List z podziękowaniami za opiekę i wsparcie: instrukcje, szablony i przykłady | Poczta do siebie (2024)

Najbardziej romantyczne uczucie to bycie kochanym przez kogoś, kogo kochałeś. Najcenniejszą rzeczą jest dać komuś znać, że go cenisz, sprawić, by poczuł się wyjątkowy i otrzymać w zamian miłość. Opieka i wsparcie ze strony otaczających Cię osób ma wiele zalet, szczególnie wzdrowie psychiczne.

Wedługstatystyki zdrowia psychicznego, w 2023 roku większość Amerykanów doświadczyła problemów ze zdrowiem psychicznym z powodu skutków pandemii.62%powiedzieć, że cierpielizaburzenia lękowe, I7,1% dorosłychpodzielili się doświadczeniem epizodu dużej depresji ischizofrenia, która dotyka prawie 20 milionów ludzi na całym świecie.

Napisanie listu z podziękowaniami dla członków rodziny za ich ciągłą pomoc i wsparcie poprawia relacje, zwiększa satysfakcję i zmniejsza stres. W tym artykule,Poczta do siebiedostarczył ważnych wskazówek i szablonów listów z podziękowaniami, których możesz użyć, aby podziękowaćprzyjaciele,rodzina i bliscy.

Co to jest?

List z podziękowaniami za opiekę i wsparcie pozwala podziękować komuś za bycie przy tobie w trudnych czasach. Jest to specjalny list przeznaczony dla kogoś, kto pomagał się tobą opiekować i wspierał cię w jakikolwiek duży lub mały sposób.

Zaleca się, aby napisać osobne listy dla każdego adresata, jeśli zamierzasz zaadresować ten list do więcej niż jednej osoby. Ten list służy jako wyraz uznania dla szczerych uczuć danej osoby,życzliwośći przywiązanie. Może być napisany odręcznie lub elektronicznie.

Kiedy należy go wysłać?

Oto kilka scenariuszy, w których możesz chcieć przekazać ten list z podziękowaniami:

 • Możesz wyrazić wdzięczność swoim przyjaciołom za pomoc po znaczącej stracie życiowej.
 • Aby wyrazić wdzięczność twoim rodzicom za opiekę nad tobą, gdy wyzdrowiałeś z choroby.
 • Kiedy twoi przyjaciele opiekują się tobą, gdy źle się czujesz w szkole.
 • Jeśli twój przełożony troszczy się o ciebie i daje ci wolne w razie potrzeby.
 • Możesz wyrazić wdzięczność współmałżonkowi za opiekę nad tobą w potrzebie.
 • Kiedy osoba jestzaopatrywać cię finansowoprzez trudne czasy.
 • Jeśli twoja rodzina i przyjaciele dopingują cię podczas zawodów, wygraj lub przegraj.

Kiedy członek Twojej rodziny lub przyjaciół okaże Ci życzliwość i wsparcie, jak najszybciej wyślij list z podziękowaniami.

Wytyczne dotyczące pisania

 1. Format:Upewnij się, że odpowiednio napisałeś list z podziękowaniami dla odbiorcy. Możesz napisać go do kogoś w sposób formalny, nawet jeśli ten list jest często nieformalny.
 2. Zachowaj autentyczność:Napisz go przede wszystkim w celu podziękowania tej osobie i wyrażenia szczerych myśli. List może stracić swoje znaczenie i znaczenie, jeśli jest napisany z ukrytych motywów.
 3. Bądź rozsądny:Uważaj na to, jak formułujesz rzeczy i staraj się zachować szczerość listu.
 4. Być specyficznym:Kontekst listu jest ustalany przez przekazanie twojej wdzięczności. Opisz, w jaki sposób ci pomogli, jeśli piszesz ten list, aby podziękować komuś za opiekę nad tobą, gdy byłeś chory.
 5. Zakończ podziękowaniami:Możesz jeszcze raz podziękować odbiorcy i zakończyć wiadomość odpowiednią frazą zamykającą.

Szablony listu z podziękowaniami za opiekę i wsparcie

Szablon nr 1: Dziękuję za opiekę nade mną podczas choroby List

Pełne imię i nazwisko nadawcy

Twój adres

Data

Adres Odbiorcy

Drogi _____ (imię i nazwisko odbiorcy),

Ten list jest moim sposobem na podziękowanie za troskę i uwagę, jaką mi okazaliście podczas pobytu w szpitalu. To było kilka trudnych dni, ale udało mi się przetrwać tylko z tobą u boku. Zdumiewa mnie, jak byłeś przy mnie od samego początku. Opiekowaliście się mną przez cały okres leczenia i diagnozy.

Z tobą było to znacznie łatwiejsze. Zdaję sobie sprawę, jak okropnym jestem pacjentem, ale nigdy nie narzekałeś. Doceniam wszystko, co dla mnie zrobiłeś, a zwłaszcza twoją cierpliwość.

Z miłością,

(Nazwisko nadawcy)

Szablon nr 2: List z podziękowaniami za modlitwy i wsparcie podczas choroby

Pełne imię i nazwisko nadawcy

Twój adres

Data

Adres Odbiorcy

Drogi _____ (imię i nazwisko odbiorcy),

Piszę ten list, aby podziękować za ogromne wsparcie w ciągu ostatniego miesiąca. Pobyt w szpitalu to mój najgorszy koszmar, ale ostatnie dni mogłam przeżyć tylko dzięki Waszemu wsparciu. Jestem Wam wdzięczna, że ​​odwiedzacie mnie regularnie i przynosicie tyle słodyczy. To Wasze najlepsze życzenia i modlitwy pomogły mi przetrwać zawał serca.

Dziękuję za opiekę nade mną i moją rodziną w trudnych chwilach. Czuję się teraz o wiele lepiej i mam nadzieję, że szybko wyzdrowieję. Odwiedzę ciebie i wszystkich w domu, kiedy w pełni wyzdrowieję. Wraz z tym listem przesyłam Ci również czekoladki, ponieważ wiem, jak bardzo kochasz czekoladki.

Z miłością,

_____ (Nazwisko nadawcy)

Szablon nr 3: List z podziękowaniamiPo wyzdrowieniu z choroby

Pełne imię i nazwisko nadawcy

Twój adres

Data

Adres Odbiorcy

Drogi _____ (imię i nazwisko odbiorcy),

Mam nadzieję, że masz się dobrze. Piszę ten list, aby poinformować Cię, że wyzdrowiałem z ataku paraliżu. Cieszę się, że mogę wyjść z czegoś tak strasznego. Wierzę, że powrót do zdrowia nie byłby możliwy bez waszych modlitw i najlepszych życzeń. Dziękuję bardzo za ciągłe wysyłanie kwiatów i częste odwiedzanie mnie. Jestem wdzięczna Bogu, że wysłuchał naszych modlitw i w końcu stanęłam na nogi.

Ponieważ za 2-3 dni będę wypisany ze szpitala, niedługo przyjadę do Ciebie z wizytą. Bardzo się cieszę na spotkanie z Wami, ale ponieważ lekarze zalecili mi odpoczynek, po kilku dniach dojdę do Waszego tempa. Mam nadzieję, że będę się z Wami świetnie bawić. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie mnie w najtrudniejszym okresie mojego życia i błogosławieństwo modlitwą. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Dbać o siebie!

Z miłością,

_____ (Nazwisko nadawcy)

Szablon nr 4: Dziękuję za opiekę nade mną List do przyjaciela po stracie

Pełne imię i nazwisko nadawcy

Twój adres

Data

Adres Odbiorcy

Drogi _____ (imię i nazwisko odbiorcy),

Za pośrednictwem tego listu chcę Ci podziękować za opiekę nad mną, kiedy najbardziej Cię potrzebowałam. To, że byłeś przy mnie przez ostatnie kilka dni, zdecydowanie sprawiło, że strata była bardziej znośna. Dziękuję za pomoc w przezwyciężeniu okropnej sytuacji i powrocie do normalnego życia. Wypadek był dla mnie szokiem i już wiesz, co nastąpiło później. Gdybyś mi nie pomógł, nie byłbym w stanie się pozbierać i wrócić do pracy.

Dziękuję, że się mną opiekujesz i sprawiasz, że czuję się trochę mniej samotna. Jestem Ci wdzięczny za troskę i współczucie, które mi okazałeś. Wiem, że tego, co się stało, nie da się odwrócić, ale świadomość, że mogę na ciebie liczyć, dodaje mi otuchy. Dziękuję Ci za wszystko.

Z miłością,

_____ (Nazwisko nadawcy)

Szablon nr 5: Dziękuję za opiekę List do szefa/menedżera

Adres Nadawcy

Adres e-mail nadawcy

Data

Nazwa odbiorcy

Adres Odbiorcy

Temat: Dziękuję, że się mną opiekujesz

Drogi ______ (imię i nazwisko odbiorcy)

Tym listem pragnę podziękować za zajęcie się moimi potrzebami i pozwolenie mi na tygodniowy urlop w szczycie sezonu pracy. Rozumiem, że obciążenie pracą było dość duże w zeszłym tygodniu, ale mój stan zdrowia nie pozwalał mi przyjść do pracy. To miło z twojej strony, że uwzględniłeś moje potrzeby i zdrowie oraz zatwierdziłeś moje liście.

Jestem wdzięczny Tobie i firmie za ciągłe dbanie o potrzeby pracowników i nadawanie wyższego priorytetu równowadze między życiem zawodowym a prywatnym. Zapewniam, że wykonam wszystkie oczekujące zadania w ciągu tego tygodnia i postaram się zrekompensować urlopy, pracując w godzinach nadliczbowych, kiedy już w pełni wyzdrowieję. Dziękuję również za umożliwienie mi pracy z domu i uratowanie mnie przed podróżowaniem do biura, dopóki w pełni nie wyzdrowieję. Jeszcze raz bardzo dziękuję za sprawdzanie mnie, opiekę nad mną i zapewnienie mi wszystkich potrzebnych rzeczy. Cieszę się, że jestem pracownikiem firmy ____ (nazwa firmy).

Z poważaniem,

(Podpis)

Pełne imię i nazwisko nadawcy

Szablon nr 6: List z podziękowaniami do pracowników

Adres Nadawcy

Adres e-mail nadawcy

Data

Imię odbiorcy

Adres Odbiorcy

Temat: Dziękujemy za ciągłe wsparcie

Drogi ______ (imię odbiorcy)

Dziękujemy za ciągłe wsparcie, które okazaliście firmie. _____ Firma (wpisz nazwę swojej firmy) osiągnęła wyżyny sukcesu dzięki wkładowi wszystkich pracowników. Jesteśmy Wam wdzięczni za to, że przy nas trwacie i dajesz z siebie 100% w każdym projekcie, którego się podejmujemy.

Doceniamy wsparcie dla firmy i dziękujemy za wkład, jaki wnieśli Państwo w wyniesienie naszej nazwy na tak wysoką pozycję. Firma _____ (wpisz nazwę swojej firmy) swój sukces zawdzięcza wszystkim swoim pracownikom. Twoja ciężka praca, cierpliwość i umiejętności były dla nas atutem. Aby okazać naszą wdzięczność za Twój wkład, jutro wieczorem organizujemy przyjęcie. Mam nadzieję, że cię tam zobaczę. Wkrótce otrzymasz również oficjalne zaproszenie na przyjęcie od działu kadr i administracji. Ubierz się i bądź gotowy do gry. Mam nadzieję, że jutro będziesz się dobrze bawić.

Z poważaniem,

(Podpis)

Szablon nr 7: List z podziękowaniami dla profesora

Adres Nadawcy

Adres e-mail nadawcy

Data

Imię odbiorcy

Adres Odbiorcy

Temat: Podziękowania za ciągłe wsparcie

Drogi ______ (imię odbiorcy)

Piszę ten list, aby wyrazić moją wdzięczność za nieustanne wspieranie mnie i pomoc w ukończeniu mojej pracy doktorskiej. Wiele się od ciebie nauczyłem, a twoje wskazówki były dla mnie bardzo pomocne. Jestem wdzięczny, że byłeś naszym HOD w college'u. Przez ostatnie kilka lat pracy nad moją pracą doktorską musiałem uczyć się od Ciebie różnych aspektów.

Liczę na Twoją wiedzę i doświadczenie. Nigdy nie zapomnę twojego cennego wkładu w pomoc i prowadzenie mnie w ukończeniu mojej pracy magisterskiej.Dziś opuszczam tę uczelnię ze stopniem doktora dzięki twoim wskazówkom i wsparciu. Dziękuję za bycie wspaniałym nauczycielem i wspaniałym przewodnikiem.

Z poważaniem,

(Podpis)

Szablon nr 8: List z podziękowaniami dla babci za jej miłość i troskę

Pełne imię i nazwisko nadawcy

Twój adres

Data

Adres Odbiorcy

Droga babciu,

Mam szczerą nadzieję, że masz się dobrze i dobrze się bawisz ze swoimi kumplami. Moje najlepsze wspomnienia to przepyszne pikle, ręcznie robione swetry i niekończące się historie na dobranoc. Pieczesz ciasteczka z kawałkami czekolady, a te zawsze będą moimi ulubionymi. Kiedy mojej mamy nie było w domu, pamiętam, jak pomagałeś mi w odrabianiu lekcji. Mimo, że mogłem być niezłym kłopotem, zawsze byłeś cierpliwy.

Nie mogę zacząć mówić, jak bardzo doceniam twoje współczucie i wsparcie w całej szkole. Jestem tak szczęśliwy, że jesteś moją babcią z powodu twojej dobroci i cennych korzyści, które mi dałeś.

Chciałem wyrazić moją wdzięczność i głębokie przywiązanie do ciebie. Szczerze doceniam twoją pomoc.

Dużo miłości

(Twoje imię)

Szablon nr 9: Dziękuję za wspieranie mnie, mamy i taty

Twój adres

Dzisiejsza data

Adres Odbiorcy

Drogi _____ (imię odbiorcy),

Ten list wyraża moją wdzięczność za nieustające wsparcie w moim życiu. Byłeś dla mnie ogromnym źródłem zachęty i poprawiłeś moje życie na wiele sposobów. Zaszczepiłeś we mnie znaczenie przyjaźni i związków, odkąd byłem małym dzieckiem. Dzięki Tobie odkryłam wartość bycia obecnym dla ludzi, których kocham. W każdych okolicznościach nigdy nie pozwoliłeś mi czuć się samotnym. Pomogliście mi przy każdym wyborze, od uczęszczania do wybranej przeze mnie szkoły po wybór nietradycyjnej ścieżki zawodowej.

Zawsze uznawałeś znaczenie muzyki w moim życiu i to, co ona dla mnie znaczy. Poza tym wiedziałeś, że nie będę w stanie zarobić dużo na mojej muzyce, a mimo to zachęcałeś mnie do podążania za moją miłością. Odnoszę sukcesy w życiu tylko dzięki Tobie. Zawdzięczam ci wszystko za moją popularność i fortunę. Doceniam waszą pomoc przez te wszystkie lata. Przesyłam ci moją miłość.

Z poważaniem,

(Nazwisko nadawcy)

Szablon nr 10: List z podziękowaniami dla przyjaciela za ciągłe wsparcie

Twój adres

Dzisiejsza data

Adres Odbiorcy

Drogi _____ (imię i nazwisko odbiorcy),

Ten list jest moim sposobem na powiedzenie „dziękuję” za twoją miłość i wsparcie. Cieszę się, że mam cię za kumpla. Jestem szczęściarą, że trafiłam na Ciebie i znam Cię tak długo. Pokazaliście mi, czym jest dla mnie prawdziwy przyjaciel, przez ostatnie 12 lat naszej znajomości. Zawsze stałeś po mojej stronie i wspierałeś mnie bez względu na wszystko, i za to jestem wdzięczny.

Spotkanie z tobą to coś, na co zawsze czekam, kiedy odwiedzam New Jersey. Chcę spędzić kilka dni z tobą i twoją rodziną, kiedy odwiedzę twoje miasto w przyszłym tygodniu. Ponieważ często jesteśmy bardzo zajęci obowiązkami zawodowymi, możemy maksymalnie wykorzystać ten czas. Nie mogę się doczekać, aby wkrótce z tobą porozmawiać. Jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że jesteście ze mną i wierzycie we mnie.

Z poważaniem,

(Nazwisko nadawcy)

Szablon nr 11: List z podziękowaniami za miłość do najlepszego przyjaciela

Twój adres

Dzisiejsza data

Adres Odbiorcy

Drogi _____ (imię i nazwisko odbiorcy),

Poprzez ten list chcę Ci powiedzieć, jak bardzo jestem wdzięczny za miłość, którą mnie obdarzasz. Od czasów liceum byłeś moim najlepszym przyjacielem i największym wsparciem. Pomogłeś mi przejść przez wszystkie wzloty i upadki i wspierałeś mnie w każdej decyzji, którą podjąłem. Mam szczęście, że jesteś moim najlepszym przyjacielem. To Twoja miłość i troska uczyniły mnie lepszym człowiekiem.

Nie jesteś tylko przyjacielem, ale częścią mojej rodziny. Wszyscy w mojej rodzinie również o tobie wiedzą i traktują cię jak członka. Masz bardzo szczególne i niepowtarzalne tempo w moim sercu. Na zawsze zachowam cię blisko mojego serca. Dziękuję za to, że zawsze sprawiasz, że się uśmiecham i pomagasz mi stawić czoła wszystkim problemom mojego życia z odważnym sercem. Cenię sobie wszystkie wspomnienia, które z tobą stworzyłem i wszystkie doświadczenia, którymi się z tobą dzieliłem. Jesteś najważniejszą częścią mojego życia. Kocham Cię najbardziej. Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.

Z poważaniem,

_____ (Nazwisko nadawcy)

Szablon nr 12: List z podziękowaniami dla przyjaciela za ciągłe wsparcie

Twój adres

Dzisiejsza data

Adres Odbiorcy

Drogi _____ (imię i nazwisko odbiorcy),

Piszę ten list, aby podziękować Ci za Twoją miłość i nieustające wsparcie. Jestem wdzięczna, że ​​mam takiego przyjaciela jak ty. Czuję się szczęśliwy, że cię znalazłem i mam cię jako przyjaciela przez te wszystkie lata. W ciągu ostatnich 12 lat naszej przyjaźni pokazałeś mi, kim jest prawdziwy przyjaciel. Jestem ci wdzięczny, ponieważ zawsze mnie wspierałeś i byłeś przy mnie na dobre i na złe.

Jedną rzeczą, na którą zawsze czekam, przyjeżdżając do New Jersey, jest spotkanie z tobą. Przyjeżdżam do twojego miasta w przyszłym tygodniu i mam nadzieję spędzić kilka dni z tobą i rodziną. Ponieważ oboje jesteśmy teraz zwykle zajęci obowiązkami zawodowymi, mam nadzieję, że wykorzystamy ten czas na wspomnienia i dobrą zabawę. Nie mogę się doczekać spotkania z Państwem wkrótce. Jeszcze raz dziękuję Ci za to, że zawsze jesteś przy mnie i mnie wspierasz.

Z poważaniem,

_____ (Nazwisko nadawcy)

Szablon nr 13: Dziękuję za kochanie mnie List do mamy i taty

Twój adres

Dzisiejsza data

Adres Odbiorcy

Drodzy Rodzice,

Piszę ten list, aby podziękować Ci za to, że zawsze rozpieszczasz mnie miłością i ciepłem. Tak się cieszę, że jestem twoim małym dzieckiem i zawsze mam was oboje wokół siebie. Doceniam cię za wszystko, co robisz, aby mnie uszczęśliwić. Od troski o mnie po prowadzenie mnie w rozeznawaniu tego, co jest dobre, a co złe, robisz to wszystko.

Nawet nie wiesz jak bardzo doceniam Twoją obecność w moim życiu. Oboje jesteście najlepszymi rodzicami, jakich można mieć. Sposób, w jaki się kochacie i mnie, jest tym, na co patrzę. Pragnę odwzajemnić ci tę samą miłość i wypełnić twoje życie tak wielkim szczęściem, jak tylko potrafię. Doceniam wszystko, co dla mnie robisz. Dziękuję, że dajesz mi to, co najlepsze i zapewniasz mi najlepsze życie. Tak się cieszę, że nazywam się twoim synem. Mam nadzieję, że pewnego dnia sprawię, że będziesz ze mnie dumna. Dziękuję że mnie kochasz. Kocham was, tato i mamo.

Z poważaniem,

_____ (Nazwisko nadawcy)

Szablon nr 14: Dziękuję za troskę o mnie List do rodziców

Pełne imię i nazwisko nadawcy

Twój adres

Data

Adres Odbiorcy

Drogi _____ (imię i nazwisko odbiorcy),

Za pośrednictwem tego listu pragnę podziękować Wam obojgu za troskę o mnie i robienie wszystkiego, co w waszej mocy. Jestem bardzo wdzięczna Bogu, że pobłogosławił mnie z wami jako rodzicami. Z wami jako moimi zwolennikami wiem, że mogę przejść przez najtrudniejsze chwile. Bez względu na to, czy zachoruję lub napotkam problemy w związku, zawsze wymyślisz sposoby, aby poczuć się lepiej i zaopiekować się mną w najlepszy sposób. Mimo że dorosłam, nie przestałam cię potrzebować. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie i opiekujesz się mną jak dzieckiem.

Dziękuję, że dajesz mi wszystko, czego kiedykolwiek potrzebowałem i przychodzisz mi na ratunek, gdy wpadam w kłopoty. Dziękuję, że jesteście najlepszymi rodzicami i codziennie o mnie dbacie. Chcę Ci podziękować za Twoją miłość, wsparcie i opiekę. Mam nadzieję, że będę w stanie oddać Ci całą miłość. Doceniam was i bardzo was oboje kocham.

Z miłością,

_____ (Nazwisko nadawcy)

Szablon nr 15: List z podziękowaniami dla profesora za ciągłe wsparcie

Adres Nadawcy

Adres e-mail nadawcy

Data

Imię odbiorcy

Adres Odbiorcy

Temat: Dziękujemy za nieustające wsparcie

Drogi ______ (imię i nazwisko odbiorcy)

Tym listem chciałbym wyrazić szczerą wdzięczność za nieustanne wsparcie. To dzięki nieustannemu wsparciu i zachętom mogłem ukończyć mój projekt przed upływem terminu i uzyskać dobre oceny. Zawdzięczam ci dobre oceny. To dzięki Waszej motywacji pracuję jeszcze ciężej, aby osiągnąć sukces.

Cieszę się, że jesteś moim profesorem i zawsze będę Ci wdzięczny. Jesteś jedną z najbardziej wartościowych osób w moim życiu. Jestem Ci wdzięczny za wszystko. W ramach podziękowania wysyłam dla Ciebie mały upominek. Mam nadzieję, że to lubisz.

Z poważaniem,

(Podpis)

Szablon nr 16: List z podziękowaniamiDo Wujka Do Opieki Zwierzęcia Domowego

Drogi wujku (imię),

Słowa nie są w stanie wyrazić mojej szczerej wdzięczności. Nie mogę ci wystarczająco podziękować za przybycie na ratunek i opiekę nad moimi psami przez miesiąc. Ja miałam taki dylemat, kiedy ze względu na pracę musiałam nagle wyjechać. Byłeś jedynym, który mógł mi pomóc i zrobiłeś to w tak krótkim czasie. Bez Twojej terminowej pomocy nie mógłbym wykonać mojego zadania zawodowego.

Dziękuję za tak dobrą opiekę nad X i Y (imionami psów). Tak wspaniale się nimi opiekowałeś i upewniłeś się, że nie tęsknią za mną. Nigdy wcześniej nie zostawali beze mnie i na początku trochę się wahałem, ale rozwinęła się z nimi taka magiczna więź. Kiedy wróciłem, wyglądali na bardzo szczęśliwych z tobą i to było niesamowite przeżycie.

X i Y bardzo za wami tęsknią i dziękują za wszystkie dobre chwile! Proszę dać mi znać, jeśli mogę ci w jakikolwiek sposób pomóc.

Tankuję cię

(Twoje imię)

Szablon nr 17: List z podziękowaniami do cioci za pomoc w finansowaniu uczelni

Twój adres

Dzisiejsza data

Adres Odbiorcy

Kochana ciociu (imię),

Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku. Wysyłam Ci tę notatkę, aby wyrazić moje podziękowania za wsparcie moich wydatków na edukację.

Znasz mnie od dziecka i zawsze zachęcałeś do realizowania swoich pasji i aspiracji, nawet jeśli wydawały się nieosiągalne. Rozpoznałeś we mnie obietnicę i pomogłeś mi zrealizować moje marzenie o zapisaniu się na wybraną przeze mnie uczelnię (imię), coś, o czym mogłem tylko marzyć.

Zawsze stałeś po stronie mojej rodziny, pomagając nam przetrwać złe czasy i byłeś tam dla nas na dobre i na złe. Zawsze mam nadzieję, że pewnego dnia będę mógł wynagrodzić ci wszystko, co dla nas zrobiłeś. Zawsze będę wdzięczny za twoją hojność i życzliwość w pomaganiu mi w kontynuowaniu nauki i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby uhonorować ciebie i twoją rodzinę.

Proszę docenić moje szczere uznanie.

Z poważaniem,

Twoja siostrzenica

(Podpis)

Zakończyć

Nauczyliśmy się mówić „dziękuję”, kiedy byliśmy mali. Każdemu należy się podziękowanie za swojeskładka, bez względu na to, jak wielkie lub małe. Aby pokazać komuś, że go cenisz, proste podziękowanie może przejść długą drogę. Ten mały gest z twojej strony może dodać komuś pewności siebie i sprawić, że poczuje się doceniony.

Oprócz podziękowania rodzinie i bliskim, możesz również wysłać list z podziękowaniami do swojegonajlepsi przyjaciele lub ktoś wyjątkowyDowpływając na twoje życie.

List z podziękowaniami za opiekę i wsparcie: instrukcje, szablony i przykłady | Poczta do siebie (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Reed Wilderman

Last Updated:

Views: 5289

Rating: 4.1 / 5 (72 voted)

Reviews: 95% of readers found this page helpful

Author information

Name: Reed Wilderman

Birthday: 1992-06-14

Address: 998 Estell Village, Lake Oscarberg, SD 48713-6877

Phone: +21813267449721

Job: Technology Engineer

Hobby: Swimming, Do it yourself, Beekeeping, Lapidary, Cosplaying, Hiking, Graffiti

Introduction: My name is Reed Wilderman, I am a faithful, bright, lucky, adventurous, lively, rich, vast person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.