że Twoje Święto Dziękczynienia jest wypełnione po brzegi wdzięcznością, miłością i szczęściem.

   Dodaj te słodycze do zakładekwiadomości z podziękowaniamikiedy musisz okazać swoją wdzięczność.

   75 życzeń na Święto Dziękczynienia, które doskonale wyrażają Twoją wdzięczność (6)RD.com, Getty Images

   Sentymentalne życzenia dziękczynne

   46. ​​Jestem pełen uznania, kiedy myślę o naszym związku i jestem dozgonnie wdzięczny za naszą wyjątkową więź. Życzę Ci bardzo szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

   47. W Święto Dziękczynienia liczymy nasze błogosławieństwa i wyrażamy szczerą wdzięczność za to, co mamy. Niech Wasze wakacje będą refleksyjne, pełne uznania i pełne zachwytu.

   48. Moje serce śpiewa, gdy myślę o tym, ile dla mnie znaczysz. W to Święto Dziękczynienia jestem niezmiernie wdzięczny za to, że nasze ścieżki skrzyżowały się w tym życiu. Spokojnych i pouczonych wakacji!

   49. Zawsze doceniam twoje wsparcie i życzliwość. Życzę najlepszego Święta Dziękczynienia jednej z najpiękniejszych dusz na świecie.

   50. Wesołego Święta Dziękczynienia — niech wdzięczność i refleksja tego okresu napełnią twój żołądek, serce i duszę.

   51. Święto Dziękczynienia to szczególny dzień, w którym można zastanowić się nad cudownymi rzeczami, jakie przyniosło nam życie. Mam nadzieję, że spędzisz ten dzień, obejmując wszystkie małe błogosławieństwa życia.

   52. Wesołego Święta Dziękczynienia! Policzmy nasze błogosławieństwa, wyraźmy naszą wdzięczność i powiedzmy naszym bliskim, jak wiele dla nas znaczą.

   53. Moje najserdeczniejsze życzenia dla Ciebie i Twoich bliskich z okazji Święta Dziękczynienia. Ciesz się cennym czasem z tymi, którzy znaczą dla Ciebie najwięcej.

   54. Oby ty i ci, których najbardziej cenisz, mieli obfite Święto Dziękczynienia i okres świąteczny.

   55. Mam nadzieję, że twój talerz — i twoja dusza — są pełne w Święto Dziękczynienia.

   56. W Święto Dziękczynienia przypomina się nam, aby liczyć nasze błogosławieństwa duże i małe. Liczcie je z miłością i wdzięcznością.

   57. Święto Dziękczynienia to wyjątkowy czas w roku. Poświęć chwilę, by wygrzać się w jego blasku i pielęgnuj tych, z którymi spędzasz wakacje.

   58. Nie mogę się nadziwić cudownym rzeczom, które osiągnąłeś i całej radości, którą przyniosłeś tak wielu. Dziękuję, że jesteście i życzę cudownego Święta Dziękczynienia.

   59. Wesołego Święta Dziękczynienia dla wyjątkowej osoby. Jesteś prawdziwym światłem w moim życiu i zawsze będę wdzięczny, że mamy siebie nawzajem.

   60. Przesyłam ci specjalną wiadomość w Święto Dziękczynienia, kochanie.

   Pamiętaj, aby powiedzieć tym, których kochasz, jak bardzo zależy Ci na tworzeniu trwałościTradycje dziękczynnerazem.

   75 życzeń na Święto Dziękczynienia, które doskonale wyrażają Twoją wdzięczność (7)RD.com, Getty Images

   Śmieszne życzenia na Święto Dziękczynienia

   61. Wesołego Święta Dziękczynienia. A teraz przejdźmy do jedzenia.

   62. Wesołego Święta Dziękczynienia! Mam nadzieję, że Twój indyk — i wakacje — będą wypełnione wspaniałymi rzeczami.

   63. Mam nadzieję, że spędzisz wspaniałe Święto Dziękczynienia (z naciskiem najeść).

   64. Pamiętaj: Święto Dziękczynienia to czas liczenia błogosławieństw, a nie kalorii. Ciesz się wakacjami!

   65. Niech wszyscy w twojej rodzinie pożerają, aż się zachwieją w Święto Dziękczynienia.

   66. Nie zapomnij: Resztki są dla osób, które się poddają. Pozdrowienia z okazji obfitego Święta Dziękczynienia!

   67. Mam nadzieję, że Twoje Święto Dziękczynienia jest tak słodkie jakciasto dyniowe.

   68. Pozdrawiam Święto Dziękczynienia, które nie jest ptactwem.

   69. Nie martw się - wiem, że jestem rzeczą nr 1, za którą jesteś wdzięczny. Nie trzeba mówić innym. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

   70. Czy już nie możesz się doczekać drzemki po Święcie Dziękczynienia? Tak, ja też. Ciesz się wakacjami, zanim usiądziesz na kanapie.

   71. Słyszałem, że w końcu dotarłeś do stołu dla dorosłych - najwyższy czas! Nie dmuchaj w to. Życzę Tobie i Twoim bliskim szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

   72. Wesołego Święta Dziękczynienia! Niech jedzenie będzie pyszne irozmowa przy obiedziebyć cywilnym.

   73. Hej, jestem po prostu wdzięczny, że nie jestem indykiem. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

   74. Mam nadzieję, że Twoje Święto Dziękczynienia będzie pełne miłości i wolne od ptactwa.

   75. Rzecz, za którą jestem najbardziej wdzięczny w tym roku? Że nie organizuję Święta Dziękczynienia. Doceniam to, że wszyscy się spotkali — Wesołego Święta Dziękczynienia!

   Następnie dodaj je do zakładekśmieszne cytaty na Święto Dziękczynieniaktóre sprawią, że Twoi goście na Święto Dziękczynienia pękną ze śmiechu.

   Pierwotnie opublikowano: 16 listopada 2022 r

   75 życzeń na Święto Dziękczynienia, które doskonale wyrażają Twoją wdzięczność (8)

   Kelly Kuehna

   Kelly Kuehn jest redaktorką Reader’s Digest zajmującą się rozrywką, ciekawostkami i historią. Kiedy nie pisze, możesz ją znaleźć oglądającą najnowsze i najlepsze filmy, słuchającą podcastów o prawdziwych przestępstwach (lub dwóch), słuchającą muzyki z lat 90. i wędrującą ze swoim psem Rykerem po Finger Lakes.

   Top Articles
   Latest Posts
   Article information

   Author: Dan Stracke

   Last Updated: 28/08/2023

   Views: 6028

   Rating: 4.2 / 5 (63 voted)

   Reviews: 86% of readers found this page helpful

   Author information

   Name: Dan Stracke

   Birthday: 1992-08-25

   Address: 2253 Brown Springs, East Alla, OH 38634-0309

   Phone: +398735162064

   Job: Investor Government Associate

   Hobby: Shopping, LARPing, Scrapbooking, Surfing, Slacklining, Dance, Glassblowing

   Introduction: My name is Dan Stracke, I am a homely, gleaming, glamorous, inquisitive, homely, gorgeous, light person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.