Urodzinowe podziękowania dla Boga (2023)

Urodzinowe podziękowania dla Boga (1)

Źródło obrazu -https://pixabay.com/pl/dziewczyna-modlace sie-dlonie-rzesy-15599/

Nadszedł czas, aby podziękować Bogu za to, że dał ci możliwość świętowania twoich urodzin. Może to zabrzmieć dziwnie, jeśli chodzi o dziękowanie Bogu za urodziny, ale powinieneś, ponieważ to On wszystko kontroluje. Bóg jest wszędzie! Podziękuj mu więc w swoich modlitwach za podarowanie ci kolejnego roku do świętowania.

Urodzinowe podziękowania dla Boga

Nigdy nie przegapimy okazji, aby podziękować członkom naszej rodziny, przyjaciołom, krewnym za życzenia urodzinowe, pozdrowienia, otrzymane prezenty. Ale zawsze zapominamy podziękować Bogu w nasze urodziny. Zwykle zapominamy, że tylko dzięki niemu mamy szansę świętować kolejne urodziny. I jako jedyny gaz dał nam największy dar czyli życie.

Moje podstawowe artykuły składają się z niesamowitych urodzinowych podziękowań dla Boga. Czytaj i udostępniaj je, publikując je na swojej ścianie na Facebooku, Twitterze, WhatsApp itp.

 1. Otrzymałem ten wyjątkowy dzień w moim życiu tylko dzięki Tobie Boże.

  Dziękuję Ci za to, że pozwoliłeś mi zobaczyć ten Twój piękny świat.
 2. kocham cię mój panie. Zawsze dawałeś mi odpowiedzi na moje modlitwy. Dziękuję za kolejne urodziny.
 3. Drogi Boże, jesteś doskonałym przykładem tego, czym jest hojność i życzliwość. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś.
 4. Dedykuję Ci Boże moje urodziny. Dziękuję za to, że obdarzasz mnie swoją miłością, troską i miłosierdziem. Czuję się szczęśliwy, że dorastałem pod twoim przewodnictwem. Dziękuję za moje kolejne urodziny.
 5. Dałeś mi największy prezent. Dziękuję Ci za dar życia, który mi dałeś. Dzięki Wam mam okazję cieszyć się kolejnymi urodzinami.
 6. Dziękuję Ci Boże za dodanie kolejnego roku w moim życiu. Jestem wdzięczny, mój Boże!
 7. Zapewniłeś mi wszystko w moim życiu, czego kiedykolwiek pragnąłem w moim życiu. Dziękuję Ci Boże za wszystko.
 8. Boże, dziękuję Ci, że zabrałeś ciemność z mojego życia i wzbogaciłeś moje życie stałym światłem. Dziękuję za dodanie kolejnego roku do mojego życia.....
 9. Drogi Boże, zawsze byłeś dla mnie prawdziwym przyjacielem. Ilekroć cię potrzebowałem, zawsze byłeś przy mnie. Dziękuję Ci Panie za kolejne urodziny!
 10. Jestem Ci wdzięczna za to, że zawsze umilasz mi dzień. Tak! Dziękuję kochany Boże..
 11. Nie wyobrażam sobie życia bez twojego istnienia. Bez ciebie byłbym nikim. Dziękuję za zapewnienie mi tego, co najlepsze.
 12. Ilekroć czułem się źle w moim życiu, zawsze byłeś przy mnie, aby mnie podnieść i zmotywować. Z głębi serca dziękuję za błogosławieństwo dla mnie w tym dniu. Dziękuję za dodanie kolejnego roku życia.
 13. To Ty zmieniasz każdą złą sytuację w dobrą. Dziękuję za pozytywny wpływ na mnie....
 14. Dziękuję Bogu, że pozwolił mi zobaczyć słońce na tym świecie. O Boże! Dziękuję ci za wszystko.
 15. Dziękuję, że świętowaliście ze mną ten wyjątkowy dla mnie dzień. Czuję się bardzo wdzięczny za to, że jesteś w moim życiu.
 16. Drogi Boże, nie mam słów, aby wyrazić moją wdzięczność za to, że moje serce jest dla Ciebie. Mam nadzieję, że zawsze będziesz mnie tak błogosławić....
 17. Korzystam z okazji, aby podziękować mojemu Panu za jeszcze jedno urodziny.....
 18. Nie mogę ci podziękować za wszystkie wspaniałe rzeczy, które mi zrobiłeś. Jesteś jednym z największych błogosławieństw w moim życiu.
 19. Kochany Boże dziękuję Ci za to, że jesteś ze mną we wszystkich dobrych i złych chwilach. Twoja obecność zawsze inspiruje mnie do bycia dobrym człowiekiem w moim życiu.
 20. Wiem, że nawet tysiące języków nie wystarczą, by Cię chwalić. Więc jak mogłem sobie wyobrazić, że mój język wystarczająco cię chwali. Jestem wdzięczny, Panie!
 21. Czuję się szczęściarzem, ponieważ mam ciebie jako przyjaciela, który zawsze jest przy mnie, aby poprowadzić mnie we właściwy sposób. To ty właściwie wiesz, co jest dla mnie dobre. Dziękuję.
 22. Nie mam słów, aby wyrazić moje uczucia wobec tego, co zainwestowałeś w moje życie. Panie, dziękuję Ci, że pozwoliłeś mi zobaczyć ten piękny świat.
 23. Nie wiem, gdzie byłbym bez ciebie. Jesteś niezachwianą wiarą, która zawsze inspirowała mnie w moim życiu. Dzięki ci, Boże!
 24. Drogi Boże, dziękuję Ci, że pozwoliłeś mi świętować moje kolejne urodziny i za wszystko inne.
 25. Dziękuję Ci Boże za przemianę w lepszego człowieka. Panie, przyszedłem podziękować Ci za moje urodziny.......
 26. Ilekroć czuję się przygnębiony lub pozbawiony inspiracji w moim życiu, patrzę na ciebie. I szczerze mówiąc, masz dla mnie to, co najlepsze.
 27. Dziękuję za okazanie mi bezwarunkowej miłości i wsparcia oraz sprawdzenie, czy mam się dobrze, czy nie.
 28. Każdego dnia, gdy się budzę, dziękuję Ci Boże, że dałeś mi możliwość zobaczenia tego pięknego świata.
 29. Drogi Boże, zawsze zapewniałeś mnie, że jestem Twoim błogosławieństwem. Zawsze prowadziłeś mnie do owocnego, szczęśliwego życia.
 30. Dziękuję Ci Boże, że dałeś mi oczy, abym widziała ten piękny świat i ręce, abym mogła pomagać innym. Dziękuję, że mnie urodziłaś i pozwoliłaś mi zobaczyć ten Twój piękny świat.
 31. Dziękuję Ci Boże za dodanie kolejnego roku do mojego życia. Wszystkiego najlepszego dla mnie od ciebie.
 32. Dziękuję Bogu, że pozwolił mi zobaczyć moje kolejne urodziny.
 33. Dziękuję Panie za to, że pozwolił mi zobaczyć kolejny rok w moim życiu.

Czy chcesz podziękować Bogu za wszystkie swoje urodziny? Tak! Na pewno możesz mu podziękować za to, że dał ci możliwość wejścia i zobaczenia tego jego pięknego świata. Tylko dzięki niemu masz szansę świętować kolejne swoje urodziny.

Tylko Bóg był ci wierny przez te wszystkie lata. Więc podziękuj mu za to, że zawsze cię prowadzi i stoi po twojej stronie. Więc wybierz dokładne urodziny, dziękuję wiadomości do boga i podziękuj mu.

Przeczytaj także: Graduation Dziękuję Wiadomości do Boga, Nauczyciela, Rodziny i Przyjaciół


TAGI:dziękuję Bogu w dniu urodzindziękuję wiadomości do Bogażyczenia urodzinowebłogosławieństwa od Boga

Dopinguj mój nowy post w dniu urodzin z podziękowaniami dla Boga. Udostępnij ten post swoim bliskim, aby mogli łatwo dotrzeć poprzez nasze wiadomości za pośrednictwem Instagrama, WhatsApp, Facebooka itp.

Daj nam znać, jak podoba Ci się ten artykuł. Polub to i oceń poniżej.

49,24 tys 5

2

 • Poprzedni

  Wiadomości z podziękowaniami dla rodziny i przyjaciół za życzenia urodzinowe

 • Następny wpis

  31 zabawnych wiadomości z podziękowaniami za życzenia urodzinowe

Urodzinowe podziękowania dla Boga (2)

błyszczący

Shiny uwielbia pisać wiadomości i pozdrowienia na specjalne okazje, takie jak życzenia urodzinowe, podziękowania, cytaty miłosne itp

Powiązane artykuły

Urodzinowe podziękowania dla Boga (3)

150,86 tys

Przykładowe zaproszenia na przyjęcie pożegnalne dla Collei

Jeśli nie wiesz, jaką wiadomość napisać na kartce lub e-mailu, aby zaprosić współpracowników na przyjęcie pożegnalne, ten artykuł pomoże Ci znaleźć idealne zaproszenia na przyjęcie pożegnalne dla współpracowników w biurze, które możesz wykorzystać w zaproszeniu karta..

Urodzinowe podziękowania dla Boga (4)

59,07 tys

Wiadomości z podziękowaniami za kolację: Notatki z podziękowaniami Fo

Po zaproszeniu do udziału w miłym wydarzeniu, takim jak kolacja twojego przyjaciela, miło jest pomyśleć o przygotowaniu i wysłaniu przyjacielowi kilku słodkich słów z podziękowaniami. Oto niektóre z najlepszych próbek wiadomości z podziękowaniami na przyjęcie, do wyboru.

Urodzinowe podziękowania dla Boga (5)

48,53 tys

Wiadomości z podziękowaniami dla męża od żony za piękny poród

Marzeniem każdej żony jest, aby jej mąż złożył jej wyjątkowe życzenia urodzinowe. Więc kiedy otrzymuje takie życzenia, jej obowiązkiem jest również wysłanie wiadomości z podziękowaniami do męża w zamian za piękne życzenia i prezenty.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Duane Harber

Last Updated: 14/07/2023

Views: 6101

Rating: 4 / 5 (71 voted)

Reviews: 86% of readers found this page helpful

Author information

Name: Duane Harber

Birthday: 1999-10-17

Address: Apt. 404 9899 Magnolia Roads, Port Royceville, ID 78186

Phone: +186911129794335

Job: Human Hospitality Planner

Hobby: Listening to music, Orienteering, Knapping, Dance, Mountain biking, Fishing, Pottery

Introduction: My name is Duane Harber, I am a modern, clever, handsome, fair, agreeable, inexpensive, beautiful person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.