Dziękuję Ci Boże Modlitwa za jedzenie, które jemy (2023) - Motywacja i miłość (2023)

Jedzenie jest ważną częścią każdego żywego stworzenia. Bóg jest dostawcą wszystkich rzeczy, ponieważ wszystkie rzeczy pochodzą od Niego i wszystkie rzeczy pochodzą od Niego.

Promocja reklamy!

Promocja reklamy!

Ty i ja nie musieliśmy żebrać przed jedzeniem, nie mieliśmy żadnego powodu, aby myśleć milion razy, zanim nawet położyliśmy jedzenie na stole, wszystko dzięki Bogu.

Ty i ja nie byliśmy zmuszani do jedzenia, nasze pokarmy nie przechodziły inną drogą niż nasze usta i nie ma żadnych komplikacji związanych z naszym jedzeniem, dlaczego więc nie mielibyśmy dziękować Bogu?

Tak czy tak?

Tak jak ważne jest jedzenie, tak samo ważne jest dziękowanie za to, co jemy.

Ten, kto dziękuje za jedno otrzymane błogosławieństwo, otrzyma podwójną obfitość.

Okaż swoją wdzięczność Bogu za jedzenie, które jesz, za zdrowe odżywianie i za życie, aby przeżyć ten dzień, a nawet za jedzenie, które teraz jesz, tymi inspirującymi i godnymi podziękowania modlitwami dziękczynnymi za jedzenie, które jemy!

Zawartość ukrywać

1 Dzięki modlitwom do Boga za jedzenie, które jemy

2 Trendy dzisiaj

3 Trendy dzisiaj

Dzięki Bogu Modlitwy za jedzenie, które jemy

Doskonałe uznanie i wdzięczność są możliwe dzięki modlitwom Dziękuję Bogu za jedzenie, które jemy.

1. Panie Boże, zaraz będę jadł, co mam powiedzieć? Ale wielkie serdeczne dzięki, bo Ty, Panie, sprawiłeś, że mogę dziś jeść to jedzenie. Jestem Ci bardzo wdzięczna Boże. Niech ta żywność dobrze działa w moim organizmie, a wszystkie zawarte w niej składniki odżywcze mieszają się z dobrym samopoczuciem mojego organizmu. Dziękuję Ci Boże za pokarm, który dla mnie przygotowałeś.

2. Dziękuję Ci za zaopatrzenie w nasze pożywienie, dziękuję za pokarm dla mojego ciała. Nie mogę wystarczająco podziękować Ci Boże za każdy aspekt Twojego zaopatrzenia dla mnie. Prawdę mówiąc, nie jestem w stanie tego wszystkiego zliczyć. Dziękuję Ci Panie za to jedzenie, które dostarczyłeś, alleluja Twemu potężnemu imieniu.

3. Jest wielu, którzy nie mają możliwości jedzenia, nie mówiąc już o konieczności jedzenia trzy razy dziennie. Ale jestem tutaj, dzięki Twojej łasce i miłosierdziu, z kolejnym pokarmem, nie byle jakim, ale dobrym, pożądanym i zdrowym, który mi zapewniłeś.Dziękuję Ci Boże za pokarm, który dla mnie przygotowałeś. Chwała Twemu imieniu.

4. Cóż więcej mogę powiedzieć niż podziękować Ci Panie za niezliczone Twoje błogosławieństwa, szczególnie za błogosławieństwo karmienia. Dziękujemy za jedzenie, które jemy. Dziękujemy Ci za łaskę spożywania jej w zdrowiu, dziękujemy za pożywienie jakie przynosi naszemu organizmowi. Dziękuję Ci za wszystko co zrobiłeś i co robisz. Tylko Tobie niech będzie chwała na wieki.

5. Zawsze jest powód, by dziękować Ci Panie, bo Ty jesteś wszechwystarczającym i wszechwspaniałym Bogiem, który daje pokarm i schronienie swoim dzieciom. Jestem bardzo wdzięczny za otrzymanie tego pokarmu dzisiaj. Gdy mamy zamiar jeść, pobłogosław to jedzenie i spraw, aby dostarczyło mi całego potrzebnego pożywienia. Dzięki ci, Boże.

6. Odwieczny Ojcze, Królu wszystkich rzeczy zarówno w niebie, jak i na ziemi. Wszechwystarczający Bóg, wszechmocny. Dziękujemy Ci za łaskę tego pokarmu, który będziemy spożywać. Przyjmij nasze małe dziękczynienie za pokarm, który dla nas przygotowałeś.

7. Są tacy, którzy mają jedzenie, ale nie mogą jeść, są tacy, którzy nie mają jedzenia, ale nie mogą zjeść góry jedzenia. Ale oto jestem i mogę jeść, a Ty zaopatrzyłeś mnie w jedzenie. Cóż więcej mogę powiedzieć, jak tylko wielkie, serdeczne dzięki, Panie. Tylko ty jesteś godzien chwały.

8. Tobie Panie niech będzie wszelka chwała i uwielbienie na wieki wieków. Ty, który uczyniłeś dla nas wielkie rzeczy. Położyłeś dla nas stół, pyszne jedzenie. Błogosławimy Twoje imię za Twoje miłosierdzie i dobroć dla nas. Nie bierzemy tego przepisu za pewnik. Dziękujemy Ci za to jedzenie, które jemy, a nawet za wodę, którą pijemy.

9. Niebiański Ojcze zaopatrzenia i wszelkich łask, dziękuję Ci za wszystko, co uczyniłeś i za to, co jeszcze uczynisz. Dziękujemy Ci za jedzenie, które jemy, wodę, którą pijemy i wszystko, co przyjmujemy do naszego ciała. Jesteś w pełni wystarczającym dostawcą. Błogosławię Twoje imię za zaopatrzenie w ten pokarm. Pobłogosław jedzenie w imieniu Jezusa.

10. Wszystko, co mam do powiedzenia, to dziękuję, myślenie o wszystkim, co zrobiłeś, Panie, jest czymś, czego nigdy nie mogę doprowadzić do końca, ale zawsze dziękować Ci za to, że jesteś niewyczerpany. Dziękujemy Ci za jedzenie, które nam dostarczasz, za wodę, którą pijemy, a przede wszystkim za życie, które dałeś. Wszelka chwała Twojemu Imieniu, Panie.Jestem bardzo wdzięczny.

11. Gdyby nie Twoja łaska Panie, kim byłbym teraz, gdzie bym teraz był i ewentualnie co bym teraz jadł. Ale oto jestem teraz z bardzo wystawnym jedzeniem. Wszystko dzięki Tobie Panie, bo to tylko dzięki Twojemu miłosierdziu. Błogosławię Twoje imię.

12. Tylko Ty zasługujesz na chwałę i adorację. Ty, który obdarzasz całą przyrodę jej pięknem i wszystkimi jej potrzebami. Po raz kolejny zapewniłeś mi jedzenie tego dnia. Och, jakim wspaniałym Ojcem jesteś. Przyjmij moje małe dziękczynienie tego dnia.

13. Dojście do tego momentu mojego życia było możliwe tylko dzięki Twojej łasce Panie. Żyję dzisiaj tylko dzięki Twojej łasce. Ten pokarm jest dziś przede mną tylko dzięki Twojemu nieskończonemu miłosierdziu. Doceniam Cię, Panie, za pokarm, który spożywamy.

14. Kiedy spożywamy ten pokarm, Wszechmogący Ojcze wszelkiego zaopatrzenia, niech odżywia nasze ciało i odmładza nasze siły. Dziękujemy Ci, Boże, za ten pokarm, który spożywamy.

15. Dzięki niech będą Panu, który umożliwił mi porcję jedzenia do postawienia na stole do zjedzenia. Błogosławię Twoje imię Panie, bo jesteś dobry, a Twoje miłosierdzie trwa na wieki.

16. Dziękuję Ci, Panie, za zaopatrzenie w pożywienie, które spożywamy i za nakarmienie naszego organizmu niezbędnym pokarmem. Błogosławione niech będzie Twoje święte imię, Panie.

17. Nasz pokarm duchowy jest dla Ciebie najważniejszy, Panie. Również nasza naturalna żywność jest dla Ciebie ważna. Dzięki niech będą Ci Panie za Twoje w pełni zaspokojenie naszych codziennych potrzeb, nawet jedzenia, które spożywamy. Chwała Twemu imieniu!

Najpopularniejsze dzisiaj

18. Jedzenie jest źródłem siły dla każdej żywej istoty. A Bóg jest źródłem wszelkiego życia, wszystkich rzeczy, zarówno żywych, jak i nieożywionych, nawet dostarczycielem wszelkiego pożywienia. To wszystko ma chwalić Twój Majestat, Panie, bo Ty jesteś wielkim Bogiem. Dziękujemy za żywność, którą dla nas przygotowałeś.

19. Śmiało możemy powiedzieć, że mamy co jeść tylko dzięki Tobie, Panie. A my z radością i sercem mówimy DZIĘKUJEMY PANU za pokarm, który spożywamy. Błogosławimy Twoje potężne imię!

20. Dziękujemy Ci, Panie, za posiłek, którym będziemy się cieszyć. Błagamy, abyś nam wybaczył, że nie pamiętaliśmy o tych, którzy nie mają co jeść, nawet gdy modlimy się teraz, abyś ich zaopatrzył. Wszelka chwała Twojemu Imieniu, Panie.

21. Dziękuję Ci Panie za jedzenie, które dostarczasz i dostarczałeś nam, aby złagodzić nasz głód. Jesteś takim kochającym Ojcem. Nie mogę Ci wystarczająco podziękować, ale oto moje małe dziękczynienie.

22. Dziękujemy Ci Boże za łaskę jedzenia i picia. Tylko dzięki Twojemu działaniu i cudownej mocy udostępniłeś nam to pożywienie i wodę. Pobłogosław to jedzenie, Panie. Dziękuję panie.

23. Błogosławi Cię moja dusza, Panie, bo jesteś wielkim Bogiem i czynisz większe rzeczy. Dziękujemy Ci za zapewnienie nam tego pokarmu. Uwielbiamy Twoje potężne imię. Niech to jedzenie odżywia nasze systemy ciała w imieniu Jezusa.

24. Chwała Stwórcy wszechrzeczy. Składam dziś moje podziękowania przed Tobą, Panie, za dostarczenie tego wspaniałego jedzenia i napoju, które są przede mną. Błogosławię Twoje wspaniałe imię. Obym spożywał ten pokarm dla pożywienia mego ciała.

25. Panie, opiekujesz się ptakami powietrznymi, zwierzęta polne nie walczą, zanim nie zjedzą, ryby w wodzie otrzymują pokarm we właściwym czasie. I oto jestem, łaskawe dzieło Twoich rąk, pobłogosławione tym pysznym pokarmem, aby wypełnić mój żołądek i odżywiać moje zdrowie. Oddaję Ci całą cześć, cześć i chwałę. Błogosławione niech będzie Twoje święte imię.

26. Miłosierdzie pochodzi od Pana, ponieważ dobroć jest jedną z Jego natury. Dawanie jedzenia i picia jest odrobiną Jego dobroci. A cześć, cześć i chwała należą się tylko Jego imieniu. Moja dusza błogosławi Cię, Panie.

27. Gdyby nie Ty, Panie, gdzie bym był, gdyby nie Ty, Panie, co bym dzisiaj jadł. Jesteś dostawcą wszystkiego. Dziękuję za jedzenie i jedz. Błogosławię Twoje łaskawe imię.

28. Serce moje oddaje Ci całą chwałę, Panie. Ty, który czynisz wielkie cuda, po raz kolejny w swojej łaskawości nałożyłeś jedzenie na mój stół. Jakim wspaniałym Ojcem jesteś. Cała moja chwała jest dla Ciebie. Alleluja!

29. Dziękuję Ci, Boże, za pokarm, który spożywamy. Błogosławimy Cię za zaopatrzenie w ten pokarm. Obyśmy otrzymywali tego więcej i byli obdarzeni łaską w naszych sercach, abyśmy mogli nadal dziękować. Dzięki ci, Boże!

30. Ty jesteś Panem naszym zaopatrzeniowcem, Panem naszym stróżem. Zachowałeś nas od wszelkiego zła i zapewniłeś nam różnorodne smakołyki, które zaspokoją nasz głód. Wszelka cześć i chwała Tobie samemu na wysokościach!

31. Dziękuję Ci, Panie, za błogosławieństwo jedzenia i łaskę picia. Dobroć otrzymana, aby żyć i móc jeść to przepyszne, pyszne jedzenie, które dostarczyłeś. Błogosławione niech będzie Twoje imię!

32. Choćbym miał dziesięć tysięcy języków, to i tak nie wystarczy, aby dziękować Ci, Panie. Za Twoją łaskę i miłosierdzie nawet zaopatrzenie w ten pokarm mam zamiar spożyć. Jakim wspaniałym Ojcem jesteś.

33. Dzięki Tobie mój Stwórco i mój Opiekunie. Dziękuję Ci za zapewnienie tego wystawnego posiłku, który mam zamiar zjeść. Błogosławię Twoje potężne imię. Oby ten pokarm dobrze funkcjonował w moim organizmie.

34. Ty jesteś tym, który napełnia żołądek głodnego, tym, który gasi smak tego, co smaczne. I po raz kolejny dostarczyłeś pożywienia, aby napełnić mój brzuch tego dnia. Wielbię Cię Panie.

35. Dziękuję Ci, Boże, za dar tego pysznego posiłku. Doceniam Cię, Panie. Jak dobrze mogę Ci podziękować. Przyjmij moją małą pochwałę. Pobłogosław to jedzenie, które mamy zamiar zjeść.

36. Twoim pragnieniem jest wzrastać dzięki Twojemu Słowu nawet przy posiłku duchowym, a także Twoim pragnieniem, abyśmy nie cierpieli głodu naturalnego pokarmu. Dziękuję Ci za Twoją świadomość o mnie, Panie. Szczerze błogosławię Twoje imię!

37. Nie mam nic innego do powiedzenia, jak tylko serdecznie podziękować Ci Panie. Bo bez Ciebie, kim byłbym dzisiaj, co miałbym dziś do jedzenia. Jestem Ci bardzo wdzięczna Panie. Pobłogosław ten pokarm, Boże.

Najpopularniejsze dzisiaj

38. Uwielbiamy Cię, Panie. Błogosławimy Twoje imię. Dziękujemy Ci za pokarm, który spożywamy, dzięki Twojemu miłosierdziu, że otrzymaliśmy ten pokarm. Dzięki ci, Boże.

39. Nie ma powodu, abym nie dziękował Ci Panie, bo dokonałeś wielkich rzeczy i jeszcze większych dokonasz. Błogosławię Twoje imię za zaopatrzenie nas w ten pokarm. Dziękuję Ci, Boże, za pokarm, który spożywamy. Och, pobłogosław to jedzenie!

40. Bo bez Ciebie jestem niczym i nie mam nic prócz tego, co Ty dajesz, o miłosierny Ojcze. Uwielbiam Cię za dawanie tego pokarmu, a nawet wody. Dziękuję tylko Tobie. Alleluja!

41. Wszystko, co mam do powiedzenia, to dziękuję Ci, Panie. Dziękujemy Ci za zaspokojenie naszego głodu i zaspokojenie naszego smaku pokarmem, który dostarczyłeś.

42. Jeśli wszystko, co mówię, to Dziękuję, nie może to nawet współmierne z ogromem Twojej dobroci wobec mnie. Jesteś naprawdę wspaniałym Ojcem. Dziękuję Ci za zaopatrzenie mnie w ten pokarm. Przyjmij moją małą pochwałę, mój Boże!

43. Zrobiłeś dla nas tak wiele, że nie możemy tego wszystkiego powiedzieć. Byłeś tak dobry. Nawet gdybym miał dziesięć tysięcy języków, to i tak by mi nie wystarczyło. Pobłogosławiłeś mnie tym pokarmem tego dnia, nawet obfitym posiłkiem. Błogosławię Cię, Panie. To jedzenie jest już pobłogosławione!

44. O ileż więcej możemy Ci dziękować, Panie? O ileż bardziej możemy wielbić Twoje imię? Jesteś takim miłosiernym, kochającym i troskliwym Ojcem. Dziękujemy Ci, Boże, za pokarm, który mamy przed sobą, który tylko Ty możesz zapewnić, który zapewniałeś i który jeszcze zapewnisz. Nasze serca błogosławią Cię łaskawie. Dzięki Tobie Boże.

45. Niebieski Ojcze wszelkich łask, dziękuję Ci za otrzymaną łaskę spożywania tego pokarmu, który dostarczyłeś. Nie mogę Ci wystarczająco podziękować, mój Boże. Przyjmij moje małe podziękowanie.

46. ​​Dzięki, dzięki i całe dzięki Tobie Panie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za Twoją miłującą dobroć wobec nas. Nasze serca kłaniają się Tobie Panie w uwielbieniu, nasze usta wyśpiewują Ci pieśń chwały. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY BOGU ZA POKARM, KTÓRY JEMY!

47. Nie sprawiłeś, żebyśmy błagali przed jedzeniem, nie uniemożliwiłeś jedzenia ani nie sprawiłeś, że było to smutne, gdy mamy coś do jedzenia. Ale w swojej łasce codziennie dostarczałeś nam pożywienia i łaski, abyśmy je jedli ku naszemu zadowoleniu i korzyściom dla naszego zdrowia. Jakim potężnym Bogiem jesteś. Przyjmij nasze małe podziękowania za jedzenie, które jemy!

48. Jemy jedzenie, które nie przeszło w niewłaściwe miejsce w naszym organizmie, pijemy wodę i napoje gazowane, nie stały się dla nas trucizną. Wszystko to było możliwe tylko dzięki Tobie, a Ty po raz kolejny dostarczyłeś nam kolejnego wystawnego posiłku. Oddajemy Ci całą cześć i chwałę. Błogosławione niech będzie Twoje święte imię

49. Tylko Ty, o Boże, możesz dokonać tego, czego nie może dokonać żaden człowiek. Jesteśmy wdzięczni za dostarczenie nam jedzenia i napojów. Dzięki Ci, Boże, za pokarm, który jemy!

50. Wysławiamy Cię dzisiaj nie tylko za pokarm, który nam zapewniłeś, ale także za życie, które dałeś nam dawać świadectwo, za możliwość ponownego doświadczenia Twojej serdecznej dobroci i Twoich planów dla naszego życia . Dziękuję Ci Boże za jedzenie, które jemy i za wszystko, co zrobiłeś, wszystko, co robisz i wszystko, co jeszcze zrobisz. Alleluja Tobie, Boże!

Dziękując Bogu za wszystkojest właściwą rzeczą do zrobienia. Docenianie Go za Jego dobroć to jedna rzecz, którą musi robić każde stworzenie.

Wierzę, że dzięki tym uroczym i serdecznym podziękowaniom Bogu za jedzenie, które spożywamy, będziecie mogli złożyć małe, ale serdeczne podziękowania Bogu za zaopatrzenie w żywność i napoje dla was, waszej rodziny, przyjaciół i wszystkich waszych bliskich.

prawda?

Oczywiście, że tak!

Byłoby ci ciepło na sercu, gdybyś wybrał te modlitwy dziękczynne i modlił się nimi całym sercem.

Dziękczynienie zostanie również zrobione od nas dla ciebie, gdy poświęcisz czas na skomentowanie tego postu. Twoje opinie będą bardzo mile widziane i docenione.

Ciesz się pysznym posiłkiem!

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Jamar Nader

Last Updated: 05/09/2023

Views: 5906

Rating: 4.4 / 5 (75 voted)

Reviews: 90% of readers found this page helpful

Author information

Name: Jamar Nader

Birthday: 1995-02-28

Address: Apt. 536 6162 Reichel Greens, Port Zackaryside, CT 22682-9804

Phone: +9958384818317

Job: IT Representative

Hobby: Scrapbooking, Hiking, Hunting, Kite flying, Blacksmithing, Video gaming, Foraging

Introduction: My name is Jamar Nader, I am a fine, shiny, colorful, bright, nice, perfect, curious person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.