85+ Dziękuję za bycie dla mnie Cytaty i wiadomości | Wirtualna krawędź (2023)

Powiedzenie głośno „dziękuję, że jesteś przy mnie” komuś, kto stale stoi po twojej stronie i zapewnia bezwarunkowe wsparcie, jest ważne. Okazanie wdzięczności jest zawsze świetną rzeczą, zwłaszcza wobec członków rodziny i przyjaciół.Wyrażając dziękujęjak zawsze sprawi, że będą wiedzieć, że nie bierzesz ich pomocy i istnienia za coś oczywistego. Poniżej przeczytasz różne sposoby i słowa, aby przekazać swoje prawdziwe uczucia.

Według ankiety przeprowadzonej w 2010 roku około 90% nastolatków i dorosłych w Stanach Zjednoczonych wyrażanie wdzięczności sprawia im radość. Pojawia się coraz więcej badań w tej dziedzinie, a jedno z nich wykazało, że wdzięczna osoba może dostrzec więcej pozytywnych rzeczy w swoim życiu i bardziej docenić nawet małe rzeczy, które inni ludzie często uważają za oczywiste.

Jeśli chceszPowiedz dziękujęza to, że zawsze jesteś przy mnie dla drugiej osoby, możesz zwrócić uwagę na następujące rzeczy:

  • wyczucie czasu– Najważniejsza rzecz w powiedzeniudziękuję Ci za to, że jesteś tutajdla twoich bliskich jest prawdopodobnie właściwym czasem. Musisz znaleźć odpowiedni czas, aby to wyrazić, aby druga osoba mogła w pełni docenić Twoją wdzięczność za jej wysiłek lub życzliwość.
  • Sformułowania– W większości przypadków proste słowa są najlepszym sposobem. Uzyskanie czegoś szczegółowego, długiego i znaczącego jest świetne, ale to nie znaczy, że zwykła wdzięczność nie wystarczy, ponieważ niektórzy ludzie woleli to w ten sposób.
  • Zawiera dodatki– Jeśli planujeszwyrazić swoją wdzięcznośćza pomocą notatki możesz ozdobić kartę, aby była bardziej spersonalizowana. Jeśli chcesz pójść dalej, wysyłasz prezent w postaci bukietu kwiatów lub własnego upieczonego ciasta.

Poinformowanie kogoś, że doceniasz jego czas, poprzez podziękowanie za to, że zawsze tam jesteś, jest ważne, zwłaszcza jeśli jest to zajęta osoba. Musisz docenić ich wysiłki, aby być przy tobie i zrozumieć, że poświęcili ci swój cenny czas.

Poniżej znajdują się listy, które mogą dać pomysływdzięcznośćza bycie tam cytaty i powiedzenia.

Zawartość pokazywać

Dziękuję Wiadomości i przysłowia

Poinformuj kogoś, że jest ważny dla Ciebie lub Twojej grupy ludzi, przekazując słowadziękuję Ci za to, że jesteś tutajdla nas. Nie zawsze wymaga specjalnej okazji. Po prostu powiedz im swoją wdzięczność za to, że są w twoim życiu i zawsze są obecni podczas życiowych wzlotów i upadków.

Wasza serdeczna gościnność mnie wzrusza. Dzięki, że jesteś dla mnie taki miły. Na zawsze zapamiętam tę niesamowitą gościnność. Dziękuję Ci za wszystko.

Bardzo dziękuję, że mogłam być częścią Waszej imprezy. Jedzenie było pyszne, a wszystko było tak idealne. Dziękuję za zaproszenie.

Dziękuję za życzenia. Proszę przyjąć moje najserdeczniejsze podziękowania dla Was!

Twój prezent był wspaniały. Kocham to. Bardzo dziękuję!

Samo powiedzenie „dziękuję” nigdy nie wystarczy, aby wyrazić moją wdzięczność; jesteś jedyny w swoim rodzaju! Czuję się taka szczęśliwa i wyjątkowa, kiedy jestem w pobliżu!

Jestem zaszczycony, że mogę cię gościć na moim przyjęciu urodzinowym. Dziękuję za przybycie i pomóż mi świętować to w pełni!

Twoje wsparcie i zachęta zawsze były motorem napędowym mojego życia. Chcę, żebyś wiedział, że doceniam twoją serdeczność całym moim życiem!

Może jestem kiepski w doborze właściwych słów, ale chcę, żebyś wiedział, jak bardzo miło mi się z tobą rozmawiało! Dziękuje bardzo za Twój czas!

Masz tak głęboki wpływ na moje życie, że nawet największy tekst z podziękowaniami nie wystarczyłby, aby wyrazić moją wdzięczność!

To niesamowite, jak zawsze sprawiasz, że czuję się wyjątkowo. Właściwie planowałem coś przeciwnego. Ale dzięki za piękne chwile!

Nawet gdybym chciał cię docenić wszystkimi słodkimi słowami na świecie, wciąż nie udałoby mi się, ponieważ nigdy nie ma idealnego słowa, które można powiedzieć Dziękuję ci!

Dziękuję, że zawsze pomagasz mi w różnych obowiązkach. Dziękuję za to, że zawsze otaczasz mnie miłością i troską. Czuję się błogosławiony mając cię w moim życiu; Tak bardzo cię kocham!

Dziękuję, że zawsze jesteś taki miły dla wszystkich, sprawiasz, że wierzę w lepszy świat z większą liczbą ludzi takich jak ty! Dziękuję za nadanie nowego sensu mojemu życiu, kochanie!

Że bardzo dziękuję za bycie światłem, kiedy czuję się zagubiony. Inspirujesz mnie i sprawiasz, że chcę stać się lepszym człowiekiem!

Cieszą mnie Twoje myśli i słowa. Przyjmij moje najgłębsze podziękowania za wsparcie.

Bardzo dziękuję za kolację. Goście byli bardzo przyjaźni i uwielbiałem posiłki. Świetnie się bawiłem będąc na Twojej imprezie. Dziękuję raz jeszcze.

Dziękuję za gościnność, kiedy odwiedziłem twój dom. Doświadczenie było niesamowite, a twoje ciepło i życzliwość uspokoiły mnie.

Z całego serca dziękujemy za udział w naszym wielkim dniu i wręczenie nam naprawdę niesamowitego prezentu! Na zawsze zapamiętamy ten wspaniały gest!

Słowo „dziękuję” nigdy nie wystarczy, aby wyrazić moją wdzięczność za Ciebie. Dziękuję Ci za wszystko.

Nigdy nie chciałem mieć długów. Ale wygląda na to, że jestem ci winien wiele wdzięczności. Jestem naprawdę wzruszony twoją dobrocią!

Dziękuję za to, że zawsze dodajecie mi otuchy swoimi ciepłymi słowami. Nie masz pojęcia, ile razy uratowałeś mnie przed załamaniem psychicznym. Dziękuję za uzdrowienie mnie, bardzo dziękuję!

Dziękuję za bycie moją największą inspiracją i najcieplejszym wsparciem! Jesteś rzadkim znaleziskiem i czuję się szczęściarzem, mając cię w moim życiu! Dziękuję, że jesteś moją stałą!

Zawsze byłeś dla mnie tak hojny, że czasami myślę, co dobrego zrobiłem w życiu, aby zasłużyć na kogoś takiego jak ty. Dziękuję!

Jeśli była jedna osoba, która zawsze mnie wspierała, bez względu na wszystko, to jesteś ty. Cały czas czuję wdzięczność. Dziękuję!

Ludzie tacy jak Ty są kwiatami, które dodają życiu kolorów, zapachu i świeżości. Jestem wdzięczny za to, że jesteś w moim życiu. Dziękuję Ci za wszystko!

Nie znam nikogo, kto potrafi inspirować ludzi tak jak ty. Twoje słowa są tak samo genialne jak Ty! Dziękuję!

Dziękuję bardzo za przyjęcie mnie, jestem zbyt zajęty, aby nawet napisać list z podziękowaniami! Bardzo dziękuję za super poczęstunek!

Dziękuję za bezwarunkową miłość i przydatne rady! Zawsze będę wdzięczny Wszechmogącemu za wysłanie cię do mojego życia! Wielkie dzięki za wsparcie, kolego!

Po raz pierwszy w życiu poczułem, że powinienem zrobić coś, by zatrzymać bieg czasu. To po prostu wspaniałe przeżycie. Dziękuję za Twój czas!

Byłeś ramieniem, na którym mogłem się wypłakać w moich najciemniejszych godzinach. Dziękuję, że tam jesteś, mój drogi przyjacielu.

Dzięki, że byłeś i wniosłeś promyk słońca w pochmurne życie.

Dziękuje za obecność. Jesteś naprawdę niezawodny i niezawodny.

Dzięki za wpływ na mnie, aby być lepszym i osiągnąć więcej. Dziękuje za obecność.

Dzięki za bycie tam jako filar wsparcia, gdy cała nadzieja wydawała się stracona.

Dziękuje za obecność. Jesteś rzadkim przyjacielem, bliższym niż brat.

Twoja szczerość jest cudowna. Dziękuje za obecność.

Dzięki, że byłeś, gdy łzy płynęły jak rzeka.

Dziękuję, że byłeś i byłeś moim wsparciem, kiedy byłem bezbronny.

Dziękuję, że byliście i wierzyliście we mnie, nawet wtedy, gdy ja sama w siebie nie wierzyłam.

Sprawiasz, że chcę wiedzieć więcej. Dziękuję za to, że jesteś i sprawiasz, że rozwijam dobre nawyki.

Zawsze wiesz, jak zmusić mnie do robienia rzeczy, które pomagają mi się rozwijać. Dziękuję za bycie tam dla mnie.

Dziękuję za uczynienie mojego świata jaśniejszym i lepszym. Dzięki, że jesteś dla mnie.

Sprawiasz, że przyjaźń jest rozkoszą. Dziękuję, że jesteś przy mnie w każdej chwili.

Rozumiesz moją mowę i moje milczenie. Dziękuję, że byłeś tam jako mój przyjaciel.

Jesteś jedną z osób, które wnoszą radość do życia. Dziękuję za bycie tam dla mnie.

Życie nie miałoby sensu bez ludzi takich jak ty. Dzięki, że byłeś tam przez cały czas.

Zawsze masz moje plecy. Dziękuje za obecność.

Dzięki, że byłeś przy mnie, kiedy straciłem pracę.

Widziałeś moje najgorsze i nadal we mnie wierzysz. Dziękuję za bycie tam dla mnie.

Jesteś cenniejszy niż jakikolwiek kamień szlachetny. Dziękuję, że jesteś przy mnie, przyjacielu.

Dziękuję za wiarę w powodzenie moich marzeń. Dziękuję, że jesteś przy mnie, przyjacielu.

Twoje serce to żyła złota. Dziękuję, że jesteś przy mnie, przyjacielu.

Jesteś wart więcej niż diament. Dziękuję, że jesteś przy mnie, przyjacielu.

Nigdy nie mogę ci wystarczająco podziękować za rzeczy, które dla mnie robisz. Twój ciągły wysiłek, aby mnie uszczęśliwić, jest bardzo doceniany. Dziękuję!

Chcemy wyrazić naszą szczerą wdzięczność za przybycie na nasz ślub i obsypanie nas pięknymi błogosławieństwami! Dziękujemy za bycie częścią naszego szczęścia!

Najlepsze dziękuję za bycie tam dla mnie cytaty i wiadomości

Niezależnie od tego, czy chodzi o świętowanie dobrych czasów, czy oferowanie wsparcia w złych czasach, są ludzie, którzy trzymają się ciebie - czy to przyjaciele rodziny, przyjaciele czy partner. Więc to naturalne, że chcesz im podziękować. Oto lista, która pomaga dobrać właściwe słowa i powiedzieć, że zawsze będziesz tam dla siebie cytatami.

Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie, kiedy potrzebuję przyjaciela. To taka ulga wiedzieć, że zawsze będę miał cię w swoim kącie. Jesteś naprawdę niezawodny i niezawodny i z jakiegoś powodu jesteś bezinteresownie przy mnie, kiedy potrzebuję przyjaciela. Nie potrafię tego wyjaśnić i nie zasługuję na to, ale szczerze dziękuję.

Mieć cię w moim życiu to taki cenny dar! Czuję się niezwykle szczęśliwy i zaszczycony, że znam kogoś tak troskliwego, hojnego i życzliwego jak Ty. Zawsze wiesz, jak mnie podnieść, kiedy upadam! Dziękuję mój drogi przyjacielu.

Dziękuję za to, że byłeś przy mnie, kiedy nie mogłem samodzielnie ustać. To dla mnie bardzo ważne, że byłeś w stanie mi pomóc w tak trudnym czasie.

To tylko mała uwaga, aby powiedzieć, że nie mógłbym tego zrobić bez ciebie. Dziękuję, że jesteś przy mnie w trudnych chwilach.

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, jak bardzo cenię sobie naszą przyjaźń. Dziękuję, że zawsze mnie motywujesz i popychasz do przodu w kierunku moich celów. Nigdy mnie nie zawiodłeś. Inspirujesz mnie i bardzo Ci dziękuję!

Wiem, że nie byłbym tu, gdzie jestem dzisiaj, bez całej waszej niezawodnej miłości i wsparcia. Dziękuję za bycie prawdziwym przyjacielem.

Dziękuję za pchanie mnie w pogoń za marzeniami. To taka ulga wiedzieć, że nawet gdy upadnę lub upadnę, będziesz tam, aby pomóc mi stanąć na nogi. Jesteś naprawdę jedyny w swoim rodzaju i absolutnie niezastąpiony. Dziękuję, że znalazłeś dla mnie czas w swoim życiu. Cenię sobie naszą przyjaźń.

Dziękuję, że jesteś prawdziwym przyjacielem, kiedy najbardziej kogoś potrzebuję. Jesteś prawdziwym skarbem w moim życiu i zawsze będę wdzięczny za wszystko, co robisz.

Dziękuję, że mnie wspierałeś, kiedy nie mogłem w siebie uwierzyć. Twoje wsparcie pozwoliło mi przetrwać.

Nie jestem pewien, co bym zrobił bez twojego niesamowitego wsparcia. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie w trudnych chwilach.

Dziękuję, że byliście tam, kiedy byłem w tak głębokiej potrzebie. To takie pocieszające wiedzieć, że zawsze jesteś tam, aby mi pomóc.

Co za dar mieć kogoś takiego jak ty! Dziękuję, że byłaś, kiedy najbardziej cię potrzebowałam.

Dziękuję za trzymanie mnie za rękę w najtrudniejszych chwilach mojego życia. Twoje wsparcie naprawdę wiele dla mnie znaczyło.

Kiedy czasy są najbardziej niepewne, wiem, że zawsze jesteś przy mnie. Dziękuję za bycie prawdziwym przyjacielem.

Dzięki, że byliście mimo deszczu i chmur. Nie wiem, jak bym sobie poradziła bez Twojego wsparcia.

Nie wiem, jak mogłem stawić czoła wszystkim wyzwaniom, nie wiedząc, że jesteś przy mnie. Myśl, że zawsze mogę na Ciebie liczyć, dodała mi sił i pewności siebie.

Przy Tobie nigdy nie czuję się niedoceniona i niechciana. Masz niesamowitą zdolność inspirowania i motywowania ludzi do bycia lepszymi. Dziękuję za szerzenie miłości i życzliwości wokół siebie.

Słowa nie są w stanie wyrazić, jak bardzo wszyscy jesteśmy wdzięczni za waszą miłość i wsparcie w tych trudnych czasach. Proszę, zawsze pamiętaj, że jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować naszej pomocy, zawsze będziemy do Twojej dyspozycji.

Dzięki Tobie odzyskałam wiarę w miłość i ludzkość. Co bym zrobił, gdybym cię nie miał? Dziękuję za przywrócenie mi pasji życia.

Kiedy wydawało się, że wszystko idzie nie tak, pojawiłeś się ty i naprawiłeś dla mnie wszystko. Jesteś dla mnie jak anioł stróż. Dziękuję.

Kiedy patrzę retrospektywnie na swoje życie, rozumiem, że jesteś najlepszą rzeczą, jaka mi się przydarzyła. Kiedy wspominam najtrudniejsze chwile, to Ciebie widzę stojącego u mego boku.

Filar siły i wsparcia, zawsze byłeś przy mnie. Rozmawiać ze mną lub milczeć ze mną. Czuję Twoją obecność we wszystkim, co robię, i to czyni mnie silniejszym.

Jesteś jedną z najbardziej hojnych osób, jakie znam. Zawsze masz słowo otuchy dla każdego. Nigdy nie widziałem nikogo tak życzliwego i ludzkiego jak ty. Dziękuję przyjacielu, że jesteś.

Gdzie na świecie byłbym bez ciebie? Bez Twojej pomocy i codziennego wsparcia? To takie cudowne uczucie wiedzieć, że jest ktoś, kto cię kocha i zawsze cię wspiera!

Słowa nigdy nie są w stanie w pełni wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna za to, że jesteś w moim życiu. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie.

Świadomość, że mnie wspierasz, daje mi siłę do realizacji wszystkich moich marzeń. Dziękuję bardzo za bycie tam dla mnie.

Wasze wsparcie znaczyło dla mnie więcej, niż jestem w stanie wyrazić. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie.

Dziękuję, że jesteś, kiedy jestem na dnie. Twoja siła, światło i miłość są tym, co mnie prowadzi.

Dziękuję za bycie tam ze mną. Twój optymizm, nadzieja i miłość są tym, czego potrzebowało moje serce.

Znajomość kogoś takiego jak ty daje mi ogromną dumę i radość. Nie mogę ci wystarczająco podziękować za to, że byłeś przy mnie we wszystkich wzlotach i upadkach życia. Obiecuję, że zawsze odwdzięczę się!

Dziękuję, że pomogłeś mi stać się osobą, którą jestem dzisiaj! Zawsze byłeś przy mnie, w dobrych i złych chwilach. Mam szczęście, że znam kogoś tak altruistycznego i bezinteresownego jak ty! Dziękuję za bycie wspaniałym przyjacielem!

Nie mogę nawet zacząć odpowiednio dziękować za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Byłeś przy mnie, kiedy nikt inny nie był, i jesteś solidnym przyjacielem. Mieć cię w moim życiu to spełnienie marzeń. Dziękuję, że jesteś i że się o mnie troszczysz.

Zawsze dokładnie wiesz, co powiedzieć, niezależnie od sytuacji. Dziękuję, że jesteś moją cheerleaderką i zawsze odkurzasz mnie, gdy życie mnie pokonuje. Jesteś po prostu wyjątkową osobą i bezcennym przyjacielem. Dziękuję.

Kiedy inni odwracają wzrok, zawsze jesteś przy mnie. Słowa nigdy nie wyrażą tego, jak bardzo jestem wdzięczna, że ​​zawsze jesteś przy mnie.

Chcę ci ciągle dziękować za to, że zawsze jesteś moją opoką. Byłeś moim ramieniem, na którym mogłem się wypłakać i tym, do którego zawsze zwracam się o radę. Byłeś taką kotwicą w moim życiu. Nie wiem, co bym bez ciebie zrobił. Proszę nigdy się nie zmieniać!

„Wiele osób będzie pojawiać się i znikać z twojego życia, ale tylko prawdziwi przyjaciele zostawią ślad w twoim sercu.” Eleanor Roosevelt

„Każdy przyjaciel reprezentuje w nas świat, świat, który prawdopodobnie nie narodzi się, dopóki nie przybędą, i tylko dzięki temu spotkaniu rodzi się nowy świat”. Anais Nin

„Kim jest przyjaciel? Powiem ci… to ktoś, przy kim ośmielasz się być sobą.” Franka Crane'a

„Wszystko jest możliwe, gdy masz odpowiednich ludzi, którzy cię wspierają”. Mglisty Copeland

„Prawdziwy przyjaciel to ten, który przychodzi, gdy reszta świata wychodzi”. Waltera Winchella

„Przyjaźń jest jedynym spoiwem, które kiedykolwiek utrzyma świat razem”. Woodrowa T. Wilsona

„Nagrody rdzewieją. Przyjaciele nie zbierają kurzu”. Jessego Owensa

„Przyjaciele to ta część rasy ludzkiej, z którą można być człowiekiem”. George'a Santayany

„Przyjaciel dzieli dobre chwile i pomaga, słuchając w złych czasach”. Molly Oliver

„Dobrobyt zdobywa przyjaciół, przeciwności losu ich wypróbowują”. Publiusz Syrus

„Przyjaźń, która sama w sobie jest świętą więzią, staje się bardziej uświęcona przez przeciwności losu”. Johna Drydena

„Ten, kto znosi pokutę i trudy dla drugiego, rozkoszuje się jego towarzystwem”. Malik Muhammad Jayasi

„Dla świata możesz być tylko jedną osobą, ale dla jednej osoby możesz być całym światem.” Brandy Snyder

„Żaden człowiek nie może być szczęśliwy bez przyjaciela ani być pewnym swojego przyjaciela, dopóki nie będzie nieszczęśliwy”. Tomasza Fullera

„Dobrobyt to nie tylko skala; przeciwności losu to jedyna waga, która waży przyjaciół”. Plutarch

„Życie jest częściowo tym, czym je uczynimy, a częściowo tym, jakie tworzą przyjaciele, których wybieramy”. Tennessee Williamsa

„Bądźmy wdzięczni ludziom, którzy czynią nas szczęśliwymi; są czarującymi ogrodnikami, dzięki którym nasze dusze rozkwitają”. Marcela Prousta

„W życiu każdego człowieka w pewnym momencie nasz wewnętrzny ogień gaśnie. Następnie zostaje rozpalony przez spotkanie z drugim człowiekiem. Wszyscy powinniśmy być wdzięczni za tych ludzi, którzy na nowo rozpalają wewnętrznego ducha”. Alberta Schweitzera

„Wiele osób chce jeździć z tobą limuzyną, ale ty chcesz kogoś, kto pojedzie z tobą autobusem, gdy limuzyna się zepsuje”. Oprah Winfrey

„Lojalny przyjaciel śmieje się z twoich żartów, kiedy nie są takie dobre, i współczuje twoim problemom, kiedy nie są takie złe”. Arnold H. Glasgow

„Są takie chwile w życiu, kiedy wszystko, co możemy znieść, to poczucie, że nasz przyjaciel jest blisko nas; nasze rany skrzywiłyby się na słowa pocieszenia, które ujawniłyby głębię naszego bólu”. Honoriusz Balzac

Pisanie i komponowanie wiadomości z podziękowaniami za bycie przy mnie od zera może być wyzwaniem. Dlatego bardzo przydatne będzie skorzystanie z pomysłów i inspiracji z powyższych zestawień. W razie potrzeby zawsze możesz je dostosować i spersonalizować.

Powiązane posty:

  • Ponad 100 wzmacniających cytatów wiary, które pomogą ci iść naprzód i zachęcą cię

  • 125+ powiązanych cytatów z siostrami opisujących twoją nierozerwalną więź

  • Ponad 125 cytatów o miłości do samego siebie, aby zwiększyć poczucie własnej wartości i pomóc Ci bardziej cenić siebie

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Otha Schamberger

Last Updated: 15/11/2023

Views: 6229

Rating: 4.4 / 5 (55 voted)

Reviews: 86% of readers found this page helpful

Author information

Name: Otha Schamberger

Birthday: 1999-08-15

Address: Suite 490 606 Hammes Ferry, Carterhaven, IL 62290

Phone: +8557035444877

Job: Forward IT Agent

Hobby: Fishing, Flying, Jewelry making, Digital arts, Sand art, Parkour, tabletop games

Introduction: My name is Otha Schamberger, I am a vast, good, healthy, cheerful, energetic, gorgeous, magnificent person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.