E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (2024)

Jako firma oferująca imprezy,zachęcanie ludzi do rejestracjidla nich już jest wyzwaniem, ale nawet po tym nie możesz usiąść i zrelaksować się aż do samego wydarzenia.

Doświadczenie klienta po zakupie jest równie ważne, a e-maile z potwierdzeniem rejestracji są jego głównym elementem.

Chociaż wysyłanie wiadomości e-mail z potwierdzeniem może wydawać się proste, wymaga wielu umiejętności i praktyki.

Z tego powodu przygotowaliśmy dla Ciebie najlepszy przewodnik, dzięki któremu za każdym razem będziesz mieć je w sam raz.

Przejdźmy do tego.

 • Co to jest wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji na wydarzenie
 • Dlaczego warto wysyłać wiadomości e-mail z potwierdzeniem rejestracji na wydarzenie
 • Jak możesz wyrównać wiadomości e-mail z potwierdzeniem rejestracji na wydarzenie
 • Wniosek
E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (1)

Nie ograniczaj swojej puli klientów!

Bezproblemowo oferuj wiele opcji płatności

Co to jest wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji na wydarzenie

Po pierwsze, powinniśmy wyjaśnić, czym jest wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji na wydarzenie i do czego służy.

E-mail potwierdzający rejestrację na wydarzenie to wiadomość e-mail, którą użytkownicy otrzymują po zarejestrowaniu się na wydarzenie.

Ma to zapewnić odbiorcy gwarancję, żeproces rejestracjisię powiodło i że ich miejsce na imprezie zostało zapewnione.

Ponadto wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji często podsumowuje ważne informacje związane z wydarzeniem i powtarza dane podane przez uczestnika, aby wszelkie potencjalne błędy mogły zostać poprawione w odpowiednim czasie.

Poniżej znajduje się przykład wiadomości e-mail z potwierdzeniem webinaru wysłanego przezStrony główne.

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (2)

Źródło:Pipedrive

Ponieważ wydarzenie to webinarium, nie ma lokalizacji, ale data i godzina są wyświetlane w widocznym miejscu, z jasno określoną strefą czasową, a nawet odliczanie, aby wzbudzić emocje związane z wydarzeniem.

Dlaczego warto wysyłać wiadomości e-mail z potwierdzeniem rejestracji na wydarzenie

Może Cię zaskoczyć, że e-maile z potwierdzeniem nie są zwykłą formalnością, którą użytkownicy przeglądają i o której zapominają.

W rzeczywistości mająOtwartość 70%., podczas gdy wskaźnik otwarć zwykłych e-maili wynosi mniej niż 18%.

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (3)

Źródło:Regpack

Te e-maile nic nie kosztują, więc szkoda byłoby nie wykorzystać tych imponujących liczb na swoją korzyść.

Poniżej znajduje się kilka sposobów, w jakie możesz skorzystać z wysyłania wiadomości e-mail z potwierdzeniem rejestracji na wydarzenie.

Potwierdzenie rejestracji powiodło się

Zawsze istnieje niewielka część każdego klienta, który obawia się, że coś może pójść nie tak, gdy czeka na przetworzenie zamówienia.

W tym momencie pojawia się potężna wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Otrzymanie jednego zapewnia uczestnika, żerejestracjaproces zakończył się sukcesem, a ich miejsce zostało zabezpieczone.

Wiadomość e-mail zazwyczaj zawiera potwierdzenie lub numer referencyjny, dzięki czemu obsługa klienta może szybko znaleźć rejestrację, jeśli uczestnik ma pytania lub chce wprowadzić zmiany.

Ponieważ jest to pierwszy krok w interakcji firmy z uczestnikiem, stanowi doskonałą okazję do promowania innych produktów i usług.

JakKroplówkatrafnie to ująć:

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (4)

Źródło:Regpack

Ponieważ są to osoby, które są już zainteresowane Twoim wydarzeniem, łatwiej będzie wzbudzić zainteresowanie podobnymi lub pokrewnymi wydarzeniami, wysyłając im promocyjne e-maile.

Jednak konieczne jest zapewnienie opcji rezygnacji z subskrypcji tych e-maili, aby mogli zrezygnować, gdy zmienią się ich priorytety, a Ty nie będziesz postrzegany jako uciążliwy.

Potwierdzenie transakcji płatniczej

Wraz ze wzrostem liczby oszustw związanych z kartami klienci obawiają się wprowadzania danych karty do formularza, kiedypłacąc w Internecie.

Dlatego wysłanie wiadomości e-mail z potwierdzeniem jest jeszcze ważniejsze w przypadku płatnego wydarzenia z poufnymi danymi karty, ponieważ klienci często obawiają się, że transakcja może miećprzegrany.

Wiadomość e-mail potwierdzająca, że ​​płatność została pomyślnie przetworzona, buduje zaufanie i sprawia, że ​​wirtualny proces jest nieco bardziej konkretny, ponieważ uczestnik ma rzeczywisty dowód zakupu.

Powinien zawierać wszystkie szczegóły dotyczące transakcji, takie jak kwota, godzina i data płatności, a także cztery ostatnie cyfry karty kredytowej, której użyto, aby zminimalizować ryzyko oszustwa.

Rozwiązanie do płatności online może ułatwić cały proces.

Regpackpozwala firmom usprawnić swoje usługi poprzez przetwarzanierejestracje zdarzeńIbezpieczne pobieranie płatnościz jednego źródła.

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (5)

Źródło:Regpack

Informacje wymieniane między klientem, a Twoją firmą są szyfrowane, więc ryzyko naruszenia bezpieczeństwa danych jest minimalne.

Ponadto korzystanie z Regpack pozwala klientom zautomatyzować proces wysyłania wiadomości e-mail potwierdzających rejestrację. W ten sposób pracownicy nie muszą się zastanawiać, czy wysłali wiadomość e-mail, czy nie.

Co więcej, nie ma szans na przegapienie wiadomości e-mail, ponieważ proces jest automatyczny lub błąd ludzki, jeśli o to chodzi, ponieważ dane są pobierane automatycznie.

Informowanie uczestników o szczegółach wydarzenia

Oprócz numeru rejestracyjnego i potwierdzenia wpłaty, e-mail musi zawierać ważne informacje dotyczące wydarzenia, o których była mowa wcześniej.

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji na Twoje wydarzenie powinna być punktem odniesienia, z którym uczestnik skonsultuje się, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące lokalizacji lub dokładnej godziny rozpoczęcia wydarzenia.

Wszystkie informacje powinny być wyświetlane w sposób przejrzysty, aby ułatwić użytkownikowi proste zeskanowanie wiadomości e-mail w celu uzyskania informacji.

Ponadto lokalizacja powinna być klikalnym linkiem otwierającym się w Google Maps, a czasowi może towarzyszyć wezwanie do działania (CTA), umożliwiające użytkownikom dodanie go bezpośrednio do swoich kalendarzy.

Poniżej znajduje się doskonały przykład zAutomizy.

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (6)

Źródło:Automizy

Podaje tylko najważniejsze szczegóły, umożliwia uczestnikom kontakt z gospodarzem i ma przekonujący element wizualny, który sprawia, że ​​zapada w pamięć.

Na koniec słowo ostrzeżenia.

Możesz ulec pokusie, aby nie uwzględniać opcji anulowania lub modyfikacji, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że uczestnicy wezmą udział w Twoim wydarzeniu. Jednak o wiele lepszym pomysłem jest posiadanie ich w wiadomości e-mail.

Żyjemy w czasach nieprzewidywalności, a zmiany dokonywane w ostatniej chwili stały się normą, a nie wyjątkiem.

Umożliwienie uczestnikom wprowadzania zmian, a nawet anulowania, pokaże elastyczność, a także profesjonalizm, dzięki czemu będą bardziej szanować Twoją firmę.

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (7)

Zmniejsz brak płatności o 75%

Z elastycznymi planami płatności!

Jak możesz wyrównać wiadomości e-mail z potwierdzeniem rejestracji na wydarzenie

Tylko dlatego, że e-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie są krótkie, nie oznacza to, że ich tworzenie jest proste. Jeśli już, to komplikuje sprawę, ograniczając opcje.

Musisz przede wszystkim przyciągnąć uwagę czytelników w temacie, aby chcieli otworzyć wiadomość e-mail, jednocześnie tworząc treść na tyle krótką, aby chcieli ją przeczytać, ale wystarczająco długą, aby zawierała informacje.

Co więcej, musisz upewnić się, że jest to zgodne z głosem Twojej marki i wystarczająco osobiste, aby ich zainteresować.

Wydaje się, że to trudne zadanie do wykonania, ale nie martw się — mamy kilka wskazówek i wskazówek, które pomogą Ci to wszystko osiągnąć.

Zacznij od przyciągającego wzrok wiersza tematu

Pierwsze wrażenie ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza jeśli chodzi o e-maile.

Skrzynki odbiorcze użytkowników są zalane e-mailami i nie mają czasu na ich przeczytanie, więc jeśli nie przyciągniesz ich uwagi świetnym tematem, e-mail zostanie po prostu przeniesiony do śmieci.

Jedną z najlepszych taktyk na przyciągający wzrok temat jest wyrażenie wdzięczności. Podziękuj swoim czytelnikom bezpośrednio w temacie, aby ich przekonać.

Może to być zarówno proste i stosunkowo nieformalne „Dziękujemy za rejestrację”, jak i bardziej rozbudowane „Do zobaczenia na konferencji X w maju”.

Oto przykład zMailmunch.

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (8)

Źródło:Mailmunch

W zależności od grupy docelowej możesz nawet dodać emoji. Elementy wizualne pomogą wyróżnić temat i sprawią, że Twoja marka będzie wyglądać na bardziej otwartą i przyjazną.

Nie przesadzaj — w przeciwnym razie może to wyglądać na spam.Mailchimpsugeruje trzymanie się jednego na wiersz tematu i używanie ich jako uzupełnienia słów, a nie ich zastępowania.

Poniżej znajduje się kilka innych dobrych przykładów zMailmunch.

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (9)

Źródło:Mailmunch

Nie są dokładnie związane z wydarzeniami, ale dobrze ilustrują problem.

Na przykład, jeśli organizujesz letnie wydarzenie, możesz użyć emotikonu słońca, a jeśli wydarzenie odbywa się w górach, również jest odpowiedni emoji.

Używanie humoru i kalamburów też nie jest złą drogą do realizacji. Dobra gra słów sprawi, że ludzie się uśmiechną i nie będą mogli się oprzeć otwarciu Twojego e-maila.

Podobnie jak w przypadku emotikonów, nie przesadzaj — upewnij się, że żarty są odpowiednie i że wszyscy rozumieją grę słów.

Upewnij się, że e-mail pozostaje zgodny z marką

Klienci cenią spójność, a Twoi uczestnicy nie są wyjątkiem.

Spójność jest niezbędna, jeśli chodzi o elementy wizualne i branding. Pomyśl tylko o takich markach jak na przykład Coca-Cola.

Rozpoznajesz natychmiast wszystko, co robi Coca-Cola, dzięki tożsamości korporacyjnej i grafice.

Oto, co powinieneś zrobić — postarać się o rozpoznawalną obecność.

Schemat kolorów, ton i czcionka są integralnymi elementami głosu i osobowości Twojej marki i mają znaczenie dla wszystkich Twoich działań marketingowych, nie tylko dla e-maili.

Zazwyczaj są one częścią złożonej strategii marketingowej, której prawidłowe wykonanie zajmuje miesiące, a nawet lata.

Kiedy już wybierzesz najlepszą, trzymaj się jej.

Na przykład,Kiełkowaćma praktyczne wytyczne dotyczące stylu, aby pracownicy byli na tej samej stronie w komunikacji pisemnej.

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (10)

Źródło:Sprout Społecznościowy

Jednolita treść we wszystkich kanałach sprawi, że ludzie będą rozpoznawać Twoją markę.

Co więcej, nie będą podejrzliwi co do bezpieczeństwa ani nie pomyślą, że to spam, jeśli Twój styl jest tak wyjątkowy, że trudno go skopiować.

Na przykład, jeśli twój ton jest nieformalny i niezbyt poważny, ludzie mogą pomyśleć, że to dziwne, że nagle zaczynasz wysyłać im e-maile zaczynające się od „Do kogo to może dotyczyć”.

Twoje e-maile z potwierdzeniem powinny odzwierciedlać tożsamość Twojej marki i sprawiać, że uczestnicy nie mogą się doczekać tego konkretnego wydarzenia, co ostatecznie pomoże Ci zwiększyć liczbę konwersji i przyciągnąć więcej uczestników.

Są w zasadzie kontynuacją twojegostrona internetowaktóry pasowałby do niego, a nie wyróżniał się.

Nie ma tu dobrego ani złego podejścia, Nike prowadzi poważne kampanie, podczas gdy Netflix nie traktuje siebie zbyt poważnie i oba odnoszą ogromne sukcesy.

Musisz tylko znaleźć to, co najlepiej sprawdza się w Twojej firmie i trzymać się tego.

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (11)

Akceptuj płatności online bezpośrednio na swojej stronie internetowej!

Usprawnij proces realizacji transakcji, oferuj plany płatności i nie tylko!

Spersonalizuj swój e-mail z potwierdzeniem wydarzenia

Czy kiedykolwiek otrzymałeś e-mail z Twoim imieniem i nazwiskiem w temacie, który od razu sprawił, że poczułeś się wyjątkowo?

A może zdarzyło Ci się kiedyś, że nie chciałeś zrezygnować z subskrypcji firmy, z której usług nigdy nie korzystasz, tylko dlatego, że zwracają się do Ciebie po imieniu?

Nie jesteś sam.

Badania tutaj przez123konstruktor formularzypokazało, że ponad 80% klientów preferuje spersonalizowane podejście, a nawet przekroczyło 90% w 2022 roku.

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (12)

Źródło:Regpack

Tak też poczują się Twoi uczestnicy, jeśli spersonalizujesz e-maile z potwierdzeniem wydarzenia.

Nie martw się; nie oznacza to, że jeden z Twoich pracowników będzie musiał pisać wszystkie te e-maile ręcznie.

Jest to automatyczny proces, zwykle inicjowany przez Ciebieoprogramowanie płatniczektóre można łatwo modyfikować, zazwyczaj dodając znacznik do kodu używanego oprogramowania.

Oto jak to wyglądaopłata.

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (13)

Źródło:opłata

Jeśli naprawdę chcesz, aby Twoi uczestnicy czuli się mile widziani, dobrym pomysłem jest zaoferowanie im zrobienia czegoś w zamian za obecność.

Pisze w niej np. Joanna Pineda z Matrix Groupblogże wiadomość e-mail z potwierdzeniem wydarzenia, w którym uczestniczyła, zawierała propozycję przedstawienia jej innym uczestnikom, którzy podzielają jej zainteresowania.

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (14)

Źródło:MatriXFiles

Jak donosi, odpowiedziała i została przedstawiona kilku wspaniałym ludziom, którzy będą na wydarzeniu.

Z tego powodu była podekscytowana wydarzeniem przed jego rozpoczęciem i mogła w nim aktywniej uczestniczyć, gdy trwało.

Tego podejścia nie da się zautomatyzować jak pierwszego, ale jeśli chcesz się wyróżnić, to jest to sposób.

Zachęcaj do zaangażowania w mediach społecznościowych

Media społecznościowe to doskonały sposób na przekazanie wiadomości, dlatego powinny być częścią e-maili potwierdzających rejestrację.

Zaproś uczestników do polubienia Twojej strony na Facebooku lub obserwowania Cię na Twitterze i podzielenia się ciekawymi zdjęciami lub filmami, aby zainteresować ich wydarzeniem.

Aby jeszcze bardziej ułatwić ten proces, dodaj wezwania do działania do wiadomości e-mail, aby mogli to zrobić jednym kliknięciem.

Jak widać poniżej,Wysyłkawykonali świetną robotę, wysyłając wiadomość e-mail z potwierdzeniem webinaru.

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (15)
Źródło:Wyślij pocztą

Oprócz tego, że jest atrakcyjny wizualnie, zawiera trzy wezwania do działania, dzięki czemu uczestnicy mogą wchodzić w interakcję z marką na trzech głównych platformach.

Możesz udostępniać więcej informacji na swoich kanałach społecznościowych w miarę zbliżania się wydarzenia, aby zainteresować ludzi lub udostępniać zdjęcia z poprzednich edycji wydarzeń, aby wzbudzić ich strach przed przegapieniem.

Aby naprawdę ich zachęcićzaangażowanie w media społecznościowei zachęcaj ich do komentowania Twoich postów, możesz organizować konkursy, w których uczestnicy mogą pokryć koszt swojego biletu lub wygrać bilet na następne wydarzenie.

Co więcej, wprowadź obowiązek oznaczania innych osób, aby dotrzeć do szerszej publiczności, a tym samym do większej liczby potencjalnych uczestników.

Wniosek

Korzystanie z wiadomości e-mail potwierdzających rejestrację na wydarzenie w celu zwiększenia popularności wydarzenia, a nawet sprzedaży dodatkowych usług, to prosty i skuteczny sposób na zmaksymalizowanie wysiłku włożonego w jego organizację.

W końcu kierujesz ofertę do odbiorców, którzy już wykazali zainteresowanie Twoimi usługami, więc masz większe szanse na sukces.

Skuteczny i spersonalizowany e-mail z potwierdzeniem rejestracji, który odzwierciedla Twoją markę, sprawi, że uczestnicy będą z niecierpliwością czekać na Twoje wydarzenie.

Co więcej, jeśli zaprosisz ich do łączenia się z Tobą w mediach społecznościowych, polecą to swoim znajomym, dzięki czemu możesz uzyskać jeszcze więcej rejestracji i jeszcze bardziej popularne wydarzenie.

E-maile potwierdzające rejestrację na wydarzenie: kompletny przewodnik (2024)

FAQs

Jak powinien wyglądać email? ›

Składać się na układ wiadomości powinny takie elementy jak:
 • adresat wiadomości,
 • temat,
 • przywitanie,
 • treści,
 • zakończenie oficjalnego maila,
 • pożegnanie.

Jak napisać maila czy e-mail? ›

Email, e-mail, mail czy meil - rozwiewamy wątpliwości
Liczba pojedynczaLiczbna mnoga
Dopełniacze-maila albo e-mailue-mailów albo e-maili
Celownike-mailowie-mailom
Biernike-mail (pot. e-maila)e-maile
Narzędnike-maileme-mailami
3 more rows

Jak pobrać wiadomość e-mail? ›

Pobieranie e-maili na komputer
 1. Otwórz Gmaila na komputerze.
 2. Otwórz e-maila.
 3. Kliknij Więcej .
 4. Kliknij Pobierz wiadomość.

Jak poprawnie napisać e-mail? ›

Pisząc oficjalnego e-maila, powinniśmy zwrócić uwagę na to, by był on czytelny, zrozumiały i bezbłędny. Jeśli wybraliśmy oficjalne przywitanie, jakim jest zwrot „Szanowny Panie”/”Szanowna Pani”, to warto jest utrzymać całą wiadomość w takim tonie. Starajmy się nie używać zdrobnień, gdyż jest to niestosowne.

Czego nie może zawierać adres email? ›

Nazwa użytkownika nie może zawierać ampersandów (&), znaków równości (=), podkreśleń (_), apostrofów ('), łączników (-), znaków plus (+), przecinków (,), nawiasów (<>) ani dwóch lub więcej kropek (.)

Czy można zacząć maila od dzień dobry? ›

Generalnie jednak warto unikać takiego powitania. Co zamiast „Witam”? Powitania w rodzaju „dzień dobry” lub „dobry wieczór” w przypadku korespondencji elektronicznej też nie są wskazane, gdyż nie wiemy, o jakiej porze adresat naszej wiadomości ją odczyta.

Jak rozpocząć pisanie maila? ›

– E-mail do nieznanego odbiorcy najlepiej rozpocząć neutralnym zwrotem. Standardowymi formułami są „Szanowni Państwo” lub „Dzień dobry”.

Jak zacząć odpowiedź na maila? ›

Najlepiej zacząć korespondencję od słów: „Szanowna Pani", „Szanowny Panie", a zakończyć zwrotem: „Pozdrawiam", „Z wyrazami szacunku", „Z poważaniem".

Co to jest e-mail przykład? ›

To nic innego, jak specjalny identyfikator danego użytkownika, dzięki któremu można oznaczać go jako odbiorcę wiadomości i zapewnić, że będą one trafiały właśnie do jego skrzynki. Obecnie adres konta e-mail wygląda zwykle tak: nazwa@domena.końcówka, na przykład bok@mprofi.pl.

Jak napisać maila do PDF? ›

Wybierz preferowany sposób zachowywania wiadomości.
 1. Zachowywanie wiadomości do plików: Wybierz polecenie menu Plik > Zachowaj jako, a następnie wybierz format. ...
 2. Zachowywanie wiadomości do plików PDF: Wybierz polecenie menu Plik > Eksportuj jako PDF.

Jak wysłać Plik PDF na maila? ›

Procedura wysyłania pliku PDF pocztą elektroniczną z programu Acrobat. Otwórz plik PDF w programie Acrobat lub Acrobat Reader, a następnie kliknij ikonę Wyślij za pomocą wiadomości e-mail ( ) w prawym górnym rogu paska narzędziowego.

Jak wysłać wiadomość z poczty Gmail? ›

Wysyłanie wiadomości
 1. Otwórz aplikację Gmail na telefonie lub tablecie z Androidem.
 2. W prawym dolnym rogu kliknij Utwórz .
 3. W polu „Do” dodaj adresatów. Możesz ich także dodać: w polach „DW” i „UDW”; ...
 4. Dodaj temat.
 5. Wpisz wiadomość.
 6. U góry strony kliknij Wyślij .

Jak przywitać się w mailu? ›

Mail może zaczynać się od zwrotów: Szanowna Pani / Szanowny Panie / Szanowni Państwo, ewentualnie Dzień dobry, dopuszcza się sformułowanie Pani X, Panie Y (X, Y – imię), gdy jesteśmy w trakcie wymiany kolejnych maili.

Jak się kończy maila? ›

Zakończenie. Jak zakończyć maila formalnego? Możesz użyć zwrotu Pozdrawiam serdecznie czy Łączę pozdrowienia lub, jeśli chcesz podkreślić szacunek względem adresata, Z poważaniem lub Z wyrazami szacunku. Po tym sformułowaniu niezbędny jest Twój podpis – imię i nazwisko.

Jak podpisywać się w mailu? ›

Każdy e-mail rozpoczynany w formalnym tonie powinien zakończyć się w ten sam sposób. Jeśli więc na początku użyłeś zwrotu Szanowni Państwo / Szanowna Pani / Szanowny Panie, na końcu należy napisać Z poważaniem lub Z wyrazami szacunku.

Z czego składa się adres mailowy? ›

Adres poczty elektronicznej składa się z kilku elementów. Są to: identyfikator użytkownika, znak @ oraz pełna nazwa domenowa serwera poczty. Przykładem adresu e-mail będzie jan.nowak@mojafirma.pl , biuro@mojafirma.pl, czy mojafrma@onet.pl.

Od czego zaczac mail? ›

1. Zwroty grzecznościowe – przykłady form inicjalnych. Zwroty grzecznościowe są istotne w tradycyjnych listach i w mailach. Najlepiej zacząć korespondencję od słów: „Szanowna Pani", „Szanowny Panie", a zakończyć zwrotem: „Pozdrawiam", „Z wyrazami szacunku", „Z poważaniem".

Jak ładnie się przedstawić w mailu? ›

Może to być krótkie przedstawienie swojego doświadczenia, zainteresowań, celów związanych z nową pracą lub po prostu informacja o tym, jak bardzo cieszysz się z możliwości dołączenia do zespołu. Najważniejsze jest, aby treść była krótka, zwięzła i jasna, a jednocześnie ciepła i przyjazna.

Jak zacząć e-mail? ›

Każda wiadomość powinna zawierać zwrot inicjalny i spójny (na tym samym poziomie) zwrot pożegnalny. Mail może zaczynać się od zwrotów: Szanowna Pani / Szanowny Panie / Szanowni Państwo, ewentualnie Dzień dobry, dopuszcza się sformułowanie Pani X, Panie Y (X, Y – imię), gdy jesteśmy w trakcie wymiany kolejnych maili.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Prof. Nancy Dach

Last Updated:

Views: 6059

Rating: 4.7 / 5 (57 voted)

Reviews: 80% of readers found this page helpful

Author information

Name: Prof. Nancy Dach

Birthday: 1993-08-23

Address: 569 Waelchi Ports, South Blainebury, LA 11589

Phone: +9958996486049

Job: Sales Manager

Hobby: Web surfing, Scuba diving, Mountaineering, Writing, Sailing, Dance, Blacksmithing

Introduction: My name is Prof. Nancy Dach, I am a lively, joyous, courageous, lovely, tender, charming, open person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.