Jak napisać e-mail z podziękowaniami po wydarzeniu (aktualizacja 2023) (2023)

Wysyłanie e-maili z podziękowaniami do uczestników wydarzenia to doskonały sposób na poinformowanie ich, jak bardzo Ci zależy. Nie tylko pokazuje, że pamiętałeś o nich nawet po imprezie, ale także zachęca do ponownego przyjścia na kolejną organizowaną przez Ciebie imprezę.

Jeśli więc szukasz czegoś, co zwiększy Twoją popularność, czas napisać e-mail po wydarzeniu. Tutaj znajdziesz kilka świetnych wskazówek, jak napisać świetną notatkę po wydarzeniu.

Co to jest e-mail z podziękowaniami

Jest to po prostu e-mail, który wyraża uznanie dla osób, które uczestniczyły w Twoim wydarzeniu. Jest to uprzejmy akt po wydarzeniu, który sprawia, że ​​​​uczestnicy czują się docenieni.

Dlaczego potrzebujesz e-maila z podziękowaniami

Jak wspomniano wcześniej, e-mail z podziękowaniami wypełnia lukę między Tobą a Twoimi uczestnikami. E-mail z podziękowaniami za udział w wydarzeniu to coś więcej niż wyraz uznania. Jest to technika, dzięki której zachowujesz lojalność tych, którzy już uczestniczyli w Twoim wydarzeniu.

E-mail z podziękowaniami działa również jako medium, za pomocą którego zwiększasz świadomość dotyczącą wydarzenia. Dzieje się tak dlatego, że jeśli sprawisz, że Twoi obecni uczestnicy poczują się docenieni, jest więcej niż prawdopodobne, że przekażą słowo innym. Dlatego poczta pantoflowa rozprzestrzenia się szybko i automatycznie daje dużą wiarygodność.

Co więcej, e-mail z podziękowaniami buduje zaufanie między Tobą a grupą docelową. Jest to niezwykle przydatne, ponieważ zaufanie, które budujesz między sobą a uczestnikami, gwarantuje, że w przyszłości możesz się z nimi łączyć i zbierać przydatne informacje, tak samo jak podczas korzystania z ankiet. Pomaga to znacznie w uzyskaniu odpowiednich informacji na temat tego, czego chcą Twoi odbiorcy docelowi.

E-mail z podziękowaniami daje również możliwość zwiększenia liczby konwersji. Oznacza to, że możesz subtelnie dołączyć wezwanie do działania w e-mailu z podziękowaniami. W ten sposób masz pewność, że uczestnicy będą odwiedzać Twoją witrynę w celu uzyskania najnowszych aktualizacji i wydarzeń.

Organizuj angażujące wirtualne, hybrydowe lub osobiste wydarzenia, na które Twoi uczestnicy będą z przyjemnością wracać.Wypróbuj Gevme za darmo

Rodzaje e-maili z podziękowaniami

 • E-mail z podziękowaniami dla uczestników wydarzenia
 • E-mail z podziękowaniami dla Wolontariuszy
 • E-mail z podziękowaniami dla Sponsorów

Niezależnie od tego, do kogo wysyłasz e-mail z podziękowaniami, istnieją 2 główne elementy napisania dobrego e-maila z podziękowaniami.

 • Wiersz tematu
 • Treść wiadomości e-mail

Jak stworzyć świetne tematy wiadomości e-mail z podziękowaniami

Chociaż wiersz tematu wydaje się najmniejszą częścią e-maila z podziękowaniami, jest najważniejszym aspektem każdego e-maila. W końcu to temat zadecyduje, czy Twój e-mail zostanie otwarty.

Oto kilka przydatnych wskazówek, które możesz zastosować, aby stworzyć świetny temat.

Uczynienie ich zwięzłymi

Linie tematyczne muszą być krótkie i na temat. Zgłoszono, że około 40% wiadomości e-mail jest otwieranych na urządzeniach mobilnych. Oznacza to, że temat musi być umiejętnie przygotowany. Powinien zawierać najpierw najbardziej odpowiednie słowa.

Nazwisko nadawcy powinno być znane odbiorcy

Każdego dnia otrzymujemy wiele wiadomości spamowych. Oznacza to, że jeśli wyślesz wiadomość e-mail z nieznaną nazwą, jest więcej niż prawdopodobne, że odbiorca pomyli wiadomość e-mail ze spamem.

Ponadto unikaj używania nazwy nadawcy, która zawiera „brak odpowiedzi”. To prawdopodobnie przyniesie odwrotny skutek. Po pierwsze, odbiorca może nie zawracać sobie głowy otwieraniem wiadomości, ponieważ nie ma sensu czytać treści, jeśli nie może na nią odpowiedzieć.

Po drugie, otrzymanie automatycznej wiadomości z podziękowaniami może być dość demoralizujące dla odbiorcy. Sprawi, że poczują się tak, jakbyś po prostu spełniał formalność, zamiast faktycznie doceniać ich obecność.

Użyj potężnego silnika poczty e-mail Gevme, aby zautomatyzować wiadomości e-mail do wszystkich uczestników.Wypróbuj Gevme za darmo.

Najlepsze wiersze tematu e-maila z podziękowaniami

Twój temat może być tak prosty, jak „Dziękujemy za udziałNazwa wydarzenia”lub może to być coś bardziej delikatnego i spersonalizowanego. Bardziej spersonalizowany wiersz tematu może również zawierać imię i nazwisko uczestnika. Ma to z pewnością większy wpływ, ponieważ tworzy poczucie wartości i pokazuje odbiorcy wiadomości e-mail, że nie wysyłasz tylko automatycznych wiadomości e-mail.

Niemniej jednak jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, który temat jest najlepszy, jest ciągłe poszukiwanie i eksperymentowanie. W tym miejscu pojawiają się testy A/B lub testy podzielone.Dla tych, którzy mogą nie znać tego terminu, testy A/B polegają na utworzeniu więcej niż jednej wersji tematu i przetestowaniu, która z nich działa najlepiej.

Dodatkowo tematy muszą być zoptymalizowane pod kątem różnych urządzeń. Wynika to z faktu, że nie wszyscy będą otwierać swoje wiadomości e-mail na komputerze. Mogą przeglądać je na smartfonach i tabletach.

Dlatego ogólną zasadą jest ograniczenie linii tematu do nie więcej niż 50 znaków.

Co musisz napisać w treści e-maila z podziękowaniami

Kopia e-maila jest następną najważniejszą rzeczą po temacie. Pytanie, jak napisać e-mail z podziękowaniami za udział w wydarzeniu, zostało omówione tutaj:

Mówiąc krótko

Podobnie jak temat, treść wiadomości e-mail powinna być krótka i treściwa. Pewnie zastanawiasz się, dlaczego tak bardzo kładziemy nacisk na to, aby treści były jak najmniejsze.

Powodem jest to, że nikt nie ma czasu ani cierpliwości na czytanie maili z długimi akapitami. Ludzie muszą otrzymać wiadomość tak szybko, jak to możliwe. Dlatego utrzymywanie wszystkiego na miejscu jest bardzo istotne.

Dowiedz się, czego będziesz szukać w e-mailu z podziękowaniami

Twoi uczestnicy niewiele się od ciebie różnią. W związku z tym bardzo pomocne jest zastanowienie się, czego sam chciałbyś otrzymać w e-mailu z podziękowaniami.

Dzięki temu będziesz mieć pewność, że uwzględnisz rzeczy, które sprawią, że poczujesz się doceniona i zaszczycona.

Dodawanie minut wydarzenia

Innym kluczowym elementem, który możesz uwzględnić w treści e-maila, mogą być minuty lub kluczowe wskazówki z wydarzenia. Większość dzisiejszych wydarzeń wirtualnych lub hybrydowych zawiera nagrania różnych sesji i kamieni milowych podczas wydarzenia. Dobrym pomysłem jest wysłanie linku do tej treści jako linku na żądanie do uczestników w e-mailu z podziękowaniami. Daje to uczestnikom możliwość ponownego przeżycia i/lub powrotu do ważnych sesji z wydarzenia.

Gevme umożliwia centralne przechowywanie wszystkich treści wideo i transmisji na żywo z wydarzeń oraz dostęp do nich na całym świecie na żądanie.Wypróbuj Gevme za darmo.

Szukasz przykładów

Zawsze warto poszukać próbek. Próbki e-maili z podziękowaniami po zakończeniu pracy mogą dać ci świetne pomysły na to, co musisz zawrzeć we własnych e-mailach.

Jako punkt wyjścia możesz użyć następującego szablonu e-maila z podziękowaniami po wydarzeniu:

Temat: Dziękuję za przybycie, .

Drogi ,

Jesteśmy więcej niż wdzięczni za udział w naszym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że podobało Ci się to doświadczenie.

Czekamy na ponowne spotkanie następnym razem.

Dziękuję.

Z wyrazami szacunku,

Twoje imię

Zasady pisania e-maila z podziękowaniami po wydarzeniu

 • Użyj profesjonalnego podpisu e-mail
 • Nie zwlekaj z wysłaniem e-maila uzupełniającego po spotkaniu
 • Bądź szczery i uprzejmy
 • E-mail z podziękowaniami powinien być krótki, ale nie za krótki
 • Nie pal mostów – nigdy.

E-mail z podziękowaniami po konferencji powinien być napisany zgodnie z tymi samymi zasadami.

Przykłady e-maili

E-mail z podziękowaniami po spotkaniu:

Kimberly Perkins
647 Dacur St Eden, NC 27288
Telefon domowy: (336) 627-3154
Komórka: (336) 552-1788

E-mail: kperkins14@iriad.rr.com

Mir. Williama Joynera
Kompletna pielęgnacja kamienia węgielnego:

116 sposobów ul.
Martinsville, Wirginia 24112

Szanowny Panie Joyner:

Dziękuję za poświęcenie czasu na omówienie ze mną asystenta gabinetu medycznego w Cornerstone Complete Care. Po spotkaniu z Państwem i obserwacji działalności firmy utwierdzam się w przekonaniu, że moje wykształcenie i umiejętności dobrze pokrywają się z Państwa potrzebami.

Naprawdę doceniam, że poświęciłeś tyle czasu na zapoznanie mnie z twoim biurem. Nic dziwnego
Cornerstone Complete Care utrzymuje swoich pracowników tak długo, że czuję, że mógłbym się od ciebie wiele nauczyć iz pewnością byłbym zadowolony ze współpracy z tobą.

Oprócz moich kwalifikacji i doświadczenia, wniosę na to stanowisko doskonałe nawyki pracy i osąd. Biorąc pod uwagę niezliczone wymagania dotyczące Twojego czasu, jestem pewien, że potrzebujesz ludzi, którym można zaufać, aby wykonywali swoje obowiązki przy minimalnym nadzorze.

Oczekuję, panie Joyner, wiadomości od pana w sprawie decyzji o zatrudnieniu. Jeszcze raz dziękuję za
Twój czas i uwagę, jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się ze mną w każdej chwili:

w (336):552-1788.

Z poważaniem,

E-mail z podziękowaniami po konferencji:

Twoje imię
Twój adres
Kod pocztowy miasta
Numer telefonu
Adres e-mail

Data

Imię i nazwisko ankietera

Nazwa firmy lub firmy
adres ulicy

Kod pocztowy miasta
Szanowna Pani

„Dziękuję za poświęcenie czasu na spotkanie ze mną w Duquesne Lay School. Państwa kancelaria zainteresowała mnie przede wszystkim ze względu na różnorodność klientów oraz specjalizację w dziedzinie sporów środowiskowych. Byłem zachwycony, gdy dowiedziałem się, że zapewniacie również programy ustawicznego kształcenia prawniczego dla prawników firmowych i innych prawników rejonowych.

Załączyłem próbkę pisma, o którą prosiłeś, i pozwoliłem sobie załączyć rekomendację profesora Smartsa, mojego profesora planowania przestrzennego. On wie.
„pracuję dobrze i był na tyle uprzejmy, że zaproponował swoją rekomendację.

Jestem podekscytowany możliwością spędzenia przyszłego lata w Państwa firmie. Proszę pozwól mi
Dowiedz się, czy mogę podać dodatkowe informacje.

Z poważaniem,

Twoje imię

Załącznik

Dziękuję list dopan młodyrspo wydarzeniu:

13 czerwca 20XX

Pan Tromas Sater
Właściciel

farmy Freshfield
Adres

Drogi Thomasie Salterze,

W imieniu Riverbrook School jeszcze raz dziękuję za tak uprzejmość
Sponsorowanie naszego corocznego letniego małego zoo. W tym roku udało nam się zebrać ponad 10 000 funtów
na nowy dach na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej i bez tego nie dalibyśmy rady
przedstawiające wszystkie twoje owce i kaczki na szkolnym karnawale Były takim hitem, że wielu
rodziny już rozmawiają o przyprowadzeniu przyjaciół i krewnych, aby mogli się z nimi zobaczyć w przyszłym roku!

Czekamy na więcej informacji na temat przyszłorocznej imprezy w nadchodzących miesiącach.
Szczery,
pani June Baker

Doradca zawodowy, Szkoła Riverbrock

E-mail z podziękowaniami dla wolontariuszy po wydarzeniu:
Jak napisać e-mail z podziękowaniami po wydarzeniu (aktualizacja 2023) (1)

Szablony e-maili z podziękowaniami po wydarzeniu

Jak napisać e-mail z podziękowaniami po wydarzeniu (aktualizacja 2023) (2)
Jak napisać e-mail z podziękowaniami po wydarzeniu (aktualizacja 2023) (3)

Jeśli uważasz, że te informacje są przydatne, możesz również chciećdowiedz się więcej o tworzeniu e-maila z zaproszeniem biznesowym.

Wskazówki, jak napisać e-mail z podziękowaniami po wydarzeniu

Oto podsumowanie tego, co zalecamy zawrzeć w liście z podziękowaniami za udział w wydarzeniu:

 • Linie tematyczne powinny być krótkie i na temat.
 • Unikaj używania nazwy nadawcy, która zawiera „brak odpowiedzi”.
 • Podobnie jak temat, treść wiadomości e-mail powinna być krótka i treściwa.
 • Dołącz spersonalizowane linie, a nie tylko szablonowy komunikat.
 • Uwzględnij rzeczy, które sprawią, że Twoi uczestnicy poczują się docenieni i zaszczyceni.
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Nathanael Baumbach

Last Updated: 23/01/2024

Views: 5975

Rating: 4.4 / 5 (55 voted)

Reviews: 86% of readers found this page helpful

Author information

Name: Nathanael Baumbach

Birthday: 1998-12-02

Address: Apt. 829 751 Glover View, West Orlando, IN 22436

Phone: +901025288581

Job: Internal IT Coordinator

Hobby: Gunsmithing, Motor sports, Flying, Skiing, Hooping, Lego building, Ice skating

Introduction: My name is Nathanael Baumbach, I am a fantastic, nice, victorious, brave, healthy, cute, glorious person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.