To są wszystkie zapachy, które wydała Ariana Grande - lista (2023)

Uroda

To są wszystkie zapachy, które wydała Ariana Grande - lista (1)

Tinseltown/Shutterstock

PrzezMarie McMullan/

Ariana Grande przeszła oszałamiającą transformacjęPrzez lata, ale jedną stałą w jej karierze jest jej skłonność do wszystkich rzeczy kobiecych i słodkich.Tak jest w przypadku jej kolekcji zapachów, oznaczonej przez konsumentów i buffów perfum jako jedna z najlepszych marek celebrytów na rynkuRaport Zoe).Podczas gdy jej życie osobiste było centrum znacznej ilości relacji z mediów, zawodowe przedsięwzięcia Grande również zasługują na uwagę i oklaski.Piosenkarka odłożyła swoje piętno w branży kosmetycznej.Oprócz swojej linii zapachowej Grande ma markę wegańską i wolną od okrucieństwaR.E.M.Urodana jej życiorysie.

Ale to jej perfumy wydają się szczególnie podjąć świat piękna.Podróż Grande do świata zapachów rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy rozpoczęła współpracę z Luxe Brands, Inc., wedługkomunikat prasowy firmy.Gwiazda pop wydała osiem oryginalnych zapachów.

Niezależnie od tego, czy są to piosenki, czy perfumy, Grande nie może powstrzymać się od wydania hitu po hicie.

Ari

Ariana Grande wydała swoje pierwsze perfumy, Ari Eau de Parfum Ariana Grande, w 2015Ulta).Gwiazdy pop wprowadziły wcześniej marki zapachowe, ale nurkowanie w świecie perfum wydawało się osobistym Grande.„Tak często pytam o to, który zapach noszę, lub czy mam charakterystyczny zapach. Mam ulubione, ale naprawdę chcę stworzyć coś, co obejmuje wszystko, co kocham” - powiedziała w wywiadzie z 2015 r.Codziennie noszenie kobiet.

Grande współpracowała zLuxe Marki, czyniąc ją pierwszym zapachem celebrytów firmy, według marki.Okazało się to udane partnerstwo.Perfumy posiadały własne wśród kaskady linii zapachowych celebrytów.Z przystępną ceną około 45 USD i pięknym kryształowym designem Rose, Ari był pierwszym krokiem do świata piękna.

Frankie

Z ogromnym sukcesem jej debiutanckiego zapachu minęło tylko kwestia czasu, zanim Ariana Grande wydała kolejne perfumy.W 2016 roku wydała zapach Frankie, nazwany na cześć jej brata.Frankie autorstwa Ariany Grande, perfumy inkluzyjne płciowe, „miały być cieszone przez wszystko” według Frankie GrandeInstagram.Gwiazda popu była pozornie zainspirowana przez brata do stworzenia perfum nie płciowych po tym, jak ukradł jej zbyt wiele jej butelek perfum Ari.„Mój brat Frankie ma obsesję na punkcie tego i nosząc go wszędzie” - powiedziałaCodziennie noszenie kobietW 2015 roku, opowiadając o swoim debiutanckim zapachu Ari Ari Ariany Grande.

W następnym roku Frankie autorstwa Ariany Grande uderzyło w półki i ludzie to uwielbiali.Znalezienie limitowanej edycji, perfumy miały zapachy różowej pieprzu, gruszki, moreli, drzewa sandałowego, piżmowców i cukru, zgodnie zThe Hollywood Reporter.I chociaż jej drugie perfumy były dostępne tylko przez krótki czas, ugruntowały jej miejsce jako ikona zapachu celebrytów.

Słodki jak cukierki

Piosenkarka trzymała się korzeni perfum z trzecim wydaniem, oferując kolejny zapach owocowy i smakoszy (oczywiście z odrobiną Marshmallow).Słodko jak Candy wprowadzone na rynek w 2016 roku. Był to „soczysty wybuch zapalonej cukrem Blackberry i soczystej włoskiej bergamotki błyszczącego ze słodkim uzależnieniem, podczas gdy kremowe kaszmirowe laski z delikatnym akcentem różowej kwiatowej, wracasz po więcej”, zespół publiczny Ariana Grande powiedziała w stwierdzeniu o swoim trzecim miejscu, zgodnieGwar.

Dyrektor ds. Marketingu w Luxe Noreen Dodge podzielił się szczegółami na temat zaangażowania Grande w projekt i uruchomienie perfum.„Była bardzo zaangażowana, od wizyty w domu zapachowym, po siedzenie z projektantem opakowań i uczestniczenie w spotkaniach z zespołem marketingowym” - powiedział DodgeBillboard.„Ariana chciała upewnić się, że jej osobisty głos i dotyk były stałe w całej marce”.I podobnie jak jego poprzednicy, słodcy jak cukierki, popchnęli gwiazdę muzyki do innego poziomu sukcesu marki.

światło księżyca

Ariana Grande wydała swoje czwarte perfumy w 2017 roku, wedługCześć!Czasopismo.Moonlight autorstwa Ariany Grande to ciepły, kwiatowy zapach, który łączy mniej żeńskie zapachy Frankie z słodkimi, zmysłowymi aromatami jej pozostałych dwóch perfum, zgodnie z jego opisemUlta.Gwiazda popu i jej kucyk były kultowe do 2017 roku, a fani byli podekscytowani kolejnym albumem i zatwierdzonymi perfumami.

Nazwa na cześć jej otwierającego utworu albumu „Dangerous Woman”, Vanilla and Peony to mocne nuty w Moonlight.Gwiazda popu obejmowała również jej charakterystyczny zapach pianki.„Ten nowy zapach rejestruje luminescencyjną osobowość artysty i specjalny związek Ariana z fanami. Stworzyło się, aby wzbudzić pewność siebie, by być sobą i ma mocne przesłanie bycia pozytywnym światłem dla osób wokół ciebie” - powiedział Luxe Brands w wywiadzie dla wywiadu zBillboard.

Chmura

Chmura może być najbardziej kultową - i kontrowersyjną - zapachów Ariany Grande.Jej piąte wydanie, Cloud autorstwa Ariany Grande, wstrząsnęła światem piękności do swojego rdzenia w 2018 roku. Zapakowany w uroczą, opalizującą butelkę w rozpyleniu w kształcie chmury, te ciepłe perfumy dla smakoszy zawiera zmysłowe piżmaki, nuty owoców i kwiatów oraz „zabawne” detale o Créme de kokosowych i kremowej blond waniliUlta.

Ale niektórzy myśleli, że chmura Grande'a jest znana, przypominając im wysokiej klasy perfumy: Baccarat Rouge 540. Internet podjął broń w debacie, z tymRedditDyskusja podkreślając, jak niektórzy chmurze są oszustwem.To nie powstrzymało chmury przed osiągnięciem astronomicznych poziomów sukcesu zapachu.Luxe MarkiZauważył, że Cloud zdobył dwie nagrody FIFI w 2019 r.: nagrodę FIFI Deutschland i nagrodę popularną dla kobiet FIFI US Roku.I nadal był hitem w świecie perfum.WedługRaport Zoe, Chmura sprzedawana co 11 sekund w 2021 r.

Dziękuję następne

„Dziękuję, Next” to nie tylko pieśń ucha i listy przebojów.Po sukcesie swojego popu Ariana Grande ogłosiłaInstagramDziękuję, że następny Eau de Parfum uderzyłby półki w sierpniu 2019 r. Znalezienie zapachu, aby zawrzeć wszystkie rzeczy „Dziękuję, następne”, Grande spojrzała na swoje pierwsze perfumy, Ari.„Chciałem zrobić zapach, który pachnie związany z moim pierwszym zapachem Ari, ale bardziej latem, więc ponownie odwiedziłem owocową gruszkę i notatki Raspberry Ari i zmieniłem go, dodając trochę kokosa” - powiedział Grande w komunikacie prasowym, według komunikatu prasowego, według wiadomości prasowej, w komunikacie prasowym, powiedział Grande w komunikacie prasowymBazar harfara.

Dziękuję, następny jest perfumy kwiatowe i smakoszy, które zawierają białą gruszkę, dziką malinę, cukier makaroniczny i inne nuty (perUlta).Butelka, która jest złamana w butelce, wydaje się coś prosto z teledysku „Dziękuję, Next” - bezwstydnie kobiece i pewne siebie.

R.E.M.

2020 przyniósł następne perfumy Ariany Grande: R.E.M.Woda perfumowana.Piosenkarz wydaje się kochać wszystkie rzeczy związane z R.E.M., jakoJej marka kosmetyczna o tej samej nazwiewyjaśnił, że R.E.M.to „faza snu, podczas której występują twoje najbardziej kreatywne, nieograniczone i żywe sny”.

Inspirację wzięła tę inspirację w marketingu dla swojego szóstego zapachu.Chociaż piosenka wydawała się nazwana na cześć jednego z jej utworów z albumu „Sweegener”, premiera mediów była stylem i postacią jej teledysku „Break Free”.Grande dała jakiś kontekst, dlaczego ta postać „wolna od łamania” tak wiele dla niej znaczyła i zasługiwała na odwiedzenie.„W moich snach zawsze jestem wersją siebie, że byłem w przerwie TBH” - napisał Grande w mediach społecznościowych, ujawniając R.E.M.(zaTeen Vogue).R.E.M.Według zapachów piżmowych i kwiatowychUlta.

Bóg jest kobietą

Najnowsze perfumy Ariany Grande były jej najbardziej ambitne.Bóg jest kobietą Eau de Parfum, która może pochwalić się zrównoważonymi cechamiUlta'sWitryna, w której jest dostępna wyłącznie w sklepach, jak i online.Te „czyste” perfumy nabierają „owocowego piżma” zgodnie z jego opisem.„Oczywiście byliśmy wolni od okrucieństwa, ale wykonanie następnego kroku przechodzącego do czystości, z odpowiedzialnie pozyskiwanymi materiałami i wegańskimi składnikami, jest czymś, z czego wszyscy jesteśmy bardzo dumni”-powiedział Grande w oświadczeniu, zgodnie z oświadczeniemStylecaster.

Nawet niektóre opakowania perfum są inspirowane zrównoważonym, a podstawa wielokrotnego użytku wykonana z 60% materiałów roślinnych.Z świeżymi zapachami Ambrette, gruszki, płatków róży, wanilii i Cedarwood, Grande miała nadzieję, że jej perfumy inspirowane przyrodą zainspirują innych.„Naprawdę uwielbiam ten zapach i mam nadzieję, że sprawia, że wszyscy noszą go pięknie i wzmocnieni” - kontynuowała Grande w swoim oświadczeniu.

Jeśli Bóg jest kobietą, mogłaby pachnieć jak Ariana Grande.

Zalecana

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Saturnina Altenwerth DVM

Last Updated: 12/07/2023

Views: 5393

Rating: 4.3 / 5 (44 voted)

Reviews: 83% of readers found this page helpful

Author information

Name: Saturnina Altenwerth DVM

Birthday: 1992-08-21

Address: Apt. 237 662 Haag Mills, East Verenaport, MO 57071-5493

Phone: +331850833384

Job: District Real-Estate Architect

Hobby: Skateboarding, Taxidermy, Air sports, Painting, Knife making, Letterboxing, Inline skating

Introduction: My name is Saturnina Altenwerth DVM, I am a witty, perfect, combative, beautiful, determined, fancy, determined person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.