"Dziekuję za obecność!" Pomysły na szablony wiadomości e-mail dla uczestników, prelegentów, gospodarzy, sponsorów i nie tylko (2023)

"Dziekuję za obecność!" Pomysły na szablony wiadomości e-mail dla uczestników, prelegentów, gospodarzy, sponsorów i nie tylko (1)

Chaviva Gordon-Bennett

"Dziekuję za obecność!" Pomysły na szablony wiadomości e-mail dla uczestników, prelegentów, gospodarzy, sponsorów i nie tylko (2)

Najlepsi marketerzy wydarzeń w branży tworzą 365-dniowe doświadczenie wydarzenia dla uczestników, którzy tego oczekująspersonalizowana komunikacjai treści na żądanie po zakończeniu wydarzenia. Łatwym sposobem na spełnienie tych oczekiwań jest natychmiastowe wysłanie po wydarzeniu e-maila z podziękowaniem za udział z pomocnymi, odpowiednimi zasobami.

Ale kiedywysyłanych jest ponad 347 miliardów e-mailidziennie — przeciętny użytkownik biznesowywysyła i odbiera 161 e-mailidziennie — jak się wyróżnić?

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jakie e-maile z podziękowaniami i e-maile uzupełniające po wydarzeniu są i dlaczego są niezbędne, a także zobacz kilka szablonów e-maili z podziękowaniami za udział i „kontynuacji konferencji”, które zainspirują Twój post-wydarzenie komunikacja.

Co to jest wiadomość e-mail z podziękowaniem po wydarzeniu?

Jak sama nazwa wskazuje, e-mail z podziękowaniami po wydarzeniu to szybka wiadomość, która wyraża wdzięczność za decyzję danej osoby o uczestnictwie w Twoim wydarzeniu. To prosty, uprzejmy i profesjonalny sposób na zapewnienie, że uczestnicy poczują się docenieni, a ich wkład zostanie doceniony.

Chociaż wszystkie e-maile z podziękowaniami powinny być dostosowane do konkretnego wydarzenia, które właśnie zorganizowałeś, oto kilka elementów, które zawierają udane e-maile:

 • Profesjonalne powitanie, spersonalizowane dla każdego uczestnika
 • Kilka zdań podkreślających niektóre z najlepszych momentów wydarzenia i dziękujących danej osobie za udział
 • Kilka linków do treści i zasobów na żądanie z wydarzenia
 • Link do abadanie satysfakcji po imprezie
 • Informacja o nadchodzących wydarzeniach, które mogą być zaplanowane
 • Krótkie oświadczenie końcowe, w którym wyrażasz swoje uznanie
 • Twoje imię

Dlaczego działania następcze po zdarzeniu są tak ważne

E-mail z podziękowaniami po wydarzeniu to coś więcej niż tylko formalność lub pozycja na liście kontrolnej. Te proste komunikaty mogą mieć głęboki wpływ na sposób, w jaki ludzie postrzegają Twoją organizację, powodzenie przyszłych wydarzeń, a nawet wyniki finansowe. Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się niektórym z bardziej znaczących korzyści płynących z wysyłania e-maili po wydarzeniu.

Angażowanie uczestników

To, że wydarzenie dobiegło końca, nie oznacza, że ​​nadszedł czas, aby zakończyć rozmowę z uczestnikami; wręcz przeciwnie. Wysyłając e-maile z podziękowaniami po wydarzeniu, możesz utrzymać zaangażowanie uczestników i pomóc im wzmocnić ich wiedzę, zmieniając przeznaczenie treści wydarzenia i udostępniając je na żądanie.

Zwiększanie świadomości

E-maile z podziękowaniami wysyłane po wydarzeniu również sprawiają, że uczestnicy pamiętają o wydarzeniu, co zwiększa szanse, że następne wydarzenie będzie cieszyło się dużą frekwencją. Zapewniając uczestnikom spersonalizowane, spersonalizowane doświadczenia i robiąc wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać ich zaangażowanie, istnieje większa szansa, że ​​ludzie będą dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi w swoich sieciach, co może pomóc w przyciągnięciu większej liczby uczestników w przyszłym roku.

Budowanie zaufania wśród odbiorców

E-maile z podziękowaniami umożliwiają prowadzenie dialogu z uczestnikami i wnoszą wartość dodaną bez żadnych opłat, wysyłając pomocne linki do treści na żądanie i innych zasobów. Pozwala to budować i pielęgnować oparte na zaufaniu relacje między odbiorcami a organizacją. Po ustanowieniu tego fundamentu zaufania możesz bez obaw zbierać informacje ankietowe, które następnie możesz wykorzystać do iteracji i upewnienia się, że następne wydarzenie będzie jeszcze lepsze.

Zwiększanie współczynników konwersji

E-maile z podziękowaniami wysyłane po wydarzeniu mogą również pomóc zwiększyć współczynniki konwersji, dodając wezwania do działania na dole każdej wiadomości. Przy odpowiednim podejściu możesz skłonić znaczną część odbiorców do wykonania określonych działań, takich jak pobranie dodatkowej zawartości, zaplanowanie pokazu lub zarejestrowanie się na następne wydarzenie.

Najlepsze praktyki pisania e-maili z podziękowaniami za udział

Teraz, gdy już wiesz, dlaczego e-maile z podziękowaniami wysyłane po wydarzeniu są ważne, przyjrzyjmy się kilku taktykom, które powinny pomóc Ci w pełni wykorzystać te wiadomości.

Kontynuacja w ciągu 24 godzin

Aby zachować świeżość wydarzenia w umysłach uczestników i utrwalić to, czego się nauczyli, wyślij po wydarzeniu e-maile z podziękowaniami w ciągu 24 godzin po zakończeniu wydarzenia. W ten sposób możesz również uzyskać bardziej wiarygodne informacje z ankiet po wydarzeniu.

Wyrazić wdzięczność

E-maile po wydarzeniu muszą wyrażać wdzięczność. Ponieważ każdy jest wyjątkowo zajęty, a nasz świat przepełniony jest niepewnością, znalezienie czasu na wydarzenia może być wyzwaniem. Rozpoznając tę ​​rzeczywistość w e-mailach po wydarzeniu, okazujesz empatię i skutecznie przekazujesz swoim odbiorcom swoje uznanie.

Wzmocnij treść

Jednym z głównych powodów, dla których ludzie chodzą na imprezy, jest chęćuczyć się nowych rzeczy. Kiedy wysyłasz na czas e-maile z podziękowaniami po wydarzeniu, które zawierają linki do zasobów na żądanie, uczestnikom znacznie łatwiej jest wzmocnić swoją wiedzę, co czyni wydarzenie bardziej wartościowym.

Segmentuj odbiorców

Uzyskanie najlepszych wyników z inicjatyw e-mailowych po wydarzeniu jest możliwe tylko wtedy, gdy spersonalizujesz swój zasięg. Marketerzy wydarzeń muszą dzielić odbiorców według roli (np. sprzedaż, C-suite i IT) i typu uczestników (np. uczestnik, sprzedawca, mówca i sponsor), aby zapewnić spersonalizowane i znaczące doświadczenie dla każdego uczestnika i rejestrującego.

Poproś o opinię

Jako marketer wydarzeń dążysz do tego, aby każde wydarzenie było bardziej udane niż poprzednie. W tym celu musisz upewnić się, że każdy e-mail po wydarzeniu zawiera ankiety, w których zbierane są informacje zwrotne od wydarzenia. Korzystając z tych informacji zwrotnych, możesz zastosować podejście oparte na danych, aby powtórzyć następne wydarzenie — niezależnie od tego, czy jest towydarzenie hybrydowe, Awirtualna imprezalub anwydarzenie osobiste.

5 szablonów e-maili „Dziękujemy za udział” do uczestników

W tym momencie rozumiesz elementy udanych wiadomości e-mail po wydarzeniu. Ale jak dokładnie wyglądają takie wiadomości? Skorzystaj z tych pięciuSzablony wiadomościdla inspiracji.

Szablon e-maila „Dziękujemy za udział” dla CSM i AE

Temat:Wspaniale było cię widzieć na [nazwa wydarzenia]!

Cześć [Imię],

Wielkie dzięki za udział [Nazwa wydarzenia]! Co miałeś na myśli?

Chętnie usłyszę najważniejsze informacje lub pytania, z którymi wyszedłeś. Chcę również poinformować, że możesz teraz znaleźć zawartość na żądanie po wydarzeniu.

wezwanie do działania:Uzyskaj treści na żądanie

Ponadto, jeśli chcesz, byłbym wdzięczny za wysłuchanie opinii na temat wydarzenia. Ankieta jest bardzo krótka i pomoże nam zorganizować jak najlepsze wydarzenia w przyszłości.

wezwanie do działania:Weź udział w ankiecie

Jeszcze raz dziękuję za udział w wydarzeniu, [First Name].

Do zobaczenia wkrótce!

[nazwa CSM/AE]

Szablon e-maila „Dziękujemy za udział” dla kadry zarządzającej

Ciekawostka: Ten szablon został wygenerowany przy użyciuChatGPT!

Wiersz tematu:Dziękujemy za udział w naszym wydarzeniu

Drogi [Imię],

W imieniu całego zespołu [firmy] pragnę gorąco podziękować za udział w naszym [nazwa wydarzenia] w dniu [data]. Cieszymy się, że do nas dołączyłeś i mamy nadzieję, że uznałeś to wydarzenie za wartościowe i pouczające.

Wasza obecność na naszym wydarzeniu sprawiła, że ​​było to jeszcze bardziej wyjątkowe i jesteśmy wdzięczni za wsparcie. Wierzymy, że udostępnione spostrzeżenia i nawiązane kontakty przyniosą znaczne korzyści naszym uczestnikom i cieszymy się, widząc pozytywny wpływ, jaki będzie to miało na naszą branżę.

Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na udział w naszym wydarzeniu. Naprawdę doceniamy twoje wsparcie i nie możemy się doczekać pozostania z tobą w kontakcie.

Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz dodatkowe pytania lub uwagi dotyczące wydarzenia.

Gorące pozdrowienia,

[Twoje imię],

[dyrektor wyższego szczebla]

[Firma]

Szablon wiadomości e-mail z podziękowaniem za udział w seminarium internetowym

Wiersz tematu:Dziękujemy za udział w naszym webinarium [temat]!

Cześć [Imię],

Dziękujemy za udział w naszym seminarium internetowym [Tytuł seminarium internetowego]. Wiemy, że jesteś bardzo zajęty i cieszymy się, że znalazłeś czas, aby do nas dołączyć.

Chcieliśmy poinformować, że nasze seminarium internetowe jest teraz dostępne na żądanie, a także dodaliśmy kilka pomocnych zasobów, które pomogą utrzymać wydarzenie.

wezwanie do działania:Oglądaj na żądanie

Może minęła tylko godzina, ale wiemy, że webinary mogą być potężnym doświadczeniem i chcielibyśmy poznać Twoją opinię.

wezwanie do działania:Weź udział w ankiecie

Do zobaczenia następnym razem!

Twoi znajomi w [nazwa firmy]

Szablon e-maila „Dziękujemy za udział” na konferencję osobistą

Wiersz tematu:Dziękujemy za udział [Nazwa konferencji]!

Cześć [Imię],

Cieszymy się, że uczestniczyłeś w [nazwa konferencji]! Byłeś częścią doświadczenia, którym będziemy zachwycać się i wspominać przez tygodnie i miesiące.

Chcieliśmy również poinformować, że możesz teraz znaleźć zawartość na żądanie po wydarzeniu. Nagrane sesje, zasoby, zakulisowe wywiady i specjalne treści przeznaczone wyłącznie dla uczestników są już dostępne.

wezwanie do działania:Uzyskaj treści na żądanie

Chcielibyśmy również poznać Twoje wrażenia — od procesu odprawy i miejsca wydarzenia po nasze zaawansowane technologicznie plakietki do noszenia i głośniki. Masz 5 minut?

wezwanie do działania:Weź udział w ankiecie

Twoi znajomi w [nazwa firmy]

PS: Sprawdź nasze nadchodzące wydarzenia i zapisz swoje miejsce już teraz: [link].

Szablon e-maila „Dziękujemy za przybycie” na inaugurację sprzedaży

Wiersz tematu:Co miałeś na myśli? Wypełnij ankietę SKO ✅

Cześć [imię],

Dziękujemy za udział w inauguracji sprzedaży 2024! Dzięki połączeniu naszych sił rok 2024 będzie fantastycznym rokiem wzrostu, emocji i sukcesów.

Wiemy, że nasze wydarzenia są tak skuteczne, jak myślą nasi pracownicy (czyli Ty). Poświęć kilka minut na wypełnienie tej ankiety i daj nam znać, co myślisz. Może dla Ciebie też coś się znajdzie…

wezwanie do działania:Weź udział w ankiecie

Dzięki,

Zespół Imprez

PS: Dobrze, dobrze. Kot wyszedł z worka: każdy, kto wypełni ankietę, otrzyma kartę podarunkową o wartości 25 USD na zamówienie lunchu!

Bonus: 5 e-maili z podziękowaniami po zakończeniu wydarzenia

Po wydarzeniu jest więcej osób, z którymi można się skontaktować, w tym list z podziękowaniami dla mówcy, sponsorów, gospodarza i zespołu. Jeśli szukasz więcej e-maili dotyczących dalszych wydarzeń, oto one — w tym e-mail z prośbą do uczestników o wypełnienie ankiety po wydarzeniu.

„Notatka z podziękowaniami dla gościa mówcy”

Drogi [Imię mówcy],

Mam nadzieję że ten email dojdzie do ciebie.

Piszę, aby wyrazić moją szczerą wdzięczność za udział w naszym niedawnym wydarzeniu [Tytuł wydarzenia]. Twoja prezentacja była pouczająca, wciągająca i prowokująca do myślenia. Było jasne, że włożyłeś wiele przemyśleń i przygotowań w swoje przemówienie i to było widać.

Otrzymałem wiele pozytywnych komentarzy od uczestników na temat Twojej prezentacji. Byli pod szczególnym wrażeniem Twoich spostrzeżeń na temat [temat]. Jestem przekonany, że twoje wystąpienie będzie miało trwały wpływ na sposób myślenia i pracę uczestników.

Jeszcze raz dziękujemy za chęć podzielenia się z nami swoją wiedzą. Mamy nadzieję, że w przyszłości wrócisz jako mówca.

Z poważaniem,
[Twoje imię]

„Dziękujemy za organizację i prowadzenie imprezy”

Drogi [Nazwa organizatora wydarzenia],

Mam nadzieję że ten email dojdzie do ciebie.

Piszę, aby wyrazić moją szczerą wdzięczność za zorganizowanie i poprowadzenie naszego ostatniego wydarzenia, [Tytuł wydarzenia]. Wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem i było jasne, że w jego zaplanowanie włożono wiele ciężkiej pracy i poświęcenia.

Byłem pod szczególnym wrażeniem [listy rzeczy, które doceniłeś w wydarzeniu]. Impreza była dobrze zorganizowana, prelegenci zaangażowani, a jedzenie pyszne. Doceniłem również możliwość nawiązania kontaktów z innymi specjalistami w tej dziedzinie.

Jeszcze raz dziękuję za całą ciężką pracę. Już nie mogę się doczekać przyszłorocznej imprezy!

Z poważaniem,
[Twoje imię]

„Dziękuję” Zespołowi ds. Imprezy za udaną Imprezę

Drogi Zespole Eventowym,

Mam nadzieję że ten email dojdzie do ciebie.

Piszę, aby wyrazić moją szczerą wdzięczność za całą ciężką pracę, dzięki której nasze ostatnie wydarzenie, [Tytuł wydarzenia], zakończyło się sukcesem. Wydarzenie odniosło ogromny sukces i było jasne, że pochłonięto wiele myśli i planowania.

Byłem pod szczególnym wrażeniem [listy rzeczy, które doceniłeś w wydarzeniu]. Impreza była dobrze zorganizowana, prelegenci zaangażowani, a jedzenie pyszne. Doceniłem również możliwość nawiązania kontaktów z innymi specjalistami w tej dziedzinie.

Jeszcze raz dziękuję za całą ciężką pracę. Już nie mogę się doczekać naszego kolejnego wydarzenia!

Z poważaniem,
[Twoje imię]

„Dziękujemy za bycie sponsorem wydarzenia”

Drogi [Imię sponsora],

Mam nadzieję że ten email dojdzie do ciebie.

Piszę, aby wyrazić moją szczerą wdzięczność za sponsorowanie naszego ostatniego wydarzenia, [Tytuł wydarzenia]. Twój sponsoring był niezbędny do sukcesu wydarzenia i jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie.

Wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem i było jasne, że wielu uczestników doceniło Twój sponsoring. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych komentarzy na temat [listy rzeczy, które docenili uczestnicy].

Jeszcze raz dziękuję za sponsoring. Jesteśmy dumni, że mamy Cię jako partnera i cieszymy się na współpracę z Tobą w przyszłości.

Z poważaniem,
[Twoje imię]

Szablon e-maila z ankietą po wydarzeniu

Temat:Dziękujemy za udział [nazwa wydarzenia]!

Cześć [imię uczestnika],

Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś na [Nazwa wydarzenia]! Cieszymy się, że możesz do nas dołączyć.

Cenimy Twoją opinię i chcielibyśmy poznać Twoją opinię na temat wydarzenia. Poświęć kilka minut na wypełnienie naszej ankiety po wydarzeniu. Twoja opinia pomoże nam udoskonalić przyszłe wydarzenia.

wezwanie do działania:Weź udział w ankiecie

Dziękuję za Twój czas!

Z poważaniem,
[Twoje imię]

Twórz lepsze podziękowania za uczestnictwo w wiadomościach e-mail za pomocą szablonów

Kiedy się do tego sprowadza, e-maile z podziękowaniami stanowią pierwszy krok w kierowaniu całym doświadczeniem po wydarzeniu dla uczestników. Jeśli chcesz zapewnić jak najlepsze wrażenia po wydarzeniu, mamy zestawy zgodne z szablonami wiadomości e-mail, aby zapewnić sukces:

 • Zestaw mobilizacyjny GTM organizatora wydarzenia
 • Osobisty zestaw do produkcji wydarzeń
 • Zestaw do produkcji wydarzeń wirtualnych
 • Zestaw do produkcji wydarzeń hybrydowych

Uwaga redaktora:Ten artykuł został pierwotnie opublikowany w styczniu 2023 r. i został zaktualizowany, aby zawierał jeszcze więcej szablonów podziękowań po wydarzeniu.

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami Bizzabo

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Kieth Sipes

Last Updated: 04/01/2024

Views: 5959

Rating: 4.7 / 5 (47 voted)

Reviews: 94% of readers found this page helpful

Author information

Name: Kieth Sipes

Birthday: 2001-04-14

Address: Suite 492 62479 Champlin Loop, South Catrice, MS 57271

Phone: +9663362133320

Job: District Sales Analyst

Hobby: Digital arts, Dance, Ghost hunting, Worldbuilding, Kayaking, Table tennis, 3D printing

Introduction: My name is Kieth Sipes, I am a zany, rich, courageous, powerful, faithful, jolly, excited person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.